Se resultaterne for GAME of TRACKS konkurrencerne samt resultaterne for de enkelte stævner her.

Nederst på siden kan man se separate ark for herrer og kvinder over alle resultater siden 2015, scoret med IAAF.

ALLE RESULTATER KVINDER OG PIGER

Periode: 2015 – 2019

Resultater for 2018 vil løbende blive indsat i disse tabeller når de er scoret med IAAF point. Det gøres hurtigst muligt efter hvert stævne.

Se alle hidtidige resultater samlet for perioden 2015-2018, opdelt efter IAAF point. Sammenlign f.eks. dine egne resultater, din klubs resultater, en bestemt distances rangliste. Sortér på kryds og tværs af kategorierne ved brug af rullelisterne.

NR.IAAFATLETKLUBDISTANCERESULTATÅRG.KØNÅRSTÆVNE
11091Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne3000m9.04.401997Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
21077Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne5000m15.44.951997Kvinde20182018T2 Ballerup AK
31074Sara Sig MøllerSparta AM5000m15.47.051983Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
41071Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne3000m9.10.301997Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
51064Sylvia Kiberenge (u)Blovstrød Løverne5000m15.52.421990Kvinde20172017BT7 Københavns IF
61063Simone GladSparta AM5000m15.52.721990Kvinde20172017BT7 Københavns IF
71059Anna Holm BaumeisterViking Atletik3000m9.13.921987Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
81042Sylvia MeduguKøge Atletik5000m16.03.951990Kvinde20162016BT9 Københavns IF
91041Camilla RichardssonIngen10000m33.53.881993Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
101038Anna Holm BaumeisterViking Atletik10000m33.56.551987Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
111038Mia Helene MørckBagsværd AC1000m2.45.091999Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
121038Simone GladSparta AM5000m16.06.521990Kvinde20172017BT2 Københavns IF
131037Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne1500m4.21.761997Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
141037Maja AlmAGF Atletik3000m9.20.631988Kvinde20172017BT1 Amager AC
151035Laura MarkovaaraFinland10000m34.00.141973Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
161034Anna Mark HelwighSparta AM2000mF6.40.582000Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
171032Simone GladOdense Atletik10000m34.05.361990Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
181031Sylvia MeduguKøge Atletik10000m34.05.401990Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
191029Simone GladAGF Atletik3000mF10.27.831990Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
201024Sara Sig MøllerSparta AM5000m16.14.211983Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
211023Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne1500m4.23.621997Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
221022Cecilia NorrbomSweden10000m34.16.211988Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
231022Line K SchulzAalborg AM3000m9.25.471996Kvinde20162016BT13 Københavns IF
241015Louise NilssonIngen10000m34.24.821986Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
251014Sylvia Kiberenge (u)Blovstrød Løverne5000m16.19.291990Kvinde20172017BT2 Københavns IF
261013Frida KristianssonÖrgryte IS (SWE)5000m16.19.861992Kvinde20172017BT7 Københavns IF
271011Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne2000m6.03.311997Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
281011Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne10000m34.29.411997Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
291010Frida LundénIngen10000m34.30.751984Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
301010Line K SchultzAalborg AM2000m6.03.511996Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
311010Mia Helene MørckBagsværd AC800m2.08.311999Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
321009Janica MäkeläIngen10000m34.31.111986Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
331009Josephine ThestrupSparta AM1500m4.25.471996Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
341007Mia Helene MørckBagsværd AC800m2.08.511999Kvinde20162016BT13 Københavns IF
351004Line K SchulzAalborg Atletik og Motion800m2.08.671996Kvinde20162016BT11 Aarhus 1900
361003Ida KarstoftSparta AM100m11.941995Kvinde20182018T5 Københavns IF
371003Mia Helene MørckBagsværd AC800m2.08.731999Kvinde20172017BT7 Københavns IF
381002Line K SchulzAalborg AM1000m2.48.001996Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
391001Sophie SøefeldtSparta AM3000m9.32.302000Kvinde20182018T5 Københavns IF
401000Line K SchultzAalborg AM1000m2.48.191996Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
41998Mia Helene MørckBagsværd AC800m2.09.081999Kvinde20182018T2 Ballerup AK
42997Mia Helene MørckBagsværd AC800m2.09.091999Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
43994Sylvia MeduguKøge Atletik5000m16.30.851990Kvinde20162016BT15 Amager AC
44993Josephine ThestrupSparta AM1000m2.48.701996Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
45992Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne3000mF10.43.811997Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
46990Helene Holm GottliebHolte Atletik800m2.09.521998Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
47990Sara Ulrika HolmgrenSävedalens AIK (SWE)5000m16.32.971990Kvinde20172017BT7 Københavns IF
48990Simone GladSparta AM3000m9.35.501990Kvinde20172017BT8 Københavns IF
49989Sophie SøefeldtSparta AM1500m4.28.302000Kvinde20182018T2 Ballerup AK
50988Line K SchulzAalborg AM5000m16.34.11996Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
51988Sara HolmgrenSweden10000m34.57.131990Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
52987Louise RodeBlovstrød Løverne3000mF10.45.851997Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
53987Simone GladOdense Atletik5000m16.34.251990Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
54985Mia Helene MørckBagsværd AC800m2.09.861999Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
55983Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne5000m16.36.631997Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
56982Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne1500m4.29.271997Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
57982Laura Valgreen PetersenOdense Atletik5000m16.37.52000Kvinde20182018T7AGF Atletik
58980Sylvia MeduguKøge Atletik10000m35.06.291990Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
59976Anna Holm BaumeisterViking Atletik1500m4.30.061987Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
60976Mathilde U KramerFrederiksberg IF100m12.081993Kvinde20172017BT7 Københavns IF
61976Mia Helene MørckBagsværd AC800m2.10.401999Kvinde20162016BT9 Københavns IF
62975Louise JørgensenKøbenhavns IF800m2.10.441991Kvinde20162016BT13 Københavns IF
63974Laura Valgreen PetersenOdense Atletik3000m9.40.742000Kvinde20182018T5 Københavns IF
64974Simone GladAGF Atletik10000m35.14.481990Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
65973Freja WærnessAalborg AM800m2.10.622000Kvinde20182018T5 Københavns IF
66973Mia Helene MørckBagsværd AC800m2.10.551999Kvinde20162016BT2 Amager AC
67972Dagmar Fæster OlsenSparta AM800m2.10.611994Kvinde20162016BT13 Københavns IF
68972Josephine ThestrupSparta AM800m2.10.611996Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
69972Nathalie Richter-MikkelsenAalborg Atletik og Motion800m2.10.622000Kvinde20162016BT11 Aarhus 1900
70971Louise JørgensenKøbenhavns IF800m2.10.671991Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
71971Meri RantanenIngen10000m35.18.041993Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
72971Rebekka FugløTreysti800m2.10.721993Kvinde20172017BT7 Københavns IF
73970Laura R. MøllerOdense Atletik800m2.10.751994Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
74970Nathalie Richter-MikkelsenAalborg AM800m2.10.792000Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
75969Helene Holm GottliebHolte Atletik800m2.10.811998Kvinde20162016BT2 Amager AC
76969Mathilde DiekemaÅrhus 1900800m2.10.81994Kvinde20182018T7AGF Atletik
77968Dagmar Fæster OlsenSparta AM800m2.10.881994Kvinde20162016BT9 Københavns IF
78968Laura Valgreen PetersenOdense Atletik5000m16.45.352000Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
79968Louise L BattingÅrhus 19005000m16.45.01978Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
80966Josefine RytterBagsværd AC800m2.10.981994Kvinde20162016BT11 Aarhus 1900
81965Louise JørgensenKøbenhavns IF800m2.11.091991Kvinde20172017BT7 Københavns IF
82964Ida KarstoftSparta AM400m56.351995Kvinde20182018T5 Københavns IF
83964Sophie SøefeldtSparta AM2000mF6.56.942000Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
84962Louise JørgensenKøbenhavns IF800m2.11.281991Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
85960Sylvia MeduguKøge Atletik5000m16.49.621990Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
86958Mia Helene MørckBagsværd AC800m2.11.501999Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
87958Laura R. MøllerOdense Atletik800m2.11.51994Kvinde 20182018T7AGF Atletik
88957Emma Kiplagat KondrupKolding KFUM800m2.11.552004Kvinde20182018T2 Ballerup AK
89957Josefine RytterBagsværd AC800m2.11.581994Kvinde20162016BT9 Københavns IF
90957Josefine RytterBagsværd AC800m2.11.581994Kvinde20162016BT13 Københavns IF
91957Laura R. MøllerOdense Atletik800m2.11.331994Kvinde20182018T5 Københavns IF
92956Astrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IF100m12.181993Kvinde20172017BT7 Københavns IF
93956Josephine ThestrupSparta AMMile4.53.431996Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
94956Louise JørgensenKøbenhavns IF800m2.11.641991Kvinde20162016BT11 Aarhus 1900
95953Anna Mark HelwighSparta AM3000m9.47.302000Kvinde20162016BT2 Amager AC
96951Anna Mark HelwighSparta AM1500m4.33.502000Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
97951Dagmar Fæster OlsenSparta AM800m2.11.961994Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
98950Nathalie Richter-MikkelsenAalborg AM800m2.12.022000Kvinde20162016BT2 Amager AC
99950Sophie SøefeldtSparta AM3000m9.48.092000Kvinde20162016BT2 Amager AC
100949Josefine RytterBagsværd AC1500m4.33.751994Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
101948Laura R. MøllerOdense Atletik800m 2.12.131994Kvinde20182018T2 Ballerup AK
102948Sara HolmgrenIngen10000m34.45.671991Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
103947Mia Helene MørckBagsværd AC1500m4.34.081999Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
104946Marie Falkebo JensenSparta AM800m2.12.302003Kvinde20182018T5 Københavns IF
105945Zenia MogensenAGF Atletik5000m16.58.01989Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
106943Helene Holm GottliebHolte Atletik800m2.12.411998Kvinde20172017BT1 Amager AC
107943Marie MørchAllerød AM1500m4.34.611994Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
108943Sylvia MeduguKøge Atletik3000m9.50.291990Kvinde20152015BT4 Københavns IF
109942Ida FillingsnesKøbenhavns IF400m56.951990Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
110942Marie MørchAllerød AM1000m2.52.901994Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
111941Astrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IF100m12.261993Kvinde20172017BT2 Københavns IF
112941Laura Nørrung PoulsenSparta AM800m2.12.622000Kvinde20182018T5 Københavns IF
113940Louise JørgensenKøbenhavns IF800m2.12.591991Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
114940Sylvia MeduguKøge Atletik3000m9.51.291990Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
115939Nathalie Richter-MikkelsenAalborg AM800m2.12.712000Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
116939Nikoline Høegh Ørum-NielsenSparta AM3000m9.51.972002Kvinde20182018T5 Københavns IF
117938Rebekka FugløTreysti1500m4.35.291993Kvinde20172017BT8 Københavns IF
118937Marna Leila Vandsdal EgholmKøge Atletik10000m36.00.371981Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
119936Camilla F. R. NissenKøbenhavns IF200m25.061990Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
120936Louise JørgensenKøbenhavns IF800m2.12.861991Kvinde20162016BT2 Amager AC
121935Astrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IF200m25.071993Kvinde20172017BT2 Københavns IF
122935Astrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IF200m25.071993Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
123935Josefine RytterBagsværd AC800m2.12.911994Kvinde20162016BT2 Amager AC
124935Klara Skriver LoesslBallerup AK100m12.292002Kvinde20182018T5 Københavns IF
125934Ida FillingsnesKøbenhavns IF800m2.12.981990Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
126934Rikke Due-AndersenTeam Hechmann Sport10000m36.03.251972Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
127933Helene SvaneAarhus Fremad Atletik5000m17.04.91991Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
128933Lea ReimeBlovstrød Løverne5000m17.04.921988Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
129932Emma Kiplagat KondrupKolding KFUM800m2.13.102004Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
130932Hannah Illum PetersenSparta AM800m2.23.152000Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
131931Joseffa Keidser Aarhus 1900800m2.13.211995Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
132931Josefine RytterBagsværd AC800m2.13.201994Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
133931Josefine RytterBagsværd AC800m2.13.171994Kvinde20152015BT4 Københavns IF
134928Josephine ThestrupSparta AM800m2.13.351996Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
135928Louise JørgensenKøbenhavns IF800m2.13.401991Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
136927Olivia ThorsgaardSparta AM400m57.382000Kvinde20172017BT7 Københavns IF
137925Malin StrandSävedalens AIK (SWE)5000m17.09.911993Kvinde20172017BT7 Københavns IF
138925Marie MørchAllerød AM1500m4.37.221994Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
139925Mia Helene MørckBagsværd AC400m57.431999Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
140924Nikoline Høegh Ørum-NielsenSparta AM1500m4.37.402002Kvinde20182018T2 Ballerup AK
141924Therese JanssonKøbenhavns IF800m2.13.611986Kvinde20172017BT7 Københavns IF
142923Sissel MøllerAGF Atletik5000m17.11.21994Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
143922Anna Mark HelwighSparta AM800m2.13.742000Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
144922Sylvia MeduguKøge Atletik1500m4.37.631990Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
145921Louise RodeBlovstrød Løverne1500m4.37.771997Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
146919Lise Kandborg SørensenAGF Atletik3000m9.58.441985Kvinde20182018T5 Københavns IF
147919Mie GamViborg AM3000m9.58.472001Kvinde20182018T5 Københavns IF
148918Nikoline Høegh Ørum-NielsenSparta AM3000m9.58.622002Kvinde20182018T4 Amager AC
149917Lise Kandborg SørensenAGF Atletik5000m17.14.41985Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
150916Ala Alfred MikkelsenSkive AM100m12.392002Kvinde20162016BT16 Skive AM
151915Cecilie Møller-JensenBagsværd AC800m 2.14.222001Kvinde20182018T5 Københavns IF
152915Louise RodeBlovstrød Løverne3000m9.59.381997Kvinde20162016BT2 Amager AC
153914Camilla F. R. NissenKøbenhavns IF100m12.401990Kvinde20162016BT13 Københavns IF
154914Emma Kiplagat KondrupKolding KFUM800m2.14.262004Kvinde20182018T1 Esbjerg AM
155912Dagmar Fæster OlsenSparta AM800m2.14.381994Kvinde20162016BT2 Amager AC
156912Lene DalgaardOdense Atletik5000m17.17.11990Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
157911Maria AhmSparta AM3000m10.00.871998Kvinde20182018T4 Amager AC
158910Marie MørchBlovstrød Løverne3000m10.01.151994Kvinde20172017BT1 Amager AC
159908Olivia ThorsgaardSparta AM400m57.932000Kvinde20182018T2 Ballerup AK
160907Caroline VegebergKøge Atletik1000m2.55.841998Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
161906Clara KallSparta AM3000m10.02.601999Kvinde20162016BT2 Amager AC
162906Ida FillingsnesKøbenhavns IF400m57.981990Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
163905Helene SvaneAarhus Fremad Atletik5000m17.21.31991Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
164905Louise RodeBlovstrød Løverne1000m2.56.021997Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
165905Louise RodeBlovstrød Løverne5000m17.21.651997Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
166904Lea ReimeBlovstrød Løverne5000m17.21.871988Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
167903Camilla F. R. NissenKøbenhavns IF200m25.431990Kvinde20162016BT13 Københavns IF
168903Louise RodeBlovstrød Løverne1500m4.40.291997Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
169902Ida BergsløkkenRoyal Sport (NOR)5000m17.23.031985Kvinde20172017BT7 Københavns IF
170902Zarah BuchwaldHvidovre AM100m12.461995Kvinde20162016BT13 Københavns IF
171901Emma Dyrup KleistViborg AM800m2.15.051997Kvinde20172017BT7 Københavns IF
172901Helene SvaneAarhus Fremad Atletik3000m10.04.281991Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
173901Stephanie SaavadraSparta AM400m58.121989Kvinde20162016BT9 Københavns IF
174900Sissel MøllerSkive AM10000m36.45.981994Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
175899Camilla LundtoftSAK-773000m10.04.691996Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
176899Laura R. MøllerOdense Atletik800m2.15.21994Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
177899Mette MøhnckeBagsværd AC5000m17.24.981971Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
178898Ellen ChristensenFrederiksberg IF1500m4.41.122003Kvinde20182018T2 Ballerup AK
179898Lise Kandborg SørensenAGF Atletik5000m17.25.31985Kvinde20182018T7AGF Atletik
180898Cecilie Møller-JensenBagsværd AC800m2.15.32001Kvinde20182018T7AGF Atletik
181897Ida KarstoftSparta AM100m12.491995Kvinde20172017BT1 Amager AC
182897Mathilde Prietzel NielsenAalborg AM100m12.492000Kvinde20172017BT7 Københavns IF
183897Stephanie Saavedra (u)Sparta AM100m12.491989Kvinde20172017BT2 Københavns IF
184896Ala Alfred MikkelsenSkive AM300m41.212002Kvinde20162016BT16 Skive AM
185896Nathalie Richter-MikkelsenAalborg AM400m58.282000Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
186896Sara Schou KristensenBlovstrød Løverne3000m10.05.861997Kvinde20172017BT1 Amager AC
187895Lene DalgaardAGF Atletik3000m10.06.281990Kvinde20182018T5 Københavns IF
188895Mathilde YttesenAmager AC400m58.312001Kvinde20172017BT1 Amager AC
189895Mette GraversgaardAarhus 1900100m12.51995Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
190894Carolien MillenaarHerning LK800m2.15.51997Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
191894Mia van WagenenBallerup AK3000m10.06.581999Kvinde20172017BT1 Amager AC
192893Stine De PaoliÅrhus 19001500m4.41.81980Kvinde20182018T7AGF Atletik
193892Ellen ChristensenFrederiksberg IF800m 2.15.702003Kvinde20182018T5 Københavns IF
194892Josefine RytterBagsværd AC1500m4.41.861994Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
195892Lise Kandborg SørensenAGF Atletik1500m4.41.961985Kvinde20182018T3 Skive AM
196892Marie MørchAllerød AM800m2.15.631994Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
197891Camilla F. R. NissenKøbenhavns IF100m12.521990Kvinde20162016BT4 Amager AC
198891Josephine BrystingKøbenhavns IF3000m10.07.591995Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
199891Louise RodeBlovstrød Løverne800m2.15.701997Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
200891Marna Leila Vandsdal EgholmSparta AM5000m17.29.811981Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
201890Carolien MillenaarHerning LK800m2.15.791997Kvinde20162016BT16 Skive AM
202890Mia van WagenenBallerup AK3000m10.07.941999Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
203890Olivia ThorsgaardSparta AM400m58.452000Kvinde20172017BT1 Amager AC
204889Ellen ChristensenFrederiksberg IF1500m4.42.292003Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
205889Emilie PedersenSAK-77100m12.531998Kvinde20162016BT5 Skive AM
206889Stephanie SaavadraSparta AM100m12.531991Kvinde20162016BT13 Københavns IF
207887Astrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IF100m12.541993Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
208887Helene SvaneAarhus Fremad Atletik10000m37.02.941991Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
209886Mette GraversgaardAarhus 1900200m25.621995Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
210886Signe Flarup ØllgaardAGF Atletik3000m10.09.161993Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
211885Carolien MillenaarHerning LK800m2.16.11997Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
212885Emma Dyrup KleistViborg AM1500m4.42.961997Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
213885Maria AhmSparta AM5000m17.33.121998Kvinde20182018T2 Ballerup AK
214884Emma Dyrup KleistViborg AM3000m10.09.811997Kvinde20172017BT1 Amager AC
215884Julie Mathisen (u)AGF Atletik800m2.16.191993Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
216884Pernille Bak LarsenAarhus 19003000m10.09.741991Kvinde20162016BT11 Aarhus 1900
217884Stephanie Saavedra (u)Sparta AM100m12.561989Kvinde20172017BT8 Københavns IF
218883Camilla F. R. NissenKøbenhavns IF200m25.651990kvinde20162016BT15 Amager AC
219883Marna Leila Vandsdal EgholmKøge Atletik5000m17.34.111981Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
220883Rikke Due-AndersenTeam Hechmann Sport5000m17.34.401972Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
221882Mia Helene MørckBagsværd AC400m58.661999Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
222882Pernille Bak LarsenÅrhus 190010000m37.09.461991Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
223881Stephanie Saavedra (u)Sparta AM200m25.671989Kvinde20172017BT8 Københavns IF
224880Astrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IF100m12.581993Kvinde20172017BT1 Amager AC
225880Katrine Holten KristensenKøbenhavns IF400m58.741989Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
226880Pernille Bak LarsenAarhus 19003000m10.11.221991Kvinde20162016BT2 Amager AC
227880Therese JanssonKøbenhavns IF800m2.16.451986Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
228879Ida JørgensenAalborg AM800m2.16.52001Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
229879Maria FreijÖresund FK800m2.16.481998Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
230879Mathilde Diekema JensenÅrhus 1900800m2.16.471994Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
231879Matilde Hegnsgaard Aarhus 190010000m37.13.531989Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
232879Pernille Bak Larsen Aarhus 190010000m37.14.081991Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
233878Marie MørchBlovstrød Løverne3000m10.12.011994Kvinde20182018T5 Københavns IF
234878Olivia ThorsgaardSparta AM100m12.592000Kvinde20182018T2 Ballerup AK
235878Signe Flarup ØllgaardAGF Atletik5000m17.37.41993Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
236878Stephanie SaavadraSparta AM200m25.701991Kvinde20162016BT13 Københavns IF
237877Stephanie SaavedraSparta AM400m58.831991Kvinde20162016BT4 Amager AC
238876Camilla F. R. NissenKøbenhavns IF100m12.601990Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
239876Stephanie Saavedra (u)Sparta AM200m25.731989Kvinde20172017BT2 Københavns IF
240875Augusta KorsgaardSparta AM3000mF11.36.671997Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
241875Louise RodeBlovstrød Løverne1500m4.44.451997Kvinde20172017BT2 Københavns IF
242875Sissel MøllerAGF Atletik5000m17.39.151994Kvinde20172017BT7 Københavns IF
243874Klara Skriver LoesslBallerup AK100m12.612002Kvinde20182018T2 Ballerup AK
244873Maria EbbesenNBRO5000m17.40.301988Kvinde20162016BT15 Amager AC
245873Olivia ThorsgaardSparta AM200m25.762000Kvinde20172017BT8 Københavns IF
246872Amanda BergstenSparta AM100m12.621994Kvinde20182018T5 Københavns IF
247872Hilda HellerSparta AM800m2.16.921996Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
248872Ida FillingsnesKøbenhavns IF200m25.771990Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
249872Signe Flarup ØllgaardAGF Atletik5000m17.41.021993Kvinde20172017BT2 Københavns IF
250872Viktoria DommerSparta AM400m58.972001Kvinde20172017BT1 Amager AC
251871Marie Munk JacobsenAGF Atletik1500m4.44.911991Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
252871Marie Møller SchmidtViborg AM1500m4.45.02001Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
253871Olivia ThorsgaardSparta AM200m25.782000Kvinde20172017BT2 Københavns IF
254871Pernille Bak LarsenÅrhus 19005000m17.41.51991Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
255870Louise Høj JensenAGF Atletik1500m4.45.11997Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
256870Louise RodeBlovstrød Løverne1500m4.45.161997Kvinde20172017BT8 Københavns IF
257870Marie Falkebo JensenSparta AM400m59.032003Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
258870Marie MørchBlovstrød Løverne800m2.17.061994Kvinde20172017BT7 Københavns IF
259870Miri Thrane ØdumBlovstrød Løverne3000m10.14.581995Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
260870Mie GamViborg AM5000m17.42.22001Kvinde20182018T7AGF Atletik
261869Caroline ChristiansenKøbenhavns IF5000m17.42.671994Kvinde20162016BT9 Københavns IF
262869Marie Falkebo JensenSparta AM400m59.062003Kvinde20182018T4 Amager AC
263868Julie Frøslev MathisenAskim IF2000m6.31.731993Kvinde20162016BT16 Skive AM
264867Mathilde YttesenAmager AC400m59.102001Kvinde20182018T4 Amager AC
265866Mia Helene MørckBagsværd AC400m59.141999Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
266865Camilla F. R. NissenFrederiksberg IF100m12.661990Kvinde20182018T5 Københavns IF
267864Julie Frøslev MathisenAGF Atletik800m2.17.431993Kvinde20182018T1 Esbjerg AM
268863Astrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IF100m12.671993Kvinde20152015BT4 Københavns IF
269863Fredrikke Dam LarsenAGF Atletik100m12.671991Kvinde20162016BT16 Skive AM
270863Mathilde YttesenAmager AC400m59.242001Kvinde20182018T5 Københavns IF
271863Nanna WeyeAGF Atletik1500m4.46.21992Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
272862Sylvia MeduguKøge Atletik1500m4.46.321990Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
273860Camilla F. R. NissenFrederiksberg IF400m59.321990Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
274860Mathilde YttesenAmager Atletik Club400m59.322001Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
275859Fredrikke Dam LarsenAGF Atletik100m12.691991Kvinde20162016BT16 Skive AM
276859Sarah MichelsenSparta AM400m59.351995Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
277859Susanne PallesenAarhus 190010000m37.39.841967Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
278858Anna Sommer HaugeKøge Atletik800m2.17.851998Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
279858Annemarie NissenKøbenhavns IF400m59.371994Kvinde20172017BT7 Københavns IF
280858Mathilde Diekema JensenAarhus 1900800m2.17.881994Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
281857Kirsten PetterssonEsbjerg AM5000m17.49.741983Kvinde20182018T1 Esbjerg AM
282856Signe Flarup ØllgaardAGF Atletik5000m17.50.311993Kvinde20172017BT7 Københavns IF
283855Elena JohansenHelsingør IF800m2.18.072001Kvinde20162016BT9 Københavns IF
284855Lise Kandborg SørensenAGF Atletik1500m4.47.291985Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
285854Annemarie NissenSparta AM100m12.721994Kvinde20182018T2 Ballerup AK
286854Klara Skriver LoesslBallerup AK100m12.722002Kvinde20182018T4 Amager AC
287853Louise Høj JensenAGF Atletik5000m17.52.11997Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
288853Maria EbbesenNBRO5000m17.52.051988Kvinde20172017BT2 Københavns IF
289853Mia van WagenenBallerup AK3000m10.20.381999Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
290853Olivia TuokilaSparta AM200m25.992000Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
291853Karen ErenreichÅrhus 19005000m17.52.31984Kvinde20182018T7AGF Atletik
292852Majken LützenBallerup AK800m2.18.232003Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
293852Marie Munk JakobsenAGF Atletik800m2.18.271991Kvinde20172017BT7 Københavns IF
294851Nathalie Richter-MikkelsenAalborg AM400m59.572000Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
295851Olivia ThorsgaardSparta AM200m26.012000Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
296850Camilla F. R. NissenKøbenhavns IF200m26.021990Kvinde20172017BT8 Københavns IF
297850Karoline HardisBlovstrød Løverne1500m4.48.081997Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
298850Louise Høj JensenAGF Atletik1500m4.48.01997Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
299849Anne AndersenAalborg AM800m2.18.472001Kvinde20162016BT16 Skive AM
300849Astrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IF200m26.031993Kvinde20152015BT4 Københavns IF
301849Karoline HardisBlovstrød Løverne800m2.18.411997Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
302849Majken LützenBallerup AK800m2.18.452003Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
303848Dorthea JørgensenKolding KFUM5000m17.55.471998Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
304848Karoline HardisBlovstrød Løverne1500m4.48.301997Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
305848Katrine Holten KristensenKøbenhavns IF200m26.051989Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
306847Mathilde YttesenAmager AC400m59.702001Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
307847Pernille Bak LarsenAarhus 19003000m10.22.301991Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
308846Annemarie NissenKøbenhavns IF200m26.071994Kvinde20162016BT13 Københavns IF
309846Laura R. MøllerEsbjerg AM200m26.071994Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
310846Lise Kandborg SørensenAGF Atletik5000m17.56.61985Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
311845Camilla F. R. NissenKøbenhavns IF100m12.771990Kvinde20152015BT4 Københavns IF
312845Camilla LundtoftSAK-7710000m37.57.841996Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
313845Caroline VegebergKøge Atletik800m2.18.731998Kvinde20162016BT9 Københavns IF
314845Karoline HardisBlovstrød Løverne800m2.18.681997Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
315845Mia Helene MørckBagsværd AC800m2.18.691999Kvinde20152015BT4 Københavns IF
316845Tine Bach EjlersenAarhus 1900200m26.081985Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
317844Anna Mark HelwighSparta AM400m59.782000Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
318844Freja WærnessAalborg AM200m26.092000Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
319844Marie Munk Jakobsen AGF Atletik800m2.18.81991Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
320844Michelle PoulsenSparta AM5000m17.57.421992Kvinde20172017BT7 Københavns IF
321843Zarah BuchwaldHvidovre AM100m12.781995Kvinde20162016BT15 Amager AC
322843Marie Aagaard PoulsenÅrhus 19001500m4.49.11996Kvinde20182018T7AGF Atletik
323842Signe Flarup ØllgaardAGF Atletik3000m10.23.811993Kvinde20172017BT8 Københavns IF
