title

Se resultater fra TRACKS T12 her.

Ved behov for kontakt skriv til t12@tracksseries.com.

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

STARTLISTER

Se startlisterne fra stævnet her.

STARTLISTER

KLUBARRANGØR

Atletikforeningen Fremad Holbæk

FØLG MED PÅ INSTAGRAM

ENDELIGT PROGRAM

Kl. 18.00 – 800m Herre A-heat

Kl. 18.15 – 800m Herre B-heat

Kl. 18.30 – 800m Kvinde A-heat

 Kl. 18.45 – 1500m Herre A-heat

Kl. 19.00 – 1500m Kvinde A-heat

 Kl.19.15 – 5000m A-heat

Kl.19.40 – 5000m B-heat

Kl. 20.05 – 5000m C-heat

DISTANCEHEATVINDTIDATLETKLUBSEEDNINGSTIDPRSBÅRGANGKØN
100m100m A-heat(-0.2)11.98Emil JespersenBallerup AK11.391994Herre
100m100m A-heat(-0.2)13.65Ida Lønne JespersenBallerup AK13.202000Kvinde
100m100m A-heat(-0.2)13.70Nanna GrubertBallerup AK13.122004Kvinde
100m100m A-heat(-0.2)13.78Jason OvergaardFremad Holbæk13.2013.252001Herre
100m100m a-heat(-0.2)14.56Henrik SørensenBagsværd AC14.201970Herre
100m100m A-heatDNSMagnus ElstedBallerup AK12.032001Herre
100m100m B-heatDNSKristina SørensenFremad HolbækKvinde
200m200m A-heat(-0.9)27.58Jason OvergaardFremad Holbæk26.5027.912001Herre
200m200m A-heat(-0.9)28.06Henrik BergBagsværd AC27.2527.2327.261963Herre
200m200m A-heat(-0.9)33.72Ole MunchHjerteforeningens Motionsklub 30.001956Herre
200m200m A-heat(-0.9)DNSLaura MøllerOdense Atletik27.0026.071994Kvinde
MileMile A-heat4.10.52Peter GlansOdense Atletik4.00.001993Herre
MileMile A-heat4.10.80Jacob Ilbjerg StengaardOdense Atletik4.05.001994Herre
MileMile A-heat4.15.71Peter Gerner EjersboOdense Atletik4.05.001995Herre
MileMile A-heat4.21.12Rasmus GregersenOdense Atletik4.05.001995Herre
MileMile A-heat4.24.02Henrik PeterssonMalmö AI4.14.691993Herre
MileMile A-heat4.24.24Frederik FürstenbergSparta AM4.10.001993Herre
MileMile A-heat4.52.73Kent NørmarkSparta AM4.50.004.53.011971Herre
MileMile A-heat4.52.80Frederik T. KapperSparta AM4.50.001995Herre
MileMile A-heat5.00.29Tobias ThomsenFIF Frederiksberg4.55.001997Herre
MileMile A-heat5.00.65Anders RydellMalmö AI4.55.001978Herre
MileMile A-heat5.04.74Maria LarsenSparta AM4.50.001996Kvinde
MileMile B-heat5.07.63Gustav B AndersenAmager AC5.05.002004Herre
MileMile B-heat5.09.14Henrik Bierbum BacherSparta AM4.59.001986Herre
MileMile B-heat5.12.59Michael PedersenTrongårdens IF5.07.501973Herre
MileMile B-heat5.16.90Simon Worsøe ClausenHvidovre AM5.42.005.42.002005Herre
MileMile B-heat5.32.32Luca DellantonioSparta AM5.30.001990Herre
MileMile B-heat5.37.79Nanna Leegaard KruseSparta AM5.30.001987Kvinde
MileMile B-heat5.40.24Valdemar BaltzerenIK Hellas5.30.002005Herre
MileMile B-heat5.12.07Lauge RasmussenTrongårdens IF5.12.502003Herre
MileMile B-heat5.17.00Simon LesselAtletikklubben Brøndby5.20.001990Herre
MileMile B-heat5.28.48Henrik SørensenBagsværd AC5.20.005.31.651970Herre
MileMile B-heat6.02.41Torben StriboldtIK Hellas5.30.001962Herre
