best replica watches

 
title

Ved behov for kontakt skriv til aac19august@tracksseries.com.

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

KLUBARRANGØR

Amager AC

DISCIPLINATLETKLUBSEEDNINGSTIDPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
100mAsger ØsterbyAalborg atletik & motion11.2911.2911.381997Herre
100mEmil Grovn Frederiksberg IF11.6111.6111.651998Herre
100mJacob Moos LarsenFrederiksberg IF11.9912.2112.211993Herre
100mSarah Jansteen EskesenBallerup AK12.722007Kvinde
100mFrederikke LundbergBallerup AK13.242007Kvinde
100mDaniel NielsenGIC Atletik13.2513.2513.252009Herre
100mEmilie StormGIC Atletik14.2514.2514.252007Kvinde
100mFrida LaursenGIC Atletik13.8913.8913.892009Kvinde
100mLouise BisgaardBallerup AK13.892007Kvinde
100mMille Holck LarsenBallerup AK15.022007Kvinde
100mKaroline BoysenAtletikklubben Brøndby14.7015.1415.141994Kvinde
100mDagmar Mathilde Løfberg KarlsenBallerup AK15.242007Kvinde
300mMathias A. Olsen Frederiksberg IF36.0036.4336.811991Herre
300mEsben KrygerFIF Hillerød40.001980Herre
300mZhuoyan CaiFIF Hillerød41.001980Herre
300mCecilie Biltoft-Jensen Frederiksberg IF44.5044.981994Kvinde
300mWadab MohammedBallerup AK48.002006Herre
300mMille Holck LarsenBallerup AK50.002007Kvinde
1500mLauge RasmussenTrongårdens IF4.18.004.22.154.22.152003Herre
1500mChristian KjellmanTrongårdens IF4.25.004.26.514.26.512002Herre
1500mPaul RoomeHPRC4.42.001973Herre
1500mAline Hedegård BruhnFrederiksberg IF4.50.004.51.004.51.002008Kvinde
1500mMathilde Helms KjærViking Atletik4.55.004.59.004.59.001998kvinde
5000mJeppe Sjølin AndersenTeam Hechmann Sport14.59.002001Herre
5000mMohamed HersiFrederiksberg IF15.45.0015.29.001994Herre
5000mMarcus Rølling16.00.002003Herre
5000mAnders LagergrenParasport Frederiksberg16.55.0017.30.0017.30.001991Herre
5000mPer H ChristensenBallerup AK17.00.001966Herre
5000mMikkel HøeghTrongårdens IF17.33.0017.34.5217.41.301977Herre
5000mMads ErtingHelsingør IF Atletik17.59.0018.10.7118.10.712002Herre
5000mJan Grønlund RasmussenBallerup AK18.00.001969Herre
5000mMartin HøjlandParasport Frederiksberg18.10.0016.59.001993Herre
5000mRasmus Kofoedteamdistancerunning19.20.0019.06.0019.06.001974Herre
5000mThomas Qvistgaard (PACE 19.48)Trongårdens IF19.48.0017.48.6517.56.461973Herre
5000mAsmita Fritt-RasmussenTrongårdens IF19.48.001998Kvinde
5000mJens LarsenTrongårdens IF19.55.0016.58.511963Herre
5000mAndreas MilánSØAM20.59.0021.12.0021.12.002021Herre
5000mKim Nadiya DowlingSØAM21.00.0021.23.0021.23.001989Kvinde
5000mNicolai SthurHG Atletik21.00.0020.12.001986Herre
KugleAugust Skytte ChristensenBallerup AK12.102007Herre
KugleEmilie StormGIC Atletik8.508.508.502007Kvinde
LængdeAugust Skytte ChristensenBallerup AK5.972007Herre
LængdeSofie Holmgaard Tidsvilde Frederiksberg IF5.165.165.161998Kvinde
LængdeSarah Jansteen EskesenBallerup AK5.112007Kvinde
LængdeDaniel NielsenGIC Atletik5.005.005.002009Herre
LængdeFrederikke LundbergBallerup AK4.602007Kvinde
LængdeFrida LaursenGIC Atletik4.364.364.362009Kvinde

ENDELIGT PROGRAM

TRACK

17.45 – 110mHæk
17.50 – 100mHæk
18.00 – 100m A-heat
18.05 – 100m B-heat
18.10 – 100m C-heat
18.25 – 5000m C-heat
18.50 – 5000m B-heat
19.15 – 5000m A-heat
19.45 – 200m A-heat
19.50 – 200m B-heat
19.55 – 200m C-heat
20.00 – 200m D-heat
20.15 – 1500m A-heat
20.25 – 1500m B-heat
20.35 – 1500m C-heat
FIELD

18.00 – Trespring
18.00 – Diskos
18.00 – Længdespring
19.00 – Kugle (AFLYST)
X

обращение к пользователям