best replica watches

 
title

Se foreløbige startlister her. Opdateres løbende manuelt når der kommer tilmeldinger.

Ved behov for kontakt skriv til t8@tracksseries.com.

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

TILMELDING

Tilmelding sker her.

TILMELDING

Game of TRACKS

Game of TRACKS er konkurrencen om 27.500 kr. i præmiepenge. Se mere om det her.

Game of TRACKS

KLUBARRANGØR

Frederiksberg IF

FØLG MED PÅ INSTAGRAM

ENDELIGT PROGRAM

TRACK

17.45 – 110mHæk
17.50 – 100mHæk
18.00 – 100m A-heat
18.05 – 100m B-heat
18.10 – 100m C-heat
18.25 – 5000m C-heat
18.50 – 5000m B-heat
19.15 – 5000m A-heat
19.45 – 200m A-heat
19.50 – 200m B-heat
19.55 – 200m C-heat
20.00 – 200m D-heat
20.15 – 1500m A-heat
20.25 – 1500m B-heat
20.35 – 1500m C-heat
FIELD

18.00 – Trespring
18.00 – Diskos
18.00 – Længdespring
19.00 – Kugle (AFLYST)
DISTANCEHEATATLETKLUBSEEDNINGSTIDPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
3000mF3000mF HerreheatEsben Krogh RasmussenFrederiksberg IF9.40.009.29.749.56.111993Herre
100m100m A-heatFrederik Regli Frederiksberg IF11.2511.271990Herre
100m100m A-heatSebastian Kordt LassenFrederiksberg IF11.3011.341993Herre
100m100m A-heatMathias A. OlsenFrederiksberg IF11.3511.431991Herre
100m100m A-heatMikkel KlejnstrupHvidovre AM11.4011.171986Herre
100m100m A-heatTroels KaasBagsværd AC11.7011.7311.731995Herre
100m100m A-heatSebastian S.P. GaarnFrederiksberg IF11.801992Herre
100m100m A-heatTill MaulFrederiksberg IF12.1012.301995Herre
100m100m B-heatCaroline Benfeldt SørensenFrederiksberg IF12.1512.1512.212000Kvinde
100m100m B-heatMagnus Ravn HercheAmager AC12.2012.3612.392003Herre
100m100m B-heatCamilla F. R. NissenFrederiksberg IF12.2512.251990Kvinde
100m100m B-heatBernardo BengtssonSparta AM12.3012.471962Herre
100m100m B-heatAmalie Molander PedersenFrederiksberg IF12.6012.6912.902000Kvinde
100m100m C-heatNoa Bak-PedersenFrederiksberg IF12.8812.991996Herre
100m100m C-heatKatrine LundKøbenhavns IF13.201990Herre
100m100m C-heatCecilie Biltoft-Jensen Frederiksberg IF13.3013.361994Kvinde
100m100m C-heatAngela TimmFrederiksberg IF13.3012.972003Kvinde
100m100m C-heatHenrik BergBagsværd AC13.3313.3313.331963Herre
100m100m C-heatMax H BoisenHvidovre AM13.3513.151988Herre
100m100m D-heatLine ØsterkjærhusFrederiksberg IF13.3813.381991Kvinde
100m100m D-heatLaura Haslund-ChristensenFrederiksberg IF13.5013.052001Kvinde
100m100m D-heatAndrea Öbro JakobsenFrederiksberg IF13.5013.542001Kvinde
100m100m D-heatHenrik SørensenBagsværd AC13.9313.9413.41970Herre
100m paraheat100m para-heatNicklas StruveParasport Frederiksberg12.4012.4612.462001Herre
100m paraheat100m para-heatAdem MohamedParasport Frederiksberg12.9013.331999Herre
100m paraheat100m para-heatAlina QureshiParasport Frederiksberg16.0015.6915.692001Kvinde
100m paraheat100m para-heatAsbjørn MølstedParasport Frederiksberg16.0017.252002Herre
3000m3000m C-heatThomas PetersenBlovstrød Løverne10.00.0010.28.9810.28.981968Herre
3000m3000m C-heatDan GIlling BrunholtMikkeller Running Club10.00.009.44.751983Herre
