title

Se resultater fra TRACKS T12 her.

Ved behov for kontakt skriv til t12@tracksseries.com.

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

STARTLISTER

Se startlisterne fra stævnet her.

STARTLISTER

KLUBARRANGØR

Viborg AM

FØLG MED PÅ INSTAGRAM

ENDELIGT PROGRAM

Kl. 18.00 – 800m Herre A-heat

Kl. 18.15 – 800m Herre B-heat

Kl. 18.30 – 800m Kvinde A-heat

 Kl. 18.45 – 1500m Herre A-heat

Kl. 19.00 – 1500m Kvinde A-heat

 Kl.19.15 – 5000m A-heat

Kl.19.40 – 5000m B-heat

Kl. 20.05 – 5000m C-heat

DISTANCEHEATRESULTATATLETKLUBSEEDNINGSTIDPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
800m800m A-heat1.57.32Oliver BjørslevAalborg AM1.54.771.54.772000Herre
800m800m A-heat1.57.80Elias ShifrisViborg AM1.52.001.55.581.59.392002Herre
800m800m A-heat1.58.05Alexander Krogh JohansenAGF Atletik1.55.001.56.341.59.561988Herre
800m800m A-heat1.59.41Andreas Eidorff MadsenViborg AM1.58.001.58.001.58.002000Herre
800m800m A-heat1.59.45Andreas RestrupAalborg AM1.57.001.58.881.58.882000Herre
800m800m A-heat2.00.03Richard D JensenSparta AM1.58.002.01.062.01.691985Herre
800m800m A-heat2.00.23Noel MonoAalborg AM1.59.002.01.442.01.441998Herre
800m800m A-heat2.10.42Klaus Præst JaquéBagsværd AC1.59.001.58.252.09.681992Herre
800m800m A-heatDNFAlexander Tengblad Nikolaisen (PACE)Viborg AM1.52.002001Herre
800m800m B-heat 2.05.42Esben HansenSAK-772.05.002.05.962.09.131999Herre
800m800m B-heat 2.05.75Jonathan SigvardsenViborg AM2.09.002.09.002.09.002004Herre
800m800m B-heat 2.10.23Alexander Overlund KristensenEsbjerg AM2.06.002.06.992.06.992002Herre
800m800m B-heat 2.12.76Nina KrarupÅrhus 19002.12.002.14.962.14.961999Kvinde
800m800m B-heat 2.16.27Ida JørgensenAalborg AM2.14.002.15.522.19.832001Kvinde
800m800m B-heat 2.19.70Emil Hviid PedersenEsbjerg AM2.05.002.07.252.07.252000Herre
800m800m B-heat2.04.62Jesper PedersenAalborg AM2.02.002.02.682.05.601975Herre
800m800m B-heatDNSJelmer ScholtenDybvad IK2.04.002.05.752.05.752004Herre
800m800m B-heatDNSLaurits BerntsenViborg AM2.02.002.05.732002Herre
800m800m C-heat 2.24.69Jonathan Birk NielsenAalborg AM2.18.002.20.892.20.892005Herre
800m800m C-heat 2.27.03Maya FruergaardSkive AM2.25.002.28.582.28.582006Kvinde
800m800m C-heat 2.27.36Mathias Alexander PedersenAalborg AM2.32.992.37.802.37.801995Herre
800m800m C-heat 2.36.74Elias Hindbo NielsenViborg AM2.35.002.32.002.38.002000Herre
800m800m C-heat 2.37.80Leah ShifrisViborg AM2.32.002.37.932.37.932005Kvinde
800m800m C-heat 2.57.83Brian AndersenViborg AM2.50.001960Herre
800m800m C-heat 3.01.73Noa NielsenViborg AM3.05.002006Herre
800m800m C-heatDNFLars Vels (PACE)Viborg AM2.32.001974Herre
800m800m C-heatDQNikolaj MadsenViborg AM2.30.002.37.382.39.852006Herre
800m800m C-heatDNFKaren Krogh JohansenAGF Atletik2.21.002.18.902.23.151987Kvinde
800mAFBUDChristian Abild Larsen (AFBUD)Århus 1900AFBUD1.53.11.56.081993Herre
800mAFBUDNikolaj Richter (AFBUD)Aalborg AMAFBUD2.03.062.03.062002Herre
3000m3000m A-heat 8.23.38Theophile BigirimanaAalborg AM8.25.008.30.278.30.271993Herre
3000m3000m A-heat 8.26.67Magnus DewettHerning LK8.20.008.24.948.24.941995Herre
3000m3000m A-heat 8.34.10Omar HassanAGF Atletik8.15.008.16.971990Herre
3000m3000m A-heat 8.52.56Morten StillingVEXA HLM Running8.49.008.59.001987Herre
3000m3000m A-heat 8.53.26Michael JensenAGF Atletik8.45.001987Herre
3000m3000m A-heat 8.59.49Henrik Strange BrokVEXA HLM Running8.50.008.58.009.05.001989Herre
