best replica watches

 
title

Se resultater fra TRACKS T13 her.

Ved behov for kontakt skriv til t13@tracksseries.com.

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

STARTLISTER

Se startlisterne fra stævnet her.

STARTLISTER

KLUBARRANGØR

Amager AC

FØLG MED PÅ INSTAGRAM

ENDELIGT PROGRAM

Kl. 18.00 – 800m Herre A-heat

Kl. 18.15 – 800m Herre B-heat

Kl. 18.30 – 800m Kvinde A-heat

 Kl. 18.45 – 1500m Herre A-heat

Kl. 19.00 – 1500m Kvinde A-heat

 Kl.19.15 – 5000m A-heat

Kl.19.40 – 5000m B-heat

Kl. 20.05 – 5000m C-heat

DISTANCEHEATRESULTATATLETKLUBVINDSEEDNINGSTIDPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
100m100m A-heat11.54Sebastian Kordt LassenFrederiksberg IF(0.0)11.3511.3611.411993Herre
100m100m A-heat11.54Frederik Regli Frederiksberg IF(0.0)11.3511.2711.271990Herre
100m100m A-heat12.08Emil GrovnFrederiksberg IF(0.0)11.5511.6111.611998Mand
100m100m A-heat12.20Troels KaasBagsværd AC(0.0)11.7011.7311.731995Herre
100m100m A-heat12.56Magnus Ravn HercheAmager AC(0.0)12.2612.3612.362003Herre
100m100m A-heat12.98Kristian KolbyeAmager AC(0.0)12.2212.221996Herre
100m100m A-heatDNSViktor Bech PetersenAmager AC(0.0)12.4012.482003Herre
100m100m B-heat13.26Katrine LundKøbenhavns IF(-0.6)13.1513.2413.241990Kvinde
100m100m B-heat13.30Noa Bak-PedersenFrederiksberg IF(-0.6)12.8812.8813.301996Herre
100m100m B-heat13.73Caroline JørgensenAmager AC(-0.6)13.6113.6113.612005Kvinde
100m100m B-heat13.85Kirstine RædkjærHvidovre AM(-0.6)13.6213.561991Kvinde
100m100m B-heat13.88Max H BoisenHvidovre AM(-0.6)13.3013.151988Herre
100m100m B-heat14.61Annabelle VipleAmager AC(-0.6)13.9113.9113.912005Kvinde
100m100m C-heat13.89Celina C. S. JensenAmager AC(0.0)14.5414.0414.042007Kvinde
100m100m C-heat14.23Henrik SørensenBagsværd AC(0.0)14.0013.9413.941970Herre
100m100m C-heat14.84David RørvigHvidovre AM(0.0)15.2515.252006Herre
100m100m C-heat15.37Thomas BrinchAmager AC(0.0)14.8014.4414.441962Herre
300m300m A-heat40.15Troels KaasBagsværd AC38.501995Herre
300m300m A-heat41.12Magnus Ravn HercheAmager AC40.7740.772003Herre
300m300m A-heat41.75Christian MøllerSparta AM43.001961Herre
300m300m A-heat43.32Kristian KolbyeAmager AC42.0040.471996Herre
300m300m A-heat45.94Emma VitaleSparta AM43.011993Kvinde
300m300m B-heat45.91Henrik SørensenBagsværd AC45.0045.061970Herre
300m300m B-heat46.54Kirstine RædkjærHvidovre AM46.001991Kvinde
300m300m B-heat50.07David RørvigHvidovre AM50.9250.922006Herre
300m300m B-heat51.21Terese AmmundsenIF Gullfoss51.001991Kvinde
300m300m B-heatAFBUDThomas BrinchAmager AC50.001962Herre
300m300m B-heatAFBUDCarl Bäckström NielsenAmager AC45.2645.262007Herre
1500m1500m A-heat3.49.55Nick Rostgaard JensenSparta AM3.45.003.43.433.46.521991Herre
1500m1500m A-heat3.51.77Christoffer BollSparta AM3.45.004.46.744.49.441992Herre
1500m1500m A-heat4.16.44Mukhtar isaqSparta AM4.11.004.07.001994Herre
1500m1500m A-heat4.17.06Mohamed HersiFrederiksberg IF4.05.004.10.004.10.001994Herre
1500m1500m A-heat4.18.53Marc Lövgren KarlssonHeleneholms IF4.09.004.09.214.11.891974Herre
1500m1500m A-heat4.20.36Jesper BokeforsMalmö AI 4.06.001994Herre
1500m1500m A-heat4.22.93Stina TroestSparta AM4.20.004.27.751994Kvinde
