title

Se heatinddelte startlister her.

Ved behov for kontakt skriv til t13@tracksseries.com.

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

TILMELDING

Tilmelding sker her.

TILMELDING

Game of TRACKS

Game of TRACKS er konkurrencen om 27.500 kr. i præmiepenge. Se mere om det her.

Game of TRACKS

KLUBARRANGØR

Amager AC

FØLG MED PÅ INSTAGRAM

ENDELIGT PROGRAM

TRACK

17.45 – 110mHæk
17.50 – 100mHæk
18.00 – 100m A-heat
18.05 – 100m B-heat
18.10 – 100m C-heat
18.25 – 5000m C-heat
18.50 – 5000m B-heat
19.15 – 5000m A-heat
19.45 – 200m A-heat
19.50 – 200m B-heat
19.55 – 200m C-heat
20.00 – 200m D-heat
20.15 – 1500m A-heat
20.25 – 1500m B-heat
20.35 – 1500m C-heat
FIELD

18.00 – Trespring
18.00 – Diskos
18.00 – Længdespring
19.00 – Kugle (AFLYST)
DISTANCETidHeatATLETKLUBSEEDNINGSTIDPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
100m18.00100m A-heatFrederik Regli Frederiksberg IF11.2711.2711.271990Herre
100m18.00100m A-heatSebastian Kordt LassenFrederiksberg IF11.3511.3611.411993Herre
100m18.00100m A-heatEmil GrovnFrederiksberg IF11.5511.6111.611998Mand
100m18.00100m A-heatTroels KaasBagsværd AC11.7011.7311.731995Herre
100m18.00100m A-heatKristian KolbyeAmager AC12.2212.221996Herre
100m18.00100m A-heatMagnus Ravn HercheAmager AC12.2612.3612.362003Herre
100m18.00100m A-heatViktor Bech PetersenAmager AC12.4012.482003Herre
100m18.05100m B-heatNoa Bak-PedersenFrederiksberg IF12.8812.8813.301996Herre
100m18.05100m B-heatKatrine LundKøbenhavns IF13.1513.2413.241990Kvinde
100m18.05100m B-heatMax H BoisenHvidovre AM13.3013.151988Herre
100m18.05100m B-heatCaroline JørgensenAmager AC13.6113.6113.612005Kvinde
100m18.05100m B-heatKirstine RædkjærHvidovre AM13.6213.561991Kvinde
100m18.05100m B-heatAnnabelle VipleAmager AC13.9113.9113.912005Kvinde
100m18.10100m C-heatHenrik SørensenBagsværd AC14.0013.9413.941970Herre
100m18.10100m C-heatCelina C. S, JensenAmager AC14.5414.0414.042007Kvinde
100m18.10100m C-heatThomas BrinchAmager AC14.8014.4414.441962Herre
100m18.10100m C-heatDavid RørvigHvidovre AM15.2515.252006Herre
1500m18.251500m B-heatDan Gilling BrunholtMRC Dev Squad4.45.001983Herre
1500m18.251500m B-heatAdem AlaminParasport Frederiksberg4.50.005.10.111999Herre
1500m18.251500m B-heatClaus AnkærAmager AC4.55.004.47.214.47.211971Herre
1500m18.251500m B-heatEmily Oron LexnerBlovstrød Løverne5.00.005.02.145.06.471997Kvinde
1500m18.251500m B-heatIda Nymann PetersenSparta AM5.00.005.14.331987Kvinde
1500m18.251500m B-heatHenrik van Komen PoulsenLanggarverne5.00.001983Herre
1500m18.251500m B-heatPaul RoomeMRC Dev Squad5.00.001973Herre
1500m18.251500m B-heatHenrik Saabye ChristensenBlovstrød Løverne5.22.001949Herre
1500m18.251500m B-heatNanna Leegaard KruseMRC Dev Squad5.30.001987Kvinde
1500m18.251500m B-heatAlex Pedersen (AFBUD)Sparta AMAFBUD4.17.001993Herre
1500m18.351500m A-heatNick Rostgaard JensenSparta AM3.45.003.43.433.46.521991Herre
1500m18.351500m A-heatChristoffer BollSparta AM3.45.004.46.744.49.441992Herre
1500m18.351500m A-heatRichard D JensenSparta AM4.00.004.05.634.10.971985Herre
1500m18.351500m A-heatMohamed HersiFrederiksberg IF4.05.004.10.004.10.001994Herre