3000m3000m A-heat 9.11.66Eskild Espenhain LandgrebeEsbjerg AM9.10.009.15.009.15.001990Herre
3000m3000m A-heat 9.22.61Mathias KristensenAGF Atletik9.20.001994Herre
3000m3000m A-heat 9.26.28Martin PatwaryAGF Atletik9.20.001997Herre
3000m3000m A-heat 9.26.43Malthe BøgebjergSAK-779.15.009.21.009.21.002002Herre
3000m 3000m A-heat 9.26.84Jens LoffÅrhus 19009.30.009.37.211990Herre
3000m3000m A-heat 9.37.11Samuel Ettrup LarsenEsbjerg AM9.20.0010.09.0010.09.002000Herre
3000m3000m A-heatDNSChristian StounbergAGF Atletik8.45.001995Herre
3000m3000m A-heatDNSJakob EdsenHerning LK9.00.009.02.881993Herre
3000m3000m A-heatDNSJens Søndergaard JensenAGF Atletik8.15.008.07.221986Herre
3000m3000m A-heatDNSRobin OstenfeldtSAK-779.15.009.23.009.23.001999Herre
3000m3000m A-heatDNSAmanuel GoitomVEXA HLM Running9.10.001991Herre
3000m3000m B-heat 9.40.04Jesper GreveVEXA HLM Running9.40.001977Herre
3000m3000m B-heat 9.42.46Simon HøbergAalborg AM10.00.002000Herre
3000m3000m B-heat 9.46.99Rune Frej Ib HansenViborg AM9.40.009.46.639.46.632005Herre
3000m3000m B-heat 9.48.55Kim Hansen (PACE)Viborg AM9.40.001975Herre
3000m3000m B-heat 9.50.20Hans-Henrik DamgaardAGF Atletik9.35.009.31.009.55.001979Herre
3000m3000m B-heat 9.53.08Rasmus StagstedRUNAAR9.50.001993Herre
3000m3000m B-heat 9.53.60Hans-Henrik Lindberg SchmidtEsbjerg AM10.00.001974Herre
3000m3000m B-heat 9.54.43Jakob Worm BisfortAGF Atletik9.55.0010.10.261980Herre
3000m3000m B-heat 9.59.96Claus PoulsenÅrhus 19009.45.009.27.841964Herre
3000m3000m B-heat10.01.69Jacob GlæsnerEsbjerg AM10.09.0010.09.0010.09.001976Herre
3000m3000m B-heat10.24.47Mathilde Meedom LarsenViborg AM9.45.009.54.589.54.582004Kvinde
3000m3000m B-heat10.27.26Marie Munk JakobsenAGF-atletik10.15.0010.241991Kvinde
3000m3000m B-heat10.40.76Katrine RisvigSkive AM10.15.0010.26.1310.26.132003Kvinde
3000m3000m B-heatDNFLars Vels (PACE)Viborg AM9.40.001974Herre
3000m3000m C-heat10.27.99Jeppe NorupVEXA HLM Running10.25.001079Herre
3000m3000m C-heat10.28.82Kasper Søgaard-KristensenVEXA HLM Running10.30.001985Herre
3000m3000m C-heat10.34.94Rasmus SigvardsenVEXA HLM Running10.24.001974Herre
3000m3000m C-heat10.37.10Stig BrøndumVEXA HLM Running10.45.001987Herre
3000m3000m C-heat10.41.27Sophie Olivia KortnumViborg AM10.30.0010.36.0010.36.002004Kvinde
3000m3000m C-heat10.45.53Emil Lyngsø PoulsenVEXA HLM Running11.15.001989Herre
3000m3000m C-heat10.45.99Lasse BoesenbækViborg AM10.59.0011.09.4811.09.482005Herre
3000m3000m C-heat10.46.80Marius Tengblad NikolaisenViborg AM11.15.002003Herre
3000m3000m C-heat10.47.30Tobias Sand Short11.15.002002Herre
3000m3000m C-heat11.03.31Anja Overlund KristensenEsbjerg AM11.00.0011.15.0011.15.001975Kvinde
3000m3000m C-heat11.05.35Jeppe MoslundVEXA HLM Running11.30.001984Herre
3000m3000m C-heat11.17.23Kristina Elkjær JessenEsbjerg AM11.15.0011.27.0011.27.001984Kvinde
3000m3000m C-heat11.27.47Jimmy MoustenVEXA HLM Running12.00.001970Herre
3000m3000m C-heat12.32.88Jens MejrupEsbjerg AM11.55.0011.57.002001Herre
3000m3000m C-heat12.33.61Morten Basse Esbjerg AM11.55.0010.17.001972Herre
3000m3000m C-heatDNFSteffan Andersen (PACE)Esbjerg AM10.30.009.05.001981Herre
3000m3000m C-heatDNFSteffan Andersen (PACE)Esbjerg AM2.32.009.05.001981Herre
3000m3000m C-heatDNSElias Hindbo NielsenViborg AM11.30.0011.11.002000Herre
3000m3000m C-heatDNSPaul-Martin FriborgViborg AM12.00.001963Herre
X

обращение к пользователям