title

Se heatinddelte startlister for T12 her.

Ved behov for kontakt skriv til t12@tracksseries.com.

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

TIDSPROGRAM

Se nedenfor.

GAME OF TRACKS

Game of TRACKS er konkurrencen om 27.500 kr. i præmiepenge. Se den foreløbige stilling her.

TILMELDING

KLUBARRANGØR

Atletikforeningen Fremad Holbæk

FØLG MED PÅ INSTAGRAM

ENDELIGT PROGRAM

18.00 – 100m A-heat
18.05 – 100m B-heat

18.15 – Mile B-heat
18.25 – Mile A-heat

18.45 – 200m A-heat

19.00 – 3000m A-heat
19.20 – 3000m B-heat


19.40 – 1000m A-heat

DISTANCEHEATKLATLETKLUBSEEDNINGSTIDPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
100m100m A-heat18.00Emil JespersenBallerup AK11.391994Herre
100m100m A-heat18.00Magnus ElstedBallerup AK12.032001Herre
100m100m A-heat18.00Nanna GrubertBallerup AK13.122004Kvinde
100m100m A-heat18.00Jason OvergaardFremad Holbæk13.2013.252001Herre
100m100m A-heat18.00Ida Lønne JespersenBallerup AK13.202000Kvinde
100m100m B-heat18.05Henrik SørensenBagsværd AC14.201970Herre
100m100m B-heat18.05Kristina SørensenFremad HolbækKvinde
MileMile B-heat18.15Gustav B AndersenAmager AC5.05.002004Herre
MileMile B-heat18.15Michael PedersenTrongårdens IF5.07.501973Herre
MileMile B-heat18.15Lauge RasmussenTrongårdens IF5.12.502003Herre
MileMile B-heat18.15Henrik SørensenBagsværd AC5.20.005.31.651970Herre
MileMile B-heat18.15Simon LesselAtletikklubben Brøndby5.20.001990Herre
MileMile B-heat18.15Luca DellantonioSparta AM5.30.001990Herre
MileMile B-heat18.15Nanna Leegaard KruseSparta AM5.30.001987Kvinde
MileMile B-heat18.15Valdemar BaltzerenIK Hellas5.30.002005Herre
MileMile B-heat18.15Torben StriboldtIK Hellas5.30.001962Herre
MileMile B-heat18.15Simon Worsøe ClausenHvidovre AM5.42.005.42.002005Herre
MileMile B-heat18.15Jesper HøgsvigIK Hellas6.10.001969Herre
MileMile B-heat18.15Signe Hammers ChristoffersenIK Hellas6.45.00 2005Kvinde
MileMile A-heat18.25Peter GlansOdense Atletik4.00.001993Herre
MileMile A-heat18.25Rasmus GregersenOdense Atletik4.05.001995Herre
MileMile A-heat18.25Jacob Ilbjerg StengaardOdense Atletik4.05.001994Herre
MileMile A-heat18.25Peter Gerner EjersboOdense Atletik4.05.001995Herre
MileMile A-heat18.25Frederik FürstenbergSparta AM4.10.001993Herre
MileMile A-heat18.25Henrik PeterssonMalmö AI4.14.691993Herre
MileMile A-heat18.25Frederik T. Kapper (PACE)Sparta AM4.50.001995Herre
MileMile A-heat18.25Kent NørmarkSparta AM4.50.004.53.011971Herre
MileMile A-heat18.25Maria LarsenSparta AM4.50.001996Kvinde
MileMile A-heat18.25Anders RydellMalmö AI4.55.001978Herre
MileMile A-heat18.25Tobias Dahl Thomsen Frederiksberg IF4.55.001997Herre
MileMile A-heat18.25Henrik Bierbum BacherSparta AM4.59.001986Herre
200m200m A-heat18.45Jason OvergaardFremad Holbæk26.5027.912001Herre
200m200m A-heat18.45Laura MøllerOdense Atletik27.0026.071994Kvinde
200m200m A-heat18.45Henrik BergBagsværd AC27.2527.2327.261963Herre
200m200m A-heat18.45Ole MunchHjerteforeningens Motionsklub 30.001956Herre
3000m3000m A-heat19.00Andreas LindgreenSparta AM8.05.001998Herre
3000m3000m A-heat19.00Malthe NielsenSparta AM8.45.008.52.861999Herre
3000m3000m A-heat19.00Linus LindquistSparta AM8.45.009.11.222002Herre
3000m3000m A-heat19.00Richard D JensenSparta AM8.55.008.44.711985Herre
3000m3000m A-heat19.00Frederik T. KapperSparta AM9.00.001995Herre
3000m3000m A-heat19.00Adam MånssonMalmö AI9.04.009.04.009.04.001989Herre
3000m3000m A-heat19.00Frederik Kjeldsen Hertz9.30.009.13.861997Herre
3000m3000m A-heat19.00Laura ValgreenOdense Atletik9.30.009.40.009.40.002000Kvinde
3000m3000m A-heat19.00Kasper Pontoppidan JensenIK Hellas9.40.009.46.401999Herre
3000m3000m A-heat19.00Martin Thornbjerg KlausenFremad Holbæk9.45.001972Herre
3000m3000m A-heat19.00Peter Breiner NielsenFremad Holbæk9.45.001971Herre
3000m3000m A-heat19.00Marcus Rønn (AFBUD)Blovstrød LøverneAFBUD8.42.331993Herre
3000m3000m B-heat19.20Bo RahbækKøbenhavns IF10.00.0010.05.6510.05.651981Herre
3000m3000m B-heat19.20Carsten SiggaardBlovstrød Løverne10.10.0010.04.181964Herre
3000m3000m B-heat19.20Sarah GladSparta AM10.25.0010.33.5210.47.322003Kvinde
3000m3000m B-heat19.20Poul PetersenHolbækLMK10.30.001965Herre
3000m3000m B-heat19.20Lars HeitmannHolbækLMK10.30.001972Herre
3000m3000m B-heat19.20Sebastian HansenHvidovre AM10.35.0010.50.732001Herre
3000m3000m B-heat19.20Henrik LarsenBlovstrød Løverne10.40.0010.13.031962Herre
3000m3000m B-heat19.20Bo Lajos JakobsenSparta AM10.45.001962Herre
3000m3000m B-heat19.20Isabella Matilda JensenSparta AM11.45.0011.52.7511.52.752001Kvinde
3000m3000m B-heat19.20Anna Sofie FrændeSparta AM11.45.0011.12.482001Kvinde
3000m3000m B-heat19.20Tine BroksøBlovstrød Løverne11.50.0010.43.281971Kvinde
3000m3000m B-heat19.20Per JørgensenTrongårdens IF11.55.0011.25.681963Herre
3000m3000m B-heat19.20Thyge ArumIFMI11.55.0011.38.001961Herre
3000m3000m B-heat19.20Claus LarsenHolbæk LMK11.55.001985Herre
3000m3000m B-heat19.20Jane KoesgaardHolbæk LMK14.00.001959Kvinde
3000m3000m B-heat19.20Mette ThornbjergHolbæk LMK14.30.001971Kvinde
3000m3000m B-heat19.20Jørgen PilegårdHolbæk LMK19.45.0019.52.001955Herre
1000m1000m A-heat19.40Hjalte Dalskov2.48.00Herre