1500m18.351500m A-heatEmil TostrupMalmö AI 4.06.001995Herre
1500m18.351500m A-heatJesper BokeforsMalmö AI 4.06.001994Herre
1500m18.351500m A-heatMarc Lövgren KarlssonHeleneholms IF4.09.004.09.214.11.891974Herre
1500m18.351500m A-heatMukhtar isaqSparta AM4.11.004.07.001994Herre
1500m18.351500m A-heatRasmus Krogh MadsenIK Hellas4.15.004.30.002000Herre
1500m18.351500m A-heatStina TroestSparta AM4.20.004.27.751994Kvinde
1500m18.351500m A-heatChristopher MeulengrachtNBRO4.20.001993Herre
1500m18.351500m A-heatMartin Højland NielsenKøbenhavns IF4.25.004.30.501993Herre
1500m18.351500m A-heatAnders LagergrenParasport Frederiksberg4.25.004.28.434.29.001991Herre
1500m18.351500m A-heatChristopher StrandgaardFrederiksberg IF4.26.004.37.004.37.002006Herre
1500m18.351500m A-heatAnders RydellMalmö AI 4.30.001978Herre
1500m18.351500m A-heatGustav Bjaaland AndersenAmager AC4.33.894.33.894.33.892004Herre
300m18.50300m A-heatTroels KaasBagsværd AC38.501995Herre
300m18.50300m A-heatMagnus Ravn HercheAmager AC40.7740.772003Herre
300m18.50300m A-heatKristian KolbyeAmager AC42.0040.471996Herre
300m18.50300m A-heatChristian MøllerSparta AM43.001961Herre
300m18.50300m A-heatEmma VitaleSparta AM43.011993Kvinde
300m18.55300m B-heatHenrik SørensenBagsværd AC45.0045.061970Herre
300m18.55300m B-heatCarl Bäckström NielsenAmager AC45.2645.262007Herre
300m18.55300m B-heatKirstine RædkjærHvidovre AM46.001991Kvinde
300m18.55300m B-heatThomas BrinchAmager AC50.001962Herre
300m18.55300m B-heatDavid RørvigHvidovre AM50.9250.922006Herre
300m18.55300m B-heatTerese AmmundsenIF Gullfoss51.001991Kvinde
5000m19.155000m A-heatMarcus RønnBlovstrød Løverne14.50.0014.51.0214.51.021993Herre
5000m19.155000m A-heatMorten GreenSparta AM14.50.0014.59.001987Herre
5000m19.155000m A-heatMark OlsenNBRO14.59.001995Herre
5000m19.155000m A-heatOlle MeijerMalmö AI 15.04.001998Herre
5000m19.155000m A-heatTheis LæssøeAmager AC15.19.9115.19.9115.19.911993Herre
5000m19.155000m A-heatEsben Krogh RasmussenFrederiksberg IF15.40.0015.06.11993Mand
5000m19.155000m A-heatJeppe SideniusTrongårdens IF15.40.0015.47.1015.47.101992Herre
5000m19.155000m A-heatEmil SkovhøjAmager AC15.50.0016.02.5816.02.581991Herre
5000m19.155000m A-heatAndreas ÆrenlundSparta AM15.50.0016.16.0016.16.001997Herre
5000m19.155000m A-heatAlexander Lilja-CyronSparta AM15.50.001984Herre
5000m19.155000m A-heatRasmus VidøTeam DistanceRunning.dk15.55.0016.27.131980Herre
5000m19.155000m A-heatKasper Holmbo SørensenSparta AM16.00.001984Herre
5000m19.155000m A-heatKristian Thygesen NerstrømVEPI16.15.0016.15.4016.28.551983Herre
5000m19.155000m A-heatRasmus Lunn Jensen16.15.0016.36.0016.36.001996Herre
5000m19.155000m A-heatThor Banke HansenSparta AM16.25.001974Herre
5000m19.155000m A-heatJoakim SvolgaardSparta AM16.25.001987Herre
5000m19.405000m B-heatMads BredtoftSparta AM16.25.0016.51.001994Herre
5000m19.155000m A-heatAlex Pedersen (AFBUD)Sparta AMAFBUD1993Herre
5000m19.405000m B-heatRené Anda Nielsen (PACE)16.40.0016.33.1616.33.161983Herre
5000m19.405000m B-heatKasper Pontoppidan JensenIK Hellas16.40.0016.47.00 1999Herre
