best replica watches

 
title

Se foreløbige startlister her. Opdateres løbende manuelt når der kommer tilmeldinger.

Ved behov for kontakt skriv til t1@tracksseries.com.

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

TILMELDING

Tilmelding online er lukket. Se nærmere her for potentiel eftertilmelding på dagen.

TILMELDING

Game of TRACKS

Game of TRACKS er konkurrencen om 27.500 kr. i præmiepenge. Se mere om det her.

Game of TRACKS

KLUBARRANGØR

Esbjerg AM

FØLG MED PÅ INSTAGRAM

ENDELIGT PROGRAM

Se endeligt program. Programmet kan forskubbes med 5 minutter fra 200m’erne såfremt der måske tilføjes ét ekstra 200m heat.

18.00 – 100m A-heat

18.05 – 100m B-heat

18.20 – 3000m A-heat

18.35 – 3000m B-heat

18.50 – 3000m Rent kvindeheat

19.10 – 200m A-heat

19.15 – 200m B-heat

 

 

19.30 – 800m A-heat

19.35 – 800m B-heat

 

DISTANCEKL.HEATATLETKLUBSEEDNINGSTIDPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
100m18.00100m A-heatMads LunøKolding KFUM11.0411.041999Herre
100m18.00100m A-heatAmar KrsoKolding KFUM11.0911.0911.571989Herre
100m18.00100m A-heatJacob LaustenEsbjerg AM12.4212.422004Herre
100m18.00100m A-heatFredrikke Dam LarsenRanders Atletik Freja12.4712.471991Kvinde
100m18.00100m A-heatIda BoelEsbjerg AM12.8012.802000Kvinde
100m18.00100m A-heatNiels ChristensenEsbjerg AM12.8812.882003Herre
100m18.00100m A-heatMorten SkovgaardEsbjerg AM12.9112.912003Herre
100m18.00100m A-heatMarta MorgadoEsbjerg AM13.201997Kvinde
100m18.05100m B-heatAmalie MontaserEsbjerg AM13.302001Kvinde
100m18.05100m B-heatMille Fibiger JensenEsbjerg AM13.4113.412004Kvinde
100m18.05100m B-heatMarie Qvist JensenAarhus Fremad Atletik13.501997Kvinde
100m18.05100m B-heatLaura Kathrine KornumAarhus Fremad Atletik13.801998Kvinde
100m18.05100m B-heatNanna GraversenEsbjerg AM14.0314.032004Kvinde
100m18.05100m B-heatStine SørensenKolding KFUM14.2029.692004Kvinde
100m18.05100m B-heatKaren HaahrEsbjerg AM14.7614.762003Kvinde
3000m18.203000m A-heatJesper PedersenAalborg AM8.59.008.41.781975Herre
3000m18.203000m A-heatEskild LandgrebeEsbjerg AM9.24.009.28.751990Herre
3000m18.203000m A-heatPeter StruckmannEsbjerg AM9.24.001985Herre
3000m18.203000m A-heatAlex PedersenSparta AM9.30.009.45.001993Herre
3000m18.203000m A-heatRene JensenEsbjerg AM9.57.001986Herre
3000m18.203000m A-heatJacob GlæsnerEsbjerg AM9.58.001976Herre
3000m18.203000m A-heatJohnny BilagerEsbjerg AM9.58.001981Herre
3000m18.203000m A-heatHans-Henrik SchmidtEsbjerg AM9.58.001974Herre
3000m18.203000m A-heatLars VelsViborg AM10.15.001974Herre
3000m18.203000m A-heatRasmus MouridsenEsbjerg AM10.15.001997Herre
3000m18.203000m A-heatMarie Møller SchmidtViborg AM10.15.0010.17.562001Kvinde
3000m18.353000m B-heatFrederik Kjeldsen Hertz10.30.009.13.861997Herre
3000m18.353000m B-heatMarie-Louise JørgensenKolding KFUM10.30.0010.28.002003Kvinde
3000m18.353000m B-heatMads Dyhr BerggreenEsbjerg AM10.30.001981Herre
3000m18.353000m B-heatHenrik AndersenEsbjerg AM10.30.001985Herre
