best replica watches

 
title

Se startlister med heatinddeling her.

Ved behov for kontakt skriv til fif@tracksseries.com.

Se diverse stævneinformation her, såsom lokation o. lign.

SE STÆVNEINFORMATION

PROGRAM

18.00 – 200m C-heat

18.05 – 200m B-heat

18.10 – 200m A-heat


18.20 – 1 mile A-heat

18.30 – 1 mile B-heat


18.40 – 3000m A-heat

18.55 – 3000m B-heat

19.10 – 3000m C-heat


19.30 – 400m D-heat

19.35 – 400m C-heat

19.40 – 400m B-heat

19.45 – 400m A-heat

 

DISTANCEHEATKL.ATLETKLUBSEEDNINGPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
200m200m C-heat18.00Camilla F. R. NissenKøbenhavns IF25.0225.021990Kvinde
200m200m C-heat18.00Philip MørchBlovstrød Løverne26.001974Herre
200m200m C-heat18.00Charlotte Astrid GehrtFrederiksberg IF29.0028.79 (1.9)1987Kvinde
200m200m C-heat18.00Pia ThomsenFrederiksberg IF34.001984Kvinde
200m200m C-heat18.00Silje KristensenFremad Holbæk35.001997Kvinde
200m200m B-heat18.05Frederik RegliFrederiksberg IF23.9023.91 (0.6)24.13 (-1.5)1990Herre
200m200m B-heat18.05Christian TrajkovskiSparta AM24.00 21.40 (OK)1965Herre
200m200m B-heat18.05Emil StorgaardKøbenhavns IF24.5023.74 (0.2) 1994Herre
200m200m B-heat18.05Navid BazgerriHvidovre AM24.5024.901995Herre
200m200m B-heat18.05Kristian KolbyeAmager AC24.8224.82 (2.0)1996Herre
200m200m B-heat18.05Henrik JohansenOdense Atletik25.00 24.17 (0.4)1983Herre
200m200m A-heat18.10Andreas TrajkovskiSparta AM21.7021.51 (0.9)21.831993Herre
200m200m A-heat18.10Mathias SkouKøbenhavns IF22.21 22.21 (1.6) 22.67 (-0.3)1986Herre
200m200m A-heat18.10Jonathan AquinoSparta AM22.7022.90 (-1.7)22.90 (-1.7)1999Herre
200m200m A-heat18.10Mikkel KlejnstrupSparta AM23.0023.20 (0.6)23.001986Herre
200m200m A-heat18.10Rasmus Thornbjerg KlausenFremad Holbæk23.22 23.22 (1.4)23.70 (-1.7)2000Herre
200m200m A-heat18.10Mike AndersenKorsør AM23.80 23.91 (-1.6)1994Herre
1mile1 mile A-heat18.20Andreas Lindgreen (PACE i 4.00)Sparta AM4.00.00 4.31.361998Herre
1mile1 mile A-heat18.20Michael Schmidt (PACE i 4.00)Københavns IF4.00.001985Herre
1mile1 mile A-heat18.20Nick R. JensenSparta AM4.00.001991Herre
1mile1 mile A-heat18.20Mihn Kyun ChoSparta AM4.00.001994Herre
1mile1 mile A-heat18.20Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF4.15.001997Herre
1mile1 mile A-heat18.20Jesper PedersenAK 734.28.004.34.411975Herre
1mile1 mile A-heat18.20Marc Lövgren KarlssonHeleneholms IF4.29.001974Herre
1mile1 mile A-heat18.20Mohamed HersiFrederiksberg IF4.40.001994Herre
1mile1 mile A-heat18.20Mads Nørlov BundgaardIK Hellas4.45.002000Herre
1mile1 mile A-heat18.20Josephine ThestrupSparta4.50.004.59.501996Kvinde
1mile1 mile A-heat18.20Gustav MørchBlovstrød Løverne5.00.005.19.962002Herre
1mile1 mile A-heat18.20Louise RodeBlovstrød Løverne5.00.001997Kvinde
1mile1 mile B-heat18.30Henrik SørensenBagsværd AC5.30.00 1970Herre
1mile1 mile B-heat18.30Jes AndersenBagsværd AC5.30.00 1951Herre
