title

Se heatinddelte startlister her.

Ved behov for kontakt skriv til t12@tracksseries.com.

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

TILMELDING

Tilmelding er lukket.

Game of TRACKS

Game of TRACKS er konkurrencen om 27.500 kr. i præmiepenge. Se mere om det her.

Game of TRACKS

KLUBARRANGØR

Viborg AM

FØLG MED PÅ INSTAGRAM

ENDELIGT PROGRAM

TRACK

17.45 – 110mHæk
17.50 – 100mHæk
18.00 – 100m A-heat
18.05 – 100m B-heat
18.10 – 100m C-heat
18.25 – 5000m C-heat
18.50 – 5000m B-heat
19.15 – 5000m A-heat
19.45 – 200m A-heat
19.50 – 200m B-heat
19.55 – 200m C-heat
20.00 – 200m D-heat
20.15 – 1500m A-heat
20.25 – 1500m B-heat
20.35 – 1500m C-heat
FIELD

18.00 – Trespring
18.00 – Diskos
18.00 – Længdespring
19.00 – Kugle (AFLYST)
DISTANCEHEATKL.ATLETKLUBSEEDNINGSTIDPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
800m800m C-heat18.00Jonathan Birk NielsenAalborg AM2.18.002.20.892.20.892005Herre
800m800m C-heat18.00Karen Krogh JohansenAGF Atletik2.21.002.18.902.23.151987Kvinde
800m800m C-heat18.00Maya FruergaardSkive AM2.25.002.28.582.28.582006Kvinde
800m800m C-heat18.00Nikolaj MadsenViborg AM2.30.002.37.382.39.852006Herre
800m800m C-heat18.00Leah ShifrisViborg AM2.32.002.37.932.37.932005Kvinde
800m800m C-heat18.00Lars Vels (PACE)Viborg AM2.32.001974Herre
3000m800m C-heat18.00Steffan Andersen (PACE)Esbjerg AM2.32.009.05.001981Herre
800m800m C-heat18.00Mathias Alexander PedersenAalborg AM2.32.992.37.802.37.801995Herre
800m800m C-heat18.00Elias Hindbo NielsenViborg AM2.35.002.32.002.38.002000Herre
800m800m C-heat18.00Brian AndersenViborg AM2.50.001960Herre
800m800m C-heat18.00Noa NielsenViborg AM3.05.002006Herre
800m800m B-heat18.10Jesper PedersenAalborg AM2.02.002.02.682.05.601975Herre
800m800m B-heat18.10Laurits BerntsenViborg AM2.02.002.05.732002Herre
800m800m B-heat18.10Jelmer ScholtenDybvad IK2.04.002.05.752.05.752004Herre
800m800m B-heat18.10Emil Hviid PedersenEsbjerg AM2.05.002.07.252.07.252000Herre
800m800m B-heat18.10Esben HansenSAK-772.05.002.05.962.09.131999Herre
800m800m B-heat18.10Alexander Overlund KristensenEsbjerg AM2.06.002.06.992.06.992002Herre
800m800m B-heat18.10Jonathan SigvardsenViborg AM2.09.002.09.002.09.002004Herre
800m800m B-heat18.10Nina KrarupÅrhus 19002.12.002.14.962.14.961999Kvinde
800m800m B-heat18.10Ida JørgensenAalborg AM2.14.002.15.522.19.832001Kvinde
800m800m A-heat18.20Elias ShifrisViborg AM1.52.001.55.581.59.392002Herre
800m800m A-heat18.20Alexander Tengblad Nikolaisen (PACE)Viborg AM1.52.002001Herre
800m800m A-heat18.20Alexander Krogh JohansenAGF Atletik1.55.001.56.341.59.561988Herre
800m800m A-heat18.20Oliver BjørslevAalborg AM1.54.771.54.772000Herre
800m800m A-heat18.20Andreas RestrupAalborg AM1.57.001.58.881.58.882000Herre
800m800m A-heat18.20Andreas Eidorff MadsenViborg AM1.58.001.58.001.58.002000Herre
800m800m A-heat18.20Richard D JensenSparta AM1.58.002.01.062.01.691985Herre
800m800m A-heat18.20Klaus Præst JaquéBagsværd AC1.59.001.58.252.09.681992Herre
800m800m A-heat18.20Noel MonoAalborg AM1.59.002.01.442.01.441998Herre
800mNikolaj Richter (AFBUD)Aalborg AMAFBUD2.03.062.03.062002Herre
800mChristian Abild Larsen (AFBUD)Århus 1900AFBUD1.53.11.56.081993Herre
3000m3000m C-heat18.40Rasmus SigvardsenVEXA HLM Running10.24.001974Herre
3000m3000m C-heat18.40Jeppe NorupVEXA HLM Running10.25.001079Herre
3000m3000m C-heat18.40Sophie Olivia KortnumViborg AM10.30.0010.36.0010.36.002004Kvinde
3000m3000m C-heat18.40Steffan Andersen (PACE)Esbjerg AM10.30.009.05.001981Herre