324841Katrine Holten KristensenKøbenhavns IF400m59.871989Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
325841Liv Didi PedersenKøbenhavns IF100m12.791997Kvinde20152015BT4 Københavns IF
326841Sara Schou KristensenBlovstrød Løverne3000m10.24.341997Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
327841Sarah Sveistrup DahlSparta AM200m26.132000Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
328841Karen Krogh JohansenAGF Atletik1500m4.49.41987Kvinde20182018T7AGF Atletik
329840Lise Kandborg SørensenAGF Atletik10000m38.04.811985Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
330840Louise Høj JensenAGF Atletik5000m18.00.21997Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
331839Camilla F. R. NissenKøbenhavns IF200m26.151990Kvinde20152015BT4 Københavns IF
332839Cecilie Møller-JensenBagsværd AC800m2.19.102001Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
333839Lene DalgaardOdense Atletik5000m18.00.71990Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
334839Louise JørgensenKøbenhavns IF400m59.951991Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
335839Olivia ThorsgaardSparta AM100m12.802000Kvinde20172017BT8 Københavns IF
336838Dorthea JørgensenKolding KFUM3000m10.25.461998Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
337838Karoline HardisBlovstrød Løverne1500m4.49.891997Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
338838Kirsten Wiborg JensenAGF Atletik5000m18.01.11998Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
339838Olivia TuokilaSparta AM200m26.162000Kvinde20162016BT13 Københavns IF
340837Tine ØstergaardBagsværd AC800m2.19.322000Kvinde20182018T5 Københavns IF
341836Carolien MillenaarHerning LK800m2.19.271997Kvinde20162016BT5 Skive AM
342835Fredrikke Dam LarsenRanders Atletik Freja100m12.821991Kvinde20182018T3 Skive AM
343835Kirsten Wiborg JensenAGF Atletik3000m10.26.401998Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
344834Cecilie Katrine HansenSparta AM5000m18.03.841995Kvinde20172017BT2 Københavns IF
345834Mia van WagenenBallerup AK1500m4.50.391999Kvinde20172017BT2 Københavns IF
346834Pernille Bak LarsenAarhus 19005000m18.03.791991Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
347833Cecilie MikkelsenSparta AM5000m18.03.841994Kvinde20182018T2 Ballerup AK
348833Mie Hylling AxelssonSparta AM1500m4.50.742002Kvinde20182018T2 Ballerup AK
349833Sara Schou KristensenBagsværd AC1500m4.50.581997Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
350833Signe Flarup ØllgaardAGF Atletik3000m10.26.931993Kvinde20172017BT1 Amager AC
351832Caroline Løvenstein VegebergKøge Atletik800m2.19.571998Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
352832Clara KallSparta AM3000m10.27.271999Kvinde20152015BT4 Københavns IF
353832Helene Holm GottliebHolte Atletik800m2.19.551998Kvinde20152015BT4 Københavns IF
354831Camilla GrøndahlAarhus Fremad Atletik1500m4.50.901990Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
355831Clara KallSparta AM5000m18.05.391999Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
356831Mia SørensenVejle IF10000m38.16.781969Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
357831Nikoline Høegh Ørum-NielsenSparta AM1500m4.50.882002Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
358830Louise Høj JensenAGF Atletik3000m10.28.031997Kvinde20162016BT11 Aarhus 1900
359830Mille B OlesenAalborg AM800m2.19.72002Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
360828Emilie R HansenSparta AM100m12.861999Kvinde20182018T5 Københavns IF
361828Olivia Tuokila (u)Sparta AM100m12.862000Kvinde20172017BT8 Københavns IF
362828Therese JanssonKøbenhavns IF1500m4.51.401986Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
363826Mille B OlesenAalborg AM800m2.20.002002Kvinde20182018T5 Københavns IF
364825Caroline Løvenstein VegebergKøge Atletik1000m3.03.011998Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
365825Ida L JespersenBallerup AK110mH15.602000Kvinde20172017BT7 Københavns IF
366825Kirsten Wiborg JensenAGF Atletik1500m4.51.761998Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
367825Maria EbbesenNBRO5000m18.09.281988Kvinde20162016BT4 Amager AC
368824Anne Bonderup AndersenAalborg AM800m2.20.092001Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
369824Caroline VammenBallerup AK400m60.392004Kvinde20182018T4 Amager AC
370824Elisabeth Møller RønnstadSparta AM3000m10.30.652004Kvinde20182018T5 Københavns IF
371824Marie Munk JakobsenAGF Atletik800m2.20.11991Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
372824Olivia Tuokila (u)Sparta AM200m26.322000Kvinde20172017BT2 Københavns IF
373824Sara Schou KristensenBagsværd AC3000m10.30.181997Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
374823Alma SøttrupBallerup AK1500m4.52.052003Kvinde20182018T2 Ballerup AK
375822Karen Krogh JohansenAGF Atletik1500m4.52.291987Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
376821Rebekka FugløTreysti400m1.00.491993Kvinde20172017BT7 Københavns IF
377820Laura R. MøllerEsbjerg AM800m2.20.331994Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
378819Amanda AmalooSparta AM3000m10.32.372000Kvinde20182018T5 Københavns IF
379819Anna Mark HelwighSparta AM800m2.20.452000Kvinde20152015BT4 Københavns IF
380819Cecilie Møller-JensenBagsværd AC800m2.20.442001Kvinde20182018T4 Amager AC
381819Ida JørgensenAalborg AM800m2.20.462001Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
382819Mia van WagenenBallerup AK5000m18.12.801999Kvinde20162016BT15 Amager AC
383819Mie GamViborg AM1500m4.52.662001Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
384819Tine ØstergaardBagsværd AC800m2.20.42000Kvinde20182018T7AGF Atletik
385818Anna Mark HelwighSparta AM200m26.392000Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
386818Josefine RytterBagsværd AC400m1.00.581994Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
387818Lærke MikkelsenAarhus Fremad Atletik5000m18.13.811985Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
388818Mie GamViborg AM5000m18.13.42001Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
389818Signe Flarup ØllgaardAGF Atletik1500m4.52.851993Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
390818Tine ØstergaardBagsværd AC800m2.20.502000Kvinde20182018T4 Amager AC
391817Camilla LundtoftSAK-7710000m38.34.731996Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
392817Nanna WeyeAGF Atletik5000m18.14.251992Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
393816AAM P15-1Aalborg AM4x200m1.50.65Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
394816Mille B OlesenAalborg AM800m2.20.642002Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
395815Laura AstrupÅrhus 1900800m2.20.72000Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
396814Karoline HardisBlovstrød Løverne400m60.701997Kvinde20162016BT9 Københavns IF
397813Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne800m2.20.841997Kvinde20152015BT4 Københavns IF
398813Mille B OlesenAalborg AM800m2.20.822002Kvinde20162016BT16 Skive AM
399812Cecilie Gedsø FærgeBallerup AK100m12.952003Kvinde20182018T2 Ballerup AK
400812Clara KallSparta AM800m2.20.891999Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
401812Signe BoelsmandKøbenhavns IF100m12.951991Kvinde20182018T5 Københavns IF
402811Amanda AmalooSparta AM3000m10.34.522000Kvinde20162016BT2 Amager AC
403811Cecilie Katrine HansenSparta AM5000m18.17.731995Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
404811Julia H MaurerSparta AM200m26.471993Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
405811Sarah Sveistrup DahlSparta AM200m26.482000Kvinde20152015BT4 Københavns IF
406811Camilla GrøndahlAarhus Fremad Atletik5000m18.17.61990Kvinde20182018T7AGF Atletik
407810Hannah NewbouldSparta AM800m2.21.061991Kvinde20162016BT9 Københavns IF
408810Jessie IpsenKøbenhavns IF100m12.961983Kvinde20152015BT4 Københavns IF
409810Mie Hylling AxelssonSparta AM800m 2.21.082002Kvinde20182018T5 Københavns IF
410809Anna Sommer HaugeKøge Atletik400m1.00.841998Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
411809Elena JohansenHelsingør IF400m60.832001Kvinde20162016BT4 Amager AC
412809Ida JørgensenAalborg AMMile5.16.402001Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
413809Katrine RisvigSkive AM1500m4.54.292003Kvinde20182018T3 Skive AM
414809Laura AstrupAarhus 1900800m2.21.132000Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
415809Mathilde SardalKorsør AM400m60.831997Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
416808Emma Dyrup KleistViborg AM800m2.21.21997Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
417808Kirsten Wiborg JensenAGF Atletik1500m4.54.31998Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
418808Laura Nørrung PoulsenSparta AM400m60.862000Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
419808Maria H.B. AndersenSparta AM400m1.00.881998Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
420808Sofie SpiegelhauerSparta AM100m12.972002Kvinde20182018T2 Ballerup AK
421807Cecilie Gedsø FærgeBallerup AK100m12.982003Kvinde20182018T5 Københavns IF
422807Mathilde Prietzel NielsenAalborg AM100m12.982000Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
423807Signe BoelsmandKøbenhavns IF100m12.981991Kvinde20172017BT2 Københavns IF
424806Anne AndersenAalborg AM800m2.21.32001Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
425806Clara KallSparta AM1500m4.54.711999Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
426805Viktoria DommerSparta AM200m26.542001Kvinde20172017BT2 Københavns IF
427804Alma SøttrupBallerup AK800m 2.21.522003Kvinde20182018T5 Københavns IF
428804Caroline VegebergKøge Atletik1500m4.55.001998Kvinde20162016BT13 Københavns IF
429804Karen Krogh JohansenAGF Atletik1500m4.54.91987Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
430803Louise TietzeAmager AC1500m4.55.081993Kvinde20162016BT13 Københavns IF
431802Alexandra JohansenKøge Atletik1000m3.05.031994Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
432802Louise RodeBlovstrød Løverne800m2.21.541997Kvinde20152015BT4 Københavns IF
433802Maria H. B. AndersenSparta AM800m2.21.601998Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
434802Mia van WagenenBallerup AK3000m10.37.911999Kvinde20162016BT13 Københavns IF
435801Carolien MillenaarHerning LK300m43.171997Kvinde20162016BT16 Skive AM
436801Mie Hylling AxelssonSparta AM800m2.21.632002Kvinde20182018T4 Amager AC
437800Katrine Holten KristensenKøbenhavns IF400m61.111989Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
438800Olivia ThorsgaardSparta AM200m26.612000Kvinde20152015BT4 Københavns IF
439800Sarah Erbs LedetBlovstrød Løverne5000m18.24.951976Kvinde20172017BT7 Københavns IF
440799Lærke MikkelsenAarhus Fremad Atletik5000m18.25.31985Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
441799Mathilde SardalKorsør AM400m1.01.161997Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
442798Aleksandra LadaAalborg Øst RRC800m2.21.861989Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
443798Camilla LundtoftSAK-773000m10.39.181996Kvinde20162016BT5 Skive AM
444798Katrine Koch JacobsenSparta AM100m13.031999Kvinde20162016BT4 Amager AC
445798Lise Kandborg SørensenAGF Atletik5000m18.25.91985Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
446798Mia Sørensen Vejle IF10000m39.00.381969Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
447798Therese JanssonKøbenhavns IF800m2.21.811986Kvinde20162016BT11 Aarhus 1900
448797Julia H MaurerSparta AM400m61.221993Kvinde20172017BT1 Amager AC
449797Maria EbbesenNBRO3000m10.39.651988Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
450797Nikoline Høegh Ørum-NielsenSparta AM800m2.21.892002Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
451795Camilla LundtoftSAK-771500m4.56.41996Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
452795Caroline Løvenstein VegebergKøge Atletik1500m4.56.401998Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
453795Majken LützenBallerup AK400m1.01.262003Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
454795Nanna Leegaard KruseSparta AM3000m10.40.161987Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
455794Fredrikke Dam LarsenRanders Atletik Freja200m26.681991Kvinde20182018T3 Skive AM
456794Kirsten Wiborg JensenAGF Atletik5000m18.28.21998Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
457794Thea HaahrSparta AM100m13.051991Kvinde20152015BT4 Københavns IF
458793Tine Bach EjlersenAarhus 1900200m26.691985Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
459792Helene F. SørensenAarhus 190010000m39.09.001995Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
460792Signe BoelsmandKøbenhavns IF100m13.061991Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
461791Emilie Ørum DamgaardKolding KFUM800m2.22.231998Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
462791Laura AstrupAarhus 1900800m2.22.332000Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
463791Signe BoelsmandKøbenhavns IF100m13.071991Kvinde20162016BT9 Københavns IF
464791Sofie SpiegelhauerSparta AM400m1.01.482002Kvinde20182018T2 Ballerup AK
465789Amalie BoeckFrederiksberg IF1500m4.57.212003Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
466789Elena JohansenHelsingør IF800m2.22.432001Kvinde20162016BT2 Amager AC
467789Mia Van WagenenBallerup AK3000m10.42.251999Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
468788Viktoria DommerSparta AM400m6.,52001Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
469787Kristine Mygind SørensenAGF Atletik800m2.22.622002Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
470787Laura AstrupAarhus 1900800m2.22.592000Kvinde20162016BT11 Aarhus 1900
471787Mathilde YttesenAmager AC100m13.092001Kvinde20162016BT4 Amager AC
472787Sara Schou KristensenBagsværd AC5000m18.33.021997Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
473786Laura ArentsenKolding KFUM1500m4.57.72003Kvinde20182018T7AGF Atletik
474785Alma SøttrupBallerup AK1500m4.57.892003Kvinde20172017BT8 Københavns IF
475785Nanna Leegaard KruseSparta AM3000m10.43.891987Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
476784Elisabeth Møller RønnstadSparta AM1500m4.58.012004Kvinde20182018T2 Ballerup AK
477784Laura R. MøllerOdense Atletik800m2.22.81994Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
478784Majken LützenBallerup AK400m1.01.612003Kvinde20182018T2 Ballerup AK
479784Maria H.B. AndersenSparta AM800m2.22.821998Kvinde20152015BT4 Københavns IF
480784Nanna Leegaard KruseSparta AM1500m4.58.031987Kvinde20172017BT2 Københavns IF
481783Mathilde YttesenAmager AC200m26.812001Kvinde20162016BT15 Amager AC
482783Olivia Tuokila (u)Sparta AM100m13.112000Kvinde20172017BT1 Amager AC
483782Angela TimmFrederiksberg IF100m13.122003Kvinde20182018T2 Ballerup AK
484782Ellinor AurellAngelholm IF800m2.22.942001Kvinde20162016BT2 Amager AC
485782Emilie Ørum DamgaardKolding KFUM800m2.22.901998Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
486782Louise TietzeAmager AC800m2.22.911993Kvinde20162016BT9 Københavns IF
487782Tine Bach EjlersenAarhus 1900100m13.121985Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
488782Viktoria DommerSparta AM100m13.122001Kvinde20172017BT7 Københavns IF
489782Hilary OLearyÅrhus 19005000m18.36.11971Kvinde20182018T7AGF Atletik
490781Sarah GladSparta AM1500m4.58.502003Kvinde20182018T2 Ballerup AK
491781Tine BroksøBlovstrød Løverne10000m39.24.001971Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
492781Sofie HintzAalborg Øst RRC1500m4.58.52000Kvinde20182018T7AGF Atletik
493780Amalie BoeckFrederiksberg IF800m2.23.132003Kvinde20182018T5 Københavns IF
494780Anne KrabKøbenhavns IF400m1.01.721998Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
495780Helene F. SørensenÅrhus 1900800m2.23.11995Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
496780Laura Valgreen PetersenOdense Atletik1500m4.58.62000Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
497779Beathe GajlAGF Atletik800m2.23.152002Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
498779Liv Vanggaard KaupangAalborg AM200m26.851995Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
499779Mie GamViborg AM5000m18.37.992001Kvinde20182018T1 Esbjerg AM
500778Cecilie Gedsø FærgeBallerup AK100m13.142003Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
501778Karoline HardisBlovstrød Løverne400m1.01.801997Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
502778Mathilde Diekema JensenAarhus 1900200m26.871994Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
503777Liv Didi PedersenKøbenhavns IF200m26.881997Kvinde20172017BT2 Københavns IF
504777Signe ØllgaardRUNAAR5000m18.39.31993Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
505776Camilla GrøndahlAarhus Fremad Atletik5000m 18.39.761990Kvinde20182018T1 Esbjerg AM
506776Camilla LundtoftSAK-771500m4.59.31996Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
507776Caroline ChristiansenKøbenhavns IF5000m18.39.841994Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
508776Ida JørgensenAalborg AM2000m6.51.322001Kvinde20162016BT16 Skive AM
509776Liv Didi PedersenKøbenhavns IF100m13.151997Kvinde20172017BT2 Københavns IF
510776Marie Møller SchmidtViborg AM3000m10.47.112001Kvinde20162016BT5 Skive AM
511775Amanda Sondrup HenriquesAK Holstebro200m26.902004Kvinde20182018T3 Skive AM
512774Ida JørgensenAalborg AM400m61.932001Kvinde20162016BT5 Skive AM
513774Mie GamViborg AM3000m10.47.632001Kvinde20162016BT5 Skive AM
514773Caroline Amalie JensenHolte Atletik1500m4.59.771999Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
515773Mie GamViborg AM3000m10.48.032001Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
516773Ninka Theurich BrownBlovstrød Løverne3000m10.48.381998Kvinde20182018T5 Københavns IF
517773Beathe GejlAGF Atletik1500m4.59.72002Kvinde20182018T7AGF Atletik
518772Julia H MaurerSparta AM200m26.941993Kvinde20172017BT2 Københavns IF
519772Marie Møller SchmidtViborg AM2000m6.52.122001Kvinde20162016BT16 Skive AM
520771Cecilie Gedsø FærgeBallerup AK100m13.182003Kvinde20182018T4 Amager AC
521771Emma-Giovanna Coco VitaleSparta AM200m26.951993Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
522771Helle M SvenssonAGF Atletik1500m5.00.11983Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
523770Freja Blom ThomsenOdense Atletik800m2.23.791999Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
524770Marie Møller SchmidtViborg AM1500m5.00.22001Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
525769Augusta Maria Grønberg ChristensenBlovstrød Løverne3000m10.49.642000Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
526769Cecilie H. ChristensenBallerup AK3000m10.49.421992Kvinde20172017BT1 Amager AC
527769Denice PaoliAtletica valli di non e di sole (Italien)400m1.02.061999Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
528768Kirsten Wiborg JensenAGF Atletik3000m10.49.791998Kvinde20162016BT11 Aarhus 1900
529768Mathilde ZeuthenKøbenhavns IF100m13.201999Kvinde20182018T5 Københavns IF
530768Sissel MøllerAGF Atletik1500m5.00.51994Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
531767Amanda Falck WeberDansk Orientering5000m18.45.31996Kvinde20182018T7AGF Atletik
532766Andrea Madelena L. BolvigSigma Tri5000m18.46.12000Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
533766Charlotte Tyrsted Aarhus Fremad Atletik10000m39.44.501978Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
534766Johanna Munch SkylvSparta AM1500m5.00.881999Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
535766Kristine Mygind SørensenAGF Atletik1500m5.00.92002Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
536765Fredrikke Dam LarsenAGF Atletik200m27.021991Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
537765Marie Møller SchmidtViborg AM1500m5.01.02001Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
538764Ida-Marie OlsenHelsingør IF100m13.221997Kvinde20172017BT8 Københavns IF
539764Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne3000m10.51.341999Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
540763Cecilie Møller-JensenBagsværd AC400mH1.09.492001Kvinde20172017BT2 Københavns IF
541763Susanne PallesenAarhus 1900800m2.24.221967Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
542762Caroline Rødgaard JessenBallerup AK800m2.24.342002Kvinde20182018T5 Københavns IF
543762Mathilde WillerSparta AM1500m5.01.492000Kvinde20182018T2 Ballerup AK
544761Hannah Illum PetersenSparta AM100m13.242000Kvinde20162016BT13 Københavns IF
545760Agnes Nørgård KrachtBlovstrød Løverne3000m10.53.071999Kvinde20182018T5 Københavns IF
546760Anna HarderAllerød AM200m27.082000Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
547760Elisabeth Møller RønnstadSparta AM1500m5.01.792004Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
548760Majken LützenBallerup AK800m2.24.472003Kvinde20162016BT15 Amager AC
549760Olivia ThorsgaardSparta AM200m27.082000Kvinde20162016BT13 Københavns IF
550760Viktoria DommerSparta AM200m27.082001Kvinde20152015BT4 Københavns IF
551759Anna NedergaardAalborg AM400m1.02.391998Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
552759Caroline Rødgaard JessenBallerup AK1500m5.01.932002Kvinde20182018T2 Ballerup AK
553759Cecilie H. ChristensenBallerup AK3000m10.53.171992Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
554759Emilie R HansenSparta AM200m27.101999Kvinde20172017BT2 Københavns IF
555759Therese JanssonKøbenhavns IF1500m5.01.891986Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
556758Cecilie Anna NæsbySparta AM400m62.412000Kvinde20172017BT1 Amager AC
557758Emily Oron LexnerBlovstrød Løverne1500m5.02.141997Kvinde20182018T2 Ballerup AK
558758Freja Blom ThomsenOdense Atletik800m2.24.591999Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
559758Sarah GladSparta AM3000m10.53.252003Kvinde20182018T4 Amager AC
560757Asta Lunde LarsenHolte Atletik3000m10.53.912003Kvinde20182018T4 Amager AC
561756Elisabeth Møller RønnstadSparta AM3000m10.54.072004Kvinde20182018T4 Amager AC
562756Louise Høj JensenAGF Atletik800m2.24.741997Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
563755Amanda AmalooSparta AM800m2.24.822000Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
564754Carla NørremarkHvidovre AM100m13.282002Kvinde20172017BT7 Københavns IF
565754Elisabeth NielsenSAK-771500m5.02.71998Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
566754Freja WærnessAalborg AM100m13.282000Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
567754Hilda HellerSparta AM800m2.24.891996Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
568754Najaaraq Lund Aarhus Fremad Atletik10000m39.48.891979Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
569754Nanna ElmerKøbenhavns IF400m1.02.552003Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
570754Nicole MenapaceAtletica valli di non e di sole (Italien)1500m5.02.701999Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
571753Astrid Bødker ReymannFrederiksberg IF400m1.01.571999Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
572753Karina KlokAmager AC5000m18.54.511992Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
573753Mie GamViborg AM2000m6.56.192001Kvinde20162016BT16 Skive AM
574752Emilie Bøg EkholmIK Hellas1500m5.03.092002Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
575752Nanna Løvborg HansenSparta AM5000m18.55.01990Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
576751Isabella SheldonSparta AM3000m10.56.111997Kvinde20172017BT8 Københavns IF
577751Lisa HøgAalborg AM2000m6.56.811990Kvinde20162016BT16 Skive AM
578750Camilla LaursenViborg AM2000m6.56.881995Kvinde20162016BT16 Skive AM
579750Emma VitaleSparta AM100m13.301993Kvinde20152015BT4 Københavns IF
580750Hannah Illum PetersenSparta AM400m1.01.672000Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
581749Carla NørremarkHvidovre AM100m13.312002Kvinde20172017BT8 Københavns IF
582749Cecilie Katrine HansenSparta AM3000m10.56.701995Kvinde20172017BT1 Amager AC
583749Frida UhrskovHelsingør IF800m2.25.242001Kvinde20172017BT1 Amager AC
584749Nanna Leegaard KruseSparta AM800m2.25.181987Kvinde20172017BT1 Amager AC
585749Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne3000m10.56.831999Kvinde20172017BT8 Københavns IF
586748Kamilla KajbækBallerup AK3000m10.56.951999Kvinde20172017BT8 Københavns IF
587747Cecilie Møller-JensenBagsværd AC800m2.25.322001Kvinde20162016BT2 Amager AC
588747Sarah GladSparta AM1500m5.03.772003Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
589747Tine BroksøBlovstrød Løverne5000m18.58.241971Kvinde20162016BT4 Amager AC
590746Karen EhrenreichAarhus 19005000m18.58.91984Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
591746Mathilde WintherBlovstrød Løverne3000m10.58.202002Kvinde20182018T5 Københavns IF
592745Alma SøttrupBallerup AK800m2.25.482003Kvinde20172017BT1 Amager AC
593745Amalie ThraneBagsværd AC100m13.332003Kvinde20182018T5 Københavns IF
594745Ida L JespersenBallerup AK100m13.332000Kvinde20182018T2 Ballerup AK
595745Sofie SpigelhauerSparta AM100m13.332002Kvinde20172017BT8 Københavns IF
596744Najaaraq Lund Aarhus Fremad Atletik5000m18.59.91979Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
597744Sarah GladSparta AM3000m10.58.912003Kvinde20182018T5 Københavns IF
598743Augusta KorsgaardSparta AM3000m10.58.921997Kvinde20162016BT2 Amager AC
599743Emilie R HansenSparta AM100m13.341999Kvinde20162016BT4 Amager AC
600743Emma Kiplagat KondrupKolding KFUM800m2.25.662004Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
601743Isabella SheldonSparta AM5000m19.00.891997Kvinde20162016BT15 Amager AC
602743Nanna Løvborg HansenSparta AM3000m10.59.201990Kvinde20182018T5 Københavns IF
603742Kamilla KajbækBallerup AK3000m10.59.171999Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
604742Karoline HardisBlovstrød Løverne400m62.921997Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
605742Najaaraq LundAarhus Fremad Atletik5000m19.01.51979Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
606742Sigrid StaugaardFIF Hillerød Atletik3000m10.59.272004Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
607741Kristine KruseSlagelse Atletik DELTA400m1.02.942002Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
608741Tove Schultz-LorentzenIK Hellas10000m40.19.451960Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
609740Amanda Sondrup HenriquesAK Holstebro100m13.362004Kvinde20182018T3 Skive AM
610740Anna Wilma HarderAllerød AM100m13.362000Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
611740Anne Sofie VermundSparta AM100m13.361993Kvinde20162016BT4 Amager AC
612740Frida SchledermannSparta AM3000m11.00.062001Kvinde20152015BT4 Københavns IF
613740Kristine KruseSlagelse Atletik DELTA400m62.982002Kvinde20172017BT1 Amager AC
614740Mathilde Diekema JensenAarhus 1900200m27.331994Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
615740Mette Willer OldenborgSparta AM1500m5.05.871970Kvinde20182018T2 Ballerup AK
616740Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne3000m11.00.021999Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
617740Signe BoelsmandKøbenhavns IF100m13.361991Kvinde20172017BT7 Københavns IF
618739Cecilie Møller-JensenBagsværd AC800m2.25.932001Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
619739Josefine Bundgaard-HansenSAK-77400m1.03.032000Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
620739Kathrine Højgaard HansenSparta AM5000m19.03.491995Kvinde20182018T2 Ballerup AK
621739Louise RodeBlovstrød Løverne1000m3.10.821997Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
622739Sofie SpiegelhauerSparta AM200m27.342001Kvinde20172017BT2 Københavns IF
623738Bjørk NørremarkHvidovre AM100m13.372002Kvinde20172017BT8 Københavns IF
624738Carla NørremarkHvidovre AM200m27.352002Kvinde20172017BT8 Københavns IF
625738Emma S. HansenAalborg AM400m1.03.052003Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
626738Karen Krogh JohansenAGF Atletik800m2.26.001987Kvinde20172017BT7 Københavns IF
627738Mette Willer OldenborgSparta AM1500m5.05.171970Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
628738Sandra B ChristensenAmager AC100m13.371995Kvinde20162016BT4 Amager AC
629738Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne3000m11.00.671999Kvinde20172017BT1 Amager AC
630737Helena LangAarhus 1900100m13.381998Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
631737Mette B. JepsenHvidovre AM100m13.381970Kvinde20172017BT1 Amager AC
632737Sarah KristensenSkive AM100m13.382000Kvinde20182018T3 Skive AM
633736Emilie Bøg EkholmIK Hellas1500m5.05.522002Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
634736Mie GamViborg AM1500m5.05.52001Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
635736Sofie SpigelhauerSparta AM200m27.372002Kvinde20172017BT8 Københavns IF
636735Mathilde WintherBlovstrød Løverne1500m5.05.682002Kvinde20182018T2 Ballerup AK
637734Ida JørgensenAalborg AM400m1.03.172001Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
638734Kristine Mygind SørensenAGF Atletik800m2.26.32002Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
639734Mie GamViborg AM1500m5.05.92001Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
640734Tine BroksøBlovstrød Løverne3000m11.02.181971Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
641733Isabella SheldonSparta AM1500m5.06.011997Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
642733Johanne Wiedemann SimonsenSparta AM100m13.401999Kvinde20182018T2 Ballerup AK
643732Emilie Bøg EkholmIK Hellas800m2.26.422002Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
644732Emily Oron LexnerBlovstrød Løverne800m2.26.441997Kvinde20182018T4 Amager AC
645732Nanna WeyeAGF Atletik800m2.26.41992Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
646731Cathrine LaugesenKøbenhavns IF100m13.411990Kvinde20182018T2 Ballerup AK
647731Helena NicolaisenKøbenhavns IF100m13.411995Kvinde20182018T4 Amager AC
648731Isabella SheldonSparta AM5000m19.08.201997Kvinde20172017BT7 Københavns IF
649731Josefine Bundgaard-HansenSAK-77100m13.412000Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
650731Nanna WeyeAGF Atletik5000m19.08.31992Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
651731Nathalie Richter-MikkelsenAalborg AM200m27.442000Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
652731Nina KrarupEsbjerg AM800m2.26.51999Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
653731Sofie Binou NielsenKorsør AM100m13.411997Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
654730Agnes Nørgård KrachtBlovstrød Løverne5000m19.09.91999Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
655730Camilla ØhrmanRanders Atletik Freja5000m19.09.11999Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
656730Emilie Bøg EkholmIK Hellas1000m3.11.682002Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
657730Mathilde WintherBlovstrød Løverne800m2.26.562002Kvinde20182018T4 Amager AC
658730Nanna Leegaard KruseSparta AM3000m11.03.621987Kvinde20162016BT2 Amager AC
659729Jannie Hundebøl JensenNBRO5000m19.09.801988Kvinde20172017BT7 Københavns IF
660729Laura Haslund-ChristensenFrederiksberg IF400m1.03.332001Kvinde20182018T2 Ballerup AK
661729Susanne PallesenÅrhus 1900800m2.26.61967Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
662728Amalie BoeckFrederiksberg IF1500m5.06.872004Kvinde20182018T2 Ballerup AK
