best replica watches

 
title

Se startlister med heatinddeling her.

Ved behov for kontakt skriv til kif@tracksseries.com.

Se diverse stævneinformation her, såsom lokation o. lign.

SE STÆVNEINFORMATION

PROGRAM

TRACK DISCIPLINER


18.00 – 200mH A-heat


18.10 – 100m D-heat

18.15 – 100m C-heat

18.20 – 100m B-heat

18.25 – 100m A-heat


18.35 – 1500m C-heat

18.45 – 1500m B-heat

18.55 – 1500m A-heat


19.10 – 200m D-heat

19.15 – 200m C-heat

19.20 – 200m B-heat

19.25 – 200m A-heat


19.30 – 3000m A-heat

19.45 – 3000m B-heat


20.05 – 800m A-heat


20.15 – 400m A-heat


FIELD DISCIPLINER


18.00 Længespring


18.00 Stangspring


18.45 Trespring


 

Der tages forbehold for ændringer.

DISTANCEHEATKL.ATLETKLUBSEEDNINGSTID/ÅRSBEDSTEPRÅrgangKøn
200mH200mH A-heat18.00Nicolai HartlingSparta AM25.4225.421994Herre
200mH200mH A-heat18.00Micki Borgen MorellIK Olympia Maribo27.502000Herre
200mH200mH A-heat18.00Klaus Præst JaquéBagsværd AC28.00 28.20 1992Herre
200mH200mH A-heat18.00Anne Sofie NexøSparta AM32.771989Kvinde
200mH200mH A-heat18.00Ellen LawaetzSparta AM34.002001Kvinde
100m100m A-heat18.25Lukas BredoBallerup AK10.8710.871997Herre
100m100m A-heat18.25Emil K StrømSparta AM11.0710.921993Herre
100m100m A-heat18.25Mikkel KlejnstrupSparta AM11.1911.191986Herre
100m100m A-heat18.25Nicolai Lind AndersenSparta AM11.2411.241998Herre
100m100m A-heat18.25Mads LundSparta AM11.372000Herre
100m100m A-heat18.25Josef Abu-EesaSparta AM11.4010.701975Herre
100m100m A-heat18.25Emil FrændeSparta AM11.4211.422000Herre
100m100m B-heat18.20Marc Hanselmann NielsenSparta AM11.4511.451999Herre
100m100m B-heat18.20Frederik RegliFrederiksberg IF11.4811.481990Herre
100m100m B-heat18.20Christian TrajkovskiSparta AM11.5510.431965Herre
100m100m B-heat18.20Daniel HenriksenSparta AM11.7111.481996Herre
100m100m B-heat18.20Nikolaj GravesSparta AM11.721998Herre
100m100m B-heat18.20Jannick BaggeHvidovre AM11.7811.781994Herre
100m100m B-heat18.20Simon HvelplundSparta AM11.8611.651984Herre
100m100m B-heat18.20Kristoffer PedersenKøbenhavns IF11.8911.891991Herre
100m100m C-heat18.15Søren BallhausenBallerup AK11.951992Herre
100m100m C-heat18.15Zarah BuchwaldHvidovre AM12.0212.021995Kvinde
100m100m C-heat18.15Haris KhanHvidovre AM12.0312.032000Herre
100m100m C-heat18.15Rasmus ArklintIK Hellas12.061999Herre
100m100m C-heat18.15Camilla F. R. NissenKøbenhavns IF12.2512.251990Kvinde
100m100m C-heat18.15Andreas UggenHvidovre AM12.5012.141992Herre
100m100m C-heat18.15Navid BazgirHvidovre AM12.001995Herre
100m100m D-heat18.10Hannah Illum PetersenSparta AM12.982000Kvinde
100m100m D-heat18.10Stephanie SaavadraSparta AM13.001991Kvinde
100m100m D-heat18.10Henrik BergBagsværd AC13.4413.35 1963Herre
100m100m D-heat18.10Robin Rosenkrantz NielsenFarum13.802002Herre
100m100m D-heat18.10Sofie RasmussenKøbenhavns IF13.8813.882000Kvinde
100m100m D-heat18.10Majken LützenBallerup AK14.1514.512003Kvinde
1500m1500m A-heat18.55Andreas LindgrenSparta AM3.55.003.46.881998Herre
1500m1500m A-heat18.55Mihn Kyun Cho Sparta AM3.55.003.57.531994Herre