1500m1500m A-heat4.26.47Rasmus Krogh MadsenIK Hellas4.15.004.30.002000Herre
1500m1500m A-heat4.30.22Anders LagergrenParasport Frederiksberg4.25.004.28.434.29.001991Herre
1500m1500m A-heat4.30.52Gustav Bjaaland AndersenAmager AC4.33.894.33.894.33.892004Herre
1500m1500m A-heat4.30.63Martin Højland NielsenKøbenhavns IF4.25.004.30.501993Herre
1500m1500m A-heat4.30.81Anders RydellMalmö AI 4.30.001978Herre
1500m1500m A-heat4.45.49Christopher StrandgaardFrederiksberg IF4.26.004.37.004.37.002006Herre
1500m1500m A-heatAFBUDTheis LæssøeAmager AC3.53.373.53.373.53.371993Herre
1500m1500m A-heatAFBUDEmil TostrupMalmö AI 4.06.001995Herre
1500m1500m A-heatAFBUDChristopher MeulengrachtNBRO4.20.001993Herre
1500m1500m A-heatDNFWilliam DevantierSparta AM3.45.002000Herre
1500m1500m A-heatDNSRichard D JensenSparta AM4.00.004.05.634.10.971985Herre
1500m1500m B-heat4.47.42Adem AlaminParasport Frederiksberg4.50.005.10.111999Herre
1500m1500m B-heat4.47.95Dan Gilling BrunholtMRC Dev Squad4.45.001983Herre
1500m1500m B-heat4.55.03Claus AnkærAmager AC4.55.004.47.214.47.211971Herre
1500m1500m B-heat4.58.91Paul RoomeMRC Dev Squad5.00.001973Herre
1500m1500m B-heat5.01.76Emily Oron LexnerBlovstrød Løverne5.00.005.02.145.06.471997Kvinde
1500m1500m B-heat5.17.02Nanna Leegaard KruseMRC Dev Squad5.30.001987Kvinde
1500m1500m B-heat5.30.38Henrik Saabye ChristensenBlovstrød Løverne5.22.001949Herre
1500m1500m B-heatAFBUDIda Nymann PetersenSparta AM5.00.005.14.331987Kvinde
1500m1500m B-heatAFBUDAlex PedersenSparta AMAFBUD4.17.001993Herre
1500m1500m B-heatDNSHenrik van Komen PoulsenLanggarverne5.00.001983Herre
5000m5000m A-heat14.50.75Marcus RønnBlovstrød Løverne14.50.0014.51.0214.51.021993Herre
5000m5000m A-heat14.50.90Richard D JensenSparta AM16.25.001985
5000m5000m A-heat14.50.98Morten GreenSparta AM14.50.0014.59.001987Herre
5000m5000m A-heat15.13.58Mark OlsenNBRO14.59.001995Herre
5000m5000m A-heat15.15.49Olle MeijerMalmö AI 15.04.001998Herre
5000m5000m A-heat15.29.01Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF15.40.0015.06.11993Mand
5000m5000m A-heat15.53.10Rasmus Lunn Jensen16.15.0016.36.0016.36.001996Herre
5000m5000m A-heat15.54.52Rasmus VidøTeam DistanceRunning.dk15.55.0016.27.131980Herre
5000m5000m A-heat15.58.55Andreas ÆrenlundSparta AM15.50.0016.16.0016.16.001997Herre
5000m5000m A-heat16.05.25Kristian Thygesen NerstrømVEPI16.15.0016.15.4016.28.551983Herre
5000m5000m A-heat16.08.31Alexander Lilja-CyronSparta AM15.50.001984Herre
5000m5000m A-heat16.17.25Emil SkovhøjAmager AC15.50.0016.02.5816.02.581991Herre
5000m5000m A-heat16.29.98Mads BredtoftSparta AM16.25.0016.51.001994Herre
5000m5000m A-heatAFBUDAlex PedersenSparta AMAFBUD1993Herre
5000m5000m A-heatDNFJeppe SideniusTrongårdens IF15.40.0015.47.1015.47.101992Herre
5000m5000m A-heatDNSKasper Holmbo SørensenSparta AM16.00.001984Herre
5000m5000m A-heatDNSThor Banke HansenSparta AM16.25.001974Herre
5000m5000m A-heatDNSJoakim SvolgaardSparta AM16.25.001987Herre
5000m5000m B-heat15.27.53Theis LæssøeAmager AC1993
5000m5000m B-heat16.13.77Jakob Grønlykke17.00.0017.00.0017.00.001997Herre