663728Bjørk NørremarkHvidovre AM100m13.432002Kvinde20172017BT7 Københavns IF
664728Caroline Rødgaard JessenBallerup AK3000m11.04.412002Kvinde20172017BT8 Københavns IF
665728Liv Didi PedersenKøbenhavns IF100m13.431997Kvinde20172017BT1 Amager AC
666728Liv L NielsenAalborg AM1500m5.06.92001Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
667726Augusta KorsgaardSparta AM1500m5.07.221997Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
668726Mia KolmosAK 733000m11.05.041988Kvinde20162016BT2 Amager AC
669726Misja B. JepsenHvidovre AM400m1.03.452001Kvinde20182018T5 Københavns IF
670726Naja VintherHelsingør IF100m13.442000Kvinde20162016BT15 Amager AC
671726Sofie HintzAalborg Øst RRC1500m5.07.22000Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
672725Amani Salman IsmaelMalmö Al3000m11.05.332000Kvinde20162016BT2 Amager AC
673725Cathrine LaugesenKøbenhavns IF100m13.451990Kvinde20172017BT8 Københavns IF
674725Rebekka Hillingsø100m13.452000Kvinde20162016BT15 Amager AC
675725Tine ØstergaardBagsværd AC400m1.03.452000Kvinde20182018T2 Ballerup AK
676724Christina H BruhnSparta AM5000m19.13.111975Kvinde20172017BT2 Københavns IF
677723Amanda AmalooSparta AM1500m5.07.622000Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
678723Gertrud Rose JensenSparta AM200m27.532001Kvinde20152015BT4 Københavns IF
679723Hannah Illum PetersenSparta AM100m13.462000Kvinde20172017BT7 Københavns IF
680723Ida ØbroBlovstrød Løverne3000m11.06.631999Kvinde20182018T5 Københavns IF
681723Tine BroksøBlovstrød Løverne5000m19.13.701971Kvinde20162016BT9 Københavns IF
682722Elvira Helleskov BatkoSparta AM1500m5.07.872004Kvinde20182018T2 Ballerup AK
683722Emilie Bøg EkholmIK Hellas800m2.27.122002Kvinde20162016BT2 Amager AC
684721Anna KrabKøbenhavns IF100m13.471998Kvinde20182018T2 Ballerup AK
685721Camilla LaursenViborg AM3000m11.06.921995Kvinde20162016BT5 Skive AM
686721Cathrine LaugesenKøbenhavns IF200m27.561990Kvinde20172017BT8 Københavns IF
687721Dorthe BramsenBagsværd AC5000m19.14.901969Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
688721Emily Oron LexnerBlovstrød Løverne800m2.27.211997Kvinde20172017BT7 Københavns IF
689721Esther KirkebyGentofte Idræts Klub1500m5.07.962004Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
690721Frederikke MortensenBallerup AK100m13.471998Kvinde20182018T4 Amager AC
691721Frida UhrskovHelsingør IF800m2.27.172001Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
692721Gertrud Rose JensenSparta AM100m13.472001Kvinde20152015BT4 Københavns IF
693721Helena RingAmager AC400m63.602002Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
694720Ida JørgensenAalborg AM800m2.27.252001Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
695720Karoline HardisBlovstrød Løverne400m1.30.621997Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
696720Mille B OlesenAalborg AM800m2.27.232002Kvinde20162016BT5 Skive AM
697719Emily Oron LexnerBlovstrød Løverne800m2.27.301997Kvinde20172017BT1 Amager AC
698719Rebekka FugløTreysti200m27.591993Kvinde20172017BT8 Københavns IF
699718Emilie Bøg EkholmIK Hellas800m2.27.392002Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
700718Inger MadsenIK Hellas3000m11.07.931970Kvinde20152015BT4 Københavns IF
701718Pernille SchmidtAGF Atletik100m13.491999Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
702717Augusta Maria Grønborg ChristensenBlovstrød Løverne5000m19.17.522000Kvinde20162016BT15 Amager AC
703717Camilla GrøndahlAarhus Fremad Atletik800m2.27.51990Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
704717Laura AstrupAarhus 1900 A/M800m2.27.52000Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
705716AAM P15Aalborg AM4x200m1.57.06Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
706716Amalie ThraneBagsværd AC100m13.502003Kvinde20182018T2 Ballerup AK
707716Augusta Maria Grønberg ChristensenBlovstrød Løverne5000m19.18.232000Kvinde20172017BT2 Københavns IF
708716Camilla ØhrmanRanders Freja Atletik3000m11.08.701999Kvinde20162016BT11 Aarhus 1900
709716Matilde WillerSparta AM800m2.27.572000Kvinde20152015BT4 Københavns IF
710715Anna HarderAllerød AM400m1.03.792000Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
711715Anna K. ScheibeleinKøbenhavns IF200m27.631998Kvinde20172017BT2 Københavns IF
712715Cathrine LaugesenKøbenhavns IF400m1.03.781990Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
713715Emma Dyrup KleistViborg AM1500m5.09.01997Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
714715Mathilde Søndergaard JepsSparta AM100m13.511999Kvinde20152015BT4 Københavns IF
715714Mathilde ZeuthenKøbenhavns IF400m1.03.811990Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
716714Mille B OlesenAalborg AM800m2.27.692002Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
717713Alma SøttrupBallerup AK400m1.03.862003Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
718713Cecilie BoesdalSparta AM800m2.27.792001Kvinde20162016BT2 Amager AC
719713Josefine Bundgaard-HansenSAK-77100m13.522000Kvinde20162016BT5 Skive AM
720713Julie Kalstrup SchultzAalborg AM400mH1.11.502000Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
721713Karina SørensenBlovstrød Løverne5000m19.20.461982Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
722713Tine ØstergaardBagsværd AC800m2.27.782000Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
723712Silje KristensenKorsør AM400m63.891997Kvinde20172017BT1 Amager AC
724711Julie KretzschmerHvidovre AM110mH16.631999Kvinde20172017BT7 Københavns IF
725710Elena JohansenHelsingør IF400m63.942001Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
726710Kamilla KajbækBallerup AK3000m11.11.011999Kvinde20162016BT2 Amager AC
727710Karen Krogh JohansenAGF Atletik800m2.28.001987Kvinde20162016BT11 Aarhus 1900
728710Melissa ChristensenSparta AM5000m19.22.31990Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
729710Mille B OlesenAalborg AM800m2.27.982002Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
730709Signe BoelsmandKøbenhavns IF100m13.541991Kvinde20152015BT4 Københavns IF
731708Fredrikke Dam LarsenAGF Atletik100m13.551991Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
732708Signe BoelsmannKøbenhavns IF100m13.551991Kvinde20162016BT15 Amager AC
733707Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne3000m11.12.091999Kvinde20162016BT2 Amager AC
734706Emma Kiplagat KondrupKolding KFUM800m2.28.32004Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
735706Frida SchledermannSparta AM1500m5.10.382001Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
736705Camilla LaursenViborg AM5000m19.25.71995Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
737705Ida Rytter Amager AC200m27.761993Kvinde20162016BT15 Amager AC
738704Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne3000m11.13.351979Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
739703Frida UhrskovHelsingør IF800m2.28.482001Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
740703Nickoline Skifter AndersenSparta AM100m13.581998Kvinde20182018T5 Københavns IF
741703Trine SørensenBagsværd AC3000m11.13.711995Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
742702Mathilde WintherBlovstrød Løverne5000m19.27.392002Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
743702Tine ØstergaardBagsværd AC400mH1.11.982000Kvinde20172017BT2 Københavns IF
744701Caroline Løvenstein VegebergKøge Atletik1500m5.11.261998Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
745701Emma S. HansenAalborg AM800m2.28.592003Kvinde20162016BT16 Skive AM
746701Ida Guldbæk LouwOdense Atletik400m64.231983Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
747701Julie BøyeAGF Atletik100m13.592000Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
748701Laura Haslund-ChristensenFrederiksberg IF800m2.28.632001Kvinde20152015BT4 Københavns IF
749701Camilla Louise BevenseeOK Pan5000m19.28.21994Kvinde20182018T7AGF Atletik
750700Elvira Helleskov BatkoSparta AM1500m5.11.352004Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
751700Hannah Illum PetersenSparta AM200m27.821999Kvinde20172017BT2 Københavns IF
752700Kamilla KajbækBallerup AK5000m19.29.041999Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
753700Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne3000m11.15.091979Kvinde20182018T5 Københavns IF
754700Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne3000m11.14.891999Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
755699Amalie ThraneBagsværd AC100m13.602003Kvinde20182018T4 Amager AC
756699Anna K. ScheibeleinKøbenhavns IF100m13.601998Kvinde20172017BT2 Københavns IF
757699Louise B. MooreKøbenhavns IF100m13.602001Kvinde20162016BT9 Københavns IF
758698Isabella SheldonSparta AM3000m11.15.621997Kvinde20152015BT4 Københavns IF
759698Louise Høj JensenAGF Atletik800m2.28.851997Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
760697Emilie Bøg EkholmIK Hellas1500m5.11.862002Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
761697Helena RingAmager AC400m64.372002Kvinde20162016BT4 Amager AC
762697Laura AstrupAarhus 19001500m5.11.82000Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
763696AAM P15-2Aalborg AM4x200m1.58.41Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
764696Elvira Helleskov BatkoSparta AM800m2.29.062004Kvinde20182018T5 Københavns IF
765696Kristine Mygind SørensenAGF Atletik800m2.29.02002Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
766695Camilla ØhrmanRanders Freja Atletik1500m5.12.11999Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
767695Liv NielsenAalborg AM5000m19.31.942001Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
768695Matilde WillerSparta AM800m2.29.042000Kvinde20162016BT2 Amager AC
769694Astrid Reymann BødkerFrederiksberg IF800m2.29.141999Kvinde20152015BT4 Københavns IF
770694Augusta Maria Grønborg ChristensenBlovstrød Løverne1500m5.15.422000Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
771694Emma Dyrup KleistViborg AM1500m5.12.31997Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
772694Kristine KruseSlagelse Atletik DELTA400m1.04.482002Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
773694Tine BroksøBlovstrød Løverne5000m19.32.581971Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
774693Ditte HyldahlSkive AM100m13.642002Kvinde20162016BT16 Skive AM
775693Inke WenzelAalborg Øst RRC200m27.911990Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
776693Kamilla KajbækBallerup AK3000m11.17.511999Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
777693Silje KristensenKorsør AM800m2.29.201997Kvinde20182018T4 Amager AC
778693Sofie RasmussenKøbenhavns IF100m13.642000Kvinde20162016BT13 Københavns IF
779692Josefine Bundgaard-HansenSAK-77400m64.542000Kvinde20162016BT5 Skive AM
780691Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne3000m11.18.261999Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
781691Simone HjortSparta AM100m13.651999Kvinde20152015BT4 Københavns IF
782691Sofie SpiegelhauerSparta AM100m13.652002Kvinde20172017BT1 Amager AC
783691Tine BroksøBlovstrød Løverne3000m11.17.991971Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
784690Alma SøttrupBallerup AK400m1.04.602003Kvinde20172017BT7 Københavns IF
785690Anne AndersenAalborg AM800m2.29.402001Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
786690Karen Krogh JohansenAGF Atletik800m2.29.41987Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
787690Kirsten Wiborg JensenAGF Atletik5000m19.35.821998Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
788690Marie-Louise JørgensenKolding KFUM5000m 19.35.781998Kvinde20182018T1 Esbjerg AM
789689AAM P13Aalborg AM4x200m1.58.90Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
790689Ida RytterAmager AC100m13.661993Kvinde20162016BT15 Amager AC
791689Vera Dam KaagaardSlagelse Atletik DELTA3000m11.18.951999Kvinde20152015BT4 Københavns IF
792687Augusta KorsgaardSparta AM800m2.29.631997Kvinde20152015BT4 Københavns IF
793687Elena JohansenHelsingør IF800m2.29.622001Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
794686Mathilde Grønlund RasmussenBallerup AK3000m11.20.082003Kvinde20172017BT1 Amager AC
795686Mathilde Grønlund RasmussenBallerup AK3000m11.19.872003Kvinde20162016BT13 Københavns IF
796685Emily Oron LexnerBlovstrød Løverne1500m5.13.871997Kvinde20172017BT2 Københavns IF
797685Isabella SheldonSparta AM3000m11.20.281997Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
798685Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne5000m19.38.991979Kvinde20162016BT4 Amager AC
799685Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne1500m5.13.821999Kvinde20172017BT2 Københavns IF
800685Tine BroksøBlovstrød Løverne5000m19.38.861971Kvinde20172017BT2 Københavns IF
801685Vera Dam KaagaardSlagelse Atletik DELTA3000m11.20.241999Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
802684Signe Salanson Jensen-SmidtViborg AM800m2.29.841998Kvinde20172017BT1 Amager AC
803683Caroline Rødgaard JessenBallerup AK400m1.04.822002Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
804683Cathrine LaugesenKøbenhavns IF100m13.701990Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
805681Isabella SheldonSparta AM5000m19.41.371997Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
806681Josepha DahlKorsør AM100m13.712004Kvinde20172017BT8 Københavns IF
807681Karen Mølgaard Rasmussen AGF Atletik1500m5.14.42000Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
808681Mie Hylling AxelssonSparta AM1500m5.14.422002Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
809681Mille Lindholm PedersenSparta AM100m13.711999Kvinde20172017BT7 Københavns IF
810681Rakel Fuglsang JohansenAarhus Fremad Atletik5000m19.41.41978Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
811680Emilie Bøg EkholmIK Hellas1500m5.14.582002Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
812680Johanne Wiedemann SimonsenSparta AM100m13.721999Kvinde20172017BT7 Københavns IF
813680Laura Nørrung PoulsenSparta AM200m28.082000Kvinde20162016BT13 Københavns IF
814680Line Bang NBRO5000m19.42.221986Kvinde20162016BT15 Amager AC
815680Sara RizzardiAtletica valli di non e di sole (Italien)400m1.04.922000Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
816679Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne10000m41.47.281979Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
817679Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne10000m41.48.001979Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
818678Emma Dyrup KleistViborg AM800m2.30.311997Kvinde20162016BT16 Skive AM
819678Mathilde Grønlund RasmussenBallerup AK3000m11.22.962003Kvinde20172017BT8 Københavns IF
820677Anne Hjorth ThomsenAGF Atletik1500m5.15.11993Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
821677Inger MadsenIK Hellas1500m5.15.081970Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
822677Katja KnudsenAalborg Øst RRC5000m19.44.41998Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
823677Majken LützenBallerup AK800m2.30.342003Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
824677Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne3000m11.23.451979Kvinde20182018T4 Amager AC
825677Mille B OlesenAalborg AM400m1.05.042002Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
826676Caroline Rødgaard JessenBallerup AK800m2.30.472002Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
827676Maria VenborgKøbenhavns IF100m13.741991Kvinde20182018T5 Københavns IF
828675Ane KjærgaardSparta AM100m13.751998Kvinde20152015BT4 Københavns IF
829675Caroline JensenHolte Atletik3000m11.24.201999Kvinde20152015BT4 Københavns IF
830675Isabella SheldonSparta AM5000m19.45.871997Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
831674Inger MadsenIK Hellas1500m5.15.711970Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
832674Johanne Wiedemann SimonsenSparta AM200m28.151999Kvinde20172017BT2 Københavns IF
833674Masha SemakBlovstrød Løverne5000m19.46.631985Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
834674Sarah BahatAarhus 1900200m28.161999Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
835674Emilie JepsenViborg AM5000m19.46.12000Kvinde20182018T7AGF Atletik
836673Angela TimmFrederiksberg IF100m13.762003Kvinde20172017BT7 Københavns IF
837673Augusta Maria Grønborg ChristensenBlovstrød Løverne3000m11.24.982000Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
838673Josepha DahlKorsør AM100m13.762004Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
839673Katrine B. H. ThomsenAarhus Fremad Atletik5000m19.47.11984Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
840673Sofie HintzAalborg Øst RRC2000m7.14.482000Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
841672Laura HelmerFremad Holbæk1000m3.17.322001Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
842672Majken LützenBallerup AKMile5.39.782003Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
843672Marie Møller SchmidtViborg AM5000m19.48.002001Kvinde20182018T1 Esbjerg AM
844671Kirstine RædkjærSparta AM100m13.771991Kvinde20182018T2 Ballerup AK
845670Augusta Maria Grønborg ChristensenBlovstrød Løverne5000m19.49.112000Kvinde20162016BT9 Københavns IF
846670Kristine KruseSlagelse Atletik DELTA400m65.252002Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
847670Majken LützenBallerup AK400m65.262003Kvinde20162016BT4 Amager AC
848669Julia SeixasKøbenhavns IF200m28.221996Kvinde20152015BT4 Københavns IF
849669Lærke Natascha LundSparta AM1500m5.16.522001Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
850669Melissa Bolvig ChristensenAGF Atletik1500m5.16.51990Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
851669Signe Salanson Jensen-SmidtViborg AM800m2.30.951998Kvinde20172017BT7 Københavns IF
852669Silje KristensenKorsør AM400m1.05.291997Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
853668Augusta KorsgaardSparta AM1500m5.16.721997Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
854668Majken LützenBallerup AK400m1.05.332003Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
855668Vera Dam KaagaardSlagelse Atletik DELTA5000m19.50.201999Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
856667Karen Krogh JohansenAGF Atletik800m2.31.11987Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
857666Liv NedergaardSparta AM200m28.262002Kvinde20162016BT13 Københavns IF
858666Mathilde WintherBlovstrød Løverne3000m11.27.612002Kvinde20152015BT4 Københavns IF
859666Nanna Leegaard KruseSparta AM1500m5.17.031987Kvinde20162016BT13 Københavns IF
860666Trine B AndersenBlovstrød Løverne5000m19.51.581968Kvinde20182018T2 Ballerup AK
861665Anne Sofie NexøSparta AM100m13.811989Kvinde20162016BT9 Københavns IF
862665Johanne Wiedemann SimonsenSparta AM200m28.271999Kvinde20172017BT8 Københavns IF
863665Matilde WillerSparta AM400m1.05.432000Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
864664Anne AndersenAalborg AM400m1.05.452001Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
865664Dagmar ClausenAGF Atletik800m2.31.31991Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
866663Josefine Rosholm LarsenKøbenhavns IF100m13.821994Kvinde20182018T5 Københavns IF
867662Augusta Maria Grønberg Chr.Blovstrød Løverne3000m11.29.312000Kvinde20152015BT4 Københavns IF
868662Laura Victoria SchulzBlovstrød Løverne5000m19.54.381999Kvinde20162016BT15 Amager AC
869662Rebekka Hillingsø200m28.312000Kvinde20162016BT15 Amager AC
870661Emilie Bøg EkholmIK Hellas400m65.562002Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
871661Emma S. HansenAalborg AM400m1.05.562003Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
872660Astrid BagerSparta AM1500m5.17.911999Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
873660Josefine BuchwaldBlovstrød Løverne3000m11.30.101994Kvinde20152015BT4 Københavns IF
874660Laura HelmerFremad Holbæk3000m11.29.942001Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
875660Silje KristensenFremad Holbæk100m13.841997Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
876658Alma SøttrupBallerup AK5000m19.57.092003Kvinde20162016BT15 Amager AC
877658Isabella JensenSparta AM1500m5.18.312001Kvinde20182018T2 Ballerup AK
878658Liv L NielsenAalborg AM2000m7.18.132001Kvinde20162016BT16 Skive AM
879657Camilla LindholmAalborg AM5000m19.58.171980Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
880657Laura Lund NørgaardAalborg AM400mH1.13.861998Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
881657Maya DesmondSparta AM1500m5.18.471999Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
882657Nanna Leegaard KruseSparta AM800m2.31.891987Kvinde20162016BT9 Københavns IF
883656Lene PedersenÅrhus 19005000m19.58.31979Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
884656Veronica BertollaAtletica valli di non e di sole (Italien)1500m5.18.601998Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
885655Julia SeixasKøbenhavns IF100m13.871996Kvinde20152015BT4 Københavns IF
886655Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne1500m5.18.791979Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
887655Mia KolmosAK 733000m11.32.001988Kvinde20152015BT4 Københavns IF
888655Tessa June StrandBallerup AK400m1.05.771998Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
889654Anne AndersenAalborg AM400m1.05.792001Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
890654Helena RingAmager AC800m2.32.102002Kvinde20162016BT2 Amager AC
891654Majken LützenBallerup AK100m13.882003Kvinde20162016BT13 Københavns IF
892654Mathilde RiisBallerup AK1500m5.19.011999Kvinde20182018T2 Ballerup AK
893653Mathilde WintherBlovstrød Løverne800m2.32.132002Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
894653Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne3000m11.32.841979Kvinde20152015BT4 Københavns IF
895653Mie Hylling AxelssonSparta AM800m2.32.162002Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
896652Ida Nymann PetersenSparta AM1500m5.19.331987Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
897652Johanne Wiedemann SimonsenSparta AM100m13.891999Kvinde20172017BT8 Københavns IF
898652Maya DesmondSparta AM1500m5.19.381999Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
899652Nanna Tveen HøgsbergSkive AM200m28.442003Kvinde20182018T3 Skive AM
900652Vera Dam KaagaardSlagelse Atletik DELTA5000m20.01.281999Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
901651Anna Sofie FrændeSparta AM800m2.32.272001Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
902650Freja Riegels JakobsenEsbjerg AM5000m20.02.572004Kvinde20182018T1 Esbjerg AM
903650Maria VenborgKøbenhavns IF100m13.901991Kvinde20182018T2 Ballerup AK
904650Tina Høj ChristensenKøbenhavns IF100m13.901991Kvinde20172017BT1 Amager AC
905649Johanne Wiedemann SimonsenSparta AM200m28.481999Kvinde20162016BT13 Københavns IF
906647Augusta Maria Grønberg Chr.Blovstrød Løverne1500m5.20.122000Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
907647Emilie Bøg EkholmIK Hellas800m2.32.602002Kvinde20162016BT9 Københavns IF
908647Emma S. HansenAalborg AM800m2.32.642003Kvinde20162016BT5 Skive AM
909646Annika LundtoftAalborg AM100mH17.252000Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
910646Karina Berner-MagnussonSparta AM3000m11.35.361974Kvinde20182018T4 Amager AC
911646Kjerstin TetzlafSparta AM100m13.931991Kvinde20162016BT4 Amager AC
912646Laura HelmerFremad Holbæk1500m5.20.432001Kvinde20162016BT13 Københavns IF
913646Lene PedersenÅrhus 19005000m20.05.21979Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
914646Veronica JanningHelsingør IF400m66.072001Kvinde20172017BT1 Amager AC
915645Freja Koertsz MadsenHerlev Atletik800m2.32.752002Kvinde20162016BT2 Amager AC
916645Frida UhvsdorHelsingør IF800m2.32.752001Kvinde20162016BT2 Amager AC
917645Simone HjortSparta AM200m28.531999Kvinde20152015BT4 Københavns IF
918645Vanessa RögnerULT Deutsch Wagram 5000m20.06.491993Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
919644Anne-Marie SimonsenAalborg AM5000m20.06.871964Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
920644Astrid BagerSparta AM400m1.06.141999Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
921644Mathilde Grønlund RasmussenBallerup AK5000m20.06.692003Kvinde20162016BT15 Amager AC
922644Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne1500m5.20.651979Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
923643Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne3000m11.36.551979Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
924642Anni NøhrSNIK Atletik10000m42.42.691966Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
925642Nanna MuurholmAalborg AM1500m5.21.12001Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
926642Sofie FrobergÅrhus 1900800m2.33.02002Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
927641Anne Sofie OlsenKøbenhavns IF100m13.961994Kvinde20152015BT4 Københavns IF
928641Ida Guldbæk LouwOdense Atletik800m2.33.041983Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
929640Alma SøttrupBallerup AK800m2.33.122003Kvinde20162016BT9 Københavns IF
930639Sofie HintzAalborg Øst RRC1000m3.20.642000Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
931638Therese Helk OlesenSkive AM800m2.33.261999Kvinde20162016BT2 Amager AC
932637Cecilie H. ChristensenBallerup AK5000m20.11.821992Kvinde20182018T2 Ballerup AK
933637Freja Lunde LarsenHolte Atletik1500m5.21.902000Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
934637Mathilde Grønlund RasmussenBallerup AK5000m20.11.612003Kvinde20182018T2 Ballerup AK
935637Sandra JensenAalborg AM200m28.642001Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
936636AAM P14 hold 2Aalborg AM4x200m2.02.55Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
937636Elena Grøndahl JohansenHelsingør IF400m1.06.402001Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
938636Silje KristensenKorsør AM200m28.651997Kvinde20172017BT8 Københavns IF
939635Frida SchledermannSparta AM800m2.33.492001Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
940634Agnes RoldHelsingør IF1500m5.22.342002Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
941634Helena RingAmager AC100m14.002002Kvinde20172017BT1 Amager AC
942634Johanne Wiedemann SimonsenSparta AM100m14.001999Kvinde20172017BT1 Amager AC
943633Marie Maegaard BechBagsværd AC1500m5.22.502002Kvinde20162016BT13 Københavns IF
944633Mille B OlesenAalborg AM400m1.06.522002Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
945633Silje LaupstadAalborg AM200m28.691992Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
946632Mathilde WintherBlovstrød Løverne5000m20.15.152002Kvinde20162016BT15 Amager AC
947632Sofie FrobergAarhus 1900800m2.33.742002Kvinde20162016BT2 Amager AC
948631Laura Victoria SchulzBlovstrød Løverne3000m11.41.191999Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
949630Anette Bøgh AndresenPlayground Triathlon5000m20.16.311983Kvinde20172017BT7 Københavns IF
950630Charlotte KlausenSparta AM5000m20.16.61993Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
951630Julie BolsAalborg AM100m14.032001Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
952630Line Damsgaard AndersenSAK-77400m1.06.611999Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
953629Helena RingAmager AC800m2.33.972002Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
954629Maiken GuldbergSkive AM1000m3.31.681996Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
955628Aleksandra LadaAalborg Øst RRC100m14.041989Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
956628Freja Lunde LarsenHolte Atletik3000m11.42.662000Kvinde20172017BT1 Amager AC
957628Mathilde PedersenAalborg AM800m2.34.021999Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
958627Freja Lunde LarsenHolte Atletik3000m11.42.742000Kvinde20182018T4 Amager AC
959627Helena RingAmager AC200m28.772002Kvinde20162016BT15 Amager AC
960627Karen CandelariaTeam Hechmann Sport10000m43.05.601976Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
961627Mathilde WintherBlovstrød Løverne1000m3.21.832002Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
962626Maria VenborgKøbenhavns IF400m1.06.761991Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
963625Freja Lunde LarsenHolte Atletik3000m11.43.842000Kvinde20152015BT4 Københavns IF
964624Alma SøttrupBallerup AK400m66.832003Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
965624Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne1500m5.24.151999Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
966623Emma S. HansenAalborg AM200m28.832003Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
967623Liv NielsenAalborg AM800m2.34.452001Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
968623Lærke Natascha LundSparta AM1500m5.24.332001Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
969623Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne5000m20.21.531979Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
970623Sandra JensenAalborg AM200m28.822001Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
971622Julie BolsAalborg AM100m14.082001Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
972622Mikaela Medina SørensenKøbenhavns IF100m14.082006Kvinde20182018T5 Københavns IF
973621Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne5000m20.23.131979Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
974620Emily Oron LexnerAllerød AM1000m3.22.571997Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
975620Josefine Rosholm LarsenKøbenhavns IF100m14.091994Kvinde20182018T4 Amager AC
976620Mathilde Meedom KløvFrederiksberg IF400m1.06.962006Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
977620Victoria Vestergaard HansenEsbjerg Ungdoms Triathlon5000m20.23.592003Kvinde20182018T1 Esbjerg AM
978618Maya HaghfeltHelsingør IF3000m11.46.642000Kvinde20152015BT4 Københavns IF
979618Sofie HintzAalborg Øst RRCMile5.49.582000Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
980617Camilla GrøndahlAarhus Fremad Atletik1500m5.25.31990Kvinde20172017BT4 AGF Atletik
981617Helena RingAmager AC200m28.912002Kvinde20172017BT8 Københavns IF
982617Mathilde WintherBlovstrød Løverne1500m5.25.322002Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
983617Vibeke HansenSNIK Atletik10000m43.21.491954Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
984616Astrid BagerSparta AM800m2.34.971999Kvinde20152015BT4 Københavns IF
985616Liv NielsenAalborg AM1000m3.23.012001Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
986616Signe BoelsmandKøbenhavns IF200m28.921991Kvinde20152015BT4 Københavns IF
987616Sofie RasmussenKøbenhavns IF200m28.922000Kvinde20152015BT4 Københavns IF
988616Trine B AndersenBlovstrød Løverne3000m11.47.111968Kvinde20182018T4 Amager AC
989616Ulrikke Juul SøeborgHelsingør IF3000m11.47.202003Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
990615Charlotte LykkeBlovstrød Løverne10000m43.23.521967Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
991615Majken LützenBallerup AK400m67.122003Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
992614Aleksandra LadaAalborg Øst RRC200m28.951989Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
993614Julie BolsAalborg AM100m14.132001Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
994614Sandra JensenAalborg AM100m14.132001Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