1mile1 mile B-heat18.30Henning Steffan JensenSparta AM5.35.001954Herre
1mile1 mile B-heat18.30Paul AndersenBagsværd AC5.45.00 1964Herre
1mile1 mile B-heat18.30Camilla LarnkjærFrederiksberg IF5.50.001986Kvinde
1mile1 mile B-heat18.30Marie Maegaard BechBagsværd AC6.05.00 2002Kvinde
1mile1 mile B-heat18.30Benedicte KastrupBagsværd AC6.58.00 1966Kvinde
1mile1 mile B-heat18.30Julie RosboBagsværd AC6.58.00 1966Kvinde
1mileRikki FrederiksenFrederiksberg IFAFBUD1981Herre
1mileLouise TietzeAmager ACAFBUD1993Kvinde
3000m3000m A-heat18.40Christian Jørn Hansen (PACE for P. Svela)Bagsværd AC8.15.001991Herre
3000m3000m A-heat18.40Per SvelaGular, IL8.15.008.23.918.23.911992Herre
3000m3000m A-heat18.40Michael NielsenSparta AM8.15.008.17.568.32.061992Herre
3000m3000m A-heat18.40Jens BøhmerIL Gular 8.39.008.43.001993Herre
3000m3000m A-heat18.40Christian SonneNBRO8.40.001988Herre
3000m3000m A-heat18.40Edvard VasdalHerkules Friidrett8.43.008.52.001993Herre
3000m3000m A-heat18.40Alexander Seidler NielsenHvidovre AM8.50.00 8.54.508.56.891999Herre
3000m3000m A-heat18.40Thomas Svare EhlersNBRO Running8.50.001989Herre
3000m3000m A-heat18.40Paulo JensenSparta AM8.55.008.41.851979Herre
3000m3000m A-heat18.40Christoffer T MadsenKøbenhavns IF8.55.009.02.121992Herre
3000m3000m A-heat18.40Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF8.58.008.42.618.58.181976Herre
3000m3000m A-heat18.40Simon Jørn Hansen (PACE for Anna E. Møller)Blovstrød Løverne9.00.008.57.168.57.161991Herre
3000m3000m A-heat18.40Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF9.00.008.56.199.09.561993Herre
3000m3000m A-heat18.40Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne9.00.009.10.301997Kvinde
3000m3000m B-heat18.55Richard D JensenSparta AM9.15.008.44.718.44.711985Herre
3000m3000m B-heat18.55Henrik ThornNBRO Running9.15.001985Herre
3000m3000m B-heat18.55Anton HarrsenHelsingør IF Atletik9.20.001995Herre
3000m3000m B-heat18.55Peter Paldan SørensenFrederiksberg IF9.25.009.42.621979Herre
3000m3000m B-heat18.55Koen StockbroekxSparta AM9.30.001979Herre
3000m3000m B-heat18.55Søren HelmerFremad Holbæk9.39.009.12.489.46.361974Herre
3000m3000m B-heat18.55Jonas BransbjergFremad Holbæk9.39.009.01.911976Herre
3000m3000m B-heat18.55Martin KlausenFremad Holbæk9.48.249.48.249.48.241972Herre
3000m3000m B-heat18.55Kristian CarstensenBallerup AK9.55.0010.02.9810.05.172001Herre
3000m3000m B-heat18.55Joachim RønsholtBallerup AK9.55.009.31.351999Herre
3000m3000m B-heat18.55Marcus RøllingAmager AC10.00.0010.17.4910.17.492003Herre
3000m3000m B-heat18.55Henrik HansenBagsværd AC10.00.0010.37.58 10.37.581975Herre
3000m3000m C-heat19.10Bo RahbækAK 7310.15.0010.25.3910.25.391981Herre
3000m3000m C-heat19.10Kim HansenBagsværd AC10.22.0010.22.02 1970Herre
3000m3000m C-heat19.10Jakob Rønhoff HyllegaardBagsværd AC10.22.00 1978Herre
3000m3000m C-heat19.10Jørn ThostrupBlovstrød Løverne10.25.0010.30.35 10.30.351961Herre
