title

Se heatinddelte startlister her.

Ved behov for kontakt skriv til t15@tracksseries.com.

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

TILMELDING

Tilmelding er lukket.

Game of TRACKS

Game of TRACKS er konkurrencen om 27.500 kr. i præmiepenge. Se mere om det her.

Game of TRACKS

KLUBARRANGØR

Atletikforeningen Fremad Holbæk

FØLG MED PÅ INSTAGRAM

ENDELIGT PROGRAM

TRACK

17.45 – 110mHæk
17.50 – 100mHæk
18.00 – 100m A-heat
18.05 – 100m B-heat
18.10 – 100m C-heat
18.25 – 5000m C-heat
18.50 – 5000m B-heat
19.15 – 5000m A-heat
19.45 – 200m A-heat
19.50 – 200m B-heat
19.55 – 200m C-heat
20.00 – 200m D-heat
20.15 – 1500m A-heat
20.25 – 1500m B-heat
20.35 – 1500m C-heat
FIELD

18.00 – Trespring
18.00 – Diskos
18.00 – Længdespring
19.00 – Kugle (AFLYST)
DISTANCEKL.HEATATLETKLUBSEEDNINGSTIDPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
100m18.00100m A-heatKasper AnderssonGreve Atletik 10.9510.911997Herre
100m18.00100m A-heatRasmus Thornbjerg KlausenFremad Holbæk11.052000Herre
100m18.00100m A-heatSimon MathiasenHvidovre AM11.1910.9411.191996Herre
100m18.00100m A-heatFrederik RegliFrederiksberg IF11.2711.2711.271990Herre
100m18.00100m A-heatJacob WolfgangKøbenhavns IF11.6010.791981Herre
100m18.00100m A-heatAnton Juhl SeitzbergFremad Holbæk12.09 12.09 12.092003Herre
100m18.05100m B-heatJason OvergaardFremad Holbæk12.742001Herre
100m18.05100m B-heatCecilie BiltoftFrederiksberg IF13.3013.301994Kvinde
100m18.05100m B-heatRebekka LütkenAK Brøndby13.5113.5113.511997Kvinde
100m18.05100m B-heatHenrik SørensenBagsværd AC14.1013.9413.941970Herre
100m18.05100m B-heatLise DamsøAK Brøndby14.802004Kvinde
100m18.05100m B-heatOle MunchHJMK Jægerspris16.501956Herre
200m Hæk18.15200mH A-heatJason OvergaardFremad Holbæk30.002001Herre
200m Hæk18.15200mH A-heatSven-Erik DreisigGlostrup Atletik35.0025.7 1951Herre
200m Hæk18.15200mH A-heatEsben Ørum MadsenKorsør AM36.0037.762005Herre
200m Hæk18.15200mH A-heatMathilde WintherBlovstrød Løverne38.002002Kvinde
1500m18.301500m A-heatMarcus RønnBlovstrød Løverne4.00.004.07.574.07.571993Herre
1500m18.301500m A-heatRichard D JensenSparta AM4.00.004.05.634.10.971985Herre
1500m18.301500m A-heatMohamed HersiFIF Frederiksberg4.10.004.05.164.13.561994Herre
1500m18.301500m A-heatEinar GregersenVejle IF4.15.004.17.914.23.981995Herre
1500m18.301500m A-heatRasmus Krog MadsenIK Hellas4.15.002000Herre
1500m18.301500m A-heatStina TroestSparta AM4.17.001994Kvinde
1500m18.301500m A-heatKlaus Præst JaquéBagsværd AC4.20.004.20.514.48.991992Herre
1500m18.301500m A-heatAnders LagegrenParasport Frederiksberg4.25.004.28.434.30.221991Herre
1500m18.301500m A-heatKasper Pontoppidan JensenIK Hellas4.25.001999Herre
1500m18.301500m A-heatThomas PetersenBlovstrød Løverne4.29.004.37.044.37.041968Herre
1500m18.301500m A-heatChristopher StrandgaardFrederiksberg IF4.33.004.37.004.37.002006Mand
1500m18.301500m A-heatKent NørmarkSparta AM4.35.004.23.724.40.331971Herre
1500m18.301500m A-heatWilliam HvassSparta AM4.35.002006Herre
1500m18.301500m A-heatSimon LesselAK Brøndby4.39.004.40.904.40.901990Herre
1500m18.401500m B-heatAdem MohamedParasport Frederiksberg4.42.004.47.424.47.421999Herre
1500m18.401500m B-heatLaura ArentsenKFUM Atletik4.45.004.55.642003Kvinde
1500m18.401500m B-heatValdemar BaltzerenIK Hellas4.45.002005Herre
1500m18.401500m B-heatTherese JanssonKøbenhavns IF4.50.004.38.574.56.611986Kvinde
