best replica watches

 
title

Se startlister med heatinddeling her.

Ved behov for kontakt skriv til bac@tracksseries.com.

Se diverse stævneinformation her, såsom lokation o. lign.

SE STÆVNEINFORMATION

TIDSSKEMA

17.30 2000mF Drenge A-heat

17.40 3000mF Herrer A-heat

18.00 2000mF Piger A-heat

18.10 3000mF Kvinder A-heat

18.30 3000m C-heat

18.50 3000m B-heat

19.05 3000m A-heat

19.20 800m A-heat

19.25 800m B-heat

19.30 800m C-heat

19.35 800m D-heat

19.40 800m E-heat

DIST.HEATKL.ATLETKLUBSEEDNINGPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
2000mF Drenge (91.4)2000mF Drenge17.30Louis CantbyHvidovre AM6.45.002001Herre
2000mF Drenge (91.4)2000mF Drenge17.30Anton ØstdalBagsværd AC6.50.002001Herre
3000mF Herrer (91.4)3000mF Herrer17.40Christoffer T MadsenKøbenhavns IF9.55.009.57.6710.08.341992Herre
3000mF Herrer (91.4)3000mF Herrer17.40Klaus Præst JacqueBagsværd AC10.00.0010.15.34 1992Herre
3000mF Herrer (91.4)3000mF Herrer17.40Ole Gram ClausenRunning Team Karma Police10.45.001972Herre
3000mF Herrer (91.4)3000mF Herrer17.40Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IFAFBUD1993Herre
2000mF Piger (76.2)2000mF Piger18.00Anna Mark HelwighSparta AM6.50.006.50.262000Kvinde
2000mF Piger (76.2)2000mF Piger18.00Sophie SøefeldtSparta AM7.10.002000Kvinde
2000mF Piger (76.2)2000mF Piger18.00Clara KallSparta AM7.20.001999Kvinde
2000mF Piger (76.2)2000mF Piger18.00Vera Dam KaagaardSlagelse Atletik DELTA8.00.001999Kvinde
3000mF Kvinder (76.2)3000mF Kvinder18.10Simone GladAGF Atletik10.05.0010.23.071990Kvinde
3000mF Kvinder (76.2)3000mF Kvinder18.10Anna Emilie Møller (PACE for L. Rode)Blovstrød Løverne10.45.0010.03.1510.03.151997Kvinde
3000mF Kvinder (76.2)3000mF Kvinder18.10Louise RodeBlovstrød Løverne10.45.0010.52.781997Kvinde
3000mF Kvinder (76.2)3000mF Kvinder18.10Augusta KorsgaardSparta AM11.45.0012.08.101997Kvinde
3000m3000m C-heat18.30Anders KjøngerskovBlovstrød Løverne11.00.0010.33.651957Herre
3000m3000m C-heat18.30Tine BroksøBlovstrød Løverne11.00.0010.43.281971Kvinde
3000m3000m C-heat18.30Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne11.00.0011.12.091999Kvinde
3000m3000m C-heat18.30Augusta Maria Grønborg ChristensenBlovstrød Løverne11.00.0011.29.312000Kvinde
3000m3000m C-heat18.30Mette Sommer FritzeBlovstrød Løverne11.00.0011.32.841979Kvinde
3000m3000m C-heat18.30Henrik HansenBagsværd AC11.00.001975Herre
3000m3000m C-heat18.30Freja Lunde LarsenHolte Atletik11.05.0011.41.812000Kvinde
3000m3000m C-heat18.30Jesper HøgsvigIK Hellas11.15.0010.47.481969Herre
3000m3000m C-heat18.30Philip Grundt HansenBagsværd AC11.15.002004Herre
3000m3000m C-heat18.30Ulrikke Juul SøeborgHelsingør IF11.40.0011.59.712003Kvinde
3000m3000m C-heat18.30Tomas LaursenBlovstrød Løverne11.45.0011.11.811969Herre
3000m3000m C-heat18.30Thyge ArumFMTI12.00.001961Herre
3000m3000m C-heat18.30Caroline NørgaardHolte Atletik12.27.5312.27.5312.27.532001Kvinde
