title

Se foreløbige startlister for T2 her. Tilmeldinger tilføjes løbende manuelt af arrangørerne.

Ved behov for kontakt skriv til t2@tracksseries.com

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

TILMELDING

Tilmelding er ikke længere muligt.

KLUBARRANGØR

Ballerup AK

ENDELIGT PROGRAM

18.00   100m A-heat
18.05   100m B-heat
18.10   100m C-heat
18.15   100m D-heat
18.20   100m E-heat
18.30   5000m B-heat
18.50   5000m A-heat
19.15    800m A-heat
19.25   400m A-heat
19.30   400m B-heat
19.35   400m C-heat
19.40   400m D-heat
19.45   400m E-heat
20.05   1500m A-heat
20.15   1500m B-heat
20.25   1500m C-heat
20.35   1500m D-heat
DISTANCEHEATKL.ATLETKLUBSEEDNINGPRSBÅRG.KØN
100m100m A-heat18.00Sebastian PedersenSparta AM10.9010.851997Herre
100m100m A-heat18.00Albert RanningKøbenhavns IF11.1111.111998Herre
100m100m A-heat18.00Emil FrændeSparta AM11.3011.082000Herre
100m100m A-heat18.00Mikkel KlejnstrupSparta AM11.4011.171986Herre
100m100m A-heat18.00Martin KristensenSparta AM11.4011.261992Herre
100m100m A-heat18.00Michael Noes AndersenSparta AM11.4011.291991Herre
100m100m A-heat18.00Sebastian V BuschardtBagsværd AC11.5011.2111.521997Herre
100m100m B-heat18.05Frederik RegliFrederiksberg IF11.5011.4811.631990Herre
100m100m B-heat18.05Toke GotthardsenBagsværd AC11.5011.6411.641994Herre
100m100m B-heat18.05Frankly DadeyGreve Atletik11.8011.421999Herre
100m100m B-heat18.05Emil GrovnFrederiksberg IF11.8512.051998Herre
100m100m B-heat18.05Jonathan KureKøbenhavns IF12.001997Herre
100m100m B-heat18.05Kasper JespersenBallerup AK12.2112.211997Herre
100m100m B-heat18.05Thomas Corréa SallySparta AM12.4011.892000Herre
100m100m C-heat18.10Annemarie NissenSparta AM12.6112.61-1994Kvinde
100m100m C-heat18.10Klara Skriver LoesslBallerup AK12.6312.632002Kvinde
100m100m C-heat18.10Olivia ThorsgaardSparta AM12.9012.852000Kvinde
100m100m C-heat18.10Cecilie Gedsø FærgeBallerup AK12.9112.912003Kvinde
100m100m C-heat18.10Sofie SpiegelhauerSparta AM13.1513.112002Kvinde
100m100m C-heat18.10Ida L JespersenBallerup AK13.2013.202000Kvinde
100m100m C-heat18.10Jonas AlbertsenBallerup AK13.2213.222003Herre
100m100m D-heat18.15Johanne Wiedemann SimonsenSparta AM13.3013.571999Kvinde
100m100m D-heat18.15Angela TimmFrederiksberg IF13.3813.2813.282003Kvinde
100m100m D-heat18.15Anna KrabKøbenhavns IF13.3913.391998Kvinde
100m100m D-heat18.15Amalie ThraneBagsværd AC13.4013.3913.542003Kvinde
100m100m D-heat18.15Cathrine LaugesenKøbenhavns IF13.4513.451990Kvinde
100m100m D-heat18.15Silke DittlauFrederiksberg IF13.9813.9813.982003Kvinde
100m100m D-heat18.15Maria VenborgKøbenhavns IF14.0514.051991Kvinde
100m100m E-heat18.20Ronja Bøgelund LaursenBallerup AK14.9714.972003Kvinde
100m100m E-heat18.20Kirstine RædkjærSparta AM15.0014.831991Kvinde
100m100m E-heat18.20Katrine LundKøbenhavns IF15.001990Kvinde
100m100m E-heat18.20Ella Kreisby-PedersenBallerup AK15.3815.382003Kvinde
100m100m E-heat18.20Wilma JohanssonKøbenhavns IF15.501999Kvinde
100m100m E-heat18.20Lærke E LarsenBallerup AK15.502005Herre
5000m5000m B-heat18.30Martin KlausenFremad Holbæk16.50.0016.55.661972Herre
5000m5000m B-heat18.30Kasper Pontoppidan JensenIK Hellas16.50.00January 1, 19701999Herre
5000m5000m B-heat18.30Jacob Weel RosboBagsværd AC17.00.0017.49.132000Herre
