title

Se resultater fra TRACKS T15 her.

Ved behov for kontakt skriv til t15@tracksseries.com.

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

STARTLISTER

Se startlisterne fra stævnet her.

STARTLISTER

KLUBARRANGØR

Fremad Holbæk

FØLG MED PÅ INSTAGRAM

ENDELIGT PROGRAM

Kl. 18.00 – 800m Herre A-heat

Kl. 18.15 – 800m Herre B-heat

Kl. 18.30 – 800m Kvinde A-heat

 Kl. 18.45 – 1500m Herre A-heat

Kl. 19.00 – 1500m Kvinde A-heat

 Kl.19.15 – 5000m A-heat

Kl.19.40 – 5000m B-heat

Kl. 20.05 – 5000m C-heat

DISTANCEHEATRESULTATVINDATLETKLUBSEEDNINGSTIDÅRGANGKØN
100m100m A-heat11.08(1.4)Rasmus Thornbjerg KlausenFremad Holbæk11.052000Herre
100m100m A-heat11.15(1.4)Simon MathiasenHvidovre AM11.191996Herre
100m100m A-heat11.52(1.4)Frederik RegliFrederiksberg IF11.271990Herre
100m100m A-heat11.57(1.4)Jacob WolfgangKøbenhavns IF11.601981Herre
100m100m A-heat12.17(1.4)Anton Juhl SeitzbergFremad Holbæk12.092003Herre
100m100m A-heatDNSKasper AnderssonGreve Atletik 10.951997Herre
100m100m B-heat12.53(-0.9)Jason OvergaardFremad Holbæk12.742001Herre
100m100m B-heat13.91(-0.9)Cecilie BiltoftFrederiksberg IF13.301994Kvinde
100m100m B-heat13.60(-0.9)Rebekka LütkenAK Brøndby13.511997Kvinde
100m100m B-heat14.10(-0.9)Henrik SørensenBagsværd AC14.101970Herre
100m100m B-heat15.93(-0.9)Lise DamsøAK Brøndby14.802004Kvinde
100m100m B-heat16.09(-0.9)Ole MunchHJMK Jægerspris16.501956Herre
200m Hæk200mH A-heat30.86(-0.9)Jason OvergaardFremad Holbæk30.002001Herre
200m Hæk200mH A-heat35.88(-0.9)Esben Ørum MadsenKorsør AM36.002005Herre
200m Hæk200mH A-heat35.89(-0.9)Mathilde WintherBlovstrød Løverne38.002002Kvinde
200m Hæk200mH A-heatDNF(-0.9)Sven-Erik DreisigGlostrup Atletik35.001951Herre
300m300m A-heat38.71Klaus Præst JaquéBagsværd AC38.00
300m300m A-heat39.06Sebastian S.P gaarnFrederiksberg IF38.001992Herre
300m300m A-heat40.59Anton Juhl SeitzbergFremad Holbæk42.002003Herre
300m300m A-heat40.74Nicklas StruveParasport Frederiksberg41.002001Herre
300m300m A-heat42.77Caroline VammenBallerup AK43.002004Kvinde
300m300m A-heatDNSRasmus Thornbjerg KlausenFremad HolbækAFBUD2000Herre
300m300m A-heatDNSKasper AnderssonGreve Atletik AFBUD1997Herre
300mDNSJacob WolfgangKøbenhavns IFAFBUD1981Herre
300m300m B-heat45.74Henrik SørensenBagsværd AC45.801970Herre
300m300m B-heat46.41Cecilie BiltoftFrederiksberg IF45.001994Kvinde
300m300m B-heat48.24Silje KristensenKorsør AM44.001997Kvinde
300m300m B-heat53.06Ole MunchHJMK Jægerspris52.501956Herre
300m300m B-heat54.74Per GlassauVejle IF53.001954Herre
300m 300m B-heatDNSDavid RørvigHvidovre AM50.922006Herre
1500m1500m A-heat4.03.10Marcus RønnBlovstrød Løverne4.00.001993Herre
1500m1500m A-heat4.06.14Richard D JensenSparta AM4.00.001985Herre
1500m1500m A-heat4.17.63Mohamed HersiFIF Frederiksberg4.10.001994Herre
1500m1500m A-heat4.19.38Einar GregersenVejle IF4.15.001995Herre
1500m1500m A-heat4.20.72Stina TroestSparta AM4.17.001994Kvinde
1500m1500m A-heat4.28.77Rasmus Krog MadsenIK Hellas4.15.002000Herre
1500m1500m A-heat4.29.23Klaus Præst JaquéBagsværd AC4.20.001992Herre
1500m1500m A-heat4.35.23Thomas PetersenBlovstrød Løverne4.29.001968Herre
