best replica watches

 
title

Se startlister med heatinddeling her.

Ved behov for kontakt skriv til bt1@tracksseries.com

Se diverse stævneinformation her, såsom lokation o. lign.

SE STÆVNEINFORMATION

PROGRAM

På 100m og 400m står der blot tidspunkt for første heat. Heatene startes så hurtigt som muligt efter hinanden, hvorfor der ikke angives præcist tidspunkt for det enkelte heat andet end det første heat.

18.00 100 Kvinder  (2 heats – A-heat sidst)
18.10 100 Herrer (4 heats – A-heat sidst)

18.35 800 Kvinder A-heat

18.45 800 Herrer B-heat
18.55 800 Herrer A-heat

19.10 400 Kvinder (2 heats – A-heat sidst)

19.20 400 Herrer (3 heats – A-heat sidst)

19.45 3000 Kvinder A-heat

20.10 3000 Herrer C-heat
20.30 3000 Herrer B-heat
20.50 3000 Herrer A-heat
DISTANCEHEATTIDSPUNKTATLETKLUBSEEDNINGSTIDPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
100m100m Kvinde B-heat18.00Tina Høj ChristensenKøbenhavns IF13.8013.801991Kvinde
100m100m Kvinde B-heat18.00Cathrine LaugesenKøbenhavns IF13.8013.801990Kvinde
100m100m Kvinde B-heat18.00Helena RingAmager AC13.8713.872002Kvinde
100m100m Kvinde B-heat18.00Gerda KazakeviciuteKøbenhavns IF13.9914.692000Kvinde
100m100m Kvinde B-heat18.00Johanne Wiedemann SimonsenSparta AM14.0014.121999Kvinde
100m100m Kvinde B-heat18.00Nina Bech-AndersenSparta AM17.00 16.371969Kvinde
100m100m Kvinde A-heatSe tidsplanAstrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IF12.2312.231993Kvinde
100m100m Kvinde A-heatSe tidsplanIda KarstoftSparta AM12.321995Kvinde
100m100m Kvinde A-heatSe tidsplanOlivia Tuokila (u)Sparta AM12.7012.612000Kvinde
100m100m Kvinde A-heatSe tidsplanLiv Didi PedersenKøbenhavns IF12.9712.6212.971997Kvinde
100m100m Kvinde A-heatSe tidsplanSofie SpiegelhauerSparta AM13.1513.152002Kvinde
100m100m Kvinde A-heatSe tidsplanMette B. JepsenHvidovre AM13.301970Kvinde
100m100m Herre D-heatSe tidsplanChristian EschenKøbenhavns IF12.3812.381992Herre
100m100m Herre D-heatSe tidsplanMagnus Munk RosenbeckHolte Atletik12.502001Herre
100m100m Herre D-heatSe tidsplanChristian Møller12.9011.001961Herre
100m100m Herre D-heatSe tidsplanRobin Rosenkrantz Nielsen13.0012.942002Herre
100m100m Herre D-heatSe tidsplanMax Henning BoisenAmager AC13.2512.2013.251988Herre
100m100m Herre D-heatSe tidsplanViktor Bech PetersenAmager AC13.8513.8513.852003Herre
100m100m Herre C-heatSe tidsplanThor Robert NielsenKøbenhavns IF11.741993Herre
100m100m Herre C-heatSe tidsplanChristian TrajkovskiSparta AM11.8010.431965Herre
100m100m Herre C-heatSe tidsplanOliver BirlieAmager AC12.0012.0012.001999Herre
100m100m Herre C-heatSe tidsplanJan SwenssonRoar Atletik12.2011.821977Herre
100m100m Herre C-heatSe tidsplanRobin RichKøbenhavns IF12.2112.211967Herre
100m100m Herre C-heatSe tidsplanKristian KolbyeAmager AC12.2212.221996Herre
100m100m Herre C-heatSe tidsplanThomas Gregorio SallySparta AM12.2512.252000Herre
100m100m Herre B-heatSe tidsplanChristian LaugesenSparta AM11.4511.211986Herre
100m100m Herre B-heatSe tidsplanJacob HvorupSparta AM11.4511.451999Herre
100m100m Herre B-heatSe tidsplanJosef Abu-EesaSparta AM11.5010.701975Herre
100m100m Herre B-heatSe tidsplanDaniel HenriksenSparta AM11.50 11.481996Herre
100m100m Herre B-heatSe tidsplanSimon HvelplundSparta AM11.6011.601982Herre
100m100m Herre B-heatSe tidsplanNiklas BjerreKorsør AM11.7311.671999Herre