5000m5000m B-heat18.30Kristian KrogBlovstrød Løverne17.15.0016.52.981992Herre
5000m5000m B-heat18.30Christian Rønsholt17.30.001996Herre
5000m5000m B-heat18.30Søren Riisgaard MortensenHechmann Mikkeller Racing Club17.30.001978Herre
5000m5000m B-heat18.30Maria AhmSparta AM17.55.001998Kvinde
5000m5000m B-heat18.30Signe HyllebergSparta AM17.55.001996Kvinde
5000m5000m B-heat18.30Cecilie MikkelsenSparta AM17.55.001994Kvinde
5000m5000m B-heat18.30Hans Andrias GregoriussenSparta AM17.59.001993Herre
5000m5000m B-heat18.30Henrik Bierbum BacherSparta AM17.59.001986Herre
5000m5000m B-heat18.30Philip Grundt HansenBagsværd AC18.00.0017.54.082004Herre
5000m5000m B-heat18.30Niels HansenHelsingør Atletik18.15.0016.04.001958Herre
5000m5000m B-heat18.30Birger JensenALOT18.15.0018.14.311976Herre
5000m5000m B-heat18.30Kathrine Højgaard HansenSparta AM18.15.001995Kvinde
5000m5000m B-heat18.30Jan Grønlund RasmussenBallerup AK18.30.0017.57.761969Herre
5000m5000m B-heat18.30Thor RasmussenSparta AM18.55.001963Herre
5000m5000m B-heat18.30Henrik SørensenBagsværd AC19.00.0018.49.381970Herre
5000m5000m B-heat18.30Kamilla KajbækBallerup AK19.29.0419.29.041999Kvinde
5000m5000m B-heat18.30Paul AndersenBagsværd AC19.30.0017.16.001964Herre
5000m5000m B-heat18.30Trine B AndersenBlovstrød Løverne19.59.0020.56.661968Kvinde
5000m5000m B-heat18.30Bo LindrupSparta AM20.00.0018.30.001962Herre
5000m5000m B-heat18.30Cecilie H. ChristensenBallerup AK20.45.0019.48.501992Kvinde
5000m5000m B-heat18.30Mathilde Grønlund RasmussenBallerup AK20.45.0020.06.692003Kvinde
5000m5000m A-heat18.50Martin Egebjerg OlesenHechmann Mikkeller Racing Club14.45.0015.07.741995Herre
5000m5000m A-heat18.50Joachim Weel RosboBagsværd AC15.25.0014.39.941997Herre
5000m5000m A-heat18.50Alex PuggaardHechmann Mikkeller Racing Club15.25.0015.21.761976Herre
5000m5000m A-heat18.50Anton ØstdalBagsværd AC15.25.0016.15.182001Herre
5000m5000m A-heat18.50Christian MadsenBlovstrød Løverne15.30.0014.50.481977Herre
5000m5000m A-heat18.50Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne15.50.0016.06.871997Kvinde
5000m5000m A-heat18.50Jeppe SideniusTrongårdens IF15.55.0015.49.471992Herre
5000m5000m A-heat18.50Kristian KyedSparta AM15.55.0015.49.961978Herre
5000m5000m A-heat18.50Asbjørn Eller SkaarupTrongårdens IF15.55.0016.17.651985Herre
5000m5000m A-heat18.50Joel Ibler LillesøBagsværd AC16.00.002003Herre
5000m5000m A-heat18.50Gustav MørchBlovstrød Løverne16.00.002002Herre
5000m5000m A-heat18.50Benjamin MatssonSparta AM16.10.0016.02.001990Herre
5000m5000m A-heat18.50Nikolaj Holdt MikkelsenOld Fuckers (Æbleklubben)16.15.0015.49.001973Herre
5000m5000m A-heat18.50Mads HenriksenSparta AM16.15.0016.30.001994Herre
5000m5000m A-heat18.50Kristian Bonne WulffHerlev løbe- og atletikklub16.30.0016.15.0016.35.001985Herre
5000m5000m A-heat18.50Niels HjølundBagsværd AC16.35.0015.23.001972Herre
5000m5000m A-heat18.50Henrik DufkeHelsingør IF16.45.0017.18.911974Herre
5000m5000m A-heat18.50Jacob ArumHelsingør IF16.45.001981Herre
800m800m A-heat19.15Victor Kiplagat KondrupKolding KFUM2.08.002.12.622.13.842002Herre
800m800m A-heat19.15Mia Helene MørckBagsværd AC2.08.002.05.771999Kvinde
800m800m A-heat19.15Pacer 1Pace2.08.00-Ukendt
800m 800m A-heat19.15Laura R. MøllerOdense Atletik2.10.002.10.752.13.071994Kvinde