1500m1500m A-heat18.55Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF4.00.534.00.531997Herre
1500m1500m A-heat18.55Jeppe SideniusTrongårdens IF4.02.004.03.151992Herre
1500m1500m A-heat18.55Patrik NilssonOskarshamns SK4.02.213.59.901992Herre
1500m1500m A-heat18.55Jonathan M. AdamsenKøbenhavns IF4.03.001995Herre
1500m1500m A-heat18.55Jesper PedersenAK 734.05.004.06.761975Herre
1500m1500m A-heat18.55Christoffer T MadsenKøbenhavns IF4.05.004.08.501992Herre
1500m1500m A-heat18.55Anders Essom-StenzSparta AM4.08.004.09.321991Herre
1500m1500m A-heat18.55Oliver BjørslevAalborg AM4.08.004.11.092000Herre
1500m1500m A-heat18.55Mohamed HersiFrederiksberg IF4.09.004.20.121994Herre
1500m1500m A-heat18.55Emil SkovhøjAmager AC4.23.054.23.051991Herre
1500m1500m A-heat18.55Kent NørmarkSparta AM4.23.721971Herre
1500m1500m B-heat18.45Martin Højland NielsenKøbenhavns IF4.26.004.30.391993Herre
1500m1500m B-heat18.45Michael Pilegaard HansenBagsværd AC4.30.00 4.38.30 1967Herre
1500m1500m B-heat18.45Henrik Skov AndersenBagsværd AC4.35.003.56.001967Herre
1500m1500m B-heat18.45Niclas HjortkjærIK Hellas4.35.002000Herre
1500m1500m B-heat18.45Andreas LangeGentofte IK4.37.684.37.682002Herre
1500m1500m B-heat18.45Carsten BorgenIK Olympia Maribo4.43.003.58.001965Herre
1500m1500m B-heat18.45Mads Nørlov BundgaardIK Hellas4.45.002000Herre
1500m1500m B-heat18.45Sigurd Zielinski DjurupBagsværd AC4.45.00 4.53.01 2000Kvinde
1500m1500m B-heat18.45Caroline VegebergKøge Atletik4.50.004.53.041998Kvinde
1500m1500m B-heat18.45Peter Raffalt (hare 4.50)Køge Atletik4.50.001985Herre
1500m1500m B-heat18.45Louise TietzeAmager AC4.53.874.53.871993Kvinde
1500m1500m B-heat18.45Axel Vang ChristensenFIF Hillerød4.54.144.54.142004Herre
1500m1500m C-heat18.35Nanna Leegaard KruseSparta AM5.00.00 1987Kvinde
1500m1500m C-heat18.35Gustav B AndersenAmager AC5.04.445.04.442004Herre
1500m1500m C-heat18.35Jes AndersenBagsværd AC5.05.004.30.001951Herre
1500m1500m C-heat18.35Henrik SørensenBagsværd AC5.10.005.12.87 1970Herre
1500m1500m C-heat18.35Tom Elmer ChristensenIK Hellas5.10.001949Herre
1500m1500m C-heat18.35AliIK Hellas5.13.002004Herre
1500m1500m C-heat18.35Emil Pontoppidan JensenIK Hellas5.13.002003Herre
1500m1500m C-heat18.35Noah van WagenenBallerup AK5.15.002001Herre
1500m1500m C-heat18.35Jesper HøgsvigIK Hellas5.20.001969Herre
1500m1500m C-heat18.35Laura HelmerFremad Holbæk5.22.005.22.002001Kvinde
1500m1500m C-heat18.35Marie Maegaard BechBagsværd AC5.25.005.35.662002Kvinde
1500m1500m C-heat18.35Maya HaghfeltHelsingør IF5.30.415.30.412000Kvinde
1500m1500m C-heat18.35Jens-Jakob IngerslevGentofte IK5.38.195.38.192003Herre
200m200m A-heat19.25Kasper OlsenHvidovre AM21.7421.741991Herre
200m200m A-heat19.25Festus AsanteHvidovre AM21.8521.481994Herre
200m200m A-heat19.25Nicolai HartlingSparta AM22.3522.351994Herre
200m200m A-heat19.25Emil StrømSparta AM22.4021.871993Herre
200m200m A-heat19.25Mikkel KlejnstrupSparta AM22.5022.421986Herre
200m200m A-heat19.25Nicholas SchrøderAmager AC22.8822.881995Herre
