best replica watches

 
title

Dette er startlisterne med heatinddeling. Eftertilmelding til stævnet er ikke længere muligt. Startlisterne kan løbende blive ændret, og derfor skal du løbende holde dig opdateret på denne side.

Se diverse stævneinformation her, såsom tidsplan, lokation o. lign.

SE STÆVNEINFORMATION

Til dette stævne afholdes også DM og Nordic Challenge 10.000m. Se startlister til det her.

SE STARTLISTER TIL 10.000m
DISTANCEHEATTIDSPUNKT#ATLETKLUBSEEDNINGSTIDPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
400m400m A-heat16.05-Philip Ø BraunSparta AM49.5048.881990Herre
400m400m A-heat16.05-Simon HvelplundSparta AM51.0050.111984Herre
400m400m A-heat16.05-Alejandro MailletBlovstrød Løverne52.5051.851998Herre
400m400m A-heat16.05-Jean Bosco NshimiyimanaHvidovre AM53.0053.411995Herre
400m400m B-heat16.00-Rasmus WieseFremad Holbæk57.2457.241999Herre
400m400m B-heat16.00-Mohammed FarahFremad Holbæk59.502000Herre
400m400m B-heat16.00-Katrine Holten KristensenKøbenhavns IF59.7957.5259.791989Kvinde
400m400m C-heat15.55-Philip MørchBlovstrød Løverne1.01.501.01.711.01.711974Herre
400m400m C-heat15.55-Majken LützenBallerup AK1.03.00 1.03.47 1.04.822003Kvinde
400m400m C-heat15.55-Alma SøttrupBallerup AK1.05.001.07.441.07.442003Kvinde
400m400m C-heat15.55-Kathrine DahlFrederiksberg IF1.08.571.10.371.08.571979Kvinde
400m400m C-heat15.55-Sophie MørchBlovstrød Løverne1.15.001.16.902005Kvinde
400mJean-François Xavier de MenardBlovstrød LøverneAFBUD1.02.641.02.641996Herre
400mPierre-Jean Xavier de MenardBlovstrød LøverneAFBUD1995Herre
1500m1500m A-heat16.101Andreas LindgreenSparta AM3.50.003.55.201998Herre
1500m1500m A-heat16.102Jens Søndergaard JensenAGF Atletik3.54.003.54.401986Herre
1500m1500m A-heat16.103Frederik FürstenbergSparta AM3.55.003.59.631993Herre
1500m1500m A-heat16.104Joachim Weel Rosbo (PACE for Søren Jøhnk)Bagsværd AC3.59.994.04.091997Herre
1500m1500m A-heat16.105Søren JøhnkBagsværd AC3.59.994.04.611997Herre
1500m1500m A-heat16.106Mads SkaaningSparta AM4.00.004.03.451995Herre
1500m1500m A-heat16.107Jeppe SideniusTrongårdens IF4.02.004.03.151992Herre
1500m1500m A-heat16.108Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF4.03.004.03.704.16.261997Herre
1500m1500m A-heat16.109Alexander Siedler NielsenHvidovre AM4.10.004.33.471999Herre
1500m1500m A-heat16.1010Mohamed HersiFrederiksberg IF4.11.004.21.294.21.291994Herre
1500m1500m A-heat16.1011Anna Emilie MøllerBlovstrød Løverne4.20.004.23.624.23.621997Kvinde
1500m1500m A-heat16.1012Linus LindquistSparta AM4.22.004.25.104.25.102002Herre
1500m1500m A-heat16.1013Mathias SikoraSlagelse AK Delta4.25.004.38.662000Herre
1500m1500m A-heat16.1014Louis CantbyHvidovre AM4.25.002001Herre
1500m1500m B-heat16.201Martin Højland NielsenKøbenhavns IF4.28.004.39.451993Herre
1500m1500m B-heat16.202Christian LindgreenSparta AM4.30.004.32.774.32.772002Herre
1500m1500m B-heat16.203Philip ChristiansenKøbenhavns IF4.30.004.36.141996Herre
1500m1500m B-heat16.204Jacob Weel RosboBagsværd AC4.30.004.31.942000Herre
1500m1500m B-heat16.205Michael Pilegaard HansenBagsværd AC4.30.004.38.301967Herre
1500m1500m B-heat16.206Martin Laage KraghBlovstrød Løverne4.32.001990Herre
1500m1500m B-heat16.207Anders LagergrenFrederiksberg IF4.39.001992Herre
1500m1500m B-heat16.208Nikoline Høegh Ørum-NielsenSparta AM4.40.004.55.324.50.052002Kvinde
1500m1500m B-heat16.209Karoline HardisBlovstrød Løverne4.45.004.47.834.49.891997Kvinde
1500m1500m B-heat16.2010Niels HansenHSOK4.45.004.57.081958Herre
1500m1500m B-heat16.2011Gustav MørchBlovstrød Løverne4.45.005.01.022002Herre
1500m1500m B-heat16.2012Therese JanssonKøbenhavns IF4.56.104.56.101986Kvinde
1500m1500m B-heat16.2013Mie Hylling AxelssonSparta AM5.05.005.12.075.12.072002Kvinde
1500m1500m B-heat16.2014Emilie Bøg EkholmIK Hellas5.10.005.03.002002Kvinde
1500m1500m B-heat16.2015Isabella SheldonSparta AM5.10.005.10.811997Kvinde
1500m1500m B-heat16.2016Marcus RøllingAmager AC5.10.002003Herre
1500m1500m B-heat16.2017Jes AndersenBagsværd AC5.15.004.40.251951Herre
1500m1500m B-heat16.2018Laura HelmerFremad Holbæk5.20.005.30.942001Kvinde
X

обращение к пользователям