1500m1500m A-heat4.38.35Kasper Pontoppidan JensenIK Hellas4.25.001999Herre
1500m1500m A-heat4.39.61Anders LagergrenParasport Frederiksberg4.25.001991Herre
1500m1500m A-heat4.40.19Simon LesselAK Brøndby4.39.001990Herre
1500m1500m A-heat4.43.16Kent NørmarkSparta AM4.35.001971Herre
1500m1500m A-heat4.43.90Christopher StrandgaardFrederiksberg IF4.33.002006Mand
1500m1500m A-heat4.52.68William HvassSparta AM4.35.002006Herre
1500m1500m B-heat4.42.15Adem MohamedParasport Frederiksberg4.42.001999Herre
1500m1500m B-heat4.57.02Valdemar BaltzerenIK Hellas4.45.002005Herre
1500m1500m B-heat5.00.64Laura ArentsenKFUM Atletik4.45.002003Kvinde
1500m1500m B-heat5.01.19Dirie Abdirahman DaudIK Hellas4.50.002000Herre
1500m1500m B-heat5.06.96Therese JanssonKøbenhavns IF4.50.001986Kvinde
1500m1500m B-heat5.18.24Mathilde WintherBlovstrød Løverne5.05.002002Kvinde
1500m1500m B-heat5.22.25Christian HaslundBlovstrød Løverne5.10.001977Herre
1500m1500m B-heat5.23.44Annika WintherBlovstrød Løverne5.24.001972Kvinde
1500m1500m B-heat5.27.19Henrik Saabye ChristensenBlovstrød Løverne5.24.001949Herre
1500m1500m B-heat5.29.86Laura NielsenKorsør AM5.27.002004Kvinde
1500m1500m B-heat5.31.55Laura HelmerFremad Holbæk5.15.002001Kvinde
1500m1500m B-heat5.43.46Trine B AndersenBlovstrød Løverne5.35.001968Kvinde
1500m1500m B-heat5.49.40Nanna HelmerFremad Holbæk5.30.002005Kvinde
1500m1500m B-heat5.58.20Per GlassauVejle IF5.55.001954Herre
1500m1500m B-heatDNSDavid RørvigHvidovre AM5.19.002006Kvinde
3000m3000m A-heat8.44.75Olle MeijerMalmö AI 8.45.001998Herre
3000m3000m A-heat8.49.43Marcus RønnBlovstrød Løverne8.25.001993Herre
3000m3000m A-heat8.57.50Richard D JensenSparta AM9.00.001985Herre
3000m3000m A-heat9.07.26Philip Grundt HansenBagsværd AC9.05.002004Herre
3000m3000m A-heat9.17.81Jonas BrandsbjergBlovstrød Løverne9.18.001976Herre
3000m3000m A-heat9.19.76Jesper BokeforsMalmö AI 9.00.001994Herre
3000m3000m A-heat9.27.67Carl Emil HjorthFrederiksberg IF9.15.002004Herre
3000m3000m A-heat9.50.51Jacob Weel RosboBagsværd AC9.30.002000Herre
3000m3000m A-heat9.51.55Theis MunktvedBlovstrød Løverne9.35.002002Herre
3000m3000m A-heat9.52.39Joakim SchnackGanløse Tri Center10.00.002004Herre
3000m3000m A-heat9.56.07Pelle Grønberg ChristensenBlovstrød Løverne9.45.001971Herre
3000m3000m A-heat10.00.84Bo RahbækSparta AM9.57.991981Herre
3000m3000m A-heat10.01.88Klara HansenViking Atletik10.00.002003Kvinde
3000m3000m A-heat10.03.49Frank O'CarrollSparta AM9.45.001977Herre
3000m3000m A-heat10.11.14Anders RydellMalmö AI 9.40.001978Herre
3000m3000m A-heat10.30.82Carsten SiggaardBlovstrød Løverne10.20.001964Herre
3000m3000m A-heat10.52.10Kajsa Grønberg ChristensenBlovstrød Løverne11.20.002004Kvinde
3000m3000m A-heat11.41.04Thyge ArumGreve Atletik11.45.001961Herre
3000m3000m A-heat11.43.87Lars GonnsenBagsværd AC11.35.001964Herre
3000m3000m A-heatDNFClaus Hechmann10.00.001964Herre
3000m3000m A-heatDNFJesper HøgsvigIK Hellas12.15.001969Herre
3000m3000m A-heatDNSAxel Vang ChristensenFIF Hillerød Atletik8.25.002004Herre
3000m3000m A-heatDNSHjalte DalskovFremad HolbækAFBUD2005Herre
3000m3000m A-heatAFBUDChristoffer VienbergBlovstrød LøverneAFBUD1994Herre
X

обращение к пользователям