3000m3000m C-heat18.40Kasper Søgaard-KristensenVEXA HLM Running10.30.001985Herre
3000m3000m C-heat18.40Stig BrøndumVEXA HLM Running10.45.001987Herre
3000m3000m C-heat18.40Lasse BoesenbækViborg AM10.59.0011.09.4811.09.482005Herre
3000m3000m C-heat18.40Anja Overlund KristensenEsbjerg AM11.00.0011.15.0011.15.001975Kvinde
3000m3000m C-heat18.40Kristina Elkjær JessenEsbjerg AM11.15.0011.27.0011.27.001984Kvinde
3000m3000m C-heat18.40Tobias Sand Short11.15.002002Herre
3000m3000m C-heat18.40Marius Tengblad NikolaisenViborg AM11.15.002003Herre
3000m3000m C-heat18.40Emil Lyngsø PoulsenVEXA HLM Running11.15.001989Herre
3000m3000m C-heat18.40Elias Hindbo NielsenViborg AM11.30.0011.11.002000Herre
3000m3000m C-heat18.40Jeppe MoslundVEXA HLM Running11.30.001984Herre
3000m3000m C-heat18.40Morten Basse Esbjerg AM11.55.0010.17.001972Herre
3000m3000m C-heat18.40Jens MejrupEsbjerg AM11.55.0011.57.002001Herre
3000m3000m C-heat18.40Paul-Martin FriborgViborg AM12.00.001963Herre
3000m3000m C-heat18.40Jimmy MoustenVEXA HLM Running12.00.001970Herre
3000m3000m B-heat19.00Hans-Henrik DamgaardAGF Atletik9.35.009.31.009.55.001979Herre
3000m3000m B-heat19.00Rune Frej Ib HansenViborg AM9.40.009.46.639.46.632005Herre
3000m3000m B-heat19.00Lars Vels (PACE)Viborg AM9.40.001974Herre
3000m3000m B-heat19.00Kim Hansen (PACE)Viborg AM9.40.001975Herre
3000m3000m B-heat19.00Jesper GreveVEXA HLM Running9.40.001977Herre
3000m3000m B-heat19.00Mathilde Meedom LarsenViborg AM9.45.009.54.589.54.582004Kvinde
3000m3000m B-heat19.00Claus PoulsenÅrhus 19009.45.009.27.841964Herre
3000m3000m B-heat19.00Rasmus StagstedRUNAAR9.50.001993Herre
3000m3000m B-heat19.00Rasmus StagstedRUNAAR9.50.001993Herre
3000m3000m B-heat19.00Jakob Worm BisfortAGF Atletik9.55.0010.10.261980Herre
3000m3000m B-heat19.00Jacob GlæsnerEsbjerg AM10.09.0010.09.0010.09.001976Herre
3000m3000m B-heat19.00Hans-Henrik Lindberg SchmidtEsbjerg AM10.00.001974Herre
3000m3000m B-heat19.00Simon HøbergAalborg AM10.00.002000Herre
3000m3000m B-heat19.00Katrine RisvigSkive AM10.15.0010.26.1310.26.132003Kvinde
3000m3000m B-heat19.00Marie Munk JakobsenAGF-atletik10.15.0010.241991Kvinde
3000m3000m A-heat19.20Jens Søndergaard JensenAGF Atletik8.15.008.07.221986Herre
3000m3000m A-heat19.20Omar HassanAGF Atletik8.15.008.16.971990Herre
3000m3000m A-heat19.20Magnus DewettHerning LK8.20.008.24.948.24.941995Herre
3000m3000m A-heat19.20Theophile BigirimanaAalborg AM8.25.008.30.278.30.271993Herre
3000m3000m A-heat19.20Christian StounbergAGF Atletik8.45.001995Herre
3000m3000m A-heat19.20Michael JensenAGF Atletik8.45.001987Herre
3000m3000m A-heat19.20Morten StillingVEXA HLM Running8.49.008.59.001987Herre
3000m3000m A-heat19.20Henrik Strange BrokVEXA HLM Running8.50.008.58.009.05.001989Herre
3000m3000m A-heat19.20Jakob EdsenHerning LK9.00.009.02.881993Herre
3000m3000m A-heat19.20Eskild Espenhain LandgrebeEsbjerg AM9.10.009.15.009.15.001990Herre
3000m3000m A-heat19.20Amanuel GoitomVEXA HLM Running9.10.001991Herre
3000m3000m A-heat19.20Malthe BøgebjergSAK-779.15.009.21.009.21.002002Herre
3000m3000m A-heat19.20Robin OstenfeldtSAK-779.15.009.23.009.23.001999Herre
3000m3000m A-heat19.20Samuel Ettrup LarsenEsbjerg AM9.20.0010.09.0010.09.002000Herre
3000m3000m A-heat19.20Martin PatwaryAGF Atletik9.20.001997Herre
3000m3000m A-heat19.20Mathias KristensenAGF Atletik9.20.001994Herre
3000m 3000m A-heat19.20Jens LoffÅrhus 19009.30.009.37.211990Herre
X

обращение к пользователям