1500m18.401500m B-heatDirie Abdirahman DaudIK Hellas4.50.002000Herre
1500m18.401500m B-heatMathilde WintherBlovstrød Løverne5.05.005.05.685.05.682002Kvinde
1500m18.401500m B-heatChristian HaslundBlovstrød Løverne5.10.005.15.855.15.851977Herre
1500m18.401500m B-heatLaura HelmerFremad Holbæk5.15.002001Kvinde
1500m18.401500m B-heatDavid RørvigHvidovre AM5.19.005.195.192006Kvinde
1500m18.401500m B-heatAnnika WintherBlovstrød Løverne5.24.005.27.145.27.141972Kvinde
1500m18.401500m B-heatHenrik Saabye ChristensenBlovstrød Løverne5.24.005.30.385.30.381949Herre
1500m18.401500m B-heatLaura NielsenKorsør AM5.27.005.30.395.30.392004Kvinde
1500m18.401500m B-heatNanna HelmerFremad Holbæk5.30.002005Kvinde
1500m18.401500m B-heatTrine B AndersenBlovstrød Løverne5.35.005.28.965.43.821968Kvinde
1500m18.401500m B-heatPer GlassauVejle IF5.55.005.55.001954Herre
3000m18.553000m A-heatAxel Vang ChristensenFIF Hillerød Atletik8.25.008.33.838.33.832004Herre
3000m18.553000m A-heatOlle MeijerMalmö AI 8.45.001998Herre
3000m18.553000m A-heatRichard D JensenSparta AM9.00.008.44.711985Herre
3000m18.553000m A-heatJesper BokeforsMalmö AI 9.00.001994Herre
3000m18.553000m A-heatPhilip Grundt HansenBagsværd AC9.05.009.15.479.15.472004Herre
3000m18.553000m A-heatCarl Emil HjorthFrederiksberg IF9.15.0009.37.8509.37.852004Herre
3000m18.553000m A-heatJonas BrandsbjergBlovstrød Løverne9.18.009.01.919.25.711976Herre
3000m18.553000m A-heatHjalte DalskovFremad Holbæk9.30.002005Herre
3000m18.553000m A-heatTheis MunktvedBlovstrød Løverne9.35.009.53.319.53.312002Herre
3000m18.553000m A-heatAnders RydellMalmö AI 9.40.001978Herre
3000m18.553000m A-heatFrank O'CarrollSparta AM9.45.009.16.009.52.621977Herre
3000m18.553000m A-heatPelle Grønberg ChristensenBlovstrød Løverne9.45.001971Herre
3000m18.553000m A-heatBo RahbækSparta AM9.57.999.59.779.59.771981Herre
3000m18.553000m A-heatJoakim SchnackGanløse Tri Center10.00.0010.21.3210.21.322004Herre
3000m18.553000m A-heatKlara HansenViking Atletik10.00.0010.24.4610.24.462003Kvinde
3000m18.553000m A-heatClaus Hechmann (PACE)10.00.001964Herre
3000m18.553000m A-heatCarsten SiggaardBlovstrød Løverne10.20.0010.04.1810.23.51964Herre
3000m18.553000m A-heatKajsa Grønberg ChristensenBlovstrød Løverne11.20.0012.10.162004Kvinde
3000m18.553000m A-heatLars GonnsenBagsværd AC11.35.0011.25.001964Herre
3000m18.553000m A-heatThyge ArumGreve Atletik11.45.0011.38.0011.47.001961Herre
3000m18.553000m A-heatJesper HøgsvigIK Hellas12.15.001969Herre
3000mChristoffer VienbergBlovstrød LøverneAFBUD9.16.799.16.791994Herre
300m19.20300m A-heatSilje KristensenKorsør AM34.001997Kvinde
300m19.20300m A-heatRasmus Thornbjerg KlausenFremad Holbæk35.992000Herre
300m19.20300m A-heatKasper AnderssonGreve Atletik 36.0036.751997Herre
300m19.20300m A-heatJacob WolfgangKøbenhavns IF38.0035.931981Herre
300m19.20300m A-heatSebastian S.P gaarnFrederiksberg IF38.001992Herre
300m19.20300m A-heatNicklas StruveParasport Frederiksberg41.002001Herre
300m19.25300m B-heatCaroline VammenBallerup AK43.0042.8443.582004Kvinde
300m19.25300m B-heatCecilie BiltoftFrederiksberg IF45.001994Kvinde
300m19.25300m B-heatHenrik SørensenBagsværd AC45.8045.0645.911970Herre
300m19.25300m B-heatDavid RørvigHvidovre AM50.9250.922006Herre
300m19.25300m B-heatOle MunchHJMK Jægerspris52.5053.911956Herre
300m 19.25300m B-heatPer GlassauVejle IF53.0051.671954Herre
X

обращение к пользователям