3000m3000m C-heat18.30Mia KolmosAK 73AFBUD11.05.0411.05.041988Kvinde
3000m3000m B-heat18.50Marcus RøllingAmager AC10.15.0010.31.902003Herre
3000m3000m B-heat18.50Henrik LarsenBlovstrød Løverne10.25.0010.13.031962Herre
3000m3000m B-heat18.50Michael Hjortemark OlsenBlovstrød Løverne10.25.0010.53.601967Herre
3000m3000m B-heat18.50Gustav MørchBlovstrød Løverne10.25.0011.06.592002Herre
3000m3000m B-heat18.50Bo RahbækAK 7310.25.001981Herre
3000m3000m B-heat18.50Jesper KaiserBlovstrød Løverne10.25.001969Herre
3000m3000m B-heat18.50Jørn ThostrupBlovstrød Løverne10.25.001961Herre
3000m3000m B-heat18.50Philip MørchBlovstrød Løverne10.25.001974Herre
3000m3000m B-heat18.50Kevin SørensenSlagelse Atletik DELTA10.30.0010.14.211996Herre
3000m3000m B-heat18.50Sebastian HansenSlagelse Atletik DELTA10.30.002001Herre
3000m3000m B-heat18.50Peter Læssøe JørgensenIK Hellas10.50.001968Herre
3000m3000m B-heat18.50Jens LarsenTrongårdens IF10.55.009.46.341963Herre
3000m3000m A-heat19.05Michael NielsenSparta AM8.25.008.17.561981Herre
3000m3000m A-heat19.05Christian Jørn Hansen (PACE for J. Rosbo)Bagsværd AC8.30.009.06.031991Herre
3000m3000m A-heat19.05Joachim Weel RosboBagsværd AC8.30.008.38.171997Herre
3000m3000m A-heat19.05Emil HolmGanløse Tri Center8.30.008.41.041996Herre
3000m3000m A-heat19.05Abdi Hakin UladHvidovre AM8.40.008.03.791991Herre
3000m3000m A-heat19.05Alexander Seidler NielsenHvidovre AM8.54.508.54.508.56.891999Herre
3000m3000m A-heat19.05Jesper PedersenAK 738.55.008.48.869.00.441975Herre
3000m3000m A-heat19.05Torben KirchnerGermany8.58.278.58.271987Herre
3000m3000m A-heat19.05Bo AbrahamssonKøbenhavns IF8.59.008.42.618.55.611976Herre
3000m3000m A-heat19.05Simon Jørn HansenBlovstrød Løverne9.00.009.00.161991Herre
3000m3000m A-heat19.05Martin Laage KraghBlovstrød Løverne9.20.009.13.061990Herre
3000m3000m A-heat19.05Victor Carlsson9.25.00-Herre
3000m3000m A-heat19.05Kristian ThygesenPolitiets Idrætsforening9.38.009.40.701983Herre
3000m3000m A-heat19.05Søren WedelSparta AM9.45.0010.11.471987Herre
3000m3000m A-heat19.05Martin Friis Bach Bagsværd AC9.45.001984Herre
3000m3000m A-heat19.05Magnus Elbæk DitlevBagsværd AC9.50.001997Herre
800m800m A-heat19.20Søren JøhnkBagsværd AC1.54.001.54.271.54.271997Herre
800m800m A-heat19.20William DevantierSparta AM1.55.001.55.461.55.46 2000Herre
800m800m A-heat19.20Jean Bosco NshimiyimanaHvidovre AM1.57.381.57.382.01.621995Herre
800m800m A-heat19.20Jeppe SideniusTrongårdens IF1.57.501.55.221992Herre
800m800m A-heat19.20Malthe NielsenSparta AM1.58.002.00.542.00.541999Herre
800m800m A-heat19.20Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF2.00.001.57.692.04.061997Herre
800m800m A-heat19.20Richard D JensenSparta AM2.00.002.02.141985Herre
800m800m A-heat19.20Tobias IlleboMalmö AI2.03.001.51.791973Herre
800m800m A-heat19.20Karl-Gustav BrockdorffAalborg AMAFBUD1.56.411.56.411999Herre
800m800m B-heat19.25Lucas la cour HeebøllSparta AM2.05.002.04.751999Herre