5000m5000m B-heat16.35.11Kasper Pontoppidan JensenIK Hellas16.40.0016.47.00 1999Herre
5000m5000m B-heat16.54.65Anders SpanggaardSparta AM16.51.0016.52.001982Herre
5000m5000m B-heat16.56.13Oliver BredgaardSparta AM17.10.001996Herre
5000m5000m B-heat17.10.84Morten Wium OlesenNBRO Running16.59.0017.22.001982Herre
5000m5000m B-heat17.13.85Theis MunktvedBlovstrød Løverne16.50.002002Herre
5000m5000m B-heat17.20.58Anders JungeNBRO Running18.00.0017.31.0017.31.001987Herre
5000m5000m B-heat17.21.00Dan Gilling BrunholtMRC Dev Squad17.30.0016.47.7517.17.961983Herre
5000m5000m B-heat17.21.40Frank O'CarrollSparta AM17.30.0016.09.0017.30.211977Herre
5000m5000m B-heat17.34.45Bo RahbækSparta AM17.25.0017.32.3317.36.731981Herre
5000m5000m B-heat17.39.08Mikkel HøeghTrongårdens IF17.50.0018.15.7218.15.721977Herre
5000m5000m B-heat17.51.10Thomas Løve FrederiksenSparta AM18.00.0018.07.0718.07.071975Herre
5000m5000m B-heat17.51.63Signe ØllgaardHvidovre AM18.00.0017.36.0018.10.001993
5000m5000m B-heat17.52.65Carsten SiggaardBlovstrød Løverne17.50.0017.07.617.53.931964Herre
5000m5000m B-heat17.54.33Stine Muldbak AndersenSparta AM17.59.0018.08.0018.08.001991Kvinde
5000m5000m B-heat18.03.68Kathrine Højgaard HansenSparta AM17.59.001995Kvinde
5000m5000m B-heat18.05.69Peter RosendalDegnemoseløberen18.00.0016.43.0018.21.001960Herre
5000m5000m B-heat18.20.92Nanna Løvborg HansenSparta AM17.59.0018.00.001990Kvinde
5000m5000m B-heat18.54.31Bo AntvorskovAmager AC18.00.0017.00.5618.21.001961Herre
5000m5000m B-heatDNFJulie HøghSparta AM17.57.0017.57.0018.45.001991Kvinde
5000m5000m B-heatDNSCecilie MikkelsenSparta AM17.50.001994Kvinde
5000m5000m B-heatDNSSarah Erbs LedetSNIK Atletik18.00.0018.10.0018.47.001976Kvinde
5000m5000m C-heat18.15.63Julien Véron18.30.001988Herre
5000m5000m C-heat18.28.30Rasmus Reinholdt-RaabjergMRC Dev Squad18.10.0018.37.0018.37.001986Herre
5000m5000m C-heat18.38.77Jacob Rørdam Holm-JørgensenSparta AM18.27.0018.28.001972Herre
5000m5000m C-heat18.39.50Mattias KalvågBlovstrød Løverne18.40.001985Herre
5000m5000m C-heat18.48.64Nicolai VivetMRC Dev Squad18.30.0018.40.0018.40.001977Herre
5000m5000m C-heat18.48.65Julie Ryg NielsenMRC Dev Squad18.59.0019.11.0019.11.001992Kvinde
5000m5000m C-heat18.54.83Christian ThodsenBlovstrød Løverne18.59.001975Herre
5000m5000m C-heat18.56.75Christopher ShuttleMRC Dev Squad18.59.0019.12.0019.22.001982Herre
5000m5000m C-heat19.04.72Laura Melander HansenSparta AM18.45.0019.11.001993Kvinde
5000m5000m C-heat19.39.30Allard de WijkersloothMRC Dev Squad19:50.0019:24.001977Herre
5000m5000m C-heat19.41.88Sidsel HorsholtMRC Dev Squad18.59.0019.3219.401989Kvinde
5000m5000m C-heat19.45.08Jens LarsenTrongårdens IF19.58.0016.58.5120.52.591963Herre
5000m5000m C-heat20.04.89Johnny Emlington DarlingAmager AC20.30.0018.25.731969Herre
5000m5000m C-heat20.10.03Lars GonnsenBagsværd AC19.45.0019.58.001964Herre
5000m5000m C-heat21.28.30Jimmi JohnsenAmager AC21.30.001969Herre
5000m5000m C-heat21.34.53Jesper HøgsvigIK Hellas21.30.001969herre
5000m5000m C-heatAFBUDStåle Fredlund HusbySparta AM19.11.001979Herre
5000m5000m C-heatDNSUlrikke EvensenTeam Distancerunning.dk18.20.001994Kvinde
X

обращение к пользователям