3000m3000m C-heat19.10Henrik LarsenBlovstrød Løverne10.25.0010.13.03 10.36.441962Herre
3000m3000m C-heat19.10Maria EbbesenNBRO Running10.30.001988Kvinde
3000m3000m C-heat19.10Mie GamViborg AM10.43.0010.47.6310.47.632001Kvinde
3000m3000m C-heat19.10Anders KjøngerskovBlovstrød Løverne10.50.0010.33.6510.57.261957Herre
3000m3000m C-heat19.10Tine BroksøBlovstrød Løverne10.50.0010.43.2811.02.181971Kvinde
3000m3000m C-heat19.10Nanna Leegaard KruseSparta AM10.50.0011.03.6311.03.631987Kvinde
3000m3000m C-heat19.10Peter Marius JensenSparta AM11.00.00 11.08.38 11.08.381997Herre
3000m3000m C-heat19.10Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne11.00.0011.13.3511.13.351979Kvinde
3000m3000m C-heat19.10Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne11.10.0011.12.09 11.12.091999Kvinde
3000m3000m C-heat19.10Laura Victoria SchulzBlovstrød Løverne11.10.00 12.13.421999Kvinde
3000m3000m C-heat19.10Laura HelmerFremad Holbæk11.30.10 11.30.53 11.30.532001Kvinde
3000m3000m C-heat19.10Thyge ArumFMTI12.00.0012.16.0012.16.001961Herre
3000mJonas LyngholmKøge AtletikAFBUD8.46.381987Herre
3000mMartin Friis BachBagsværd ACAFBUD 9.49.12 9.49.121984Herre
3000mKaroline HardisBlovstrød LøverneAFBUD1997Kvinde
400m400m D-heat19.30Helena RingAmager AC64.3764.3764.372002Kvinde
400m400m D-heat19.30Gustav B AndersenAmager AC66.6566.6566.652004Herre
400m400m D-heat19.30Anton Juhl SeitzbergFremad Holbæk68.0072.0072.002003Herre
400m400m D-heat19.30Henriette SkavinSparta AM72.0073.5073.501989Kvinde
400m400m D-heat19.30Torben RasmussenFremad Holbæk72.4261.911967Herre
400m400m C-heat19.35Søren PovlsenKøbenhavns IF58.0058.501965Herre
400m400m C-heat19.35Mathilde YttesenAmager AC59.0062.982001Kvinde
400m400m C-heat19.35Laura Nørrung PoulsenSparta AM59.5060.6960.692000Kvinde
400m400m C-heat19.35Thomas JuhlFremad Holbæk61.0072.421971Herre
400m400m C-heat19.35Emilie Bøg EkholmIK Hellas62.0062.4862.482002Kvinde
400m400m C-heat19.35Alexander TureczekFrederiksberg IF62.0063.1163.111982Herre
400m400m B-heat19.40Ivano Eligio CastelliRoar Atletik52.0050.241985Herre
400m400m B-heat19.40Martin PanduroKøbenhavns IF52.69 52.691994Herre
400m400m B-heat19.40Luca DellantonioSparta AM54.0054.0354.271990Herre
400m400m B-heat19.40Navid BazgerriHvidovre AM55.0055.0755.071995Herre
400m400m B-heat19.40Mads SimonsenSlagelse Atletik DELTA55.9056.3356.332000Herre
400m400m B-heat19.40Thomas Gregorio SallySparta AM56.0056.9756.972000Herre
400m400m A-heat19.45Nick R. JensenSparta AM48.5049.6249.621991Herre
400m400m A-heat19.45Frederik FürstenbergSparta AM49.0051.871993Herre
400m400m A-heat19.45Mikkel KlejnstrupSparta AM50.2849.83 50.281986Herre
400m400m A-heat19.45Amar KrsoEsbjerg AM51.2052.0352.031989Herre
400m400m A-heat19.45Nicholas SchrøderAmager AC51.4251.4251.421995Herre
400m400m A-heat19.45Jean Bosco NshimiyimanaHvidovre AM52.0052.6652.661995Herre
X

обращение к пользователям