5000m19.405000m B-heatTheis MunktvedBlovstrød Løverne16.50.002002Herre
5000m19.405000m B-heatAnders SpanggaardSparta AM16.51.0016.52.001982Herre
5000m19.405000m B-heatMorten Wium OlesenNBRO Running16.59.0017.22.001982Herre
5000m19.405000m B-heatOliver BredgaardSparta AM17.10.001996Herre
5000m19.405000m B-heatJakob Grønlykke17.00.0017.00.0017.00.001997Herre
5000m19.405000m B-heatBo RahbækSparta AM17.25.0017.32.3317.36.731981Herre
5000m19.405000m B-heatDan Gilling BrunholtMRC Dev Squad17.30.0016.47.7517.17.961983Herre
5000m19.405000m B-heatFrank O'CarrollSparta AM17.30.0016.09.0017.30.211977Herre
5000m19.405000m B-heatCarsten SiggaardBlovstrød Løverne17.50.0017.07.617.53.931964Herre
5000m19.405000m B-heatMikkel HøeghTrongårdens IF17.50.0018.15.7218.15.721977Herre
5000m19.405000m B-heatCecilie MikkelsenSparta AM17.50.001994Kvinde
5000m19.405000m B-heatMarcus Rønn (PACE)Blovstrød Løverne17.59.0014.51.0214.51.021993Herre
5000m19.405000m B-heatMorten Green (PACE)Sparta AM17.59.001987Herre
5000m19.405000m B-heatNanna Løvborg HansenSparta AM17.59.0018.00.001990Kvinde
5000m19.405000m B-heatStine Muldbak AndersenSparta AM17.59.0018.08.0018.08.001991Kvinde
5000m19.405000m B-heatKathrine Højgaard HansenSparta AM17.59.001995Kvinde
5000m19.405000m B-heatThomas Løve FrederiksenSparta AM18.00.0018.07.0718.07.071975Herre
5000m19.405000m B-heatSigne ØllgaardHvidovre AM18.00.0017.36.0018.10.001993
5000m19.405000m B-heatSarah Erbs LedetSNIK Atletik18.00.0018.10.0018.47.001976Kvinde
5000m19.405000m B-heatPeter RosendalDegnemoseløberen18.00.0016.43.0018.21.001960Herre
5000m19.405000m B-heatBo AntvorskovAmager AC18.00.0017.00.5618.21.001961Herre
5000m20.105000m C-heatRasmus Reinholdt-RaabjergMRC Dev Squad18.10.0018.37.0018.37.001986Herre
5000m20.105000m C-heatUlrikke EvensenTeam Distancerunning.dk18.20.001994Kvinde
5000m20.105000m C-heatJacob Rørdam Holm-JørgensenSparta AM18.27.0018.28.001972Herre
5000m20.105000m C-heatNicolai VivetMRC Dev Squad18.30.0018.40.0018.40.001977Herre
5000m20.105000m C-heatJulie HøghSparta AM18.30.0017.57.0018.45.001991Kvinde
5000m20.105000m C-heatJulien Véron18.30.001988Herre
5000m20.105000m C-heatMattias KalvågBlovstrød Løverne18.40.001985Herre
5000m20.105000m C-heatLaura Melander HansenSparta AM18.45.0019.11.001993Kvinde
5000m20.105000m C-heatJulie Ryg NielsenMRC Dev Squad18.59.0019.11.0019.11.001992Kvinde
5000m20.105000m C-heatChristopher ShuttleMRC Dev Squad18.59.0019.12.0019.22.001982Herre
5000m20.105000m C-heatSidsel HorsholtMRC Dev Squad18.59.0019.3219.401989Kvinde
5000m20.105000m C-heatChristian ThodsenBlovstrød Løverne18.59.001975Herre
5000m20.105000m C-heatStåle Fredlund HusbySparta AM19.11.001979Herre
5000m20.105000m C-heatLars GonnsenBagsværd AC19.45.0019.58.001964Herre
5000m20.105000m C-heatAllard de WijkersloothMRC Dev Squad19:50.0019:24.001977Herre
5000m20.105000m C-heatJens LarsenTrongårdens IF19.58.0016.58.5120.52.591963Herre
5000m20.105000m C-heatJohnny Emlington DarlingAmager AC20.30.0018.25.731965Herre
5000m20.105000m C-heatJesper HøgsvigIK Hellas21.30.001969herre
5000m20.105000m C-heatJimmi JohnsenAmager AC21.30.001969Herre
X

обращение к пользователям