3000m3000m C-heatMikkel HøeghTrongårdens IF10.15.001977Herre
3000m3000m C-heatValdemar Laurits BaltzersenIK Hellas10.20.0010.30.0010.30.002005Herre
3000m3000m C-heatJacob Søgaard HansenNBRO10.20.0010.14.0110.42.051970Herre
3000m3000m C-heatSimon JuulNBRO10.20.001990Herre
3000m3000m C-heatKen Frydkjær GøbelNBRO10.20.001988Herre
3000m3000m C-heatCarsten SiggaardBlovstrød Løverne10.30.0010.04.1810.31.291964Herre
3000m3000m C-heatStine Muldbak AndersenSparta AM10.30.001991Kvinde
3000m3000m C-heatKathrine Højgaard HansenSparta AM10.30.001995Kvinde
3000m3000m C-heatSøren Wedel10.45.009.50.001987Herre
3000m3000m C-heatEmily Oron LexnerBlovstrød Løverne10.50.0011.01.8611.01.861997Kvinde
3000m3000m C-heatNevena Simeonova11.10.0011.24.001998Kvinde
3000m3000m C-heatNanna Bové Sparta AM11.15.001995Kvinde
3000m3000m C-heatTine BroksøBlovstrød Løverne11.50.0011.56.751971Kvinde
3000m 3000m C-heatJens LarsenTrongårdens IF11.30.009.46.3411.41.861963Herre
3000m3000m C-heatJesper HøgsvigIK Hellas12.30.001969Herre
3000m3000m B-heatNikolaj Holdt MikkelsenOld Fuckers9.25.009.17.009.36.001973Herre
3000m3000m B-heatChristian NielsenSparta AM9.25.001984Herre
3000m3000m B-heatRasmus VidøTeam DistanceRunning.dk9.25.001980Herre
3000m3000m B-heatHans-Henrik DamgaardAGF Atletik9.29.009.31.001979Herre
3000m3000m B-heatKristian Thygesen Nerstrøm9.30.009.40.709.40.701983Herre
3000m3000m B-heatAlex PedersenSparta AM9.30.009.36.351993Herre
3000m3000m B-heatRasmus JessingNBRO9.30.001978Herre
3000m3000m B-heatThomas HoNBRO9.30.001987Herre
3000m3000m B-heatJakob FriskBlovstrød Løverne9.35.009.51.009.51.002003Herre
3000m3000m B-heatTheis MunktvedBlovstrød Løverne9.35.009.53.319.53.312002Herre
3000m 3000m B-heatOliver Granhøj HansenSparta AM9.36.001988Herre
3000m3000m B-heatRené Anda NielsenNBRO9.45.009.50.701983Herre
3000m3000m B-heatOle Gram ClausenSparta AM9.51.001972Herre
3000m3000m B-heatFrank O'CarrollSparta AM9.52.009.16.009.52.621977Herre
3000m3000m B-heatBo RahbækSparta AM9.55.009.59.779.59.771981Herre
3000m3000m B-heatHenrik HansenBagsværd AC9.58.0010.011975Herre
3000m3000m B-heatFinn AdserBagsværd AC9.59.009.37.0010.00.001972Herre
3000m3000m B-heatMorten Wium OlesenNBRO9.59.001982Herre
3000m3000m A-heatSimon Holbek KønigsfeldtHMRC8.29.008.35.001986Herre
3000m3000m A-heatAlex MogensenSÅN-Løberne8.39.008.41.281994Herre
3000m3000m A-heatMartin Egebjerg OlesenHMRC8.40.008.30.591995Herre
3000m3000m A-heatThomas EhlersNBRO8.40.008.44.001989Herre
3000m3000m A-heatMarcus RønnBlovstrød Løverne8.42.008.42.331993Herre
3000m3000m A-heatMorten GreenSparta AM8.45.008.50.881987Herre
3000m3000m A-heatFrederik Bruun JensenNBRO8.45.008.52.001994Herre
3000m3000m A-heatMorten Puggaard RavnSparta AM8.49.008.50.831984Herre
3000m3000m A-heatJonas Frimer KristiansenSparta AM8.55.008.52.578.52.571990Herre
3000m3000m A-heatThomas B. Møller-LorentzenSparta AM8.55.001986Herre
3000m3000m A-heatMukhtar Isaq IbrahimSparta AM8.55.001994Herre
3000m3000m A-heatMads JørgensenFrederiksberg IF8.58.008.53.001988Herre
3000m3000m A-heatAnders GötzeSparta AM9.00.251977Herre