100m100m Herre B-heatSe tidsplanKristoffer PedersenKøbenhavns IF11.7411.741991Herre
100m100m Herre A-heatSe tidsplanFrederik Schou-NielsenSparta AM10.7510.731996Herre
100m100m Herre A-heatSe tidsplanSebastian PedersenSparta AM11.0511.091997Herre
100m100m Herre A-heatSe tidsplanEmil K StrømSparta AM11.1010.921993Herre
100m100m Herre A-heatSe tidsplanSimon MathiasenHvidovre AM11.1010.941996Herre
100m100m Herre A-heatSe tidsplanEmil FrændeSparta AM11.2511.282000Herre
100m100m Herre A-heatSe tidsplanVincent PlasSparta AM11.3011.322001Herre
100m100m Herre A-heatSe tidsplanRasmus Thornbjerg KlausenFremad Holbæk11.3411.3411.342000Herre
800m800m Kvinde A-heat18.35Helene Holm GottliebHolte Atletik2.07.752.07.751998Kvinde
800m800m Kvinde A-heat18.35Frida UhrskovHelsingør IF2.22.002.26.572001Kvinde
800m800m Kvinde A-heat18.35Alma SøttrupBallerup AK2.25.002.29.822003Kvinde
800m800m Kvinde A-heat18.35Signe Salanson Jensen-SmidtViborg AM2.25.002.30.022.30.021998Kvinde
800m800m Kvinde A-heat18.35Emily Oron LexnerBlovstrød Løverne2.27.002.27.642.28.211997Kvinde
800m800m Kvinde A-heat18.35Nanna Leegaard KruseSparta AM2.30.001987Kvinde
800m800m Kvinde A-heat18.35Tine ØstergaardBagsværd ACAFBUD2.24.662000Kvinde
800m800m Herre B-heat18.45Frederik GottliebHelsingør IF2.09.002.05.462000Herre
800m800m Herre B-heat18.45Martin Højland NielsenKøbenhavns IF2.09.762.09.761993Herre
800m800m Herre B-heat18.45Rasmus WieseFremad Holbæk2.10.002.11.612.13.111999Herre
800m800m Herre B-heat18.45Henrik N. JørgensenSparta AM2.24.001974Herre
800m800m Herre B-heat18.45Henrik SørensenBagsværd AC2.26.002.26.361970Herre
800m800m Herre B-heat18.45Jes AndersenBagsværd AC2.30.002.12.001951Herre
800m800m Herre B-heat18.45Henning Steffan JensenSparta AM2.35.001954Herre
800m800m Herre A-heat18.55Bram VerhagenSparta AM1.57.331993Herre
800m800m Herre A-heat18.55Klaus Præst JacqueBagsværd AC1.59.001.59.601992Herre
800m800m Herre A-heat18.55Oliver ThernøeKorsør AM2.00.002.00.941996Herre
800m800m Herre A-heat18.55Emil SkovhøjAmager AC2.01.982.01.981991Herre
800m800m Herre A-heat18.55Mads Windahl KofoedViking Atletik2.02.002.07.412.07.411999Herre
800m800m Herre A-heat18.55Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF2.05.002.06.431993Herre
800m800m Herre A-heat18.55Mads MørchHolte Atletik2.07.002.07.392.07.852001Herre
800m800m Herre A-heat18.55Lucas BallingFremad Holbæk2.07.362.05.532.07.361997Herre
400m400m Kvinde B-heat19.10Silje KristensenKorsør AM1.01.221997Kvinde
400m400m Kvinde B-heat19.10Anna K. ScheibeleinKøbenhavns IF1.02.131.02.131.03.271998Kvinde
400m400m Kvinde B-heat19.10Mathilde RiisBallerup AK1.05.001.05.621999Kvinde
400m400m Kvinde B-heat19.10Veronica JanningHelsingør IF1.07.601.07.601.07.602001Kvinde
400m400m Kvinde B-heat19.10Nina Bech-AndersenSparta AM1.15.001969Kvinde
400m400m Kvinde A-heatSe tidsplanOlivia ThorsgaardSparta AM58.0057.992000Kvinde
400m400m Kvinde A-heatSe tidsplanCecilie Anna NæsbySparta AM59.0059.042000Kvinde
400m400m Kvinde A-heatSe tidsplanJulia H MaurerSparta AM59.0059.251993Kvinde
400m400m Kvinde A-heatSe tidsplanMathilde YttesenAmager AC59.7059.702001Kvinde
400m400m Kvinde A-heatSe tidsplanViktoria DommerSparta AM60.001.00.312001Kvinde
400m400m Kvinde A-heatSe tidsplanKristine KruseSlagelse Atletik DELTA1.00.301.00.611.00.612002Kvinde
