title

Se resultater fra TRACKS T2 her.

Ved behov for kontakt skriv til t2@tracksseries.com.

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

STARTLISTER

Se startlisterne fra stævnet her.

STARTLISTER

KLUBARRANGØR

Skive AM

FØLG MED PÅ INSTAGRAM

ENDELIGT PROGRAM

Kl. 18.00 – 800m Herre A-heat

Kl. 18.15 – 800m Herre B-heat

Kl. 18.30 – 800m Kvinde A-heat

 Kl. 18.45 – 1500m Herre A-heat

Kl. 19.00 – 1500m Kvinde A-heat

 Kl.19.15 – 5000m A-heat

Kl.19.40 – 5000m B-heat

Kl. 20.05 – 5000m C-heat

DISTANCEHEATNR.RESULTATVINDATLETKLUBSEEDNINGSTIDÅRGANGKØN
400m400m A-heat154.78Simon ThomsenRanders Freja Atletik55.001999Herre
400m400m A-heat258.02Stinus Dolmer NielsenBagsværd AC57.002002Herre
400m400m A-heat31.00.49Nathalie Richter-MikkelsenAalborg AM57.502000Kvinde
400m400m A-heatDNSFrederik PeschardtÅrhus 190048.381995Herre
400m400m A-heatDNSEmil SøndergaardÅrhus 190049.051996Herre
400m400m A-heatDNSChristoffer GisselSAK-7753.002001Herre
400m400m B-heat11.01.89Amalie QvistgaardSkive AM1.08.002004Kvinde
400m400m B-heat21.02.78Carolinel L.VegebergAalborg AM1.02.001998Kvinde
400m400m B-heat31.05.34Maya FruergaardSkive AM1.09.602006Kvinde
400m400m B-heat41.10.09Emil Møller SchmidtViborg AM1.10.002006Herre
400m400m B-heat51.10.41Laura HastrupBlovstrød løverne1.08.002002Dame
400m400m B-heatDNSJuan Jose Acevedo RodriguezSkive AM1.00.302004Herre
1500m1500m A-heat13.53.60Oliver BjørslevAalborg AM3.50.002000Herre
1500m1500m A-heat23.54.26Alexander Tengblad NikolaisenViborg AM3.50.002001Herre
1500m1500m A-heat33.56.10Magnus DewettHerning LK3.50.001995Herre
1500m1500m A-heat43.57.25Markus Kirk KjeldsenSAK-773.50.002001Herre
1500m1500m A-heat53.57.35Elias ShifrisViborg AM3.55.552002Herre
1500m1500m A-heat64.03.89Noah Kurzmann SkibstedAalborg AM4.02.001999Herre
1500m1500m A-heat74.04.74Alexander Krogh JohansenAGF Atletik3.56.001988Herre
1500m1500m A-heat84.06.79Andreas Eidorff MadsenViborg AM4.05.002000Herre
1500m1500m A-heat94.07.00Andreas RebstrupAalborg AM4.02.002000Herre
1500m1500m A-heat104.12.87Noel MonoAalborg AM4.02.001998Herre
1500m1500m A-heat114.16.02Jesper PedersenAalborg AM4.12.001975Herre
1500m1500m A-heat124.20.08Nikolaj RichterAalborg AM4.10.002002Herre
1500m1500m A-heatDNFChristian Jørn HansenBagsværd AC4.00.001991Herre
1500m1500m A-heatDNSJacob SimonsenAGF Atletik3.50.001995Herre
1500m1500m B-heat14.16.81Oliver KirialSkive AM4.25.002003Herre
1500m1500m B-heat24.18.30Martin PatwaryAGF Atletik4.20.001997Herre
1500m1500m B-heat34.29.09Malthe BøgebjergSAK-774.25.002003Herre
1500m1500m B-heat44.29.09Aksel QvortrupSAK-774.25.002000Herre
1500m1500m B-heat54.29.15Lars LindbjergAalborg AM4.30.001994Herre
1500m1500m B-heat64.33.34Mathilde DiekemaÅrhus 19004.20.001994Kvinde
1500m1500m B-heat74.39.28Mathilde Meedom LarsenViborg AM4.40.002004Kvinde
1500m1500m B-heat84.39.73Sofia ThirupViborg AM4.40.002004Kvinde
1500m1500m B-heat94.45.49Johan EnevoldsenViborg AM4.40.002001Herre
1500m1500m B-heat104.48.74Lars Vels (PACE)Viborg AM4.40.001974Herre
1500m1500m B-heat114.50.65Mie GamViborg AM4.40.002001Kvinde
1500m1500m B-heat124.57.01Marie Møller SchmidtViborg AM4.40.002001Kvinde
1500m1500m B-heatDNSBenjamin GarsdalSAK-774.35.002003Herre
1500m1500m C-heat14.39.09Rune Ib HansenViborg AM4.48.022005Herre
1500m1500m C-heat24.55.56Sofie HintzAalborg Øst RRC4.50.002000Kvinde
1500m1500m C-heat34.59.06Sophie Olivia KortnumViborg AM4.59.002004Kvinde
1500m1500m C-heat44.59.14Kim HansenViborg AM4.59.001975Herre
1500m1500m C-heat55.06.57Lasse BoesenbækViborg AM5.05.002005Herre
1500m1500m C-heat65.15.88Nikolaj MadsenViborg AM5.28.002006Herre
1500m1500m C-heatDNSIda Tveen HøgsbergSkive AM5.15.002004Kvinde
5000m5000m A-heat115.28.78Henrik GehlertAGF Atletik15.25.001994Herre
5000m 5000m A-heat215.36.05Henrik Strange BrokVEXA HLM Running15.40.001989Herre
5000m5000m A-heat315.41.04Ivan RiiseViborg AM15.20.001995Herre
5000m5000m A-heat416.19.54Martin GlerupSAK-7716.20.002003Herre
5000m5000m A-heat516.20.31Robin OstenfeldtSAK-7716.20.001999Herre
5000m5000m A-heat616.49.72Helene SvaneAarhus Fremad Atletik17.00.001991Kvinde
5000m 5000m A-heat716.53.24Hans MygindVEXA HLM Running16.30.001965Herre
5000m5000m A-heat817.03.46Simon Schmidt Aarhus Fremad Atletik17.00.001997Herre
5000m5000m A-heat917.10.46Markus MadsenSkive AM19.20.002003Herre
5000m5000m A-heat1017.11.86Jacob Koch-HansenOdense Atletik17.40.002002Herre
5000m5000m A-heat1117.25.14Tobias Mørkeberg PoulsenHvidovre AM17.59.002002Herre
5000m5000m A-heat1217.35.98Nanna Buch PedersenAarhus Fremad Atletik17.20.001996Kvinde
5000m 5000m A-heat1318.34.64Darren LuxfordVEXA HLM Running18.45.001973Herre
5000m5000m A-heat1418.57.60Katrine RisvigSkive AM19.24.002003Kvinde
5000m5000m A-heatDNFNoah NouriBagsværd AC16.40.002002Herre
5000m 5000m A-heatDNSMorten StillingVEXA HLM Running15.40.001987Herre
3000mF3000mF A-heat19.18.56Jeppe RisvigSkive AM9.15.002001Herre
3000mF3000mF A-heat210.22.25Jeppe Kejser Dahl JensenAarhus 190010.00.002000Herre
3000mF3000mF A-heatDNFMagnus DewettHerning LK9.15.001995Herre
3000mF3000mF A-heatDNFKasper SkovAGF Atletik9.15.001992Herre
3000mF3000mF A-heatDNSNikolaj RichterAalborg AM10.00.002002Herre
X