3000m18.353000m B-heatSimon BertramEsbjerg AM10.30.001988Herre
3000m18.353000m B-heatFreja Riegels JakobsenEsbjerg AM10.59.0010.51.142004Kvinde
3000m18.353000m B-heatJens MejrupEsbjerg AM11.30.0011.57.942001Herre
3000m18.353000m B-heatAnja Overlund KristensenEsbjerg AM11.30.001975Kvinde
3000m18.353000m B-heatKristina Elkjær JessenEsbjerg AM11.50.001984Kvinde
3000m18.353000m B-heatKasper JessenEsbjerg AM11.59.001981Herre
3000m18.353000m B-heatCaroline StrandbygaardEsbjerg AM12.20.0012.30.002007Kvinde
3000m Kvindeheat18.503000m KvindeheatMaja Alm (PACE 3.15/km)AGF Atletik9.46.009.05.881988Kvinde
3000m Kvindeheat18.503000m KvindeheatKristine Mygind SørensenAGF Atletik9.46.5010.12.532002Kvinde
3000m Kvindeheat18.503000m KvindeheatMie GamViborg AM9.52.509.58.472001Kvinde
3000m Kvindeheat18.503000m KvindeheatDagmar ClausenAGF Atletik10.30.001991Kvinde
200m19.10200m A-heatAmar KrsoKolding KFUM22.8022.801989Herre
200m19.10200m A-heatSøren A. NørgaardKolding KFUM23.2523.251999Herre
200m19.10200m A-heatMorten SkovgaardEsbjerg AM25.4525.452003Herre
200m19.10200m A-heatIda BoelEsbjerg AM25.9025.902000Kvinde
200m19.10200m A-heatFredrikke Dam LarsenRanders Atletik Freja25.9725.971991Kvinde
200m19.10200m A-heatNiels ChristensenEsbjerg AM26.3526.352003Herre
200m19.10200m A-heatMarta MorgadoEsbjerg AM27.001997Kvinde
200m19.10200m A-heatMille Fibiger JensenEsbjerg AM27.6627.662004Kvinde
200m19.15200m B-heatJacob LaustenEsbjerg AM27.9727.972004Herre
200m19.15200m B-heatMarie Qvist JensenAarhus Fremad Atletik28.001997Kvinde
200m19.15200m B-heatLaura Kathrine KornumAarhus Fremad Atletik28.501998Kvinde
200m19.15200m B-heatSif Salskov IversenEsbjerg AM29.002003Kvinde
200m19.15200m B-heatNanna GraversenEsbjerg AM29.4029.402004Kvinde
200m19.15200m B-heatHazel BayramEsbjerg AM29.4729.472004Kvinde
200m19.15200m B-heatStine SørensenKolding KFUM29.6929.692004Kvinde
200m19.15200m B-heatKaren HaahrEsbjerg AM30.8230.822003Kvinde
800m19.30800m A-heatAlexander Tengblad NikolaisenViborg AM1.54.001.57.252001Herre
800m19.30800m A-heatElias ShifrisViborg AM1.55.001.55.582002Herre
800m19.30800m A-heatAnders-Dres TarbensenEsbjerg AM2.09.001.57.702001Herre
800m19.30800m A-heatAlexander Overlund KristensenEsbjerg AM2.09.002.12.952002Herre
800m19.30800m A-heatEmil Hviid PedersenEsbjerg AM2.09.002.13.352000Herre
800m19.30800m A-heatMikkel Bjerregaard NielsenKolding KFUM2.12.762.12.762003Herre
800m19.30800m A-heatMathias B. NielsenKolding KFUM2.15.002005Herre
800m19.30800m A-heatMagnus BundgaardEsbjerg AM2.16.002.20.272004Herre
800m19.35800m B-heatNina KrarupEsbjerg AM2.19.002.20.721999Kvinde
800m19.35800m B-heatJeppe FribækEsbjerg AM2.20.002.28.062001Herre
800m19.35800m B-heatLaura ArentsenKolding KFUM2.28.002.28.002003Kvinde
800m19.35800m B-heatSif Salskov IversenEsbjerg AM2.40.002003Kvinde
800m19.35800m B-heatEmilie Overlund KristensenEsbjerg AM2.40.002004Kvinde
X

обращение к пользователям