200m200m A-heat19.25Martin KristensenHvidovre AM22.9022.421992Herre
200m200m B-heat19.20Nicolai Lind AndersenSparta AM22.9722.971998Herre
200m200m B-heat19.20Marc Hanselmann NielsenSparta AM23.2223.221999Herre
200m200m B-heat19.20Simon HvelplundSparta AM23.4423.181984Herre
200m200m B-heat19.20Samuel MarcusSparta AM23.5223.521999Herre
200m200m B-heat19.20Navid BazgirHvidovre AM24.20 24.901995Herre
200m200m B-heat19.20Micki Borgen MorellIK Olympia Maribo24.4025.052000Herre
200m200m C-heat19.15Haris KhanHvidovre AM24.8524.852000Herre
200m200m C-heat19.15Camilla F. R. NissenKøbenhavns IF25.0225.021990Kvinde
200m200m C-heat19.15Olivia TuokilaSparta AM25.5925.592000Kvinde
200m200m C-heat19.15Sebastian LarsenSparta AM25.692001Herre
200m200m C-heat19.15Stephanie SaavadraSparta AM25.9025.921991Kvinde
200m200m C-heat19.15Olivia ThorsgaardSparta AM25.9926.292000Kvinde
200m200m C-heat19.15Annemarie NissenKøbenhavns IF26.1626.161994Kvinde
200m200m D-heat19.10August ØstergaardGentofte IK26.4626.462003Herre
200m200m D-heat19.10Laura Nørrung PoulsenSparta AM27.2027.202000Kvinde
200m200m D-heat19.10Johanne Wiedemann SimonsenSparta AM27.9427.941999Kvinde
200m200m D-heat19.10Helena RingAmager AC28.0228.022002Kvinde
200m200m D-heat19.10Liv NedergaardSparta AM28.082002Kvinde
200m200m D-heat19.10Jannik JessenFrederiksberg IF30.0029.121963Herre
3000m3000m A-heat19.30Mads TærsbølSparta AM8.25.00 8.15.171992Herre
3000m3000m A-heat19.30Thomas Svare EhlersNBRO8.45.0008.45.001989Herre
3000m3000m A-heat19.30Niels Peter NielsenSparta AM8.45.008.53.001987Herre
3000m3000m A-heat19.30Christian SonneNBRO8.49.878.49.871988Herre
3000m3000m A-heat19.30Simon Jørn HansenBlovstrød Løverne8.55.008.57.161991Herre
3000m3000m A-heat19.30Paulo JensenSparta AM8.59.168.41.851979Herre
3000m3000m A-heat19.30Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF9.00.008.42.611976Herre
3000m3000m A-heat19.30Asmund Biesbjerg JensenNBRO9.00.009.15.001994Herre
3000m3000m A-heat19.30Anton HarrsenHelsingør IF9.00.001995Herre
3000m3000m A-heat19.30Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF9.08.028.56.191993Herre
3000m3000m A-heat19.30Line K SchulzAalborg AM9.12.009.21.601996Kvinde
3000m3000m A-heat19.30Nikolaj Holdt MikkelsenSparta AM9.15.009.17.971973Herre
3000m3000m A-heat19.30Rasmus KrodalNBRO9.20.0009.20.001989Herre
3000m3000m A-heat19.30Lasse LyhneAK 739.20.009.22.791977Herre
3000m3000m A-heat19.30Patrick LeeseNBRO9.20.0009.40.001989Herre
3000m3000m A-heat19.30Jan Elmar Sørensen9.23.729.23.721991Herre
3000m3000m B-heat19.45Thorsten BaumeisterFrederiksberg IF9.30.008.09.621988Herre
3000m3000m B-heat19.45Martin Laage KraghBlovstrød Løverne9.30.009.13.061990Herre
3000m3000m B-heat19.45Koen StockbroekxSparta AM9.30.001979Herre
3000m3000m B-heat19.45Søren HelmerFremad Holbæk9.45.009.12.481974Herre
3000m3000m B-heat19.45Per H. ChristensenBallerup AK9.45.001966Herre
3000m3000m B-heat19.45Bo RahbækAK 7310.00.0010.12.231981Herre
3000m3000m B-heat19.45Marcus RøllingAmager AC10.00.0010.12.742003Herre