800m800m B-heat19.25Conrad LindSparta AM2.05.002.09.132.09.132001Herre
800m800m B-heat19.25Mia Helene MørckBagsværd AC2.07.542.07.542.07.541999Kvinde
800m800m B-heat19.25Helene Holm GottliebHolte Atletik2.08.002.10.372.10.811998Kvinde
800m800m B-heat19.25Mattias JonssonHeleneholms IF2.09.001.55.602.10.881970Herre
800m800m B-heat19.25Michael Pilegaard HansenBagsværd AC2.10.002.10.562.10.561967Herre
800m800m B-heat19.25Linus LindquistSparta AM2.10.002.11.062.11.062002Herre
800m800m B-heat19.25Jacob Weel RosboBagsværd AC2.10.002.12.332.12.332000Herre
800m800m B-heat19.25Anders BangSparta AM2.10.002.12.452.12.45 2002Herre
800m800m C-heat19.30Mihn Kyun Cho (PACE for D. Olsen)Sparta AM2.10.001.50.631994Herre
800m800m C-heat19.30Michael PedersenKøbenhavns IF2.10.002.01.421973Herre
800m800m C-heat19.30Dagmar Fæster OlsenSparta AM2.10.002.07.652.14.381994Kvinde
800m800m C-heat19.30Josephine ThestrupSparta AM2.10.002.10.072.16.341996Kvinde
800m800m C-heat19.30Josefine Rytter Bagsværd AC2.10.002.10.122.10.521994Kvinde
800m800m C-heat19.30Søren PovlsenKøbenhavns IF2.10.002.11.121965Herre
800m800m C-heat19.30Martin Højland NielsenKøbenhavns IF2.10.002.13.342.13.341993Herre
800m800m C-heat19.30Mathias SikoraSlagelse Atletik DELTA2.10.002.15.372000Herre
800m800m C-heat19.30Noah Nouri GrunnetSparta AM2.12.002.14.342002Herre
800m800m C-heat19.30Christian LindgreenSparta AM2.12.002002Herre
800m800m D-heat19.35Henrik Bierbum BacherSparta AM2.13.002.13.202.15.021986Herre
800m800m D-heat19.35Christian Skov Nielsen (PACE for H. Bierbum)Sparta AM2.13.001991Herre
800m800m D-heat19.35Maria H. B. AndersenSparta AM2.15.002.12.681998Kvinde
800m800m D-heat19.35Karoline HardisBlovstrød Løverne2.16.002.18.411997Kvinde
800m800m D-heat19.35Peter Jon KristensenBlovstrød Løverne2.16.001996Herre
800m800m D-heat19.35Emilie Bøg EkholmIK Hellas2.25.002.27.122.27.122002Kvinde
800m800m D-heat19.35Anna Sofie FrændeSparta AM2.25.002.29.692001Kvinde
800m800m D-heat19.35Amanda AmalooSparta AM2.25.002.30.152000Kvinde
800m800m D-heat19.35Nikoline Høegh Ørum-NielsenSparta AM2.25.002.31.562002Kvinde
800m800m D-heat19.35Cecilie Møller-Jensen (PACE for T. Østergaard)Bagsværd AC2.26.70 2.25.32 2.25.322001Kvinde
800m800m D-heat19.35Tine ØstergaardBagsværd AC2.26.702.26.702.29.222000Kvinde
800m800m E-heat19.40Jes AndersenBagsværd AC2.28.002.19.051951Herre
800m800m E-heat19.40Henrik SørensenBagsværd AC2.28.001970Herre
800m800m E-heat19.40Rolf KøngerskovBagsværd AC2.29.002.18.201950Herre
800m800m E-heat19.40Per JørgensenTrongårdens IF2.29.002.19.311963Herre
800m800m E-heat19.40Sigurd Zielinski DjurupBagsværd AC2.30.002.25.982000Herre
800m800m E-heat19.40Tom Elmer ChristensenIK Hellas2.30.002.29.061949Herre
800m800m E-heat19.40Mie Hylling AxelssonSparta AM2.30.002.50.752002Kvinde
800m800m E-heat19.40Jens-Jakob IngerslevGentofte IK3.00.002003Herre
800mAndreas LindgreenSparta AMAFBUD1.56.251998Herre
800mAndreas LangeGentofte IKAFBUD2002Herre
X

обращение к пользователям