best replica watches

 
title

Se startlister med heatinddeling her.

Ved behov for kontakt skriv til skiveam@tracksseries.com.

Se diverse stævneinformation her, såsom lokation o. lign.

SE STÆVNEINFORMATION

PROGRAM

18.00 – 100m A-heat

18.05 – 100m B-heat


18.15 – 800m A-heat

18.25 – 800m B-heat

18.35 – 800m C-heat


18.45 – 2000m A-heat

18.55 – 2000m B-heat


19.15 – 300m A-heat

19.20 – 300m B-heat

DISTANCEHEATKL.ATLETKLUBSEEDNINGSTIDPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
100m100m A-heat18.00Casper Spure PedersenAGF Atletik11.2711.28 (0.8)11.28 (0.8)1992Herre
100m100m A-heat18.00Rasmus NyboAGF Atletik11.38 11.38 (0.1) 11.38 (0.1)1989Herre
100m100m A-heat18.00Daniel AndersenAalborg AM11.4011.52 (-0.3)11.52 (-0.3)2001Herre
100m100m A-heat18.00Daniel ElkrogAGF Atletik11.46 11.30 (1.5)11.46 (0.1)1989Herre
100m100m A-heat18.00Ala Alfred MikkelsenSkive AM12.22 12.22 (1.8)12.22 (1.8)2002Kvinde
100m100m B-heat18.05Fredrikke Dam LarsenAGF Atletik12.62 12.62 (1.7) 12.62 (1.7)1991Kvinde
100m100m B-heat18.05Klaus AndersenSkive AM13.2813.40 (0.7)1959Herre
100m100m B-heat18.05Olaf DammAGF Atletik13.3713.37 (0.1) 13.37 (0.1)1986Herre
100m100m B-heat18.05Olaf Damm blinde-medhjælperAGF Atletik13.37
100m100m B-heat18.05Hannah Sophie DunkerAGF Atletik14.00 14.00 (-0.2)1992Kvinde
100m100m B-heat18.05Jonas Bruun GregersenSkive AM14.00Herre
800m800m A-heat18.15August BrozRanders Atletik Freja1.56.001.57.691.57.691996Herre
800m800m A-heat18.15Jonas LindholtÅrhus 19001.56.641.56.641.56.641984Herre
800m800m A-heat18.15Christian LarsenÅrhus 19001.56.951.56.951.56.951993Herre
800m800m A-heat18.15Christoffer SlothAalborg AM1.58.001.59.541.59.541985Herre
800m800m A-heat18.15Tom NijhuisViborg AM1.59.502.00.402.00.401997Herre
800m800m A-heat18.15Rasmus Rose-HansenSkive AM2.02.302.01.972.02.891999Herre
800m800m A-heat18.15Jeppe RisvigSkive AM2.04.002.04.372.04.372001Herre
800m800m B-heat18.25Elias ShifrisViborg AM2.06.002.08.452.08.452002Herre
800m800m B-heat18.25Daniel GravergaardRanders Atletik Freja2.09.002.12.272.40.811997Herre
800m800m B-heat18.25Nikolaj RichterAalborg AM2.14.002.15.452.15.452002Herre
800m800m B-heat18.25Laurits BerntsenViborg AM2.16.002.20.332.20.332002Herre
800m800m B-heat18.25Carolien MillenaarHerning LK2.16.502.15.502.15.501997Kvinde
800m800m B-heat18.25Søren ØstergaardAGF Atletik2.17.852.17.012.17.851966Herre
800m800m B-heat18.25Mille B OlesenAalborg AM2.19.502.20.092.20.092002Kvinde
800m800m B-heat18.25Anne AndersenAalborg AM2.20.002.21.982.21.982001Kvinde
800m800m C-heat18.35Emma S. HansenAalborg AM2.26.002.27.752.27.752003Kvinde
800m800m C-heat18.35Emma Dyrup KleistViborg AM2.26.002.34.232.34.231997Kvinde
800m800m C-heat18.35Signe Salanson Jensen-SmidtViborg AM2.26.002.38.242.38.241998Kvinde
800m800m C-heat18.35Emma FindingRanders Atletik Freja2.30.002.33.102.33.101996Kvinde
800m800m C-heat18.35Cathrine BrundRanders Atletik Freja2.39.002.40.712.40.712002Kvinde
800m800m C-heat18.35Per GlassauVejle IF2.43.00 2.44.592.44.591954Herre
800m800m C-heat18.35Sine K. JørgensenRanders Atletik Freja3.10.001993Kvinde
2000m2000m A-heat18.45Thijs NijhuisViborg AM5.15.005.14.221992Herre
2000m2000m A-heat18.45Emil AarestrupViborg AM5.45.001995Herre
2000m2000m A-heat18.45Morten FagerlundHerning LK5.50.001986Herre
2000m2000m A-heat18.45Anders BukhaveHerning LK5.50.001988Herre
2000m2000m A-heat18.45René NielsenSkive AM5.55.001974Herre
2000m2000m A-heat18.45Julie Frøslev MathisenAskim IF6.15.001993Kvinde
2000m2000m A-heat18.45Jan Hybner-PedersenSkive AM6.20.001963Herre
2000m2000m A-heat18.45Alexander Tengblad NikolaisenViborg AM6.20.002001Herre
2000m2000m B-heat18.55Ida JørgensenAalborg AM6.35.006.41.696.41.692001Kvinde
2000m2000m B-heat18.55Marie Møller SchmidtViborg AM6.40.002001Kvinde
2000m2000m B-heat18.55Mie GamViborg AM6.50.002001Kvinde
2000m2000m B-heat18.55Camilla LaursenViborg AM6.50.001995Kvinde
2000m2000m B-heat18.55Liv L NielsenAalborg AM6.59.007.08.262001Kvinde
2000m2000m B-heat18.55Lisa HøgAalborg AM7.10.001990Kvinde
2000m2000m B-heat18.55Johan EnevoldsenViborg AM7.10.002001Herre
2000m2000m B-heat18.55Per GlassauVejle IF7.20.001954Herre
2000m2000m B-heat18.55Jacob Møller-IversenSkive AM8.10.001981Herre
300m300m A-heat19.15Casper Spure PedersenAGF Atletik36.4536.4536.451992Herre
300m300m A-heat19.15Daniel AndersenAalborg AM36.5036.9236.922001Herre
300m300m A-heat19.15Rasmus NyboAGF Atletik37.0037.001989Herre
300m300m A-heat19.15David ChristiansenAGF Atletik37.9637.9637.961982Herre
300m300m A-heat19.15Ala Alfred MikkelsenSkive AM40.6040.602002Kvinde
300m300m B-heat19.20Carolien MillenaarHerning LK42.0042.371997Kvinde
300m300m B-heat19.20Jakob Rose HansenSkive AM43.002002Herre
300m300m B-heat19.20Jonas Bruun GregersenSkive AM44.00Herre
300m300m B-heat19.20Søren ØstergaardAGF Atletik47.4147.4147.411966Herre
300m300m B-heat19.20Olaf DammAGF Atletik 44.52 44.52 44.521986Herre
300m300m B-heat19.20Olaf Damm blinde-medhjælperAGF Atletik 44.52
300m300m B-heat19.20Hannah Sophie DunkerAGF Atletik1992Kvinde
X

обращение к пользователям