400m400m Herre C-heatSe tidsplanMichael Pilegaard HansenBagsværd AC58.3058.691967Herre
400m400m Herre C-heatSe tidsplanPhilip MørchBlovstrød Løverne60.001.00.171974Herre
400m400m Herre C-heatSe tidsplanStinus Dolmer NielsenBagsværd AC60.001.05.172003Herre
400m400m Herre C-heatSe tidsplanOliver JensenBallerup AK1.06.002003Herre
400m400m Herre C-heatSe tidsplanJesper LützenBallerup AK1.15.001957Herre
400m400m Herre B-heatSe tidsplanSamuel MarcusSparta AM53.0052.981999Herre
400m400m Herre B-heatSe tidsplanLucas SoulierSlagelse Atletik DELTA53.1053.5553.552002Herre
400m400m Herre B-heatSe tidsplanRobin RichKøbenhavns IF53.1553.151967Herre
400m400m Herre B-heatSe tidsplanChristian EschenKøbenhavns IF53.1753.171992Herre
400m400m Herre B-heatSe tidsplanMartin PanduroKøbenhavns IF53.6452.691994Herre
400m400m Herre B-heatSe tidsplanJan SwenssonRoar Atletik55.0053.451977Herre
400m400m Herre A-heatSe tidsplanChristian LaugesenSparta AM50.5049.071986Herre
400m400m Herre A-heatSe tidsplanAndreas SchouKorsør AM50.911998Herre
400m400m Herre A-heatSe tidsplanAlbert RanningKøbenhavns IF51.001998Herre
400m400m Herre A-heatSe tidsplanEndre Eikenes Røsaker (u)Københavns IF51.6551.6551.651996Herre
400m400m Herre A-heatSe tidsplanOliver Byrial HansenHolte AtletikAFBUD1999Herre
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Simone GladSparta AM9.15.00 9.20.429.25.431990Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Maja AlmAGF Atletik9.15.001988Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Sara Schou KristensenBlovstrød Løverne10.05.0010.11.9310.11.931997Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Marie MørchBlovstrød Løverne10.05.001994Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Mia van WagenenBallerup AK10.10.0010.15.081999Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Emma Dyrup KleistViborg AM10.15.0010.26.2110.26.211997Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Signe Flarup ØllgaardAGF Atletik / RUN4ALL10.45.001993Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Kamilla KajbækBallerup AK10.50.0010.49.341999Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Mathilde Grønlund RasmussenBallerup AK11.00.0010.52.372003Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Cecilie H. ChristensenBallerup AK10.50.0010.53.041992Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Cecilie Katrine HansenSparta AM10.55.001995Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne11.00.0011.05.5511.05.551999Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Freja Lunde LarsenHolte Atletik11.18.0011.17.062000Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Laura Victoria SchulzBlovstrød Løverne11.40.0011.41.191999Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Emilie Deublein PihlHelsingør IF12.33.0012.33.9312.33.932001Kvinde
3000m3000m Kvinde A-heat19.45Marna Leila Vandsdal EgholmKøge AtletikAFBUD10.09.381981Kvinde
3000m3000m Herre C-heat20.10Frank OCarroll (u)Sparta AM10.20.009.16.001977Herre
3000m3000m Herre C-heat20.10Jørn ThostrupBlovstrød Løverne10.20.0010.25.541961Herre
3000m3000m Herre C-heat20.10Jeppe HaghfeltHelsingør IF10.20.0010.31.922003Herre
3000m3000m Herre C-heat20.10Niels HansenHelsingør IF10.20.0010.59.131958Herre
3000m3000m Herre C-heat20.10Bo AntvorskovAmager AC10.25.009.49.401961Herre
3000m3000m Herre C-heat20.10Juan Francisco RuedaNBRO10.30.001990Herre