MileMile B-heat6.28.66Jesper HøgsvigIK Hellas6.10.001969Herre
MileMile B-heat6.56.47Signe Hammers ChristoffersenIK Hellas6.45.00 2005Kvinde
3000m3000m A-heat8.14.53Andreas LindgreenSparta AM8.05.001998Herre
3000m3000m A-heat8.50.88Malthe NielsenSparta AM8.45.008.52.861999Herre
3000m3000m A-heat8.53.23Richard D JensenSparta AM8.55.008.44.711985Herre
3000m3000m A-heat8.55.23Linus LindquistSparta AM8.45.009.11.222002Herre
3000m3000m A-heat8.56.59Frederik T. KapperSparta AM9.00.001995Herre
3000m3000m A-heat9.09.26Adam MånssonMalmö AI9.04.009.04.009.04.001989Herre
3000m3000m A-heat9.21.96Frederik Kjeldsen Hertz9.30.009.13.861997Herre
3000m3000m A-heat9.31.69Laura Valgreen PetersenOdense Atletik9.30.009.40.009.40.002000Kvinde
3000m3000m A-heat9.32.08Peter Glans (Pacer)Odense Atletik
3000m3000m A-heat9.48.50Kasper Pontoppidan JensenIK Hellas9.40.009.46.401999Herre
3000m3000m A-heat9.50.52Martin Thornbjerg KlausenFremad Holbæk9.45.001972Herre
3000m3000m A-heat9.50.72Peter Breiner NielsenFremad Holbæk9.45.001971Herre
3000m3000m A-heatAFBUDMarcus RønnBlovstrød LøverneAFBUD8.42.331993Herre
3000m3000m A-heatDNFOle Hesselbjerg (PACE)Sparta AM8.14.86
3000m3000m B-heat10.05.26Bo RahbækKøbenhavns IF10.00.0010.05.6510.05.651981Herre
3000m3000m B-heat10.06.34Carsten SiggaardBlovstrød Løverne10.10.0010.04.181964Herre
3000m3000m B-heat10.28.55Poul PetersenHolbækLMK10.30.001965Herre
3000m3000m B-heat10.41.24Sebastian HansenHvidovre AM10.35.0010.50.732001Herre
3000m3000m B-heat10.43.00Henrik LarsenBlovstrød Løverne10.40.0010.13.031962Herre
3000m3000m B-heat10.51.40Lars HeitmannHolbækLMK10.30.001972Herre
3000m3000m B-heat11.10.57Bo Lajos JakobsenSparta AM10.45.001962Herre
3000m3000m B-heat11.14.40Sarah GladSparta AM10.25.0010.33.5210.47.322003Kvinde
3000m3000m B-heat11.44.47Claus LarsenHolbæk LMK11.55.001985Herre
3000m3000m B-heat11.45.31Jørgen PilegårdHolbæk LMK19.45.0019.52.001955Herre
3000m3000m B-heat11.46.43Tine BroksøBlovstrød Løverne11.50.0010.43.281971Kvinde
3000m3000m B-heat11.49.48Thyge ArumIFMI11.55.0011.38.001961Herre
3000m3000m B-heat11.51.84Isabella Matilda JensenSparta AM11.45.0011.52.7511.52.752001Kvinde
3000m3000m B-heat11.53.94Per JørgensenTrongårdens IF11.55.0011.25.681963Herre
3000m3000m B-heat13.01.63Jane KoesgaardHolbæk LMK14.00.001959Kvinde
3000m3000m B-heat14.18.24Mette ThornbjergHolbæk LMK14.30.001971Kvinde
3000m3000m B-heatDNSAnna Sofie FrændeSparta AM11.45.0011.12.482001Kvinde
1000m1000m A-heat2.48.75Richard D JensenSparta AM
1000m1000m A-heat2.49.02Jacob Stengaard
1000m1000m A-heat2.49.02Jacob Ilbjerg StengaardOdense Atletik
1000m1000m A-heat2.55.16Hjalte DalskovFremad Holbæk2.48.00Herre
1000m1000m A-heat2.55.47Peter Gerner EjersboOdense Atletik
1000m1000m A-heat3.33.67Laura HelmerFremad Holbæk
1000m1000m A-heat3.35.20Nanna HelmerFremad Holbæk