800m800m A-heat19.15Emma Kiplagat KondrupKolding KFUM2.10.002.13.102.14.262004Kvinde
400m400m A-heat19.25Gustav NielsenSparta AM48.3748.371998Herre
400m400m A-heat19.25Philip BraunSparta AM48.881990Herre
400m400m A-heat19.25Mathias AstrupGreve Atletik49.6949.691999Herre
400m400m A-heat19.25Mikkel KlejnstrupSparta AM51.0049.831986Herre
400m400m B-heat19.30Martin KristensenSparta AM51.0049.711992Herre
400m400m B-heat19.30Jacob HvorupSparta AM51.5050.011999Herre
400m400m B-heat19.30Yusuf Alin52.001995Herre
400m400m B-heat19.30Jonathan KureKøbenhavns IF52.001997Herre
400m400m B-heat19.30Samuel MarcusSparta AM53.1052.281999Herre
400m400m B-heat19.30Mads SimonsenSlagelse Atletik DELTA54.0054.092000Herre
400m400m C-heat19.35Tobias F. NielsenIK Hellas54.5056.532003Herre
400m400m C-heat19.35Stinus Dolmer NielsenBagsværd AC56.6756.672003Herre
400m400m C-heat19.35Olivia ThorsgaardSparta AM57.0056.972000Kvinde
400m400m C-heat19.35Sofie SpiegelhauerSparta AM59.751.01.002002Kvinde
400m400m C-heat19.35Majken LützenBallerup AK59.7759.772003Kvinde
400m400m D-heat19.40Anna KrabKøbenhavns IF1.01.041.01.041998Kvinde
400m400m D-heat19.40Tine ØstergaardBagsværd AC1.02.001.02.412000Herre
400m400m D-heat19.40Laura Haslund-ChristensenFrederiksberg IF1.03.481.00.781.03.482001Kvinde
400m400m D-heat19.40Veronica JanningFrederiksberg1.04.001.06.022001Kvinde
400m400m D-heat19.40Kirstine RædkjærSparta AM1.05.001991Kvinde
400m400m D-heat19.40Tom Elmer ChristensenIK Hellas1.07.001.07.001.07.001949Herre
400m400m E-heat19.45Jonas AlbertsenBallerup AK1.07.831.07.832003Herre
400m400m E-heat19.45Jes AndersenBagsværd AC1.08.001.04.201951Herre
400m400m E-heat19.45Wilma JohanssonKøbenhavns IF1.08.001999Kvinde
400m400m E-heat19.45Ole MunchHJMK Jægerspris1.15.0053.001956Herre
400m400m E-heat19.45Olivia KellbergBallerup AK1.15.002003Kvinde
400mAFBUDAFBUDNicolai HartlingSparta AMAFBUD47.041994Herre
400mAFBUDAFBUDMarquis CaldwellSparta AMAFBUD46.841990Herre
1500m1500m A-heat20.05Mads TærsbølHvidovre AM3.45.813.45.811992Herre
1500m1500m A-heat20.05Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF3.58.643.58.641997Herre
1500m1500m A-heat20.05Malthe NielsenSparta AM4.00.003.57.691999Herre
1500m1500m A-heat20.05Joachim RønsholtBallerup AK4.02.944.02.944.05.991999Herre
1500m1500m A-heat20.05Anders BangSparta AM4.05.004.08.674.08.672002Herre
1500m1500m A-heat20.05Linus LindquistSparta AM4.05.004.10.154.10.152002Herre
1500m1500m A-heat20.05Conrad LindSparta AM4.05.004.12.792001Herre
1500m1500m A-heat20.05Patrick LeeseFrederiksberg IF4.05.001988Herre
1500m1500m A-heat20.05Rasmus BaltzersenBallerup AK4.08.004.16.532002Herre
1500m1500m A-heat20.05Jesper PedersenKøbenhavns IF4.10.004.06.401975Herre
1500m1500m A-heat20.05Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF4.10.004.10.901993Herre
1500m1500m A-heat20.05Frederik T. KapperSparta AM4.10.00 4.14.371995Herre
1500m1500m A-heat20.05Mads JørgensenFrederiksberg IF4.15.004.02.001988Herre
1500m1500m B-heat20.15Yousef BellouchFrederiksberg IF4.20.001998Herre
1500m1500m B-heat20.15Noah Grunnet NouriSparta AM4.25.004.27.254.36.152002Herre
1500m1500m B-heat20.15Sophie SøefeldtSparta AM4.25.004.27.712000Kvinde
1500m1500m B-heat20.15Martin MøllgaardFrederiksberg IF4.25.684.25.682003Herre
1500m1500m B-heat20.15Victor HeeBallerup AK4.30.002001Herre