995613Souhur Dahir Jama RooblehOdense Atletik800m2.35.21999Kvinde20162016BT14 AGF Atletik
996612Helena RingAmager AC200m28.972002Kvinde20162016BT13 Københavns IF
997612Mille Topp KempAllerød AM100m14.142001Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
998612Frida FrobergÅrhus 1900800m2.35.32005Kvinde20182018T7AGF Atletik
999610Augusta Maria Grønborg ChristensenBlovstrød Løverne800m2.35.462000Kvinde20162016BT2 Amager AC
1000610Kamille D. AndersenFrederiksberg IF800m2.35.412003Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
1001609Helena RingAmager AC400m67.342002Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1002609Helena RingAmager AC400m1.07.332002Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
1003609Nanna ElmerKøbenhavns IF1500m5.26.812003Kvinde20172017BT2 Københavns IF
1004609Marie Møller NielsenAGF Atletik1500m5.26.72004Kvinde20182018T7AGF Atletik
1005608Ane KjærgaardSparta AM200m29.031998Kvinde20152015BT4 Københavns IF
1006607Emilie Bøg EkholmIK Hellas1500m5.27.092002Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
1007607Emma Dyrup KleistViborg AM3000m11.50.901997Kvinde20162016BT5 Skive AM
1008606Elena JohansenHelsingør IF800m2.35.712001Kvinde20152015BT4 Københavns IF
1009605Esther KirkebyGentofte IK800m2.35.852004Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
1010605Josefine Rosholm LarsenKøbenhavns IF400m1.07.501990Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
1011605Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne2000m7.30.941979Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1012605Signe Salanson Jensen-SmidtViborg AM3000m11.51.831998Kvinde20162016BT5 Skive AM
1013605Anna HarboAGF Atletik1500m5.27.42000Kvinde20182018T7AGF Atletik
1014604Anna Sofie FrændeSparta AM800m2.35.922001Kvinde20162016BT15 Amager AC
1015603Anna Sommer HaugeKøge Atletik800m2.35.941998Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
1016603Isabella JensenSparta AM3000m 11.52.752001Kvinde20182018T5 Københavns IF
1017603Katrine LundKøbenhavns IF100m14.201990Kvinde20182018T2 Ballerup AK
1018603Vera Dam KaagaardSlagelse Atletik DELTA2000mF8.33.801999Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
1019602Alma SøttrupBallerup AK400m67.602003Kvinde20162016BT4 Amager AC
1020602Kamilla KajbækBallerup AK5000m20.36.501999Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1021602Lærke Natascha LundSparta AM800m2.36.082001Kvinde20152015BT4 Københavns IF
1022602Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne800m2.36.071979Kvinde20162016BT9 Københavns IF
1023602Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne1000m3.24.451979Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1024601Emma Bach SvendsenAalborg AM100m14.212001Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1025601Kjerstin TetzlafSparta AM400m67.631991Kvinde20162016BT4 Amager AC
1026600Laura SchulzBlovstrød Løverne1500m5.28.341999Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
1027600Ulrikke Juul SøeborgHelsingør IF3000m11.53.722003Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
1028600Wilma JohanssonKøbenhavns IF400m1.07.651999Kvinde20182018T2 Ballerup AK
1029599Katrine BrøggerAGF Atletik5000m20.38.891989Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1030598Charlotte Astrid GehrtFrederiksberg IF200m29.161987Kvinde20152015BT4 Københavns IF
1031598Mai R WærnessAalborg AM200m29.162002Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
1032597Cathrine R E KrämerAGF Atletik800m2.36.412002Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
1033597Mathilde PedersenAalborg AM400m1.07.781999Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1034597Mathilde RiisBallerup AK1000m3.24.921999Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1035597Nanna MuurholmAalborg AM800m2.36.412001Kvinde20162016BT5 Skive AM
1036596Trine B AndersenBlovstrød Løverne1500m5.28.961968Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
1037595Aleksandra LadaAalborg Øst RRC100m14.251989Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1038595Cathrine LaugesenKøbenhavns IF100m14.251990Kvinde20172017BT1 Amager AC
1039594Anne ScherrbeckMo's Friends5000m20.42.31989Kvinde20172017BT9 AGF Atletik
1040594Annika LundtoftAalborg AM100m14.262000Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1041594Freja Lunde LarsenHolte Atletik3000m11.56.282000Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
1042594Frida UhrskovHelsingør IF800m2.36.712001Kvinde20172017BT7 Københavns IF
1043594Josefine JensenAalborg AM5000m20.41.881997Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1044594Thora DiekhønerAalborg AM400m1.07.882001Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1045594Tina KristensenBagsværd AC5000m20.42.341970Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
1046593Hanne Koch KronilBlovstrød Løverne10000m43.58.251966Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
1047593Mathilde GregersenAalborg AM200m29.232003Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
1048593Maya DesmondSparta AM800m2.36.721999Kvinde20152015BT4 Københavns IF
1049592Cathrine LaugesenKøbenhavns IF110mH17.801990Kvinde20172017BT7 Københavns IF
1050590Christine BalzerAGF Atletik5000m20.45.231999Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
1051590Kirstine RædkjærSparta AM400m1.08.001991Kvinde20182018T2 Ballerup AK
1052588Aleksandra LadaAalborg Øst RRC100mH17.841989Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1053588Frida Maj Bach SeitzbergFrederiksberg IF1500m5.30.422001Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
1054588Nanna ElmerKøbenhavns IF800m2.37.172003Kvinde20172017BT7 Københavns IF
1055587Mathilde WintherBlovstrød Løverne800m2.37.212002Kvinde20162016BT2 Amager AC
1056587Naja LønbækFremad Holbæk1500m5.30.531993Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1057586Laura RothschildKøbenhavns IF800m2.37.342002Kvinde20172017BT7 Københavns IF
1058586Sara PorstKorsør AM100m14.312004Kvinde20172017BT8 Københavns IF
1059586Sofie RasmussenKøbenhavns IF100m14.312000Kvinde20152015BT4 Københavns IF
1060586Solvejg WulfBallerup AK1500m5.30.722000Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1061586Veronica JanningFrederiksberg IF400m1.08.162001Kvinde20182018T2 Ballerup AK
1062585Laura HelmerFremad Holbæk1500m5.30.942001Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1063585Mathilde WintherBlovstrød Løverne800m2.37.352002Kvinde20162016BT9 Københavns IF
1064585Sandra JensenAalborg AM400m1.08.182001Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1065585Signe Salanson Jensen-SmidtViborg AM800m2.37.391998Kvinde20162016BT16 Skive AM
1066584Kathrine DahlFrederiksberg IF400m1.08.631979Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
1067583Charlotte Astrid GehrtFrederiksberg IF200m29.371987Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
1068583Sille MarkvartAarhus Fremad Atletik5000m20.50.21978Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
1069581Emily LexnerBlovstrød Løverne800m2.37.691997Kvinde20152015BT4 Københavns IF
1070581Solveig MariboAGF Atletik1500m5.31.62000Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
1071580Caroline Rødgaard JessenHerlev Atletik3000m12.01.692002Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
1072580Freja Lunde LarsenHolte Atletik3000m12.01.992000Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
1073579Nanna MuurholmAalborg AM400m1.08.402001Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1074578Katrine HoelgaardAalborg AM200m29.432001Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1075578Nanna MuurholmAalborg AM800m2.37.942001Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
1076578Unna Ró JoacobsenBragdid800m2.37.952002Kvinde20162016BT2 Amager AC
1077578Ursula WeiglinAGF Atletik200m29.432001Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
1078577Wilma JohanssonKøbenhavns IF100m14.371999Kvinde20182018T2 Ballerup AK
1079576Anne Hjorth ThomsenAGF Atletik800m2.38.071993Kvinde20162016BT11 Aarhus 1900
1080576Mathilde RiisBallerup AK400m68.511999Kvinde20172017BT1 Amager AC
1081575Kamilla KajbækBallerup AK5000m20.55.691999Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
1082574Katrine HoelgaardAalborg AM200m29.492001Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
1083574Vicki Trier TaastiAGF Atletik5000m20.56.61989Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
1084572Anne Hjorth ThomsenAGF Atletik800m2.38.41993Kvinde20162016BT8 AGF Atletik
1085572Inke WenzelAalborg Øst RRC100mH18.011990Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1086572Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne800m2.38.451999Kvinde20162016BT9 Københavns IF
1087572Trine B AndersenBlovstrød Løverne10000m44.30.651968Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
1088570Laura SchulzBlovstrød Løverne5000m20.59.571999Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
1089569Katrine HoelgaardAalborg AM200m29.562001Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
1090566Julie BolsAalborg AM200m29.612001Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
1091565Mette Overgaard NielsenRoar Atletik100m14.451971Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
1092564Kamille D. AndersenFrederiksberg IF1500m5.34.702003Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1093564Veronica Landler JanningHelsingør IF400m68.952001Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1094561Kamilla KajbækBallerup AK5000m21.06.131999Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
1095560Kajsa Grønberg ChristensenBlovstrød Løverne3000m12.10.162004Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
1096560Kathrine DahlFrederiksberg IF400m69.101979Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
1097560Katrine LundKøbenhavns IF100m14.481990Kvinde20182018T4 Amager AC
1098560Pernille Karen RasmussenFremad Holbæk100m14.482000Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1099560Sara PorstKorsør AM100m14.482004Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
1100559Camilla LarnkjærFrederiksberg IFMile6.00.801986Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
1101559Isabella SørensenAK Brøndby800m2.39.462000Kvinde20162016BT2 Amager AC
1102559Ulla VintherAtletica Horsens10000m44.52.221965Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
1103558Mai R WærnessAalborg AM200m29.722002Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
1104557Laura RothschildKøbenhavns IF800m2.39.592002Kvinde20162016BT2 Amager AC
1105557Mathilde RiisBallerup AK1500m5.36.061999Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
1106556Isabella JensenSparta AM1500m5.36.282001Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
1107555Celina HagiharaKøbenhavns IF100m14.522006Kvinde20172017BT7 Københavns IF
1108555Matilde WillerSparta AM200m29.762000Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
1109554Andrea Holm NielsenAalborg AM2000m7.43.682000Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
1110552Line Damsgaard AndersenSAK-77100m14.541999Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1111552Simone MarerBlovstrød Løverne1500m5.37.072003Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
1112551Marie Maegaard BechBagsværd AC3000m12.13.752002Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
1113551Maya HaghfeltHelsingør IF1500m5.37.152000Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
1114550Agnes RoldHelsingør IF800m2.40.182002Kvinde20152015BT4 Københavns IF
1115550Karoline NygaardSparta AM400m69.472002Kvinde20182018T4 Amager AC
1116549Sofie ChristensenBallerup AK400m69.512000Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1117548Maya HaghfeltHelsingør IF1000m3.30.162000Kvinde20162016BT4 Amager AC
1118548Veronica Landler JanningHelsingør IF400m1.09.552001Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
1119547Dea SandalFremad Holbæk100m14.571995Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
1120547Laura RothschildKøbenhavns IF800m2.40.432002Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
1121547Nanette NikolajsenEsbjerg AM5000m21.17.032000Kvinde20182018T1 Esbjerg AM
1122547Ronja Bøgelund LaursenBallerup AK100m14.572003Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
1123546Naja HybschmannAGF Atletik100m14.581996Kvinde20182018T3 Skive AM
1124545Andrea Holm NielsenAalborg AMMile6.03.522000Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1125544Frida UhrskovHelsingør IF400m69.682001Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
1126544Nicoline Asta Hervig ClementBallerup AK800m2.40.651999Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
1127543Sofie ChristensenBallerup AK400m1.09.722000Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1128542Andrea Holm NielsenAalborg AM1000m3.30.832000Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1129541Kirstine RædkjærSparta AM400m1.09.811991Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
1130541Laura Victoria SchulzBlovstrød Løverne3000m12.18.311999Kvinde20172017BT1 Amager AC
1131539Kamilla KajbækBallerup AK3000m12.18.971999Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
1132537Lærke KrejbergSAK-77100m14.642000Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1133536Francesca DeromediAtletica valli di non e di sole (Italien)400m1.09.971997Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1134534Caroline NørgaardHolte Atletik3000m12.21.232001Kvinde20162016BT6 Bagsværd AC
1135534Daniella Shabtai HaiBallerup AK400m70.072003Kvinde20182018T4 Amager AC
1136534Tine BroksøBlovstrød LøverneMile6.05.781971Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1137532Emma FindingRanders Atletik Freja800m2.41.661996Kvinde20162016BT16 Skive AM
1138531Alberte UlrikKøbenhavns IF100m14.682003Kvinde20172017BT7 Københavns IF
1139531Trine B AndersenBlovstrød Løverne1500m5.40.891968Kvinde20172017BT8 Københavns IF
1140531Trine B AndersenBlovstrød Løverne1500m5.40.891968Kvinde20172017BT2 Københavns IF
1141530Ronja Bøgelund LaursenBallerup AK100m14.692003Kvinde20182018T2 Ballerup AK
1142529Cathrine ØhlersIK Hellas800m2.41.911997Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
1143528Frida SeitzbergFrederiksberg IF1500m5.41.492001Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
1144527Kamille D. AndersenFrederiksberg IF400m1.10.312003Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
1145526Jette Grønbæk Olsen Vejle IF10000m45.46.611965Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
1146525Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne800m2.42.281979Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
1147524Anne NordbyEsbjerg AM5000m 21.34.031991Kvinde20182018T1 Esbjerg AM
1148524Freja KrogAalborg AM200m30.212001Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
1149524Frida UhrskovHelsingør IF200m30.202001Kvinde20172017BT8 Københavns IF
1150524Nemad KomadHeleneholms IF800m2.42.361999Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
1151522Anna ThomsenAalborg AM3000m12.26.522000Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
1152522Naja HybschmannAGF Atletik200m30.231996Kvinde20182018T3 Skive AM
1153522Sophie Dyrekær GudsøeIK Hellas800m2.42.271998Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
1154521Annabelle VipleAmager AC3000m12.26.702005Kvinde20182018T4 Amager AC
1155520Emma JensenKlippans FK800m2.42.712001Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
1156519Lærke E LarsenBallerup AK100m14.762005Kvinde20182018T2 Ballerup AK
1157518Marianne GramSkive AM3000m12.28.061950Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
1158518Maya HaghfeltHelsingør IF3000m12.28.072000Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
1159517Regitze FriisAmager AC100m14.782002Kvinde20172017BT8 Københavns IF
1160514Frederikke HøgbergAmager AC100m14.802002Kvinde20162016BT15 Amager AC
1161514Julie Thunbo RivoldSparta AM1000m3.33.911995Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1162510Nicoline Asta Hervig ClementBallerup AK400m1.10.971999Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1163509Alma SøttrupBallerup AK400m1.11.002003Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1164509Kirstine RædkjærSparta AM100m14.831991Kvinde20172017BT7 Københavns IF
1165508Johanna Munch SkylvSparta AM200m30.441999Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
1166507Nikoline Høegh Ørum-NielsenSparta AM1500m4.45.362002Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
1167506Emilie Deublein PihlHelsingør IF3000m12.33.542001Kvinde20172017BT1 Amager AC
1168505Thora DiekhønerAalborg AM200m30.492001Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1169504Anna Kvist-IbsenAalborg Øst RRC3000m12.34.221996Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
1170503Anna ThomsenAalborg AM1000m3.35.222000Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1171502Marie-Louise JørgensenKolding KFUM800m2.44.202003Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
1172501Solvejg WulfBallerup AK1500m5.46.512000Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
1173500Lilly Jeppesen Vejle IF10000m46.30.941951Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
1174500Olivia KellbergBallerup AK400m1.11.362003Kvinde20182018T2 Ballerup AK
1175498Sophie Dyrekær GudsøeIK Hellas800m2.44.531998Kvinde20162016BT15 Amager AC
1176496Anna Clara SkjærbækSparta AM1500m5.47.552002Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
1177496Lizette NikolajsenEsbjerg AM5000m21.55.872003Kvinde20182018T1 Esbjerg AM
1178494Freja KrogAalborg AM100m14.942001Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1179494Helena RingAmager AC800m2.44.852002Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
1180494Natacha BrandtFremad Holbæk100m14.942002Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1181493Clara Lund-SørensenAmager AC800m2.45.012002Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
1182492Anna BorgaAtletica valli di non e di sole (Italien)400m1.11.642001Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1183490Liva Marie LindgrenAmager AC100m14.972003Kvinde20162016BT15 Amager AC
1184490Sophie Dyrekær GudsøeIK Hellas400m1.11.731998Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1185490Veronica Landler JanningHelsingør IF800m2.45.202001Kvinde20152015BT4 Københavns IF
1186488Anni VedelIK Hellas1500m5.48.991965Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
1187488Asta Grau BruunAmager AC100m14.982002Kvinde20162016BT15 Amager AC
1188488Josefine MunksdorfHvidovre AM800m2.45.392002Kvinde20162016BT7 Hvidovre AM
1189488Kirstine RædkjærSparta AM100m14.981991Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
1190488Laura Juul PallesenAmager AC200m30.742003Kvinde20162016BT15 Amager AC
1191487Sofie ChristensenBallerup AK400m1.11.852000Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
1192487Sophie Dyrekær GudsøeIK Hellas800m2.45.471998Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
1193485Sofie ChristensenBallerup AK400m1.11.952000Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
1194483Anna Clara SkjærbækSparta AM3000m12.43.832002Kvinde20182018T4 Amager AC
1195483Ella Kreisby-PedersenBallerup AK100m15.022003Kvinde20182018T2 Ballerup AK
1196483Kirstine RædkjærSparta AM100m15.021991Kvinde20172017BT8 Københavns IF
1197481Julie Thunbo RivoldSparta AM1500m5.50.371995Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
1198480Denise NarteyAmager AC3000m12.44.841995Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
1199477Trine B AndersenBlovstrød Løverne1000m3.38.221968Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
1200476Julie RosboBagsværd ACMile6.17.751966Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
1201476Julie SvareAmager AC100m15.072003Kvinde20162016BT15 Amager AC
1202475Ann-Berit HolmSparta AM200m30.931970Kvinde20172017BT2 Københavns IF
1203475Mylisa KerwhenBallerup AK100m15.082003Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
1204473Emilie Deublein PihlHelsingør IF1500m5.52.042001Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
1205473Liva Marie LindgrenAmager AC200m30.962003Kvinde20162016BT15 Amager AC
1206472Ulla VintherAtletica Horsens10000m47.19.331965Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
1207471Anne BaltzerTrongårdens IF400m72.471967Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1208470Lise DamsøAK Brøndby100m15.112004Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
1209470Sofie ChristensenBallerup AK800m2.47.022000Kvinde20152015BT4 Københavns IF
1210468Caroline StrandbygaardEsbjerg AM5000m22.18.352007Kvinde20182018T1 Esbjerg AM
1211468Solvejg WulfBallerup AK3000m12.50.652000Kvinde20152015BT7 Frederiksberg IF
1212468Sophie Dyrekær GudsøeIK Hellas800m2.47.171998Kvinde20152015BT10 Odense Atletik
1213468Urd Reginsdóttir á LoftiBragdid800m2.47.152001Kvinde20162016BT2 Amager AC
1214465Maja BoeAalborg Øst RRC2000m8.07.781960Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
1215465Mille Majkjær MikkelsenAmager AC100m15.152002Kvinde20162016BT15 Amager AC
1216464Kirstine RædkjærSparta AM100m15.161991Kvinde20172017BT2 Københavns IF
1217464Natascha ClausenBallerup AK1500m5.53.821999Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1218463Julie RosboBagsværd AC1500m5.54.081966Kvinde20172017BT5 Bagsværd AC
1219463Laura G AndersenAalborg AM400m1.12.802004Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1220462Agnes RoldHelsingør IF400m1.12.852002Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
1221462Sophie Dyrekær GudsøeIK Hellas400m1.12.841998Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
1222461Trine B AndersenBlovstrød Løverne800m2.47.761968Kvinde20172017BT7 Københavns IF
1223460Cathrine BrundRanders Atletik Freja800m2.47.902002Kvinde20162016BT16 Skive AM
1224460Sofie ChristensenBallerup AK800m2.47.872000Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
1225458Kathrine Dahl LarsenFrederiksberg IF1500m5.55.021979Kvinde20182018T2 Ballerup AK
1226449Trine B AndersenBlovstrød Løverne800m2.48.911968Kvinde20182018T5 Københavns IF
1227448Emma Fladkjær Tonnesen AGF Atletik5000m22.34.62000Kvinde20152015BT11 AGF Atletik
1228448Natascha ClausenBallerup AK2000m8.12.411999Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1229447Alma SøttrupBallerup AK800m2.49.042003Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
1230446Henriette SkavinSparta AM400m73.501989Kvinde20162016BT9 Københavns IF
1231445Anna Kvist-IbsenAalborg Øst RRC100m15.301996Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1232444Sophie Dyrekær GudsøeIK Hellas800m2.49.311998Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
1233439Esther KirkebyGentofte IK800m2.49.722004Kvinde20162016BT9 Københavns IF
1234438Anne Otte JørgensenAalborg AM200m31.521999Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
1235438Nina Bech-AndersenSparta AM100m15.351969Kvinde20172017BT1 Amager AC
1236434Maya HaghfeltHelsingør IF400m73.982000Kvinde20162016BT1 Bagsværd AC
1237431Clara Lund-SørensenAmager AC800m2.50.472002Kvinde20162016BT15 Amager AC
1238428Karoline K DybdalBallerup AK100m15.432003Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
1239427Charlotte KlausenSparta AMMile6.28.361993Kvinde20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1240426Asta Grau BruunAmager AC200m31.702002Kvinde20162016BT15 Amager AC
1241426Cecile Dyrholm GutheilAGF Atletik800m2.51.02005Kvinde20182018T7AGF Atletik
1242423Anna Kvist-IbsenAalborg Øst RRC1000m3.44.661996Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1243422Anne AndersenAalborg AM200m31.781997Kvinde20152015BT6 Aalborg AM
1244419Eva DongAalborg Øst RRC100m15.501996Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1245416Line Wienberg LaursenAllerød AM400m1.14.741996Kvinde20152015BT3 Blovstrød Løverne
1246414Solvejg WulfBallerup AK800m2.52.042000Kvinde20152015BT4 Københavns IF
1247413Natascha ClausenBallerup AK1500m6.04.411999Kvinde20152015BT9 Helsingør IF
1248412Klara FoxbyFremad Holbæk100m15.551997Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
1249412Nina Bech-AndersenSparta AM400m74.891969Kvinde20172017BT1 Amager AC
1250411Anni VedelIK Hellas1500m15.19.931965Kvinde20152015BT5 Bagsværd AC
1251407Maja BoeAalborg Øst RRC1000m3.46.731960Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1252400Benedicte KastrupBagsværd ACMile6.34.591966Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
1253399Trine B AndersenBlovstrød Løverne800m2.53.461968Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
1254397Julie SvareAmager AC200m32.192003Kvinde20162016BT15 Amager AC
1255397Naija Dyrholm GutheilAGF Atletik800m2.53.72007Kvinde20182018T7AGF Atletik
1256394Sophie MørchBlovstrød Løverne400m75.692005Kvinde20162016BT3 Blovstrød Løverne
1257384Camilla BachAalborg AM200m32.42003Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1258384Mette W LarsenAalborg AM200m32.42003Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1259384Mia WerlingFremad Holbæk1500m6.10.661998Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1260383Josefine JørgensenAmager AC100m15.782002Kvinde20162016BT15 Amager AC
1261383Sofie HintzAalborg Øst RRC100m15.782000Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1262382Caroline JørgensenAmager AC200m32.442005Kvinde20162016BT15 Amager AC
1263378Henriette SkavinSparta AM400m76.391989Kvinde20162016BT12 Frederiksberg IF
1264377Isabel MøllerAmager AC100m15.832003Kvinde20162016BT15 Amager AC
1265374Nanna HelmerFremad Holbæk400m1.16.582005Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
1266369Annika IsaksenBragdid800m2.56.402002Kvinde20162016BT2 Amager AC
1267367Liv G JensenAalborg AM200m32.72003Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1268360Marie Maegaard BechBagsværd AC200m32.822002Kvinde20172017BT2 Københavns IF
1269354Stine PearsonIK Hellas800m2.57.971997Kvinde20172017BT3 Ballerup AK
1270351Laura HavgaardAarhus 19003000m13.47.942001Kvinde20152015ANC Aarhus 1900
1271351Nanna HelmerFremad Holbæk400m1.17.622005Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
1272348Karoline VintherAllerød AM100m16.072003Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
1273342Maja BoeAalborg Øst RRC100m16.121960Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1274331Frida Falk SabroeFremad Holbæk100m16.222004Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
1275328Camilla LundtoftSAK-775000m18.15.911996Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1276321Isabel MøllerAmager AC200m33.532003Kvinde20162016BT15 Amager AC
1277312Liva Lydking OlesenFremad Holbæk100m16.392004Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
1278304Nanna HelmerFremad Holbæk400m1.19.862005Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
1279294Henriette SkavinSparta AM800m3.04.301989Kvinde20162016BT2 Amager AC
1280281Cathrine R E KrämerAGF Atletik200m34.292002Kvinde20152015BT8 AGF Atletik
1281262Vera Schjerup ThomsenAmager AC800m3.07.972003Kvinde20162016BT15 Amager AC
1282256Ida HelmerFremad Holbæk400m1.22.342003Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
1283246Josefine JørgensenAmager AC800m3.09.872002Kvinde20162016BT15 Amager AC
1284238Eva S LarsenAalborg AM400m1.23.322004Kvinde20152015BT13 Aalborg AM
1285228Thea BerggrenHolbæk RR400m1.23.862000Kvinde20162016BT17 Fremad Holbæk
1286170Fridtjof Cerup-SimonsenHelsingør IF5000m19.52.391999Kvinde20172017BT2 Københavns IF
1287169Sine K. JørgensenRanders Atletik Freja800m3.20.151993Kvinde20162016BT16 Skive AM
1288147Lisa Skov NielsenAalborg Øst RRC5000m20.09.421983Kvinde20152015BT1 Aalborg AM
1289140Ida HelmerFremad Holbæk400m1.29.552003Kvinde20152015BT12 Fremad Holbæk
129090Ida HelmerFremad Holbæk400m1.33.562003Kvinde20172017BT10 Fremad Holbæk
0Alberte UlrikKøbenhavns IF100mw13.922003Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Alina QureshiParasport Frederiksberg100mw17.112001Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Angela TimmFrederiksberg IF100mw12.52003Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Anine Estrup PoulsenFrederiksberg IF100mw13.991999Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Anna Krab ScheibeleinKøbenhavns IF100mw1998Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Anne MøllerFrederiksberg IF100mw13.021987Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Anne Sofie NexøSparta AM200mH32.771989Kvinde20162016BT9 Københavns IF
0Anne Sofie NexøSparta AM200mH31.991989Kvinde20162016BT13 Københavns IF
0Annemarie NissenKøbenhavns IF100mH14.441994Kvinde20172017BT2 Københavns IF
0Astrid SøndergaardKøbenhavns IF200mH36.542001Kvinde20162016BT9 Københavns IF
0Camilla F. R. NissenFrederiksberg IF100mw12.21990Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Cathrine LaugesenKøbenhavns IF100mw13.421990Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Cecilie Biltofft JensenFrederiksberg IF100mw13.401994Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Ellen Eva BalslevKøbenhavns IF100mH17.272001Kvinde20172017BT2 Københavns IF
0Ellen LawaetzSparta AM200mH33.242001Kvinde20162016BT13 Københavns IF
0Emilie R HansenSparta AM100mH15.331999Kvinde20172017BT2 Københavns IF
0Hannah Illum PetersenSparta AM100mH15.561999Kvinde20172017BT2 Københavns IF
0Iben Brinck-JensenFrederiksberg IF100mw15.482004Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Ida Beiter BommeSparta AM100mH15.472001Kvinde20172017BT2 Københavns IF
0Josefine Rosholm LarsenKøbenhavns IF100mw13.761990Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Kathrine Holst HahnFrederiksberg IF100mw13.902004Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Katrine LundKøbenhavns IF100mw13.791990Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Kirstine RædkjærSparta AM100mw13.781991Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Laura Skov SchierepFrederiksberg IF100mw14.191999Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Maria VenborgKøbenhavns IF100mw13.841991Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Mathilde ZeuthenKøbenhavns IF100mw13.111990Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Nanna Liva Krause HarrsenFrederiksberg IF100mw15.772004Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Nora SpangenbergFrederiksberg IF100mw13.682003Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Silke DittlauFrederiksberg IF100mw13.922003Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Sofie Tamborg KaracanFrederiksberg IF100mw14.462003Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF
0Thea HaahrSparta AM100mH14.121991Kvinde20172017BT2 Københavns IF
0Veronica JanningFrederiksberg IF100mw14.182001Kvinde20182018T6 Frederiksberg IF

ALLE RESULTATER HERRER OG DRENGE

Periode: 2015 – 2018

Resultater for 2018 vil løbende blive indsat i disse tabeller når de er scoret med IAAF point. Det gøres hurtigst muligt efter hvert stævne.

Se alle hidtidige resultater samlet for perioden 2015-2018, opdelt efter IAAF point. Sammenlign f.eks. dine egne resultater, din klubs resultater, en bestemt distances rangliste. Sortér på kryds og tværs af kategorierne ved brug af rullelisterne.