3000m3000m B-heat19.45Dan Gilling BrunholtFrederiksberg IF10.00.001983Herre
3000m3000m B-heat19.45Henrik DufkeHelsingør IF10.00.001974Herre
3000m3000m B-heat19.45Mia van WagenenBallerup AK10.15.0010.42.251999Kvinde
3000m3000m B-heat19.45Bo AntvorskovAmager AC10.22.619.49.401961Herre
3000m3000m B-heat19.45Kim HansenBagsværd AC10.30.0010.22.001970Herre
3000m3000m B-heat19.45Peter Marius JensenSparta AM10.30.0010.30.001997Herre
3000m3000m B-heat19.45Sebastian HansenSlagelse Atletik DELTA10.32.0010.32.002001Herre
3000m3000m B-heat19.45Jeppe HaghfeltHelsingør IF10.41.0810.31.922003Herre
3000m3000m B-heat19.45Jimmy StauningHelsingør IF11.00.001972Herre
3000m3000m B-heat19.45Peter Læssøe JørgensenIK Hellas11.05.001968Herre
3000m3000m B-heat19.45Mathilde Grønlund RasmussenBallerup AK11.15.0011.21.452003Kvinde
3000m3000m B-heat19.45Jan Grønlund RasmussenBallerup AK11.15.001969Herre
3000m3000m B-heat19.45Jacob BallingFremad Holbæk11.20.0010.49.461992Herre
3000m3000m B-heat19.45Thyge ArumFMTI11.38.0011.38.001961Herre
800m800m A-heat20.05Mia Helene MørckBagsværd AC2.07.002.07.54 1999Kvinde
800m800m A-heat20.05Ida FillingsnesKøbenhavns IF2.08.002.05.171990Kvinde
800m800m A-heat20.05Dagmar Fæster OlsenSparta AM2.08.002.07.651994Kvinde
800m800m A-heat20.05Josefine RytterBagsværd AC2.09.992.10.121994Kvinde
800m800m A-heat20.05Louise JørgensenKøbenhavns IF2.10.672.10.671991Kvinde
400m400m A-heat20.15Christian ClausenKøbenhavns IF49.0748.401996Herre
Længdespring-18.00Helena RingAmager AC4.904.902002Kvinde
Længdespring-18.00Ellen LawaetzSparta AM5.135.132001Kvinde
Længdespring-18.00Sofie RasmussenKøbenhavns IF5.375.372000Kvinde
Længdespring-18.00Jessie IpsenKøbenhavns IF5.916.131983Kvinde
Længdespring-18.00Margrethe RenstrømTjalve IL6.426.681985Kvinde
Længdespring-18.00Jannick BaggeHvidovre AM6.856.851994Herre
Længdespring-18.00Gustav Lundholm NielsenSparta AM1998Herre
Længdespring-18.00Mads LundSparta AM2000Herre
Stangspring-18.00Mille Widstrup LindholmSparta AM2.201999Kvinde
Stangspring-18.00Sebastian LarsenSparta AM2.202001Herre
Stangspring-18.00Emma-Giovanna Coco VitaleSparta AM2.602.601993Kvinde
Stangspring-18.00Rebecka KrüegerMalmö AI3.123.122003Kvinde
Stangspring-18.00Christian Munch SkylvSparta AM3.403.402001Herre
Stangspring-18.00Anne Sofie OlsenKøbenhavns IF3.543.601994Kvinde
Stangspring-18.00Peter M. AdamsenKøbenhavns IF4.014.012000Herre
Stangspring-18.00Mikkel RingstedKøbenhavns IF4.904.901996Herre
Stangspring-18.00Annette NielsenKøbenhavns IF3.131996Kvinde
Stangspring-18.00Caroline RannersBallerup AK3.601995Kvinde
Stangspring-18.00Cathrine LarsåsenSparta AM4.401986Kvinde
Stangspring-18.00Emil H. ChristensenBallerup AK4.601995Herre
Stangspring-18.00Oliver DurafourBallerup AK4.601997Herre
Stangspring-18.00Gustav Lundholm NielsenSparta AM1998Herre
Stangspring-18.00Nikolaj GravesSparta AM1998Herre
Trespring-18.45Maren Høgberget KaliszSparta AM11.7311.981989Kvinde
Trespring-18.45Jakob MolanderKøbenhavns IF12.1512.671983Herre
Trespring-18.45Jessie IpsenKøbenhavns IF12.5612.811983Kvinde
X

обращение к пользователям