3000m3000m A-heatJeppe SideniusTrongårdens IF9.06.009.11.431992Herre
3000m3000m A-heatMohamed HersiFrederiksberg IF9.10.009.08.451994Herre
3000m3000m A-heatChristoffer VienbergBlovstrød Løverne9.12.009.16.799.16.791994Herre
3000m3000m A-heatLudwig SchwarkLAC Olympia Berlin9.15.009.19.001986Herre
3000m3000m A-heatMalthe PoulsenBlovstrød Løverne9.20.009.25.939.31.222000Herre
3000m3000m A-heatHenrik Søgaard Kristensen9.20.001990Herre
800m800m A-heatAdrian Mehic (53s 400m)Heleneholms IF (SWE)1.48.001.55.991994Herre
800m800m A-heatJoakim AnderssonIFK Trelleborg1.48.001.48.441.49.871992Herre
800m800m A-heatGustav BerlinHässelby SK1.49.001.49.951.52.401995Herre
800m800m A-heatAbubaker AbdullahiMAI (SWE)1.50.001.51.201.51.201999Herre
800m800m A-heatMattias OhlssonHeleneholms IF (SWE)1.50.001.49.831994Herre
800m800m A-heatWarsame DoleyMAI (SWE)1.50.001.50.811994Herre
800m800m A-heatFrederik FürstenbergSparta AM1.54.001.53.501993Herre
800m800m A-heatTheis LæssøeAmager AC1.56.001.57.701993Herre
800m800m A-heatJonathan MakwarthKøbenhavns IF1.57.001.59.032000Herre
800m800m B-heatAndreas LangeKøbenhavns IF1.59.001.59.622002Herre
800m800m B-heatRichard D JensenSparta AM2.00.002.01.06-1985Herre
800m800m B-heatVillads SchouKøbenhavns IF2.01.002.01.412001Herre
800m800m B-heatMarc Lövgren KarlssonHeleneholms IF (SWE)2.02.002.01.502.04.041974Herre
800m800m B-heatChristoffer T MadsenKøbenhavns IF2.02.001.59.71992Herre
800m800m B-heatRobin SternerMAI (SWE)2.02.001.58.671991Herre
800m800m B-heatJesper PedersenAalborg AM2.02.002.02.681975Herre
800m800m C-heatHenrik GregersenAmager AC2.03.502.00.872.04.781980Herre
800m800m C-heatYousef BellouchFrederiksberg IF2.04.002.04.381998Herre
800m800m C-heatMathilde DiekemaAarhus 19002.05.002.07.272.07.271994Kvinde
800m800m C-heatLauge RasmussenTrongårdens IF2.05.002.08.252.08.252003Herre
800m800m C-heatMartin Højland NielsenKøbenhavns IF2.07.002.09.761993Herre
800m800m C-heatAdem MohamedParasport Frederiksberg2.10.002.13.662.14.261999Herre
800m800m C-heatAnders RydellMAI (SWE)2.10.002.07.621978Herre
800m800m C-heatSebastian S.P. GaarnFrederiksberg IF2.10.001992Herre
800m800m D-heatMichael Pilegaard HansenBagsværd AC2.12.002.10.042.20.121967Herre
800m800m D-heatMichael PedersenTrongårdens IF2.12.002.01.421973Herre
800m800m D-heatSimon LesselAtletikklubben Brøndby2.14.002.14.902.14.901990Herre
800m800m D-heatLine K SchulzAarhus 19002.14.002.08.671996Kvinde
800m800m D-heatCecilie Møller-JensenBagsværd AC2.15.002.14.222.16.002001Kvinde
800m800m D-heatWilliam Kragholm NørsøllerBlovstrød Løverne2.22.002007Herre
800m800m D-heatMathilde MikkelsenBlovstrød Løverne2.26.002.23.412.36.142004Kvinde
800m800m E-heatNicklas StruveParasport Frederiksberg2.30.002.39.402001Herre
800m800m E-heatChristian ThodsenBlovstrød Løverne2.30.001975Herre
800m800m E-heatChristian HaslundBlovstrød Løverne2.35.001977Herre
800m800m E-heatAnnika WintherBlovstrød Løverne2.40.002.36.962.36.961972Kvinde
800m800m E-heatTrine B. AndersenBlovstrød Løverne2.45.002.40.981968Kvinde
Steeple DMRSteeple DMR HeatAlle
X

обращение к пользователям