NR.IAAFATLETKLUBDISTANCERESULTATÅRG.KØNÅRSTÆVNE
11060Andreas LindgreenSparta AM1500m3.43.591998Herre20182018T5 Københavns IF
21052Nick Ekelund-ArenanderSparta AM400m46.891989Herre20172017BT7 Københavns IF
31043Abdi Hakin UladHvidovre AM10000m28.58.891991Herre20152015ANC Aarhus 1900
41041Mikael JohnsenAGF Atletik1500m 3.45.001992Herre20182018T5 Københavns IF
51040Nick R. JensenSparta AM1500m3.45.031991Herre20172017BT7 Københavns IF
61040Mikkel Dahl-JessenAGF Atletik1500m3.45.091994Herre20182018T5 Københavns IF
71037William DevantierSparta AM1500m3.45.312000Herre20182018T5 Københavns IF
81032Mikael JohnsenRanders Atletik Freja1500m3.45.651992Herre20172017BT7 Københavns IF
91031Thijs NijhuisViborg AM1500m3.45.691992Herre20172017BT7 Københavns IF
101029Andreas LindgreenSparta AM1500m3.45.871998Herre20172017BT7 Københavns IF
111024Johan Larsson Ingen10000m29.11.831981Herre20152015ANC Aarhus 1900
121023Tayron ReyesDominican Republic800m1.50.121990Herre20162016BT11 Aarhus 1900
131023Peter GlansOdense Atletik1500m 3.46.421993Herre20182018T5 Københavns IF
141021Benjamin Lobo VedelAalborg AM200m21.321997Herre20152015BT6 Aalborg AM
151013Thijs NijhuisViborg AM10000m29.19.171992Herre20152015ANC Aarhus 1900
161011Benjamin Lobo VedelAalborg AM400m47.521997Herre20152015BT1 Aalborg AM
171004Themba MadimaSouth Africa800m1.50.771989Herre20162016BT11 Aarhus 1900
18998Thijs NijhuisViborg AM2000m5.14.031992Herre20162016BT16 Skive AM
19997Kristian Holm JensenÅrhus 19001500m3.48.41997Herre20172017BT4 AGF Atletik
20994Mikkel Dahl-JessenAGF Atletik1500m3.48.61994Herre20172017BT4 AGF Atletik
21994Nick R. JensenSparta AM1000m2.23.791991Herre20172017BT10 Fremad Holbæk
22993David NilssonSweden10000m29.32.921987Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
23992Christoffer Frost JohansenSdr. Omme IF800m1.51.21997Herre20182018T7AGF Atletik
24989Jens Søndergaard JensenAGF Atletik1500m3.49.01986Herre20172017BT4 AGF Atletik
25982Pau FraderaF.C. Barcelona400m47.981987Herre20172017BT7 Københavns IF
26981Abdi Hakin UladHvidovre AM10000m29.41.171991Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
27981Ali LaaroubiMAI1500m 3.49.671994Herre20182018T5 Københavns IF
28980Thijs NijhuisViborg AM1500m3.49.71992Herre20162016BT14 AGF Atletik
29980Jens Søndergaard JensenAGF Atletik1500m 3.49.821986Herre20182018T5 Københavns IF
30977Austin HamiltonMalmö AI100m10.701997Herre20152015BT4 Københavns IF
31970Pau FraderaF.C. Barcelona200m21.681987Herre20172017BT8 Københavns IF
32970Andreas LindgreenSparta AM1000m2.24.941998Herre20172017BT10 Fremad Holbæk
33969Peter GlansOdense Atletik3000m8.15.171993Herre20162016BT17 Fremad Holbæk
34968Festus AsanteHvidovre AM200m21.691994Herre20162016BT13 Københavns IF
35968Mihn Kyun ChoSparta AM1500m3.50.71994Herre20162016BT14 AGF Atletik
36966Nicolai HartlingSparta AM400m48.241994Herre20152015BT5 Bagsværd AC
37964Per SvelaIL Gular3000m8.15.971992Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
38964Nick R. JensenSparta AMMile4.09.211991Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
39963Mads Valentin TærsbølSparta AM3000m8.16.181992Herre20152015BT4 Københavns IF
40961Mikkel Dahl-JessenSAK-771500m3.51.21994Herre20152015BT11 AGF Atletik
41960Mads TærsbølHvidovre AM1500m3.51.281992Herre20182018T2 Ballerup AK
42959Martin JohansenAalborg AM400mH53.571995Herre20152015BT6 Aalborg AM
43957Peter Gerner EjersboOdense Atletik1500m3.51.511995Herre20172017BT7 Københavns IF
44957Mads TærsbølSparta AM1500m3.51.581992Herre20172017BT9 AGF Atletik
45957Anton DanielssonSweden10000m29.58.131990Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
46956Nicolai HartlingSparta AM200m21.781994Herre20162016BT13 Københavns IF
47956Henrik ThemSparta AM10000m29.59.271982Herre20152015ANC Aarhus 1900
48952Andreas LommerOdense Atletik10000m30.01.451991Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
49952William DevantierSparta AM1500m3.51.942000Herre20172017BT7 Københavns IF
50951Nick R. JensenSparta AM1000m2.25.861991Herre20162016BT17 Fremad Holbæk
51950Ebba Tulu Chala Ingen10000m30.03.381996Herre20152015ANC Aarhus 1900
52950Rasmus Rose-HansenSkive AM800m1.52.71999Herre20182018T7AGF Atletik
53948Peter GlansOdense Atletik800m1.52.81993Herre20162016BT14 AGF Atletik
54945Mattias OhlssonHeleneholms IF1500m3.52.471994Herre20172017BT7 Københavns IF
55945Andreas LindgreenSparta AM3000m8.19.461998Herre20162016BT17 Fremad Holbæk
56945Nicklas HydeSparta AM200m21.861986Herre20172017BT2 Københavns IF
57945Omar Hassan (u)AGF Atletik3000m8.19.481990Herre20182018T5 Københavns IF
58945Rasmus GregersenOdense Atletik800m1.52.91995Herre20182018T7AGF Atletik
59944Jens Søndergaard JensenAGF Atletik1500m3.52.601986Herre20172017BT7 Københavns IF
60944Mihn Kyun ChoSparta AM1500m3.52.641994Herre20182018T5 Københavns IF
61943Andreas BuenoÅrhus 19001500m3.52.71988Herre20162016BT8 AGF Atletik
62940Mikkel Dahl-JessenAGF Atletik1500m3.52.91994Herre20162016BT8 AGF Atletik
63940Marquis Caldwell (u)Sparta AM400m48.651990Herre20162016BT4 Amager AC
64939Morten JensenSparta AM200m21.901982Herre20152015BT4 Københavns IF
65939Nicklas HydeSparta AM200m21.901986Herre20152015BT4 Københavns IF
66939Christian Abild LarsenÅrhus 1900800m1.53.11993Herre20182018T7AGF Atletik
67938Peter Gerner EjersboOdense Atletik1500m3.53.061995Herre20172017BT5 Bagsværd AC
68937Albert RanningKøbenhavns IF100m10.831998Herre20182018T2 Ballerup AK
69936Jesper FaurschouHerning LK10000m30.13.341983Herre20152015ANC Aarhus 1900
70935Gustav NielsenSparta AM400m48.731998Herre20182018T2 Ballerup AK
71935Jeppe HarboeSparta AM10000m30.14.131992Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
72935Mads Valentin TærsbølSparta AM5000m14.19.611992Herre20152015BT5 Bagsværd AC
73934Christian ClausenKøbenhavns IF400m48.751996Herre20172017BT7 Københavns IF
74934Anders Lund HansenMultiatleterne10000m30.14.711994Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
75931Mikael JohnsenRanders Freja Atletik800m1.53.421992Herre20172017BT9 AGF Atletik
76930Fredrik UhrbomSweden10000m30.17.411977Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
77930Jakob Dybdal AbrahamsenÅrhus 19001500m3.53.71994Herre20172017BT4 AGF Atletik
78929Andreas LommerOdense Atletik1500m3.53.851991Herre20182018T5 Københavns IF
79928Dadafo Dhaqabi TesamaIngen10000m30.18.631989Herre20152015ANC Aarhus 1900
80928Emil K StrømSparta AM200m21.981993Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
81927Tobias G. LarsenSparta AM200m21.992000Herre20172017BT8 Københavns IF
82926Jaakko NieminenIngen10000m30.20.031987Herre20152015ANC Aarhus 1900
83926Peter Gerner EjersboOdense Atletik1500m 3.54.111995Herre20182018T5 Københavns IF
84924Michael NielsenSparta AM3000m8.23.171981Herre20152015BT4 Københavns IF
85922Andreas LindgreenSparta AM1500m3.54.351998Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
86922Tobias G. LarsenSparta AM100m10.882000Herre20172017BT8 Københavns IF
87922Frederik Schou-NielsenSparta AM100m10.881996Herre20172017BT1 Amager AC
88920Jesper Trebbien AndersenSparta AM5000m14.24.301982Herre20152015BT5 Bagsværd AC
89917Michael NielsenSparta AM5000m14.25.161981Herre20152015BT5 Bagsværd AC
90915Mihn Kyun ChoSparta AMMile4.13.511994Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
91913Benjamin B. GabrielsenSparta AM100m10.911995Herre20172017BT7 Københavns IF
92913Kasper StærkSparta AM100m10.911983Herre20152015BT4 Københavns IF
93911Jakob Dybdal AbrahamsenÅrhus 19005000m14.27.11994Herre20182018T7AGF Atletik
94910Mathias SkouKøbenhavns IF200m22.111986Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
95909Kasper SkovOdense Atletik3000m8.26.021992Herre20162016BT17 Fremad Holbæk
96909Peter TrajkovskiSparta AM200m22.121996Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
97907Christian ClausenKøbenhavns IF800m1.54.311996Herre20162016BT2 Amager AC
98907Emil K StrømSparta AM400m49.181993Herre20152015BT5 Bagsværd AC
99906Anders LindahlIngen10000m30.34.471987Herre20152015ANC Aarhus 1900
100905Kasper AnderssonGreve Atletik200m22.151997Herre20172017BT2 Københavns IF
101905Oliver BjørslevAalborg AM1500m3.55.802000Herre20182018T5 Københavns IF
102904Jeppe RisvigSkive AM2000mF6.02.612001Herre20182018T3 Skive AM
103904Mathias OlssonHeleneholms IF1500m 3.55.851994Herre20182018T5 Københavns IF
104904Markus Kirk KjeldsenSAK-77800m1.54.42001Herre20182018T7AGF Atletik
105903Per SvelaIL Gular10000m30.37.171992Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
106902Andreas ÅhwallIngen10000m30.37.271989Herre20152015ANC Aarhus 1900
107902Mikkel Dahl-JessenSAK-773000m8.27.151994Herre20152015BT4 Københavns IF
108901Pau FraderaF.C. Barcelona100m10.951987Herre20172017BT8 Københavns IF
109901Markus Kirk KjeldsenSAK-771500m3.56.212001Herre20182018T5 Københavns IF
110900Jacob Ilbjerg StengaardSkive AM1500m3.56.21994Herre20152015BT11 AGF Atletik
111898Christian ClausenKøbenhavns IF400m49.331996Herre20162016BT13 Københavns IF
112898Emil StrømSparta AM200m22.201993Herre20162016BT13 Københavns IF
113897Mads TærsbølSparta AM5000m14.31.741992Herre20172017BT7 Københavns IF
114897Jakob Dybdal AbrahamsenÅrhus 19003000m8.28.241994Herre20182018T5 Københavns IF
115896Jens Søndergaard JensenAGF Atletik1500m3.56.51986Herre20162016BT14 AGF Atletik
116896Andreas LommerOdense Atletik5000m14.31.831991Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
117896Jacob Ilbjerg StengaardOdense Atletik800m1.54.71994Herre20182018T7AGF Atletik
118895Omar HassanAarhus Fremad Atletik5000m14.32.211991Herre20172017BT9 AGF Atletik
119895Tobias G. LarsenHolte Atletik100m10.972000Herre20162016BT4 Amager AC
120895Frederik SchouSparta AM100m10.971996Herre20162016BT15 Amager AC
121895Gustav Lundholm NielsenSparta AM100m10.971998Herre20182018T5 Københavns IF
122894Jacob Ø. MarkussenAarhus 190010000m30.42.701993Herre20152015ANC Aarhus 1900
123894Jens Søndergaard JensenAGF Atletik800m1.54.781986Herre20172017BT9 AGF Atletik
124894Frederik FürstenbergSparta AM800m1.54.791993Herre20162016BT11 Aarhus 1900
125894Magnus DewettHerning LK5000m14.32.71995Herre20182018T7AGF Atletik
126893Stian BekkevoldIngen10000m30.44.351995Herre20152015ANC Aarhus 1900
127893Henrik ThemSparta AM3000m8.28.871982Herre20162015BT4 Københavns IF
128892Sebastian PedersenSparta AM100m10.981997Herre20182018T2 Ballerup AK
129890Jesper Trebbien AndersenSparta AM10000m30.46.521982Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
130890Philip Ø BraunSparta AM400m49.461990Herre20152015BT5 Bagsværd AC
131886Mikkel Dahl-JessenAGF Atletik5000m14.35.071994Herre20172017BT7 Københavns IF
132885Martin Egebjerg OlesenHechmann Mikkeller Racing Club 3000m 8.30.591995Herre20182018T5 Københavns IF
133884Philip Ø BraunSparta AM400m49.571990Herre20182018T5 Københavns IF
134884Patrick LeeseFrederiksberg IF3000m8.30.761989Herre20182018T5 Københavns IF
135883Jacob HvorupSparta AM100m11.011999Herre20172017BT7 Københavns IF
136882Philip Ø BraunSparta AM400m49.601990Herre20182018T4 Amager AC
137882Kasper StærkSparta AM200m22.321983Herre20152015BT4 Københavns IF
138881Sebastian PedersenSparta AM200m22.331997Herre20172017BT8 Københavns IF
139880Mathias AstrupGreve Atletik400m49.641999Herre20182018T2 Ballerup AK
140880Emil HolmGanløse Tri Center5000m14.36.931996herre20182018T6 Frederiksberg IF
141879Emil HolmGanløse Tri Center3000m8.31.431996Herre20162016BT6 Bagsværd AC
142879Rasmus GregersenHerning LK800m1.55.351995Herre20162016BT11 Aarhus 1900
143879Mads TærsbølSparta AM3000m8.31.541992Herre20162016BT13 Københavns IF
144878Michael NielsenSparta AM5000m14.37.541981Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
145876Michael NielsenSparta AM3000m8.32.061981Herre20162016BT6 Bagsværd AC
146876William DevantierÅrhus 1900800m1.55.462000Herre20162016BT2 Amager AC
147875Joachim Weel RosboBagsværd AC3000m8.32.251997Herre20162016BT6 Bagsværd AC
148874Alexander Krogh JohansenAGF Atletik1500m3.58.331988Herre20182018T3 Skive AM
149874Kennedy CharichaTurun Urheiluliitto10000m30.58.091996Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
150873Andreas BruseliusVejle IF800m1.55.571995Herre20162016BT11 Aarhus 1900
151871Philip Ø BraunSparta AM400m49.791990Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
152871Alexander Tengblad NikolaisenViborg AM3000m8.33.102001Herre20182018T5 Københavns IF
153869Kasper AnderssonGreve Atletik100m11.061997Herre20172017BT2 Københavns IF
154869Rasmus GregersenHerning LK1500m3.58.81995Herre20162016BT14 AGF Atletik
155869Alexandre GuidjeKøbenhavns IF100m11.061994Herre20152015BT4 Københavns IF
156869Emil K StrømSparta AM200m22.421993Herre20172017BT8 Københavns IF
157869Tobias G. LarsenSparta AM200m22.422000Herre20172017BT2 Københavns IF
158868Philip Ø BraunSparta AM400m49.831990Herre20162016BT4 Amager AC
159868Peter GlansOdense Atletik5000m14.40.91993Herre20182018T7AGF Atletik
160867Michael SchmidtKøbenhavns IF5000m14.41.251985Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
161867William Morwabe5000m14.41.051987Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
162866Peter Uldall TorpNBRO1500m3.59.021996Herre20172017BT7 Københavns IF
163866Emil K StrømSparta AM100m11.071993Herre20172017BT7 Københavns IF
164866Peder P NielsenSparta AM100m11.071988Herre20172017BT7 Københavns IF
165866Jacob WolfgangKøbenhavns IF100m11.071981Herre20182018T5 Københavns IF
166865Morten MarinussenAalborg AM3000m8.34.121984Herre20152015BT6 Aalborg AM
167865Emil FrændeSparta AM200m22.452000Herre20172017BT8 Københavns IF
168865Emil K StrømSparta AM200m22.451993Herre20172017BT2 Københavns IF
169864Jesper Trebbien AndersenSparta AM5000m14.42.311982Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
170863Mathias LudvigsenKøbenhavns IF100m11.081982Herre20152015BT4 Københavns IF
171863Mikkel KlejnstrupSparta AM200m22.461986Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
172863Jonas LindholtÅrhus 19001500m3.59.31984Herre20162016BT14 AGF Atletik
173862Adrian MehicHeleneholms IF800m1.55.991994Herre20172017BT7 Københavns IF
174862Ciaran DohertyIngen3000m8.34.751985Herre20152015BT6 Aalborg AM
175862Rasmus Rose-HansenSkive AM800m1.56.001999Herre20172017BT9 AGF Atletik
176861Frederik FürstenbergSparta AM800m1.56.031993Herre20162016BT7 Hvidovre AM
177860Jens Søndergaard JensenAGF Atletik1500m3.59.51986Herre20162016BT8 AGF Atletik
178860Mathias KolbySG Atletik5000m14.43.61995Herre20172017BT4 AGF Atletik
179859Elias ShifrisViborg AM800m 1.56.142002Herre20182018T5 Københavns IF
180858Christoffer T MadsenKøbenhavns IF1500m3.59.671992Herre20172017BT7 Københavns IF
181858Andreas LommerOdense Atletik1500m3.59.71991Herre20162016BT8 AGF Atletik
182858Simon HolbekHechmann Mikkeller Racing Club 3000m8.35.691986Herre20182018T5 Københavns IF
183858Peter Gerner EjersboOdense Atletik5000m14.44.021995Herre20182018T6 Frederiksberg IF
184857Emil HolmGanløse Tri Center5000m14.44.331996Herre20172017BT2 Københavns IF
185857Jesper Trebbien AndersenSparta AM5000m14.44.381982Herre20172017BT2 Københavns IF
186857Anton ØstdalBagsværd AC3000m8.35.852001Herre20182018T5 Københavns IF
187857Martin Egebjerg OlesenHechmann Mikkeller Racing Club5000m14.44.341995Herre20182018T6 Frederiksberg IF
188856Søren JøhnkBagsværd AC800m1.56.241997Herre20162016BT2 Amager AC
189856Nick R. JensenSparta AM400m50.031991Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
190855Jesper FaurschouHerning LK5000m14.45.11983Herre20162016BT8 AGF Atletik
191855Philip Ø BraunSparta AM400m50.061990Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
192855Mathias AstrupGreve Atletik400m50.061999Herre20182018T5 Københavns IF
193854Jonas LindholtÅrhus 19001500m4.00.01984Herre20162016BT8 AGF Atletik
194853Karl-Gustav BrockdorffAalborg Atletik og Motion800m1.56.331999Herre20162016BT11 Aarhus 1900
195851Jens Søndergaard JensenAGF Atletik1500m4.00.291986Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
196851Lukas BredoBallerup AK100m11.121997Herre20162016BT13 Københavns IF
197851Thor SkifteFrederiksberg IF800m1.56.441997Herre20182018T4 Amager AC
198851Emil FrændeSparta AM100m11.122000Herre20182018T2 Ballerup AK
199851Joachim Weel RosboBagsværd AC3000m8.36.971997Herre20182018T5 Københavns IF
200850Alexander JohansenAGF Atletik800m1.56.471988Herre20172017BT9 AGF Atletik
201850Abdi Hakin UladHvidovre AM3000m8.37.011991Herre20162016BT6 Bagsværd AC
202850Mathias SkouKøbenhavns IF200m22.561986Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
203849Casper Spure PedersenAGF Atletik300m35.651992Herre20162016BT16 Skive AM
204849Adrian MehicHeleneholms IF800m 1.56.521994Herre20182018T5 Københavns IF
205848Benjamin GabrielsenSparta AM100m11.131995Herre20162016BT13 Københavns IF
206847Mathias KoldbySG Atletik5000m14.47.581995Herre20172017BT9 AGF Atletik
207846Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF1500m4.00.701997Herre20172017BT7 Københavns IF
208846Alexandre GuidjeKøbenhavns IF200m22.591994Herre20152015BT4 Københavns IF
209846Steffen MassaroOdense Atletik10000m31.19.021983Herre20152015ANC Aarhus 1900
210846Frederik FürstenbergSparta AM800m1.56.621993Herre20172017BT7 Københavns IF
211846Michael NielsenSparta AM3000m8.37.701992Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
212846Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF3000mF Herrer9.37.051993Herre20182018T6 Frederiksberg IF
213845Gabriel SteffensenIngen10000m31.19.891996Herre20152015ANC Aarhus 1900
214845Albert RanningKøbenhavns IF200m22.601998Herre20172017BT2 Københavns IF
215845Christian LaugesenSparta AM400m50.231986Herre20162016BT4 Amager AC
216845Philip ReynoldsSparta AM100m11.141996Herre20152015BT4 Københavns IF
217844Peter Uldall TorpNBRO1500m4.00.891996Herre20172017BT5 Bagsværd AC
218843Martin JohansenAalborg AM400m50.251995Herre20152015BT1 Aalborg AM
219843Henrik PeterssonMalmö AI1500m4.00.991993Herre20172017BT7 Københavns IF
220843Philip BraunSparta AM400m50.251990Herre20182018T2 Ballerup AK
221843Christian LarsenÅrhus 1900800m1.56.721993Herre20172017BT7 Københavns IF
222842Martin KristensenHvidovre AM200m22.621992Herre20162016BT13 Københavns IF
223842Kasper OlsenHvidovre AM400m50.271991Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
224842Sebastian PedersenSparta AM100m11.151997Herre20172017BT8 Københavns IF
225842Andreas BruseliusVejle IF800m1.56.761995Herre20162016BT2 Amager AC
226841Christoffer BollKøbenhavns IF800m1.56.81992Herre20162016BT15 Amager AC
227841Patrick LeeseFrederiksberg IF5000m14.49.681989Herre20182018T6 Frederiksberg IF
228840Esben HornumAGF Atletik5000m14.49.821989Herre20172017BT9 AGF Atletik
229840Martin Egebjerg OlesenHechmann Mikkeller Racing Club3000m8.38.881995Herre20182018T4 Amager AC
230840Martin KristensenHvidovre AM400m50.301992Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
231840Peter TrajkovskiSparta AM100m11.161996Herre20162016BT4 Amager AC
232839Alexander Le Fevre JohansenAGF Atletik1500m4.01.321988Herre20172017BT7 Københavns IF
233839Mikael JohnsenRanders Atletik Freja1500m4.01.31992Herre20162016BT14 AGF Atletik
234837Christian LarsenAarhus 1900800m1.56.951993Herre20162016BT2 Amager AC
235837Jonathan M. AdamsenKøbenhavns IF800m1.56.961995Herre20162016BT2 Amager AC
236837Andreas LindgreenSparta AM3000m8.39.531998Herre20172017BT8 Københavns IF
237836Esben HornumAGF Atletik5000m14.51.31989Herre20172017BT4 AGF Atletik
238836Christian LarsenÅrhus 1900800m1.57.01993Herre20172017BT4 AGF Atletik
239836Magnus Nyman HallÅrhus 19005000m14.51.11999Herre20182018T7AGF Atletik
240835Magnus Nyman HallAarhus 19003000m8.39.901999Herre20162016BT11 Aarhus 1900
241835Christian LaugesenSparta AM400m50.401986Herre20172017BT1 Amager AC
242833Peter Bech AGF Atletik10000m31.28.531976Herre20152015ANC Aarhus 1900
243833Magnus Nyman HallÅrhus 19001500m4.01.81999Herre20162016BT14 AGF Atletik
244832Søren JøhnkBagsværd AC800m1.57.171997Herre20162016BT6 Bagsværd AC
245832Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF1500m4.01.91997Herre20172017BT4 AGF Atletik
246832Michael NielsenSparta AM3000m8.40.471981Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
247832Simon HolbekHechmann Mikkeller Racing Club5000m14.52.411986Herre20182018T6 Frederiksberg IF
248831Steffen KnudsenAarhus 1900200m22.711998Herre20152015BT8 AGF Atletik
249831Philip ReynoldsSparta AM200m22.711996Herre20152015BT4 Københavns IF
250831Jonas LindholtÅrhus 1900800m1.57.211984Herre20162016BT16 Skive AM
251831Christian LarsenÅrhus 1900800m1.57.191993Herre20162016BT11 Aarhus 1900
252829Magnus DewettHerning LK1500m4.02.141995Herre20182018T3 Skive AM
253829Rasmus GregersenHerning LK800m1.57.271995Herre20162016BT2 Amager AC
254829Christoffer T MadsenKøbenhavns IF1500m4.02.181992Herre20172017BT5 Bagsværd AC
255829Alexander Krogh JohansenAGF Atletik1500m4.02.21988Herre20182018T7AGF Atletik
256828Emil K StrømSparta AM100m11.201993Herre20172017BT8 Københavns IF
257827Mikkel KlejnstrupSparta AM200m22.741986Herre20172017BT8 Københavns IF
258827Emil FrændeSparta AM200m22.742000Herre20172017BT2 Københavns IF
259827Jonathan Aquino (u)Sparta AM200m22.741999Herre20172017BT2 Københavns IF
260827Alex MogensenSÅN-Løberne3000m8.41.281994Herre20182018T4 Amager AC
261826Jacob Qvist JensenAarhus Fremad Atletik800m1.57.41995Herre20172017BT4 AGF Atletik
262826Joachim RønsholtBallerup AK1500m4.02.391999Herre20182018T2 Ballerup AK
263826Kristian Holm JensenEsbjerg AM5000m14.54.41997Herre20162016BT8 AGF Atletik
264826Kasper SkovOdense Atletik5000m14.54.61992Herre20162016BT14 AGF Atletik
265826August BrozRanders Freja Atletik800m1.57.391996Herre20172017BT9 AGF Atletik
266825Jesper PedersenAK 733000m8.41.781975Herre20162016BT11 Aarhus 1900
267825Søren JøhnkBagsværd AC800m1.57.421997Herre20162016BT7 Hvidovre AM
268825Oliver Brandt-NielsenKøge Atletik100m11.211997Herre20152015BT4 Københavns IF
269825Emil K StrømSparta AM100m11.211993Herre20172017BT2 Københavns IF
270824Kristian Holm JensenEsbjerg AM1500m4.02.61997Herre20152015BT11 AGF Atletik
271824Marcus RønnBlovstrød Løverne5000m14.55.371993Herre20182018T6 Frederiksberg IF
272823Frederik SchouSparta AM200m22.771996Herre20162016BT15 Amager AC
273823Marcus RønnBlovstrød Løverne3000m8.42.331993Herre20182018T5 Københavns IF
274823Jacob Qvist JensenAarhus Fremad Atletik800m1.57.51995Herre20182018T7AGF Atletik
275822Omer Hassen OmerAarhus Fremad Atletik3000m8.42.281990Herre20162016BT11 Aarhus 1900
276821Peder C MølbakAarhus 1900800m1.57.571996Herre20172017BT9 AGF Atletik
277821Thomas Svare EhlersNBRO5000m14.56.201989Herre20182018T6 Frederiksberg IF
278820Emil K StrømSparta AM100m11.231993Herre20162016BT13 Københavns IF
279820Christian LaugesenSparta AM400m50.661986Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
280820Linus LindquistSparta AM800m 1.57.642002Herre20182018T5 Københavns IF
281820Emil K StrømSparta AM100m11.231993Herre20182018T5 Københavns IF
282819Thomas EsbensenHerning LK3000m8.42.851983Herre20162016BT11 Aarhus 1900
283819Frederik FürstenbergSparta AM3000m8.43.131993Herre20182018T5 Københavns IF
284819Rasmus BaltzersenBallerup AK800m1.57.702002Herre20182018T5 Københavns IF
285819Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF1500m4.03.021997Herre20182018T6 Frederiksberg IF
286819Mikkel KlejnstrupSparta AM400m50.671986Herre20182018T6 Frederiksberg IF
287819Rasmus LindgrenAGF Atletik5000m14.57.01978Herre20182018T7AGF Atletik
288818Anders-Dres TarbensenEsbjerg AM800m1.57.72001Herre20172017BT4 AGF Atletik
289818Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF800m1.57.691997Herre20152015BT10 Odense Atletik
290818Martin Egebjerg OlesenHechmann Mikkeller Racing Club5000m14.57.111995Herre20182018T2 Ballerup AK
291818Frederik FürstenbergSparta AM1500m4.03.131993Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
292817Rasmus GregersenHerning LK800m1.57.731995Herre20152015BT6 Aalborg AM
293817Marquis Caldwell (u)Sparta AM100m11.241990Herre20162016BT4 Amager AC
294816Asger DalsgaardAarhus Fremad Atletik5000m14.57.981992Herre20152015BT8 AGF Atletik
295816Linus LindquistSparta AM1500m4.03.332002Herre20182018T2 Ballerup AK
296815Joachim Weel RosboBagsværd AC3000m8.43.611997Herre20172017BT3 Ballerup AK
297815Mads TærsbølSparta AM5000m14.58.211992Herre20172017BT9 AGF Atletik
298815Mikkel KlejnstrupSparta AM400m50.741986Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
299814Frankly DadeyGreve Atletik100m11.251999Herre20182018T2 Ballerup AK
300814Rasmus Gregersen Herning LK800m1.57.871995Herre20152015ANC Aarhus 1900
301814Peter Uldall TorpNBRO1500m4.03.51996Herre20172017BT4 AGF Atletik
302814Emil FrændeSparta AM100m11.252000Herre20172017BT7 Københavns IF
303813Mikael JohnsenAalborg AM800m1.57.91992Herre20152015BT8 AGF Atletik
304813Sebastian PerssonHeleneholms IF800m1.57.891991Herre20172017BT7 Københavns IF
305813August BrozRanders Atletik Freja800m1.57.901996Herre20162016BT16 Skive AM
306813August BrozRanders Freja Atletik800m1.57.951996Herre20182018T5 Københavns IF
307813Thomas Svare EhlersNBRO3000m8.44.201989Herre20182018T5 Københavns IF