1500m1500m B-heat20.15Kent NørmarkSparta AM4.35.004.23.721971Herre
1500m1500m B-heat20.15Malthe PoulsenBlovstrød Løverne4.35.002000Herre
1500m1500m B-heat20.15Rasmus Krogh MadsenIK Hellas4.35.002000Herre
1500m1500m B-heat20.15Nikoline Høegh Ørum-NielsenSparta AM4.38.004.41.982002Kvinde
1500m1500m B-heat20.15Marcus RøllingSparta AM4.40.004.47.112003Herre
1500m1500m B-heat20.15Jeppe HaghfeltHelsingør IF4.40.004.49.784.49.782003Herre
1500m1500m B-heat20.15Ellen ChristensenFrederiksberg IF4.42.004.47.692003Kvinde
1500m1500m B-heat20.15Oscar RiisBallerup AK4.42.654.42.652003Herre
1500m1500m C-heat20.25Rasmus BrynskovIK Hellas4.44.004.42.691973Herre
1500m1500m C-heat20.25Tobias Mørkeberg PoulsenHvidovre AM4.45.00 4.45.63 4.46.412002Herre
1500m1500m C-heat20.25Lauge RasmussenTrongårdens IF4.45.004.49.724.49.722003Herre
1500m1500m C-heat20.25Michael PedersenTrongårdens IF4.45.004.15.011973Herre
1500m1500m C-heat20.25Bo RahbækKøbenhavns IF4.45.004.45.091981Herre
1500m1500m C-heat20.25Carl Emil HjorthFrederiksberg IF4.46.464.46.462004Herre
1500m1500m C-heat20.25Dirie AbdirahmanIK Hellas4.47.944.47.942000Herre
1500m1500m C-heat20.25Philip MørchBlovstrød Løverne4.50.005.01.651974Herre
1500m1500m C-heat20.25Theis MunktvedBlovstrød Løverne4.50.002002Herre
1500m1500m C-heat20.25Alma SøttrupBallerup AK4.52.224.52.224.57.022003Kvinde
1500m1500m C-heat20.25Sarah GladSparta AM4.55.004.58.795.22.212003Kvinde
1500m1500m C-heat20.25Henrik LarsenBlovstrød Løverne4.55.004.42.331962Herre
1500m1500m C-heat20.25Jørn ThostrupBlovstrød Løverne4.55.004.53.151961Herre
1500m1500m C-heat20.25Mie Hylling AxelssonSparta AM4.55.004.59.002002Kvinde
1500m1500m C-heat20.25Amalie BoeckFrederiksberg IF4.56.104.56.102004Kvinde
1500m1500m C-heat20.25Caroline Rødgaard JessenBallerup AK4.57.014.57.014.57.012002Kvinde
1500m1500m D-heat20.35Mathilde WillerSparta AM5.00.004.56.295.06.532000Kvinde
1500m1500m D-heat20.35Emily Oron LexnerBlovstrød Løverne5.00.005.03.111997Kvinde
1500m1500m D-heat20.35Elisabeth Møller RønnstadSparta AM5.00.005.06.162004Kvinde
1500m1500m D-heat20.35Mette Willer OldenborgSparta AM5.05.005.05.001970Kvinde
1500m1500m D-heat20.35Elvira Helleskov BatkoSparta AM5.10.005.13.395.13.392004Kvinde
1500m1500m D-heat20.35Mathilde WintherBlovstrød Løverne5.10.005.14.792002Kvinde
1500m1500m D-heat20.35Isabella JensenSparta AM5.10.005.18.542001Kvinde
1500m1500m D-heat20.35Mathilde RiisBallerup AK5.15.005.23.961999Kvinde
1500m1500m D-heat20.35Tom Elmer ChristensenIK Hellas5.30.005.20.005.32.001949Herre
1500m1500m D-heat20.35David Holst HahnFrederiksberg IF5.38.625.38.622004Herre
1500m1500m D-heat20.35Kathrine Dahl LarsenFrederiksberg IF5.40.001979Kvinde
1500m1500m D-heat20.35Torben StriboldtIK Hellas5.50.004.42.601962Herre
1500m1500m D-heat20.35Valdemar BaltzerenIK Hellas6.00.002005Herre
1500mAFBUDAFBUDPelle Grønberg ChristensenBlovstrød LøverneAFBUD1971Herre
1500mAFBUDAFBUDSarah Bruun NielsenBlovstrød LøverneAFBUD5.10.501999Kvinde
1500mAFBUDAFBUDAugusta Maria Grønborg ChristensenBlovstrød LøverneAFBUD5.15.422000Kvinde
HøjdeHøjde18.00Ida L JespersenBallerup AK1.571.572000Kvinde
KugleKugle18.00Tobias ZornigBallerup AK6.596.592004Herre
KugleKugle18.00Rebecca SpiegelhauerBallerup AK8.938.932002Kvinde
StangStang19.00Klara Skriver LoesslBallerup AK3.603.602002Kvinde