3000m3000m Herre C-heat20.10Stinus Dolmer NielsenBagsværd AC10.30.002003Herre
3000m3000m Herre C-heat20.10Philip Grundt HansenBagsværd AC10.44.0010.44.292004Herre
3000m3000m Herre C-heat20.10Jacob Søgaard HansenNBRO10.50.001970Herre
3000m3000m Herre C-heat20.10Fridtjof Cerup-SimonsenHelsingør IF11.00.001999Herre
3000m3000m Herre C-heat20.10Jens LarsenTrongårdens IF11.15.009.46.341963Herre
3000m3000m Herre C-heat20.10Thyge ArumIFMI12.00.0011.39.361961Herre
3000m3000m Herre C-heat20.10Michael PedersenTrongårdens IFAFBUD10.35.481973Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Louis CantbyHvidovre AM9.20.009.13.682001Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Nikolaj Holdt MikkelsenSparta AM9.20.009.17.971973Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Jonas BransbjergFremad Holbæk9.30.009.01.911976Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Kent NørmarkSparta AM9.30.009.18.751971Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Peter NielsenFremad Holbæk9.30.009.28.071971Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Kristian KrogBlovstrød Løverne9.40.009.54.881992Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Kasper KesjeSparta AM9.40.001999Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Martin KlausenFremad Holbæk9.45.009.47.091972Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Gustav MørchBlovstrød Løverne9.45.0010.26.652002Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Peter Marius JensenSparta AM9.50.001997Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Henrik DufkeHelsingør IF10.00.0010.07.401974Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Nikolaj DonsHvidovre AM10.00.0010.08.722002Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Henrik HansenBagsværd AC10.00.0010.13.8110.26.001975Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Jacob ArumHelsingør IF10.00.0010.36.571981Herre
3000m3000m Herre B-heat20.30Bo RahbækKøbenhavns IF10.10.0010.12.231981Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Magnus DewettHerning LK8.30.008.34.801995Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Steffen Falch LarsenBlovstrød Løverne8.50.008.29.641989Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Jesper PedersenKøbenhavns IF8.50.008.41.788.54.581975Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Alexander Seidler NielsenHvidovre AM8.50.008.54.501999Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Morten Puggaard RavnSparta AM8.50.001984Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Joachim Weel RosboBagsværd AC8.55.008.32.251997Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Simon Jørn HansenBlovstrød Løverne8.55.008.54.331991Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Anton ØstdalBagsværd AC8.55.009.11.172001Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Frederik T. KapperSparta AM8.59.009.11.001995Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF9.00.008.42.619.05.461976Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Joachim RønsholtBallerup AK9.00.009.06.201999Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF9.10.008.56.191993Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Patrick Leese9.15.009.03.961988Herre
3000m3000m Herre A-heat20.50Rasmus KrodalNBRO9.15.009.42.941989Herre
X

обращение к пользователям