308812Casper Spure PedersenAGF Atletik200m22.851992Herre20152015BT6 Aalborg AM
309812Philip Ø BraunSparta AM400m50.791990Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
310812Jeppe SideniusTrongårdens IF800m1.57.961992Herre20162016BT6 Bagsværd AC
311812Joachim RønsholtBallerup AK1500m4.03.641999Herre20182018T6 Frederiksberg IF
312811Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF1500m4.03.701997Herre20152015BT5 Bagsværd AC
313811Jens BøhmerIL Gular3000m8.44.381993Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
314811Jonas GertsenOdense Atletik5000m14.59.621998Herre20172017BT7 Københavns IF
315810Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF800m1.58.011997Herre20182018T4 Amager AC
316810Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF1500m4.03.781997Herre20172017BT2 Københavns IF
317810Martin KristensenHvidovre AM400m50.821992Herre20162016BT13 Københavns IF
318810Mathias SkouKøbenhavns IF200m22.871986Herre20162016BT15 Amager AC
319810Richard D JensenSparta AM3000m8.44.711985Herre20162016BT2 Amager AC
320809Thomas Svare EhlersNBRO3000m8.44.761989Herre20182018T4 Amager AC
321809Philip ReynoldsSparta AM400m50.851996Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
322808Daniel ElkrogAGF Atletik100m11.271989Herre20162016BT16 Skive AM
323808William DevantierSparta AM800m1.58.102000Herre20162016BT6 Bagsværd AC
324808Mads SkaaningSparta AM3000m8.45.491995Herre20182018T5 Københavns IF
325807Magnus Nyman HallAarhus 19003000m8.45.271999Herre20162016BT2 Amager AC
326807Vincent PlasSparta AM200m22.892001Herre20172017BT2 Københavns IF
327806Rasmus GregersenHerning LK3000m8.45.351995Herre20162016BT5 Skive AM
328806Abdirisak Ahmed MahamadOdense Atletik800m1.58.191996Herre20172017BT7 Københavns IF
329806Jeppe SideniusTrongårdens IF1500m4.04.161992Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
330805Rune SolliAalborg AM3000m8.45.691992Herre20152015BT6 Aalborg AM
331805Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IFMile4.23.501997Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
332805Christian LarsenÅrhus 1900800m1.58.201993Herre20162016BT7 Hvidovre AM
333804Karl-Gustav BrockdorffAalborg AM800m1.58.241999Herre20152015BT6 Aalborg AM
334804Thomas EsbensenHerning LK5000m15.02.01983Herre20162016BT14 AGF Atletik
335804Malthe NielsenSparta AM1500m4.04.381999Herre20182018T2 Ballerup AK
336804Christian LarsenÅrhus 1900800m1.58.271993Herre20162016BT16 Skive AM
337804Emil AarestrupAGF Atletik3000m8.45.951995Herre20182018T5 Københavns IF
338803Rasmus Thornbjerg KlausenFremad Holbæk100m11.292000Herre20172017BT1 Amager AC
339803Søren SchwartzHerning LK3000m8.45.951990Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
340803Jacob ZiskaHvidovre AM100m11.291997Herre20172017BT7 Københavns IF
341803Mubaarik IbrahimOdense Atletik1500m4.04.41998Herre20162016BT14 AGF Atletik
342803Radoslav DimitrovOdense Atletik200m22.921986Herre20152015BT8 AGF Atletik
343803Khavaquiah RasmusenSparta AM5000m15.02.041992Herre20172017BT7 Københavns IF
344803Sebastian PedersenSparta AM100m11.291997Herre20162016BT15 Amager AC
345803Sebastian PedersenSparta AM100m11.291997Herre20172017BT1 Amager AC
346803Mikkel KlejnstrupSparta AM200m22.921986Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
347803Mikkel KlejnstrupSparta AM200m22.921986Herre20172017BT2 Københavns IF
348803Christian StounbergAGF Atletik5000m15.02.11995Herre20182018T7AGF Atletik
349802Esben HornumAGF Atletik3000m8.46.121989Herre20172017BT8 Københavns IF
350802Amar KrsoEsbjerg AM200m22.931989Herre20152015BT8 AGF Atletik
351802Marquis CaldwellKøbenhavns IF200m22.931990Herre20152015BT4 Københavns IF
352801Karl-Gustav BrockdorffAalborg AM800m1.58.391999Herre20152015BT10 Odense Atletik
353801Søren JøhnkBagsværd AC1500m4.04.571997Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
354801Søren SchwartzHerning LK3000m8.46.501990Herre20162016BT11 Aarhus 1900
355801Jonas LyngholmKøge Atletik3000m8.46.381987Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
356800Christian LarsenAarhus 1900800m1.58.41993Herre20152015BT8 AGF Atletik
357800Tue LassenAGF Atletik5000m15.03.31985Herre20162016BT14 AGF Atletik
358800Rasmus Thornbjerg KlausenFremad Holbæk100m11.302000Herre20172017BT10 Fremad Holbæk
359800Rasmus GregersenHerning LK800m1.58.421995Herre20162016BT5 Skive AM
360800Emil ThostrupMalmö AI800m1.58.421995Herre20162016BT7 Hvidovre AM
361800Mikkel KlejnstrupSparta AM200m22.951986Herre20162016BT13 Københavns IF
362799Morten Puggaard RavnSparta AM5000m15.03.491984Herre20172017BT7 Københavns IF
363799Marc LaursenViborg AM3000m8.46.711997Herre20162016BT5 Skive AM
364798Gustaf FrederiksenHaderslev IF800m1.58.51997Herre20162016BT14 AGF Atletik
365798Jonathan WeichbrodtIngen10000m31.55.701994Herre20152015ANC Aarhus 1900
366798Thomas Svare EhlersNBRO3000m8.46.971989Herre20162016BT13 Københavns IF
367797Alexander Le Fevre JohansenAGF Atletik800m1.58.551988Herre20162016BT11 Aarhus 1900
368797Joachim Weel RosboBagsværd AC5000m4.14.721997Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
369797Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF800m1.58.541997Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
370797Magnus DewettHerning LK3000m8.47.191995Herre20172017BT1 Amager AC
371797Jesper PedersenKøbenhavns IF5000m15.04.111975Herre20172017BT9 AGF Atletik
372797Radoslav DimitrovOdense Atletik100m11.311986Herre20152015BT8 AGF Atletik
373797Emil K StrømSparta AM100m11.311993Herre20172017BT1 Amager AC
374797Jesper PedersenKøbenhavns IF3000m8.47.411975Herre20182018T5 Københavns IF
375796Mads DahlAalborg AM5000m15.04.541987Herre20172017BT7 Københavns IF
376796Thorkild SundstrupAarhus Fremad Atletik5000m15.04.571980Herre20172017BT9 AGF Atletik
377796Joachim Weel RosboBagsværd AC1500m4.05.041997Herre20172017BT2 Københavns IF
378796Rasmus Rose-HansenSkive AM800m1.58.561999Herre20162016BT16 Skive AM
379795Lasse Møller AlmAarhus 1900200m22.991991Herre20152015BT8 AGF Atletik
380795Joachim Weel RosboBagsværd AC1500m4.05.131997Herre20152015BT5 Bagsværd AC
381795Joachim Weel RosboBagsværd AC5000m15.04.961997Herre20162016BT1 Bagsværd AC
382795Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF800m1.58.61997Herre20162016BT15 Amager AC
383795Morten HesselbjergNBRO3000m8.47.841991Herre20182018T5 Københavns IF
384795Alex MogensenSÅN-Løberne5000m15.04.891994Herre20182018T6 Frederiksberg IF
385794Joachim Weel RosboBagsværd AC3000m8.47.871997Herre20172017BT1 Amager AC
386794Iasonas KoniarisHvAM400m51.111997Herre20182018T6 Frederiksberg IF
387793Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF3000m 8.48.011993Herre20182018T4 Amager AC
388793Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF1500m4.05.301997Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
389793Peter GlansOdense Atletik800m1.58.71993Herre20152015BT8 AGF Atletik
390793August BrozRanders Freja Atletik1500m4.05.321996Herre20172017BT2 Københavns IF
391793Rene KaastrupSkive AM200m23.001975Herre20152015BT6 Aalborg AM
392793Paulo JensenSparta AM3000m8.47.891979Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
393793Magnus Nyman HallÅrhus 19001500m4.05.31999Herre20162016BT8 AGF Atletik
394791Kristian Holm JensenEsbjerg AM10000m32.00.961997Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
395791Mads Sjørslev ChristensenOdense Atletik200m23.021994Herre20152015BT10 Odense Atletik
396791Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF5000m15.06.11993Herre20182018T7AGF Atletik
397790Mikkel KleisAGF Atletik5000m15.06.571980Herre20172017BT9 AGF Atletik
398790Esben HornumAGF Atletik3000m8.48.611989Herre20162016BT11 Aarhus 1900
399790Magnus DewettHerning LK5000m15.06.41995Herre20162016BT14 AGF Atletik
400790Thomas Svare EhlersNBRO3000m8.48.591989Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
401790Richard D JensenSparta AM10000m32.01.641985Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
402790Søren RohdeNBRO3000m8.48.681989Herre20182018T5 Københavns IF
403790Christian SonneNBRO5000m15.06.611988Herre20182018T6 Frederiksberg IF
404789Daniel ElkrogAGF Atletik100m11.341989Herre20162016BT16 Skive AM
405789Emil IpsenBallerup AK100m11.341999Herre20172017BT3 Ballerup AK
406789Lukas BredoBallerup AK100m11.341997Herre20152015BT4 Københavns IF
407789Christian Birch OkkelsNBRO5000m15.06.921989Herre20172017BT7 Københavns IF
408789Richard D JensenSparta AM1500m4.05.631985Herre20152015BT5 Bagsværd AC
409789Mikkel KlejnstrupSparta AM400m51.201986Herre20162016BT4 Amager AC
410788Casper Spure PedersenAGF Atletik200m23.041992Herre20152015BT8 AGF Atletik
411788Rasmus Thornbjerg KlausenFremad Holbæk200m23.042000Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
412788Patrick LeeseRunners United5000m15.07.141988Herre20172017BT5 Bagsværd AC
413788Jacob StengaardSkive AM800m1.58.91994Herre20152015BT8 AGF Atletik
414788Yusuf Alin400m51.211995Herre20182018T2 Ballerup AK
415788Christian Birch OkkelsHechmann Mikkeller Racing Club 3000m8.49.141989Herre20182018T5 Københavns IF
416787Nicholas SchrøderAmager AC200m23.051995Herre20162016BT13 Københavns IF
417787Martin Egebjerg OlesenNBRO5000m15.07.741995Herre20172017BT7 Københavns IF
418787Markus Kirk KjeldsenSAK-773000m8.49.072001Herre20182018T3 Skive AM
419787Michael NielsenSparta AM5000m15.07.531981Herre20152015BT12 Fremad Holbæk
420787Jacob HvorupSparta AM200m23.051999Herre20172017BT2 Københavns IF
421786Daniel AndersenAalborg AM100m11.352001Herre20162016BT16 Skive AM
422786Lukas BredoBallerup AK100m11.351997Herre20172017BT3 Ballerup AK
423786Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF800m1.58.991997Herre20162016BT6 Bagsværd AC
424786Alexander Seidler NielsenHvidovre AM5000m15.08.042001Herre20172017BT5 Bagsværd AC
425786Jonathan M. AdamsenKøbenhavns IF800m1.58.971995Herre20162016BT7 Hvidovre AM
426786Jonas GertsenOdense Atletik3000m8.49.311998Herre20172017BT10 Fremad Holbæk
427786Simon HvelplundSparta AM400m51.251984Herre20162016BT4 Amager AC
428786Simon HvelplundSparta AM200m23.061984Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
429786Jonas SeebachSparta AM10000m32.04.611983Herre20152015ANC Aarhus 1900
430786Mathias A. OlsenFrederiksberg IF400m51.251991Herre20182018T6 Frederiksberg IF
431786Morten HesselbjergNBRO Running5000m15.08.011991Herre20182018T6 Frederiksberg IF
432785Omar Hassan (u)Aarhus Fremad Atletik5000m15.08.21991Herre20162016BT8 AGF Atletik
433785Niels Peter NielsenAGF Atletik5000m15.08.371987Herre20172017BT9 AGF Atletik
434785Søren JøhnkBagsværd AC400m51.261997Herre20152015BT5 Bagsværd AC
435785Anders-Dres TarbensenEsbjerg AM800m1.59.032001Herre20172017BT9 AGF Atletik
436785Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF1500m4.06.001997Herre20152015BT9 Helsingør IF
437785Christoffer T MadsenKøbenhavns IF3000m8.49.451992Herre20172017BT8 Københavns IF
438785Michael NielsenSparta AMMile4.25.431981Herre20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
439785Simon HolbekSparta AM3000m8.49.641986Herre20172017BT3 Ballerup AK
440785Christian LarsenÅrhus 1900800m1.59.01993Herre20162016BT14 AGF Atletik
441785Joachim RønsholtBallerup AK3000m8.49.711999Herre20182018T5 Københavns IF
442784Søren BrasenKøbenhavns IF800m1.59.061984Herre20172017BT7 Københavns IF
443784Kasper SkovOdense Atletik5000m15.08.601992Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
444784Mads SkaaningSparta AM1500m4.06.101995Herre20172017BT7 Københavns IF
445784Richard D JensenSparta AM1500m4.06.071985Herre20152015BT9 Helsingør IF
446783Lasse Møller AlmAarhus 1900200m23.081991Herre20152015BT6 Aalborg AM
447783Christian SonneNBRO5000m15.08.791988Herre20172017BT7 Københavns IF
448783Christian SonneNBRO3000m8.49.871988Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
449783Thor SkifteFrederiksberg IF800m 1.59.141997Herre20182018T5 Københavns IF
450783Jonathan KureKøbenhavns IF400m51.301997Herre20182018T6 Frederiksberg IF
451782Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF3000m8.49.661981Herre20172017BT10 Fremad Holbæk
452782Christoffer BollKøbenhavns IF1500m4.06.271992Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
453782Frederik T. KapperSparta AM3000m8.50.111995Herre20182018T4 Amager AC
454782Morten Puggaard RavnSparta AM5000m15.09.691984Herre20172017BT5 Bagsværd AC
455782Anders BangSparta AM1500m4.06.692002Herre20182018T2 Ballerup AK
456782Yusuf AlinAmager AC400m51.321995Herre20182018T5 Københavns IF
457782Søren RohdeNBRO5000m15.09.321989Herre20182018T6 Frederiksberg IF
458781Jesper PedersenAK 733000m8.50.391975Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
459781Simon HolbekSparta AM5000m15.09.761986Herre20172017BT5 Bagsværd AC
460781Anders BangSparta AM800m1.59.162002Herre20182018T4 Amager AC
461781Frederik FürstenbergSparta AM400m51.331993Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
462781Louis CantbySparta AM2000mF Herrer6.23.632001Herre20182018T6 Frederiksberg IF
463780Karl-Gustav BrockdorffAalborg AM800m1.59.21999Herre20152015BT8 AGF Atletik
464780Casper Spure PedersenAGF Atletik100m11.371992Herre20162016BT16 Skive AM
465780Martin KristensenHvidovre AM400m51.361992Herre20172017BT7 Københavns IF
466779Jacob ZiskaHvidovre AM400m51.371997Herre20172017BT7 Københavns IF
467779Rune SolliIngen10000m32.10.311992Herre20152015ANC Aarhus 1900
468779Morten Puggaard RavnSparta AM3000m8.50.831984Herre20172017BT3 Ballerup AK
469779Theis LæssøeAmager Atletik Club1500m4.06.501993Herre20182018T6 Frederiksberg IF
470779Joachim Weel RosboBagsværd AC5000m15.10.341997Herre20182018T6 Frederiksberg IF
471778Sebastian PerssonHeleneholms IF800m1.59.281991Herre20162016BT7 Hvidovre AM
472778Alexander Seidler NielsenHvidovre AM3000m8.50.971999Herre20172017BT1 Amager AC
473778Lasse GilsfeldtKøbenhavns IF200m23.121994Herre20152015BT4 Københavns IF
474778Mads SkaaningSparta AM5000m15.10.701995Herre20182018T6 Frederiksberg IF
475777Thor SkifteAmager AC800m1.59.351997Herre20162016BT2 Amager AC
476777Amar KrsoEsbjerg AM100m11.381989Herre20152015BT8 AGF Atletik
477777Marcus RønnKøge Atletik3000m8.50.661993Herre20172017BT10 Fremad Holbæk
478777Markus Kirk KjeldsenSAK-771500m4.06.72001Herre20162016BT8 AGF Atletik
479777Mads SkaaningSparta AM1500m4.06.701995Herre20152015BT5 Bagsværd AC
480777Nicolai Lind AndersenSparta AM100m11.381998Herre20162016BT13 Københavns IF
481777Frederik RegliFrederiksberg IF100m11.381990Herre20182018T5 Københavns IF
482776Andreas SchouKorsør AM400m51.431997Herre20162016BT17 Fremad Holbæk
483776Brian JørgensenKøbenhavns IF200m23.141974Herre20172017BT2 Københavns IF
484776Christian SonneNBRO3000m8.51.291988Herre20162016BT13 Københavns IF
485776Patrik NilssonOskarshamns SK1500m4.06.771992Herre20162016BT13 Københavns IF
486776Nicolai Lind AndersenSparta AM200m23.141998Herre20162016BT13 Københavns IF
487776Richard D JensenSparta AM5000m15.11.341985Herre20152015BT12 Fremad Holbæk
488776Anders BangSparta AM800m1.59.412002Herre20182018T5 Københavns IF
489776Yusuf AlinAmager Atletik Club400m51.431995Herre20182018T6 Frederiksberg IF
490776Jesper PedersenKøbenhavns IF5000m15.11.141975Herre20182018T6 Frederiksberg IF
491775Morten MarinussenAalborg AM5000m15.11.81984Herre20162016BT8 AGF Atletik
492775Rune SolliAalborg AM5000m15.11.701992Herre20152015BT8 AGF Atletik
493775Sebastian V BuschardtBagsværd AC100m11.391997Herre20182018T2 Ballerup AK
494775Søren SchwartzHerning LK10000m32.13.101990Herre20152015ANC Aarhus 1900
495775Mathias SkouKøbenhavns IF100m11.391986Herre20162016BT15 Amager AC
496775Morten Puggaard RavnSparta AM3000m8.51.511984Herre20172017BT1 Amager AC
497774Mads DahlAalborg AM5000m15.12.151987Herre20172017BT9 AGF Atletik
498774Rasmus LindgrenAGF Atletik5000m15.12.041978Herre20172017BT9 AGF Atletik
499773Peter TrajkovskiSparta AM400m51.481996Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
500773Jeppe SideniusTrongårdens IF1500m4.07.071992Herre20162016BT13 Københavns IF
501772Mikael JohansenAalborg AM3000m8.52.151985Herre20152015BT4 Københavns IF
502772Christoffer SlothAalborg Atletik og Motion800m1.59.541985Herre20162016BT11 Aarhus 1900
503772Jonathan M. AdamsenKøbenhavns IF1500m4.07.161995Herre20162016BT13 Københavns IF
504771Sebastian Valentin BuschaBagsværd AC200m23.181997Herre20152015BT4 Københavns IF
505771Simon Jørn HansenBlovstrød Løverne5000m15.12.861991Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
506771Christoffer T MadsenKøbenhavns IF3000m8.52.391992Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
507771Martin KristensenSparta AM400m51.521992Herre20182018T2 Ballerup AK
508770Thomas EsbensenHerning LK5000m15.13.51983Herre20162016BT8 AGF Atletik
509770Kasper HansenOdense Atletik5000m15.13.201989Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
510770Frederik FürstenbergSparta AM800m1.59.61993Herre20152015BT8 AGF Atletik
511770Christian Birch OkkelsHechmann Mikkeller Racing Club5000m15.13.281989Herre20182018T6 Frederiksberg IF
512769Rasmus NyboAGF Atletik100m11.411989Herre20162016BT16 Skive AM
513769Emil IpsenBallerup AK100m11.411999Herre20162016BT13 Københavns IF
514769Anders BukhaveHerning LK3000m8.52.791968Herre20152015BT6 Aalborg AM
515769Anders BondeHerning LK10000m32.17.961991Herre20152015ANC Aarhus 1900
516769Oliver ThernøeKorsør AM800m1.59.661996Herre20172017BT1 Amager AC
517769Mikkel KlejnstrupSparta AM100m11.411986Herre20172017BT8 Københavns IF
518769Emil AarestrupViborg AM5000m15.13.71995Herre20162016BT14 AGF Atletik
519769Patrick Leese3000m8.52.731988Herre20172017BT1 Amager AC
520769Jacob WolfgangKøbenhavns IF400m51.561981Herre20182018T5 Københavns IF
521769Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF3000m8.52.901993Herre20182018T5 Københavns IF
522768Omar Hassan (u)Aarhus Fremad Atletik10000m32.18.851991Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
523768Joachim Weel RosboBagsværd AC5000m15.14.071997Herre20152015BT9 Helsingør IF
524768Joachim RønsholtBallerup AK800m1.59.721999Herre20172017BT3 Ballerup AK
525768Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF3000m8.52.931976Herre20152015BT4 Københavns IF
526768Christian SonneNBRO5000m15.14.021988Herre20162016BT9 Københavns IF
527768Abdirisak Ahmed MahamadOdense Atletik800m1.59.71996Herre20172017BT4 AGF Atletik
528768Paulo JensenSparta AM5000m15.14.131979Herre20152015BT5 Bagsværd AC
529768Jeppe SideniusTrongårdens IF800m1.59.71992Herre20162016BT15 Amager AC
530767Nicholas SchrøderAmager AC400m51.591995Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
531767Søren SchwartzHerning LK5000m15.14.251990Herre20152015BT9 Helsingør IF
532767Samuel MarcusSparta AM400m51.581999Herre20182018T2 Ballerup AK
533767Paulo JensenSparta AM3000m8.53.091979Herre20152015BT4 Københavns IF
534766Jesper PedersenAK 7310000m32.30.191975Herre20152015ANC Aarhus 1900
535766Asbjørn KastholmFrederiksberg IF100m11.421988Herre20172017BT7 Københavns IF
536766Alexander Tengblad NikolaisenViborg AM800m1.59.792001Herre20182018T1 Esbjerg AM
537766Henrik GehlertOdense Atletik3000m 8.53.551994Herre20182018T5 Københavns IF
538765Richard D JensenSparta AM1500m4.07.81985Herre20162016BT8 AGF Atletik
539765Jeppe RisvigSkive AM3000mF Herrer9.58.822001Herre20182018T6 Frederiksberg IF
540764Henrik GregersenAmager AC1500m4.07.901980Herre20152015BT5 Bagsværd AC
541764Lukas JensenBallerup AK1500m4.07.901997Herre20152015BT5 Bagsværd AC
542764Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF5000m15.15.411993Herre20172017BT9 AGF Atletik
543764Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF5000m15.15.401993Herre20172017BT7 Københavns IF
544764August BrozRanders Freja Atletik1500m4.07.91966Herre20172017BT4 AGF Atletik
545764Michael NielsenSparta AM5000m15.15.501981Herre20162016BT9 Københavns IF
546764Daniel HenriksenSparta AM100m11.431996Herre20172017BT2 Københavns IF
547764Rasmus Isager HansenÅrhus 190010000m32.22.251989Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
548764Thorkild SundstrupAarhus Fremad Atletik5000m15.15.41980Herre20182018T7AGF Atletik
549763Mads JørgensenFrederiksberg IF3000m 8.53.941988Herre20182018T4 Amager AC
550763Alessandro FrisonSparta AM3000m8.53.981991Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
551763Niels Peter NielsenAGF Atletik3000m8.54.031987Herre20182018T5 Københavns IF
552762Frederik ErnstAGF Atletik3000m8.54.131995Herre20152015ANC Aarhus 1900
553762Simon Jørn HansenBlovstrød Løverne3000m8.54.051991Herre20172017BT1 Amager AC
554762Martin Eisemann de AlmeidaOdense Atletik1500m4.08.101993Herre20172017BT9 AGF Atletik
555762Mikkel KlejnstrupSparta AM400m51.681986Herre20182018T2 Ballerup AK
556762Christoffer SlothOdense Atletik800m 1.59.971985Herre20182018T5 Københavns IF
557761Christoffer SlothAalborg AM800m2.00.01985Herre20172017BT4 AGF Atletik
558761Casper Spure PedersenAGF Atletik100m11.442000Herre20152015BT8 AGF Atletik
559761Simon Jørn HansenBlovstrød Løverne3000m8.54.331991Herre20162016BT13 Københavns IF
560761Mikkel RamlowHolte Atletik200m23.262000Herre20162016BT15 Amager AC
561761Christoffer T MadsenKøbenhavns IF800m2.00.01992Herre20162016BT15 Amager AC
562761Lasse GilsfeldtKøbenhavns IF100m11.441994Herre20152015BT4 Københavns IF
563761Mikkel KlejnstrupSparta AM100m11.441986Herre20182018T2 Ballerup AK
564761Josef Abu-EesaSparta AM100m11.441975Herre20162016BT4 Amager AC
565760Karl-Gustav BrockdorffAalborg AM400m51.701999Herre20152015BT1 Aalborg AM
566760Oliver BjørslevAalborg Atletik og Motion3000m8.54.462000Herre20162016BT11 Aarhus 1900
567760Morten FagerlundHerning LK800m2.00.041986Herre20162016BT11 Aarhus 1900
568760Rodney PratdavisHvidovre AM400m51.701993Herre20172017BT7 Københavns IF
569760Alexander Seidler NielsenHvidovre AM3000m8.54.501999Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
570759Joachim RønsholtBallerup AK3000m8.54.801999Herre20172017BT1 Amager AC
571759Alexander Seidler NielsenHvidovre AM5000m15.17.131999Herre20172017BT7 Københavns IF
572759Anders Essom-StenzSparta AM800m2.00.051991Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
573758Alexander Le Fevre JohansenAGF Atletik1500m4.08.41988Herre20172017BT4 AGF Atletik
574758Alexander Le Fevre Johansen AGF Atletik800m2.00.121988Herre20152015ANC Aarhus 1900
575758Frederik HertzEsbjerg AM1500m4.08.41997Herre20152015BT11 AGF Atletik
576758Simon MathiasenHvidovre AM100m11.451996Herre20172017BT1 Amager AC
577758Marc LaursenViborg AM1500m4.08.391997Herre20172017BT9 AGF Atletik
578757Halfdan L BalslevAarhus 190010000m32.27.411991Herre20152015ANC Aarhus 1900
579757Thomas Sand NielsenAK Holstebro5000m15.17.951998Herre20172017BT9 AGF Atletik
580757Alexander NilssonMölndals AIK10000m32.27.531995Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
581757Søren RohdeNBRO3000m8.55.111989Herre20182018T4 Amager AC
582757Mathias KoldbySG Atletik 5000m15.17.71995Herre20162016BT14 AGF Atletik
583757Viktor HastrupSparta AM1500m4.08.481996Herre20152015BT5 Bagsværd AC
584757Christian Østergaard JørgensenEsbjerg AM5000m15.17.81986Herre20182018T7AGF Atletik
585756Mads DahlAalborg AM5000m15.18.11987Herre20162016BT14 AGF Atletik
586756Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF5000m15.18.261993Herre20152015BT5 Bagsværd AC
587756Emil AarestrupViborg AM5000m15.18.31995Herre20162016BT8 AGF Atletik
588755Rasmus Isager HansenAarhus 19001500m4.08.71989Herre20152015BT11 AGF Atletik
589755Anders BukhaveHerning LK5000m15.18.411988Herre20172017BT9 AGF Atletik
590755Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF3000m8.55.501976Herre20162016BT13 Københavns IF
591755Josef Abu-EesaSparta AM100m11.461975Herre20162016BT17 Fremad Holbæk
592755Jacob HvorupSparta AM100m11.461999Herre20172017BT1 Amager AC
593755Simon HolbekSparta AM3000m8.55.491986Herre20152015BT4 Københavns IF
594754Johannes WürtzAalborg AM1500m4.08.81995Herre20172017BT4 AGF Atletik
595754Jesper PedersenAK 731500m4.08.791975Herre20162016BT13 Københavns IF
596754Jesper PedersenAK 735000m15.18.791975Herre20152015BT10 Odense Atletik
597754Anton HarrsenHelsingør IF3000m8.55.781995Herre20162016BT13 Københavns IF
598754Andreas SchouKorsør AM400m51.821998Herre20162016BT9 Københavns IF
599754Brian JørgensenKøbenhavns IF400m51.811974Herre20172017BT7 Københavns IF
600754August BrozRanders Atletik Freja800m2.00.281996Herre20162016BT5 Skive AM
601754Niels Peter NielsenSparta AM5000m15.18.71987Herre20162016BT14 AGF Atletik
602753Christian LaugesenSparta AM100m11.471986Herre20162016BT4 Amager AC
603753Niels Peter NielsenSparta AM3000m8.55.981987Herre20152015BT4 Københavns IF
604752Frederik ErnstAGF Atletik5000m15.19.591995Herre20182018T1 Esbjerg AM
605752Rasmus LindgrenAGF Atletik5000m15.19.61978Herre20162016BT14 AGF Atletik
606752Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF3000m8.56.191993Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
607752Andreas SchouKorsør AM400m51.861998Herre20172017BT10 Fremad Holbæk
608752Jesper BokeforsMalmö AI3000m8.55.731994Herre20172017BT10 Fremad Holbæk
609752Bram VerhagenSparta AM1500m4.09.001993Herre20172017BT5 Bagsværd AC
610752Alex MogensenSÅN-Løberne3000m8.56.061994Herre20152015BT6 Aalborg AM
611751Christoffer SlothAalborg AM800m2.00.381985Herre20162016BT16 Skive AM
612751Rune SolliAalborg AMMile4.28.721992Herre20152015BT13 Aalborg AM
613751Anton HarrsenHelsingør IF5000m15.19.931995Herre20152015BT5 Bagsværd AC
614751René NielsenSkive AM10000m32.32.041974Herre20152015ANC Aarhus 1900
615750Jesper PedersenAK 7310000m32.33.281975Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
616750Patrick LeeseFrederiksberg IF1500m4.09.101988Herre20182018T2 Ballerup AK
617750Frederik RegliFrederiksberg IF100m11.481990Herre20162016BT9 Københavns IF
618750Daryoush YazdanyarFrederiksberg IF100m11.481986Herre20162016BT4 Amager AC
619750Nikolaj GravesSparta AM100m11.481998Herre20172017BT7 Københavns IF
620750Mads JørgensenFrederiksberg IF800m2.00.471988Herre20182018T5 Københavns IF
621749Alejandro MailletBlovstrød Løverne400m51.911998Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
622749Martin KristensenHvidovre AM200m23.351992Herre20172017BT8 Københavns IF
623749Markus Kirk KjeldsenSAK-77800m2.00.472001Herre20162016BT11 Aarhus 1900
624748Anton ØstdalBagsværd AC3000m8.57.032001Herre20172017BT1 Amager AC
625748Alexander Seidler NielsenHvidovre AM3000m8.56.891999Herre20162016BT2 Amager AC
626748Martin Eisemann de AlmeidaOdense Atletik800m2.00.51993Herre20172017BT4 AGF Atletik
627748Anders Essom-StenzSparta AM1500m4.09.321991Herre20152015BT5 Bagsværd AC
628748Frederik T. KapperSparta AM3000m8.57.001995Herre20172017BT1 Amager AC
629748Niels Peter NielsenSparta AM5000m15.20.781987Herre20152015BT5 Bagsværd AC
630747Simon Jørn HansenBlovstrød Løverne3000m8.57.161991Herre20162016BT6 Bagsværd AC
631747Rodney PratdavisHvidovre AM100m11.491993Herre20172017BT7 Københavns IF
632747Malthe NielsenSparta AM800m2.00.541999Herre20162016BT2 Amager AC
633747Josef Abu-EesaSparta AM100m11.491975Herre20162016BT13 Københavns IF
634747Mathias A. OlsenFrederiksberg IF100m11.491991Herre20182018T5 Københavns IF
635746Thorkild SundstrupAarhus Fremad Atletik5000m15.21.61980Herre20162016BT14 AGF Atletik
636746Thomas EsbensenHerning LK3000m8.57.311983Herre20162016BT5 Skive AM
637746Tom NijhuisViborg AM800m2.00.61997Herre20162016BT14 AGF Atletik
638746Mads Windahl KofoedViking Atletik800m2.00.581999Herre20172017BT1 Amager AC
639745Christian StounbergAarhus 1900 Triathlon5000m15.21.901995Herre20172017BT9 AGF Atletik
640745Sebastian V BuschardtBagsværd AC400m51.971997Herre20172017BT7 Københavns IF
641745Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF3000m8.57.561993Herre20162016BT13 Københavns IF
642745Alexander Seidler NielsenHvidovre AM5000m15.21.881999Herre20162016BT15 Amager AC
643745Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF10000m32.37.031976Herre20152015ANC Aarhus 1900
644745Christian LaugesenSparta AM100m11.501986Herre20172017BT3 Ballerup AK
645745Rune JacobsenSparta AM100m11.501994Herre20162016BT4 Amager AC
646745Martin Eisemann de AlmeidaOdense Atletik800m2.00.681993Herre20182018T5 Københavns IF
647744AAM HAalborg AM4x200m1.33.99Herre20152015BT1 Aalborg AM
648744Jacob Qvist JensenAarhus Fremad Atletik800m2.00.71995Herre20162016BT14 AGF Atletik
649744Jacob Qvist JensenAarhus Fremad Atletik800m2.00.691995Herre20162016BT11 Aarhus 1900
650744Esben HornumAGF Atletik10000m32.37.671989Herre20152015ANC Aarhus 1900
651744Jesper PedersenAK 735000m15.22.391975Herre20152015BT8 AGF Atletik
652744Lukas JensenBallerup AK800m2.00.681997Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
653744Sebastian PerssonHeleneholms IF800m2.00.71991Herre20162016BT15 Amager AC
654744Jonas LyngholmKøge Atletik5000m15.22.441987Herre20162016BT9 Københavns IF
655744Alessandro FrisonSparta AM3000m8.57.721991Herre20152015BT4 Københavns IF
656744Jan Elmar Sørensen3000m8.57.791991Herre20162016BT13 Københavns IF
657744Richard D JensenSparta AM5000m15.22.221985Herre20182018T6 Frederiksberg IF
658744Eskil SchøningOK Pan5000m15.22.31989Herre20182018T7AGF Atletik
659743Morten MarinussenAalborg AM5000m15.22.651984Herre20152015BT10 Odense Atletik
660743Rasmus Isager HansenAarhus 19003000m8.57.971989Herre20162016BT11 Aarhus 1900
661743Abdirisak Ahmed MahamadOdense Atletik800m2.00.721996Herre20152015BT10 Odense Atletik
662743August BrozRanders Freja Atletik800m2.00.741996Herre20152015BT10 Odense Atletik
663743Thomas AndersenSparta AM3000m8.57.931995Herre20162016BT17 Fremad Holbæk
664743Conrad LindSparta AM1500m4.09.762001Herre20182018T2 Ballerup AK
665743Elias ShifrisViborg AM800m2.00.722002Herre20182018T1 Esbjerg AM
666742Thor NørskovBlovstrød Løverne5000m15.22.921994Herre20152015BT5 Bagsværd AC
667742Frederik RegliFrederiksberg IF100m11.511990Herre20172017BT7 Københavns IF
668742Bo AbrahamssonKøbenhavns IF3000m8.58.181976Herre20162016BT6 Bagsværd AC
669742Dennis ForsgrenMalmö AI800m2.00.781993Herre20162016BT7 Hvidovre AM
670742Frederik FürstenbergSparta AM1500m4.09.831993Herre20172017BT8 Københavns IF
671742Jonas Andersen SeebachSparta AM3000m8.58.111983Herre20152015BT4 Københavns IF
672742Julian GregersenTreysti800m2.00.761998Herre20172017BT7 Københavns IF
673741Morten Rødgaard­Hansen Aarhus Fremad Atletik800m2.00.791990Herre20152015ANC Aarhus 1900
674741Alessandro FrisonSparta AM1500m4.09.991991Herre20152015BT5 Bagsværd AC
675741Khavaquia RasmussenSparta AM1500m4.09.991992Herre20152015BT5 Bagsværd AC
676741Max BoderskovÅrhus 1900800m2.00.81987Herre20172017BT4 AGF Atletik
677741Jonathan MakwarthKøbenhavns IF800m2.00.822000Herre20182018T5 Københavns IF
678741Simon LarsenLøbeklubben Runaar5000m15.23.21991Herre20182018T7AGF Atletik
679741Christoffer SlothOdense Atletik800m2.00.81985Herre20182018T7AGF Atletik
680740Daniel AndersenAalborg AM300m37.082001Herre20162016BT16 Skive AM
681740Alexander DautelFrederiksberg IF5000m15.23.811988Herre20172017BT7 Københavns IF
682740Anders BondeHerning LK5000m15.23.741991Herre20152015BT8 AGF Atletik
683740Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF10000m32.41.571976Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
684740Klaus Præst JacquéKøbenhavns IF400m52.071992Herre20152015BT5 Bagsværd AC
685740Jonas LyngholmKøge Atletik5000m15.23.821987Herre20152015BT5 Bagsværd AC
686740Peter Uldall TorpNBRO800m2.00.851996Herre20172017BT9 AGF Atletik
687740Mubaarik IbrahimOdense Atletik5000m15.23.871998Herre20162016BT4 Amager AC
688740Paulo JensenSparta AM3000m8.58.621979Herre20162016BT13 Københavns IF
689740Yousef BellouchFrederiksberg IF3000m8.58.791998Herre20182018T5 Københavns IF
690739Mads KarlssonAGF Atletik10000m32.41.681984Herre20152015ANC Aarhus 1900
691739Theis LæssøeAmager AC800m2.00.901993Herre20172017BT3 Ballerup AK
692739Henrik GregersenAmager AC800m2.00.871980Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
693739Nikolaj GravesSparta AM100m11.521998Herre20162016BT13 Københavns IF
694739Rúni JacobsenSparta AM100m11.521994Herre20162016BT9 Københavns IF
695739Mikkel KlejnstrupSparta AM100m11.521986Herre20162016BT4 Amager AC
696739Niels Peter NielsenSparta AM5000m15.24.051987Herre20152015BT10 Odense Atletik
697739Khavaquia RasmussenSparta AM5000m15.24.011992Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
698739Elias ShifrisViborg AM800m2.00.92002Herre20172017BT4 AGF Atletik
699738Paulo Jensen-5000m15.24.501979Herre20172017BT7 Københavns IF
700738Nicholas V SkovAarhus 19003000m8.59.041979Herre20152015BT4 Københavns IF
701738Mohamed HersiFIF Frederiksberg1500m4.10.201994Herre20172017BT5 Bagsværd AC
702738Torben KirchnerGermany3000m8.58.911987Herre20162016BT6 Bagsværd AC
703738Anders BondeHerning LK5000m15.24.31991Herre20182018T7AGF Atletik
704737Steffen Falch LarsenBlovstrød LøverneMile4.30.081989Herre20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
705737Jean Bosco NshimiyimanaHvidovre AM800m2.00.951995Herre20162016BT7 Hvidovre AM
706737Christoffer T MadsenKøbenhavns IF1500m4.10.351992Herre20152015BT5 Bagsværd AC
707737Malthe NielsenSparta AM1500m4.10.351999Herre20152015BT5 Bagsværd AC
708737Paulo JensenSparta AM3000m8.59.161979Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
709737Emil AarestrupViborg AM5000m15.24.811995Herre20172017BT9 AGF Atletik
710737Henrik GehlertViborg AM5000m15.24.921994Herre20172017BT9 AGF Atletik
711737Emil PallesenAGF Atletik1500m4.10.32001Herre20182018T7AGF Atletik
712736Omar Hassan (u)Aarhus Fremad Atletik800m2.01.01991Herre20162016BT14 AGF Atletik
713736Rasmus NyboAGF Atletik100m11.531989Herre20162016BT16 Skive AM
714736Sharif ToranBlovstrød Løverne5000m15.24.971976Herre20152015BT5 Bagsværd AC
715736Asmund Biesbjerg JensenNBRO5000m15.24.931994Herre20172017BT9 AGF Atletik
716736Thomas Svare EhlersNBRO5000m15.25.061989Herre20162016BT15 Amager AC
717736Richard D JensenSparta AM5000m15.25.001985Herre20162016BT1 Bagsværd AC
718736Magnus HøjenViborg AM5000m15.25.181993Herre20152015BT1 Aalborg AM
719736Nikolaj DamOdense Atletik3000m8.59.511990Herre20182018T5 Københavns IF
720735Steffen Falch LarsenBlovstrød Løverne3000m8.59.531989Herre20172017BT1 Amager AC
721735Magnus DewettHerning LK5000m15.25.31995Herre20152015BT11 AGF Atletik
722735Mike AndersenKorsør AM200m23.471994Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
723735Richard D JensenSparta AM800m2.01.061985Herre20162016BT6 Bagsværd AC
724734Nicholas V SkovAarhus 19003000m8.59.771979Herre20152015ANC Aarhus 1900
725734Jesper PedersenAK 731500m4.10.561975Herre20152015BT9 Helsingør IF
726734Mads JørgensenFrederiksberg IF1500m4.10.631988Herre20182018T2 Ballerup AK
727734Alexander Seidler NielsenHvidovre AM3000m8.59.841999Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
728734Endre Eikenes Røsaker (u)Københavns IF100m11.541996Herre20172017BT3 Ballerup AK
729734Jonas BirkkjærOdense Atletik5000m15.25.691990Herre20172017BT7 Københavns IF
730733Anton HarrsenHelsingør IF5000m15.26.231995Herre20162016BT15 Amager AC
731733Marcus RønnKøge Atletik5000m15.26.321993Herre20172017BT9 AGF Atletik
732733Mathias PetersenTri Team SDU5000m15.26.201995Herre20152015BT10 Odense Atletik
733733Linus LindquistSparta AM1500m4.10.662002Herre20182018T6 Frederiksberg IF
734733Jakob RiisÅrhus 19005000m15.26.01982Herre20182018T7AGF Atletik
735732Andreas RebstrupAalborg Atletik og Motion800m2.01.192000Herre20162016BT11 Aarhus 1900
736732Magnus Nyman Hall Aarhus 1900800m2.01.171999Herre20152015ANC Aarhus 1900
737732Simon Jørn HansenBlovstrød Løverne3000m9.00.161991Herre20152015BT4 Københavns IF
738732Thomas EsbensenHerning LK5000m15.26.521983Herre20152015BT8 AGF Atletik
739732Alexander Seidler NielsenHvidovre AM5000m15.26.581999Herre20152015BT5 Bagsværd AC
740732Christian SonneNBRO5000m15.26.591988Herre20162016BT15 Amager AC
741732Jonas GertsenOdense Atletik1500m4.10.81998Herre20162016BT8 AGF Atletik
742732Emil AarestrupViborg AM2000m5.44.701995Herre20162016BT16 Skive AM
743732Thor SkifteFrederiksberg IF400m52.211997Herre20182018T6 Frederiksberg IF
744731Daniel ElkrogAGF Atletik100m11.551989Herre20152015BT8 AGF Atletik
745731Jesper PedersenAK 733000m9.00.441975Herre20162016BT2 Amager AC
746731Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF1500m4.10.901993Herre20172017BT8 Københavns IF
747731Morten FagerlundHerning LK800m2.01.221986Herre20162016BT2 Amager AC
748731August BrozRanders Atletik Freja1500m4.10.91996Herre20162016BT14 AGF Atletik
749731Jonas Bruun GregersenSkive AM200m23.502001Herre20182018T3 Skive AM
750731Rene KaastrupSkive AM100m11.551975Herre20152015BT8 AGF Atletik
751731Christian TrajkovskiSparta AM100m11.551965Herre20162016BT4 Amager AC
752731Emil AarestrupViborg AM3000m9.00.411995Herre20162016BT5 Skive AM
753730Jesper PedersenAK 73Mile4.30.771975Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
754730Sharif ToranBlovstrød Løverne3000m9.00.641976Herre20152015BT4 Københavns IF
755730Jesper PedersenKøbenhavns IF5000m15.27.31975Herre20172017BT4 AGF Atletik
756730Christoffer T MadsenKøbenhavns IF3000mF10.08.521992Herre20162016BT6 Bagsværd AC
757730Jesper PedersenKøbenhavns IF3000m9.00.561975Herre20172017BT1 Amager AC
758730Martin Eisemann de AlmeidaOdense Atletik3000m9.00.691993Herre20162016BT17 Fremad Holbæk
759730Thor Bendix MadsenSparta AM5000m15.27.101999Herre20162016BT15 Amager AC
760729Jesper PedersenAK 735000m15.27.671975Herre20152015BT5 Bagsværd AC
761729Emil SkovhøjAmager AC800m2.01.301991Herre20172017BT1 Amager AC
762729Christian Østergaard JørgensenEsbjerg AM5000m15.27.421986Herre20172017BT9 AGF Atletik
763729Jonathan KureKøbenhavns IF400m52.271997Herre20182018T4 Amager AC
764729Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF3000m9.00.841976Herre20172017BT1 Amager AC
765729Martin Eisemann de AlmeidaOdense Atletik1500m4.11.061993Herre20172017BT2 Københavns IF
766729Simon HvelplundSparta AM400m52.271984Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
767729Mads JørgensenFrederiksberg IF1500m4.11.021988Herre20182018T6 Frederiksberg IF
768728Jesper PedersenKøbenhavns IF1500m4.11.121975Herre20182018T2 Ballerup AK
769728Brian JørgensenKøbenhavns IF100m11.561974Herre20152015BT4 Københavns IF
770728Frederik FürstenbergSparta AM800m2.01.351993Herre20152015BT4 Københavns IF
771728Jan Elmar SørensenTreysti5000m15.27.911991Herre20162016BT15 Amager AC
772727Klaus Præst JaquéBagsværd AC400m52.301992Herre20172017BT7 Københavns IF
773727Kenneth VestesenEsbjerg AM10000m32.51.801990Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
774727Alexander DautelFrederiksberg IF1500m4.11.271988Herre20172017BT8 Københavns IF
775727Jonathan M. AdamsenKøbenhavns IF1500m4.11.251995Herre20172017BT7 Københavns IF
776727Martin Eisemann de AlmeidaOdense Atletik1500m4.11.221993Herre20172017BT5 Bagsværd AC
777727Frederik Bruun JensenNBRO3000m9.01.421994Herre20182018T5 Københavns IF
778726Omer Hassen OmerAarhus Fremad Atletik5000m15.28.61990Herre20152015BT11 AGF Atletik
779726Marcus Rønn Blovstrød Løverne5000m15.28.651993Herre20182018T1 Esbjerg AM
780726Daniel HenriksenSparta AM100m11.571996Herre20172017BT1 Amager AC
781725Frederik MogensenAmager AC1500m4.11.431998Herre20152015BT5 Bagsværd AC
782725Kasper HansenOdense Atletik5000m15.29.131989Herre20172017BT7 Københavns IF
783725Niels Peter NielsenSparta AM5000m15.28.881987Herre20152015BT12 Fremad Holbæk
784724Pär-Johan LifBlovstrød Løverne1500m4.11.521973Herre20152015BT5 Bagsværd AC
785724Alexander Seidler NielsenHvidovre AM5000m15.29.451999Herre20162016BT9 Københavns IF
786724Marcus RønnKøge Atletik3000m9.01.901993Herre20172017BT8 Københavns IF
787724Mads SkaaningSparta AM5000m15.29.21995Herre20172017BT4 AGF Atletik
788724Tom NijhuisViborg AM800m2.01.51997Herre20172017BT4 AGF Atletik
789724Henrik GehlertOdense Atletik5000m15.29.21994Herre20182018T7AGF Atletik
790723Sharif ToranBlovstrød Løverne3000m9.02.041976Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
791723Thor NørskovBlovstrød Løverne5000m15.29.811994Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
792723Jesper PedersenKøbenhavns IF1500m4.11.571975Herre20172017BT2 Københavns IF
793723Christoffer T MadsenKøbenhavns IF3000m9.02.121992Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
794723Endre Eikenes Røsaker (u)Københavns IF200m23.571996Herre20172017BT2 Københavns IF
795723Kasper HansenOdense Atletik5000m15.29.661989Herre20152015BT9 Helsingør IF
796723Michael Noes AndersenSparta AM100m11.581991Herre20182018T2 Ballerup AK
797723Mads SkaaningSparta AM5000m15.29.801995Herre20172017BT2 Københavns IF
798723Emil AarestrupViborg AM5000m15.29.71995Herre20152015BT11 AGF Atletik
799723Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF3000m 9.02.331976Herre20182018T5 Københavns IF
800722Simon LarsenAarhus 19003000m9.02.191991Herre20152015ANC Aarhus 1900
801722Alexander Le Fevre Johansen AGF Atletik800m2.01.61988Herre20152015BT8 AGF Atletik
802722Leslie OlivierFrederiksberg IF5000m15.29.931972Herre20152015BT5 Bagsværd AC
803722Julian GregersenTreysti3000m9.02.171998Herre20172017BT8 Københavns IF
804722Mohamed HersiFrederiksberg IF1500m4.11.741994Herre20182018T6 Frederiksberg IF
805721Jonas Lindholt Aarhus 19001500m4.11.81984Herre20152015BT11 AGF Atletik
806721Nikolaj Bauer AndersenAarhus Fremad Atletik5000m15.30.31973Herre20152015BT11 AGF Atletik
807721Esben HornumAGF Atletik5000m15.30.51989Herre20162016BT14 AGF Atletik
808721Jean Bosco NshimiyimanaHvidovre AM800m2.01.621995Herre20162016BT2 Amager AC
809721Alexander Seidler NielsenHvidovre AM5000m15.30.301999Herre20152015BT12 Fremad Holbæk
810721Anders Essom-StenzSparta AM800m2.01.631991Herre20162016BT7 Hvidovre AM
811720Søren BallhausenBallerup AK100m11.591992Herre20162016BT13 Københavns IF
812720Mikkel JensenFredericia Triathlon Team1500m4.11.891995Herre20172017BT9 AGF Atletik
813720Mathias A. OlsenFrederiksberg IF100m11.591991Herre20172017BT7 Københavns IF
814720Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF5000m15.30.711976Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
815719Alexander Krogh JohansenAGF Atletik800m2.01.71988Herre20162016BT14 AGF Atletik
816719Niels Peter NielsenSparta AM3000m9.02.811987Herre20162016BT13 Københavns IF
817719Simon HvelplundSparta AM200m23.601984Herre20162016BT13 Københavns IF
818719Max BoderskovÅrhus 1900800m2.01.71987Herre20182018T7AGF Atletik
819718Thor SkifteAmager AC1500m4.12.071997Herre20172017BT8 Københavns IF
820718Martin KristensenHvidovre AM100m11.601992Herre20172017BT7 Københavns IF
821717Joachim Weel RosboBagsværd AC5000m15.31.851997Herre20182018T2 Ballerup AK
822717Mohamed HersiFrederiksberg IF1500m4.12.121994Herre20172017BT8 Københavns IF
823717Mohamed HersiFrederiksberg IF1500m4.12.161994Herre20172017BT2 Københavns IF
824717Christoffer T MadsenKøbenhavns IF800m2.01.811992Herre20162016BT9 Københavns IF
825717Paulo JensenSparta AM5000m15.31.621979Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
826717Miki TaagholtTri Team SDU5000m15.31.831994Herre20152015BT10 Odense Atletik
827716Rasmus Isager HansenAarhus 190010000m33.00.501989Herre20152015ANC Aarhus 1900
828716Christian MadsenBlovstrød Løverne5000m15.32.091977Herre20182018T2 Ballerup AK
829716Mathias A. OlsenFrederiksberg IF200m23.621992Herre20172017BT8 Københavns IF
830716Morten FagerlundHerning LK800m2.01.861986Herre20162016BT5 Skive AM
831716Jean Bosco NshimiyimanaHvidovre AM800m2.01.841995Herre20162016BT6 Bagsværd AC
832716Max BoderskovÅrhus 190010000m33.00.451987Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
833715Paulo Jensen-5000m15.32.421979Herre20172017BT5 Bagsværd AC
834715Oliver BjørslevAalborg AM3000m9.03.682000Herre20152015ANC Aarhus 1900
835715Max BoderskovAarhus 1900800m2.01.901987Herre20172017BT9 AGF Atletik
836715Abdishakur MohamedAGF Atletik800m2.01.91997Herre20172017BT4 AGF Atletik
837715Asgedom BerhaneEsbjerg AM1500m4.12.361990Herre20172017BT9 AGF Atletik
838715Mads MørchHolte Atletik400m52.532001Herre20182018T4 Amager AC
839715Christian LaugesenSparta AM100m11.611986Herre20172017BT1 Amager AC
840715Emil FrændeSparta AM100m11.612000Herre20172017BT1 Amager AC
841714Henrik GregersenAmager AC800m2.01.911980Herre20152015BT10 Odense Atletik
842714Patrick LeeseNBRO3000m9.03.961989Herre20162016BT13 Københavns IF
843714Mads SkaaningSparta AM1500m4.12.431995Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
844714Frederik T. KapperSparta AM1500m4.12.41995Herre20182018T7AGF Atletik
845713Rasmus BaltzersenBallerup AK1500m4.12.522002Herre20182018T2 Ballerup AK
846713Alexander Seidler NielsenHvidovre AM5000m15.33.171999Herre20172017BT2 Københavns IF
847713Adam MånssonMAI3000m 9.04.351989Herre20182018T5 Københavns IF
848713Sebastian V BuschardtBagsværd AC400m52.581997Herre20182018T5 Københavns IF
849712Jakob RiisAarhus 19005000m15.33.581982Herre20172017BT9 AGF Atletik
850712Nicholas V SkovAarhus 19005000m15.33.591979Herre20172017BT5 Bagsværd AC
851712Simon Jørn HansenBlovstrød Løverne3000m9.04.331991Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
852712Mikkel RamlowHolte Atletik100m11.622000Herre20162016BT4 Amager AC
853712Micki Borgen MorellIK Olympia800m2.02.022000Herre20172017BT7 Københavns IF
854712Søren BrasenKøbenhavns IF800m2.02.01984Herre20162016BT15 Amager AC
855712Abdirisak Ahmed MahamadOdense Atletik800m2.02.01996Herre20162016BT14 AGF Atletik
856712Bram VerhagenSparta AM1500m4.12.631993Herre20172017BT2 Københavns IF
857712Christian TrajkovskiSparta AM100m11.621965Herre20162016BT13 Københavns IF
858712Mikkel KlejnstrupSparta AM200m23.661986Herre20152015BT4 Københavns IF
859712Thorkild SundstrupÅrhus Fremad5000m15.33.581980Herre20182018T1 Esbjerg AM
860712Nikolaj DamOdense Atletik3000mF Herrer10.13.721990Herre20182018T6 Frederiksberg IF
861711Jonas Lindholt Aarhus 190010000m33.04.821984Herre20152015ANC Aarhus 1900
862711Alexander Le Fevre JohansenAGF Atletik1500m4.12.71988Herre20162016BT8 AGF Atletik
863711Alexander Seidler NielsenHvidovre AM3000m9.04.511999Herre20162016BT6 Bagsværd AC
864711Albert RanningKøbenhavns IF400m52.611998Herre20172017BT1 Amager AC
865711Simon HolbekSparta AM5000m15.34.021986Herre20152015BT9 Helsingør IF
866710Max Boderskov Aarhus 190010000m33.05.521987Herre20152015ANC Aarhus 1900
867710Anton ØstdalBagsværd AC5000m15.34.372001Herre20182018T2 Ballerup AK
868710Søren JøhnkBagsværd AC400m52.621997Herre20162016BT1 Bagsværd AC
869710Frederik RegliFrederiksberg IF100m11.631990Herre20162016BT13 Københavns IF
870710Mike AndersenKorsør AM200m23.671994Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
871710Jonathan AdamsenKøbenhavns IF800m2.02.111996Herre20152015BT4 Københavns IF
872710Malthe NielsenSparta AM800m2.02.101999Herre20162016BT6 Bagsværd AC
873710Mads LundSparta AM100m11.632000Herre20162016BT13 Københavns IF
874710Mads LundSparta AM100m11.632000Herre20162016BT4 Amager AC
875710Patrick Leese3000m9.04.641988Herre20172017BT3 Ballerup AK
876710David OtzenHvidovre AM400m52.621998Herre20182018T6 Frederiksberg IF
877710Thor Bendix MadsenKTK 865000m15.34.141999Herre20182018T6 Frederiksberg IF
878709Rasmus Isager HansenAarhus 19003000m9.04.871989Herre20162016BT2 Amager AC
879709Endre Eikenes Røsaker (u)Københavns IF200m23.681996Herre20172017BT3 Ballerup AK
880709Anders Essom-StenzSparta AM800m2.02.161991Herre20162016BT9 Københavns IF
881709Richard D JensenSparta AM800m2.02.141985Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
882709Mads SkaaningSparta AM5000m15.34.81995Herre20162016BT8 AGF Atletik
883708Frederik MogensenAmager AC800m2.02.201998Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
884708Magnus DewettHerning LK5000m15.35.141995Herre20152015BT10 Odense Atletik
885708Thor NielsenKøbenhavns IF200m23.691993Herre20172017BT2 Københavns IF
886708Patrik SchneidgenRanders Atletik Freja200m23.691994Herre20182018T3 Skive AM
887708Anders PedersenÅrhus 19005000m15.35.11993Herre20162016BT14 AGF Atletik
888707Thomas MadsenAGF Atletik5000m15.35.471985Herre20172017BT9 AGF Atletik
889707Søren BallhausenBallerup AK100m11.641992Herre20172017BT7 Københavns IF
890707Rasmus Thornbjerg KlausenFremad Holbæk100m11.642000Herre20162016BT15 Amager AC
891707Morten FagerlundHerning LK2000m5.47.841986Herre20162016BT16 Skive AM
892707Markus Kirk KjeldsenSAK-771500m4.13.12001Herre20152015BT11 AGF Atletik
893707Jeppe SideniusTrongårdens IF1500m4.13.091992Herre20182018T6 Frederiksberg IF
894706Andreas DamAGF Atletik5000m15.35.851989Herre20172017BT9 AGF Atletik
895705Mads DahlAalborg AM5000m15.35.91987Herre20162016BT8 AGF Atletik
896705Ebbe MøllerAGF Atletik3000m9.05.802001Herre20182018T3 Skive AM
897705Klaus Præst JacqueBagsværd AC800m2.02.301992Herre20172017BT3 Ballerup AK
898705Anders BukhaveHerning LK5000m15.36.11988Herre20162016BT14 AGF Atletik
899705Jean Bosco NshimiyimanaHvidovre AM400m52.721995Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
900705Frederik T. KapperSparta AM1500m4.13.281995Herre20182018T2 Ballerup AK
901705Jacob WolfgangKøbenhavns IF400m52.721981Herre20182018T6 Frederiksberg IF
902704Emil K StrømSparta AM100m11.651993Herre20182018T4 Amager AC
903704Samuel MarcusSparta AM200m23.721999Herre20172017BT8 Københavns IF
904703Anders PedersenAarhus 19005000m15.36.941993Herre20172017BT9 AGF Atletik
905703Esben HornumAGF Atletik5000m15.36.71989Herre20152015BT11 AGF Atletik
906703Anders BukhaveHerning LK5000m15.36.671988Herre20152015BT8 AGF Atletik
907703Emil HansenKøbenhavns IF3000m9.06.251987Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
908703Lucas SoulierSlagelse Atletik DELTA400m52.752002Herre20172017BT1 Amager AC
909703Marc Hanselmann NielsenSparta AM200m23.731999Herre20162016BT13 Københavns IF
910702Jens Hæstrup KroghAarhus Fremad Atletik10000m33.12.171967Herre20152015ANC Aarhus 1900
911702Anders BukhaveHerning LK2000m5.48.541988Herre20162016BT16 Skive AM
912701Oliver BjørslevAalborg AM3000m9.06.552000Herre20162016BT2 Amager AC
913701Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF1500m4.13.631993Herre20182018T2 Ballerup AK
914701Simon Müller LarsenIngen5000m15.37.631991Herre20172017BT9 AGF Atletik
915701Jonas LyngholmKøge Atletik3000m9.06.581987Herre20152015BT4 Københavns IF
916701Johannes WürtzAalborg AM5000m15.37.51995Herre20182018T7AGF Atletik
917700Martin JohansenAalborg AM200m23.761995Herre20152015BT13 Aalborg AM
918700Frederik ErnstAGF Atletik1500m4.13.71995Herre20162016BT8 AGF Atletik
919700Jesper PedersenAK 735000m15.37.931975Herre20162016BT9 Københavns IF
920700Klaus Præst JaquéBagsværd AC200m23.761992Herre20172017BT8 Københavns IF
921700Marc LövgrenHeleneholms IF800m2.02.501974Herre20162016BT7 Hvidovre AM
922700Jonas LyngholmKøge Atletik5000m15.38.001987Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
923700Oliver ByrialSparta AM400m52.801999Herre20162016BT17 Fremad Holbæk
924700Richard D JensenSparta AM1500m4.13.781985Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
925700Ebbe MøllerAGF Atletik1500m4.13.72001Herre20182018T7AGF Atletik
926699Thor SkifteAmager AC800m2.02.571997Herre20172017BT1 Amager AC
927699Mads Sjørslev ChristensenOdense Atletik100m11.671994Herre20152015BT10 Odense Atletik
928699Mads HenriksenSparta AM3000m9.07.151994Herre20182018T5 Københavns IF
929698David ChristiansenAGF Atletik300m37.671982Herre20162016BT16 Skive AM
930698Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF5000m15.38.661993Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
931698René NielsenSkive AM2000m5.49.071974Herre20162016BT16 Skive AM
932697Anders-Dres TarbensenEsbjerg AM1500m4.14.02001Herre20162016BT8 AGF Atletik
933697Mathias A. OlsenFrederiksberg IF100m11.681991Herre20172017BT3 Ballerup AK
934697Jonas BirkkjærOdense Atletik5000m15.38.971990Herre20152015BT10 Odense Atletik
935697Daniel HenriksenSparta AM100m11.681996Herre20162016BT13 Københavns IF
936697William DevantierSparta AM400m52.862000Herre20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
937696Sebastian Valentin BuschaBagsværd AC400m52.881997Herre20152015BT5 Bagsværd AC
938696Jonas Birkkjær Odense Atletik10000m33.17.091990Herre20152015ANC Aarhus 1900
939696Morten Puggaard RavnSparta AM5000m15.39.431984Herre20162016BT9 Københavns IF
940695Noel MonoAalborg AM800m2.02.731998Herre20152015BT10 Odense Atletik
941695Max BoderskovAarhus 19003000m9.07.901987Herre20162016BT2 Amager AC
942695Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF800m2.06.161997Herre20152015BT4 Københavns IF
943695Alex PuggaardHechmann Mikkeller Racing Club5000m15.39.511976Herre20182018T2 Ballerup AK
944695Mads SkaaningSparta AM800m2.02.741995Herre20152015BT4 Københavns IF
945695Jakob RiisÅrhus 19005000m15.39.51982Herre20162016BT14 AGF Atletik
946694Frederik RegliFrederiksberg IF100m11.691990Herre20182018T2 Ballerup AK
947694Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF3000m9.08.021993Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
948694Frederik RegliFrederiksberg IF100m11.691990Herre20172017BT2 Københavns IF
949694Christoffer T MadsenKøbenhavns IF1500m4.14.271992Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
950694Mikkel KlejnstrupSparta AM100m11.691986Herre20162016BT13 Københavns IF
951694Sam MarcusSparta AM200m23.811999Herre20172017BT2 Københavns IF
952693Christoffer SlothAalborg AM800m2.02.81985Herre20162016BT8 AGF Atletik
953693Jesper PedersenAK 73Mile4.34.411975Herre20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
954693Christoffer T MadsenKøbenhavns IF1500m4.14.401992Herre20162016BT13 Københavns IF
955693Frederik T. KapperSparta AM1500m4.14.371995Herre20172017BT2 Københavns IF
956693Klaus HagensenÅrhus 19005000m15.40.41982Herre20162016BT8 AGF Atletik
957693Frederik Bruun JensenNBRO5000m15.40.331994Herre20182018T6 Frederiksberg IF
958692Alexander DautelFrederiksberg IF3000m9.08.501988Herre20172017BT8 Københavns IF
959692Kasper PedersenOdense Atletik10000m33.20.191977Herre20152015ANC Aarhus 1900
960692Jeppe RisvigSkive AM800m2.02.872001Herre20162016BT16 Skive AM
961692Patrick Leese5000m15.40.801988Herre20172017BT2 Københavns IF
962691Oliver BjørslevAalborg AM800m2.02.902000Herre20162016BT2 Amager AC
963691Amar KrsoEsbjerg AM400m52.971989Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
964691Thor NielsenKøbenhavns IF100m11.701993Herre20172017BT2 Københavns IF
965691Alex PuggaardSparta AM3000m9.08.811979Herre20172017BT3 Ballerup AK
966691Marc Hanselmann NielsenSparta AM100m11.701999Herre20162016BT13 Københavns IF
967691Richard D JensenSparta AM3000m9.08.661985Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
968691Anders PedersenÅrhus 19005000m15.41.11993Herre20162016BT8 AGF Atletik
969691Martin PanduroKøbenhavns IF400m52.981994Herre20182018T5 Københavns IF
970690Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF1500m15.04.371997Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
971690Frederik ClausenFrederiksberg IF3000m9.08.871983Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
972690Magnus DewettHerning LK5000m15.41.61995Herre20162016BT8 AGF Atletik
973690Brian JørgensenKøbenhavns IF200m23.841969Herre20152015BT4 Københavns IF
974690Frederik T. KapperSparta AM5000m15.41.621995Herre20172017BT7 Københavns IF
975690Jakob EdsenHerning LK5000m15.41.51993Herre20182018T7AGF Atletik
976689Morten FagerlundHerning LK1500m4.14.81986Herre20162016BT14 AGF Atletik
977689Endre Eikenes Røsaker (u)Københavns IF100m11.711996Herre20172017BT2 Københavns IF
978689Membratom TesformSAK-77800m2.02.982000Herre20152015ANC Aarhus 1900
979689Alex PuggaardSparta AM5000m15.41.831976Herre20172017BT5 Bagsværd AC
980689Richard D JensenSparta AM5000m15.41.671985Herre20162016BT4 Amager AC
981689Jonathan AquinoSparta AM100m11.711999Herre20152015BT4 Københavns IF
982689Richard D JensenSparta AM5000m15.41.71985Herre20182018T7AGF Atletik
983688Daniel VestergaardAarhus Fremad Atletik5000m15.42.11980Herre20162016BT8 AGF Atletik
984688Anton MjöbäckIK Hellas400m53.032000Herre20172017BT7 Københavns IF
985688Andreas SchouKorsør AM200m23.861998Herre20162016BT15 Amager AC
986688Kasper KesjeSparta AM3000m9.09.451999Herre20182018T5 Københavns IF
987687Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF5000m15.42.371993Herre20172017BT2 Københavns IF
988687Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF3000m9.09.561993Herre20162016BT2 Amager AC
989687Martin Egebjerg OlesenNBRO5000m15.42.451995Herre20172017BT2 Københavns IF
990687August BrozRanders Freja Atletik1500m4.15.01996Herre20152015BT11 AGF Atletik
991687Jakob MichaelsenRanders Freja Atletik800m2.03.061995Herre20152015ANC Aarhus 1900
992687Daniel VestergaardAarhus Fremad Atletik5000m15.42.51980Herre20172017BT4 AGF Atletik
993686Rasmus AalundFremad Holbæk100m11.722000Herre20152015BT12 Fremad Holbæk
994686Anton HarrsenHelsingør Atletik3000m9.09.691995Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
995686Jonas BergHerning LK5000m15.42.851987Herre20152015BT5 Bagsværd AC
996686Martin KristensenHvidovre AM100m11.721992Herre20172017BT8 Københavns IF
997686Jean Bosco NshimiyimanaHvidovre AM400m53.071995Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
998686Nicholas V SkovÅrhus 19005000m15.42.81979Herre20172017BT4 AGF Atletik
999686Emil GrovnFrederiksberg IF100m11.721998Herre20182018T5 Københavns IF
1000685Lars EjaasAGF Atletik5000m15.43.41981Herre20162016BT8 AGF Atletik
1001685Mads SkaaningSparta AM5000m15.43.231995Herre20162016BT4 Amager AC
1002684Simon HolstAmager AC1000m2.40.151998Herre20162016BT4 Amager AC
1003684Frederik RegliFrederiksberg IF100m11.731990Herre20172017BT8 Københavns IF
1004684Mohamed HersiFrederiksberg IFMile4.35.361994Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
1005684Søren BrasenKøbenhavns IF800m2.03.211984Herre20162016BT7 Hvidovre AM
1006684Samuel MarcusSparta AM200m23.891999Herre20162016BT13 Københavns IF
1007684Alex MogensenSÅN-løberne3000m9.10.241994Herre20162016BT7 Hvidovre AM
1008683Kristian Broløs DamgaardAGF Atletik1500m4.15.31995Herre20152015BT11 AGF Atletik
1009683Daniel ElkrogAGF Atletik200m23,.91989Herre20152015BT8 AGF Atletik
1010682Morten Rødgaard­Hansen Aarhus Fremad Atletik800m2.03.31990Herre20152015BT8 AGF Atletik
1011682Steffen Falch LarsenBlovstrød Løverne3000m9.10.551989Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
1012682Morten FagerlundHerning LK3000mF10.22.391986Herre20162016BT10 Skive AM
1013682Romain BaudetSparta AM1500m4.15.431992Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
1014682Morten Puggaard RavnSparta AM5000m15.44.331984Herre20162016BT4 Amager AC
1015681Jesper PedersenAK 731000m2.40.351975Herre20162016BT17 Fremad Holbæk
1016681Kristoffer PedersenKøbenhavns IF100m11.741991Herre20172017BT7 Københavns IF
1017681Bo AbrahamssonKøbenhavns IF5000m15.44.751976Herre20162016BT1 Bagsværd AC
1018681Sebastian StensvigSkive AM3000m9.10.911999Herre20162016BT2 Amager AC
1019681Paulo JensenSparta AM5000m15.44.711979Herre20162016BT15 Amager AC
1020681Alessandro FrisonSparta AM5000m15.44.581991Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
1021680Jens Hæstrup KroghAarhus Fremad Atletik5000m15.45.041967Herre20152015BT8 AGF Atletik
1022680Christian WeberskovAGF Atletik3000m9.10.971995Herre20162016BT11 Aarhus 1900
1023680Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF3000m9.11.001993Herre20152015BT4 Københavns IF
1024680Martin PanduroKøbenhavns IF400m53.191994Herre20182018T4 Amager AC
1025679Anders PedersenAarhus 19003000m9.11.331993Herre20162016BT11 Aarhus 1900
1026679Romain BaudetSparta AM3000m9.11.271992Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
1027679Henrik GehlertViborg AM5000m15.45.31994Herre20172017BT4 AGF Atletik
1028678Tore Deleuran NielsenHechmann Mikkeller Racing Club3000m9.11.391984Herre20182018T4 Amager AC
1029678Brian JørgensenKøbenhavns IF100m11.751974Herre20172017BT2 Københavns IF
1030678Markus Kirk KjeldsenSAK-771000m2.40.522001Herre20152015BT1 Aalborg AM
1031678Jesper L SølvbergSparta AM200m23.941998Herre20172017BT8 Københavns IF
1032678Jeppe SideniusTrongårdens IF3000m9.11.431992Herre20172017BT3 Ballerup AK
1033678Conrad LindSparta AM3000m9.11.572001Herre20182018T5 Københavns IF
1034677Daniel ElkrogAGF Atletik200m23.951989Herre20152015BT6 Aalborg AM
1035677Jean Bosco NshimiyimanaHvidovre AM800m2.03.51995Herre20162016BT15 Amager AC
1036677Patrick LeeseNBRO5000m15.46.031988Herre20162016BT15 Amager AC
1037677Marc LaursenViborg AM800m2.03.51997Herre20172017BT4 AGF Atletik
1038677Jakob RiisÅrhus 19005000m15.46.31982Herre20172017BT4 AGF Atletik
1039676Anders-Dres TarbensenEsbjerg AM1500m4.16.02001Herre20162016BT14 AGF Atletik
1040676Martin PanduroKøbenhavns IF400m53.261994Herre20172017BT7 Københavns IF
1041676Robin OstenfeldtSAK-77800m2.03.531999Herre20162016BT11 Aarhus 1900
1042676Jacob HvorupSparta AM100m11.761999Herre20152015BT4 Københavns IF
1043675Simon Müller LarsenIngen5000m15.46.91991Herre20172017BT4 AGF Atletik
1044675Martin Eisemann de AlmeidaOdense Atletik800m2.03.601993Herre20152015BT10 Odense Atletik
1045674Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF5000m15.47.381993Herre20152015BT12 Fremad Holbæk
1046674Christian TrajkovskiSparta AM200m23.981965Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
1047674Yousef BellouchFrederiksberg IF3000mF Herrer10.24.711998Herre20182018T6 Frederiksberg IF
1048673Lars EjaasAGF Atletik5000m15.47.591981Herre20172017BT9 AGF Atletik
1049673Jesper PedersenAK 735000m15.47.441975Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
1050673Sharif ToranBlovstrød Løverne5000m15.47.611976Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
1051673Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF1500m4.16.261997Herre20162016BT1 Bagsværd AC
1052673Asger ØsterbyGreve Atletik100m11.771997Herre20172017BT2 Københavns IF
1053673Endre Eikenes Røsaker (u)Københavns IF400m53.311996Herre20172017BT1 Amager AC
1054673Christian TrajkovskiSparta AM100m11.771965Herre20172017BT8 Københavns IF
1055673Tore Deleuran NielsenHechmann Mikkeller Racing Club 3000m9.12.691980Herre20182018T5 Københavns IF
1056672Johannes WurtzAalborg AM5000m15.48.131995Herre20152015BT1 Aalborg AM
1057672Sebastian MatzAarhus Fremad Atletik1500m4.16.41992Herre20162016BT14 AGF Atletik
1058672Emil ØbroBlovstrød Løverne3000m9.12.821996Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
1059672Jonathan KureKøbenhavns IF400m53.341997Herre20182018T2 Ballerup AK
1060672Daniel KiplimoNgong Runners5000m15.48.021977Herre20172017BT2 Københavns IF
1061672Heine KreilerSkive AM5000m15.48.131994Herre20152015BT1 Aalborg AM
1062672Nicklas NygaardSparta AM5000m15.48.061996Herre20152015BT5 Bagsværd AC
1063672Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF5000m15.47.821976Herre20182018T6 Frederiksberg IF
1064671Morten MarinussenAalborg AM5000m15.48.351984Herre20152015BT1 Aalborg AM
1065671Leslie OlivierFrederiksberg IF10000m33.37.731972Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
1066671Abuubakar Abdi KilerFremad Holbæk400m53.361995Herre20152015BT12 Fremad Holbæk
1067671Asmund Biesbjerg JensenNBRO 5000m15.48.461994Herre20162016BT4 Amager AC
1068671Mubaarik IbrahimOdense Atletik800m2.03.771998Herre20152015BT10 Odense Atletik
1069671Samuel MarcusSparta AM400m53.351999Herre20172017BT7 Københavns IF
1070670Mads DahlAalborg AM5000m15.48.791988Herre20152015BT1 Aalborg AM
1071669Endre Eikenes Røsaker (u)Københavns IF400m53.391996Herre20182018T6 Frederiksberg IF
1072668Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF5000m15.49.501989Herre20182018T1 Esbjerg AM
1073668Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF3000m9.13.621993Herre20172017BT1 Amager AC
1074668Mathias DanielsenIK Hellas400m53.411993Herre20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1075668Jan SwensonRoar Atletik200m24.031977Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
1076668Jesper L SølvbergSparta AM100m11.791998Herre20172017BT8 Københavns IF
1077668Malthe NielsenSparta AM3000m9.13.701999Herre20162016BT2 Amager AC
1078668Jeppe SideniusTrongårdens IF5000m15.49.471992Herre20162016BT1 Bagsværd AC
1079668Christian TrajkovskiSparta AM100m11.791965Herre20182018T5 Københavns IF
1080668Robin RichKøbenhavns IF400m53.431967Herre20182018T5 Københavns IF
1081667Noel MonoAalborg AM1000m2.41.161998Herre20152015BT1 Aalborg AM
1082667Andreas DamAGF Atletik5000m15.49.651989Herre20172017BT7 Københavns IF
1083667Abdishakur MohamedAGF Atletik800m2.03.921997Herre20172017BT9 AGF Atletik
1084667Sharif ToranBlovstrød Løverne5000m15.49.991976Herre20152015BT9 Helsingør IF
1085667Mohamed HersiFrederiksberg IF800m2.03.941994Herre20182018T4 Amager AC
1086667Jonah WilliamsSparta AM1500m4.16.861994Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
1087667Nikolaj Holdt MikkelsenSparta AM5000m15.49.781973Herre20152015BT5 Bagsværd AC
1088667Mikkel KlejnstrupSparta AM400m53.431986Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
1089666Leslie OlivierFrederiksberg IF3000m9.14.071972Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
1090666Marc Lövgren KarlssonHeleneholms IFMile4.37.191974Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
1091666Morten FagerlundHerning LK1500m4.17.01986Herre20152015BT11 AGF Atletik
1092665Christian WeberskovAGF Atletik5000m15.50.41995Herre20162016BT8 AGF Atletik
1093665Mads KarlssonAGF Atletik5000m15.50.421984Herre20152015BT8 AGF Atletik
1094665Jonas Birkkjær Odense Atletik5000m15.50.611990Herre20152015BT8 AGF Atletik
1095665Martin KristensenSparta AM100m11.801992Herre20182018T2 Ballerup AK
1096665Micki Borgen MorellIK Olympia Maribo3000mF Herrer10.27.402000Herre20182018T6 Frederiksberg IF
1097664Alexander Seidler NielsenHvidovre AM1500m4.17.171999Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
1098664Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF5000m15.50.891976Herre20172017BT2 Københavns IF
1099664Nikolaj GravesSparta AM400m53.491998Herre20162016BT4 Amager AC
1100664Romain BaudetSparta AM3000m9.14.431992Herre20152015BT4 Københavns IF
1101663Mads DahlAalborg AM5000m15.51.41987Herre20172017BT4 AGF Atletik
1102663Johannes WurtzAalborg AM800m2.04.11995Herre20152015BT8 AGF Atletik
1103663Oliver BjørslevAalborg AMMile4.37.462000Herre20152015BT13 Aalborg AM
1104663Ebbe MøllerAGF Atletik5000m15.51.22001Herre20172017BT4 AGF Atletik
1105663David OutzenHvidovre AM100m11.811998Herre20172017BT10 Fremad Holbæk
1106663Robin RichKøbenhavns IF400m53.511967Herre20182018T4 Amager AC
1107663Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF3000m9.14.591976Herre20172017BT3 Ballerup AK
1108663Martin PanduroKøbenhavns IF400m53.511994Herre20172017BT1 Amager AC
1109663Malthe NielsenSparta AM1500m4.17.251999Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
1110663Nicolas PosseSparta AM100m11.811997Herre20162016BT4 Amager AC
1111663Nikolaj GravesSparta AM100m11.811998Herre20162016BT4 Amager AC
1112663Roble AbdullahMAI800m2.04.152001Herre20182018T5 Københavns IF
1113662Andreas DamAGF Atletik5000m15.51.81989Herre20172017BT4 AGF Atletik
1114662Oliver ThernøeKorsør AM1000m2.41.481996Herre20172017BT10 Fremad Holbæk
1115662Markus Kirk KjeldsenSAK-77800m2.04.142001Herre20152015BT6 Aalborg AM
1116662Richard D JensenSparta AM5000m15.51.53 1985Herre20172017BT7 Københavns IF
1117661Jakob PlaschkeAalborg AM200m24.091996Herre20152015BT6 Aalborg AM
1118661Emil SkovhøjAmager AC800m2.04.21991Herre20162016BT15 Amager AC
1119661Leslie OlivierFrederiksberg IF5000m15.52.071972Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
1120661Mohammed IdirisOdense Atletik1500m4.17.471995Herre20172017BT5 Bagsværd AC
1121661Jakob RiisÅrhus 19003000m9.15.191982Herre20182018T3 Skive AM
1122661Anders PedersenÅrhus 190010000m33.46.511993Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne
1123660Nicholai ZickertAmager AC200m24.101984Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
1124660Peter StruckmannEsbjerg AM5000m15.52.31985Herre20162016BT14 AGF Atletik
1125660Leslie OlivierFrederiksberg IF3000m9.15.341972Herre20152015BT4 Københavns IF
1126660Marc KarlssonHeleneholms IF800m2.04.231974Herre20152015BT10 Odense Atletik
1127660William DevantierSparta AM800m2.04.242000Herre20152015BT4 Københavns IF
1128659Mads DahlAalborg AM5000m15.52.881987Herre20152015BT10 Odense Atletik
1129659Emil SkovhøjAmager AC1500m4.17.621993Herre20172017BT8 Københavns IF
1130659Jean BoscoKorsør AM1000m2.41.631995Herre20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1131659Jonas Kvottrup NielsenAGF Atletik5000m15.52.61992Herre20182018T7AGF Atletik
1132658Andreas RebstrupAalborg AM1500m4.17.72000Herre20162016BT14 AGF Atletik
1133658Oliver BjørslevAalborg AM5000m15.52.962000Herre20152015BT1 Aalborg AM
1134658Mathias A. OlsenFrederiksberg IF100m11.831992Herre20172017BT8 Københavns IF
1135658Robin RichKøbenhavns IF400m53.601967Herre20162016BT9 Københavns IF
1136658Markus Kirk KjeldsenSAK-77800m2.04.332001Herre20152015ANC Aarhus 1900
1137658Josef Abu-EesaSparta AM100m11.831975Herre20172017BT1 Amager AC
1138657Frederik RegliFrederiksberg IF200m24.121990Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
1139657Emil StorgaardKøbenhavns IF200m24.121994Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
1140657Martin Eisemann de AlmeidaOdense Atletik1500m4.17.881993Herre20152015BT9 Helsingør IF
1141657Jeppe RisvigSkive AM800m2.04.372001Herre20162016BT11 Aarhus 1900
1142657Viktor HastrupSparta AM800m2.04.391996Herre20152015BT4 Københavns IF
1143657Gustav Lundholm NielsenSparta AM400m53.631998Herre20152015BT3 Blovstrød Løverne
1144657Anders PedersenÅrhus 19005000m15.53.61993Herre20172017BT4 AGF Atletik
1145657Lucas BallingKøbenhavns IF800m2.04.421997Herre20182018T5 Københavns IF
1146657Kasper KesjeSparta AM5000m15.53.631999Herre20182018T6 Frederiksberg IF
1147656Sebastian FrandsenAalborg AM200m24.131998Herre20152015BT6 Aalborg AM
1148656Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF3000m9.16.191976Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
1149656Jonas LyngholmKøge Atletik5000m15.53.961987Herre20152015BT9 Helsingør IF
1150655Rasmus NyboAGF Atletik200m24.141989Herre20152015BT13 Aalborg AM
1151655Navid BazgirHvidovre AM100m11.841995Herre20172017BT10 Fremad Holbæk
1152655Niklas BjerreKorsør AM100m11.841999Herre20172017BT1 Amager AC
1153655Kristoffer PedersenKøbenhavns IF100m11.841991Herre20172017BT2 Københavns IF
1154655Martin Eisemann de AlmeidaOdense Atletik1500m4.18.01993Herre20162016BT14 AGF Atletik
1155655Mohamed HersiParasport Frederiksberg3000m9.16.341994Herre20162016BT2 Amager AC
1156655Rasmus Isager HansenÅrhus 19005000m15.54.21989Herre20162016BT8 AGF Atletik
1157655Christopher MeulengrachtNBRO5000m15.54.211993Herre20182018T6 Frederiksberg IF
1158654Mads DahlAalborg AM5000m15.55.321987Herre20152015BT9 Helsingør IF
1159654Jacob Qvist JensenAarhus Fremad Atletik1500m4.18.11995Herre20162016BT8 AGF Atletik
1160654Daniel AndersenANZA (Singapore)200m24.152001Herre20152015BT6 Aalborg AM
1161654Anders BukhaveHerning LK5000m15.54.61988Herre20162016BT8 AGF Atletik
1162654Anders WagnerKøge Atletik5000m15.54.491987Herre20152015BT9 Helsingør IF
1163654Anders Legarth SchmidtNBRO5000m15.54.461974Herre20182018T6 Frederiksberg IF
1164654Henrik Strange BrokVEXA HLM Running5000m15.54.71989Herre20182018T7AGF Atletik
1165653Simon Jørn HansenBlovstrød Løverne2000m5.54.911991Herre20152015BT8.5 Blovstrød Løverne
1166653Frederik Kjeldsen HertzEsbjerg AM800m2.04.541997Herre20172017BT7 Københavns IF
1167653Mohamed HersiFrederiksberg IF1500m4.18.191994Herre20162016BT13 Københavns IF
1168653Jeppe FarsøhtHerning LK5000m15.55.01978Herre20172017BT4 AGF Atletik
1169653Mikkel RamlowHolte Atletik100m11.852000Herre20162016BT15 Amager AC
1170653Jean Bosco NshimiyimanaHvidovre AM800m2.04.531995Herre20162016BT9 Københavns IF
1171653Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF1500m4.18.261976Herre20172017BT8 Københavns IF
1172653Søren BrasenKøbenhavns IF800m2.04.551984Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
1173653Patrik SchneidgenRanders Atletik Freja100m11.851994Herre20182018T3 Skive AM
1174653Jonas Bruun GregersenSkive AM100m11.852001Herre20182018T3 Skive AM
1175653Christian GundersenSparta AM110mH16.561999Herre20172017BT7 Københavns IF
1176652Noel MonoAalborg AM800m2.04.581998Herre20152015ANC Aarhus 1900
1177652Steffan AndersenEsbjerg AM5000m15.55.261981Herre20172017BT9 AGF Atletik
1178652Jesper PedersenKøbenhavns IF1000m2.42.051975Herre20172017BT10 Fremad Holbæk
1179651Jesper PedersenKøbenhavns IF800m2.04.621975Herre20182018T4 Amager AC
1180651Jonas LyngholmKøge Atletik5000m15.55.911987Herre20172017BT7 Københavns IF
1181651Bram VerhagenSparta AM800m2.04.651993Herre20172017BT1 Amager AC
1182651Jakob RiisÅrhus 19005000m15.55.71982Herre20162016BT8 AGF Atletik
1183651Kristian KyedSparta AM5000m15.55.901978Herre20182018T6 Frederiksberg IF
1184650Mads DahlAalborg AM5000m15.56.01987Herre20152015BT11 AGF Atletik
1185650Mads KarlssonAGF Atletik5000m15.56.041984Herre20172017BT9 AGF Atletik
1186650Casper Spure PedersenAGF Atletik100m11.861992Herre20152015BT13 Aalborg AM
1187650Rasmus NyboAGF Atletik100m11.861989Herre20152015BT13 Aalborg AM
1188650Simon HolstAmager AC3000m9.17.541998Herre20162016BT2 Amager AC
1189650Jakob EdsenHerning LK5000m15.56.11993Herre20162016BT14 AGF Atletik
1190650Martin PanduroKøbenhavns IF400m53.761994Herre20162016BT12 Frederiksberg IF
1191650Asmund Biesbjerg JensenNBRO5000m15.56.201994Herre20162016BT15 Amager AC
1192650David ChristiansenOdense Atletik200m24.181982Herre20152015BT8 AGF Atletik
1193650Simon HvelplundSparta AM100m11.861984Herre20162016BT4 Amager AC
1194649Rasmus LindgrenAGF Atletik5000m15.56.31978Herre20152015BT11 AGF Atletik
1195649Lucas BallingFremad Holbæk800m2.04.731997Herre20172017BT3 Ballerup AK
1196649Jonas BergHerning LK3000m9.17.631987Herre20162016BT11 Aarhus 1900
1197649Kristoffer PedersenKøbenhavns IF200m24.191991Herre20172017BT2 Københavns IF
1198649Sofoklis KyriazakosSAKA200m24.191975Herre20152015BT13 Aalborg AM
1199648Oliver BjørslevAalborg AM2000m5.55.552000Herre20152015BT6 Aalborg AM
1200648Jakob EdsenHerning LK3000m9.17.981993Herre20182018T3 Skive AM
1201648Jonas BergHerning LK5000m15.56.71987Herre20162016BT8 AGF Atletik
1202648Jonathan KureKøbenhavns IF100m11.871997Herre20182018T2 Ballerup AK
1203648Kristoffer PedersenKøbenhavns IF100m11.871991Herre20162016BT13 Københavns IF
1204648Robin RichKøbenhavns IF400m53.801967Herre20162016BT4 Amager AC
1205648Lasse LyhneRunners United5000m15.57.011977Herre20172017BT7 Københavns IF
1206648Noah Grunnet NouriSparta AM1500m4.18.722002Herre20182018T2 Ballerup AK
1207648Romain BaudetSparta AM1500m4.18.751992Herre20152015BT9 Helsingør IF
1208648Vincent PlasSparta AM100m11.872001Herre20172017BT1 Amager AC
1209648Nikolaj Holdt MikkelsenSparta AM3000m9.17.971973Herre20152015BT7 Frederiksberg IF
1210647Morten FagerlundHerning LK1000m2.42.371986Herre20152015BT1 Aalborg AM
1211647Peter Christian WildtOdense Atletik1500m4.18.81998Herre20162016BT14 AGF Atletik
1212647Asbjørn Eller SkaarupTrongårdens IF5000m15.57.291995Herre20182018T6 Frederiksberg IF
1213646Sebastian Matz NielsenAarhus Fremad Atletik5000m15.57.51992Herre20172017BT4 AGF Atletik
1214646Benjamin MorthorstAGF Atletik1500m4.18.91998Herre20152015BT11 AGF Atletik
1215646Ulrik BohnsenBlovstrød Løverne10000m33.59.631973Herre20162016BT3 Blovstrød Løverne