best replica watches

 
title

Se startlister her.

De eftertilmeldte vil blive tildelt heats tirsdag aften, og derfor vil der kunne blive rykket rundt på heatinddelingen. Derfor skal du som atlet være opmærksom på hvornår du skal starte, og skal løbende holde øje med dette.

Ved behov for kontakt skriv til bt2@tracksseries.com

Se diverse stævneinformation her, såsom lokation o. lign.

SE STÆVNEINFORMATION

ENDELIGT TIDSPROGRAM

Endeligt tidsprogram kan ses her.


TRACK DISCIPLINER

Kl. 18.00 – 110mHæk Herrer

Kl. 18.10 – 100mHæk Kvinder

Kl. 18.20 – 100m Kvinder

Kl. 18.25 – 100m Herrer B-heat

Kl. 18.30 – 100m Herrer A-heat

Kl. 18.45 – 400mHæk Kvinder

Kl. 19.00 – 1500m Kvinder A-heat

Kl. 19.10 – 1500m Herrer A-heat

Kl. 19.20 – 1500m Herrer B-heat

Kl. 19.35 – 200m Kvinder B-heat

Kl. 19.40 – 200m Kvinder A-heat

Kl. 19.45 – 200m Herrer D-heat

Kl. 19.50 – 200m Herrer C-heat

Kl. 19.55 – 200m Herrer B-heat

Kl. 20.00 – 200m Herrer A-heat

Kl. 20.10 – 5000m A-heat

Kl. 20.35 – 5000m B-heat

Kl. 21.00 – 5000m C-heat


FIELD DISCIPLINER

Kl. 18.00 – Trespring – Kuglestød

Kl. 19.00 – Længdespring

DISTANCEHEATKL.ATLETKLUBSEEDNINGPRÅRSBEDSTEÅRGANGKØN
110mHæk110mHæk A-heat18.00Mads LundSparta AM14.8614.732000Herre
110mHæk110mHæk A-heat18.00Martin PanduroKøbenhavns IF17.941994Herre
100mHæk100mHæk A-heat18.10Thea HaahrSparta AM14.321991Kvinde
100mHæk100mHæk A-heat18.10Annemarie NissenKøbenhavns IF14.4414.021994Kvinde
100mHæk100mHæk A-heat18.10Ida Beiter BommeSparta AM15.5615.562001Kvinde
100mHæk100mHæk A-heat18.10Hannah Illum PetersenSparta AM15.791999Kvinde
100mHæk100mHæk A-heat18.10Emilie R HansenSparta AM16.2116.211999Kvinde
100mHæk100mHæk A-heat18.10Ellen Eva BalslevKøbenhavns IF17.2017.202001Kvinde
TrespringTrespring18.00Vibha SorenKøbenhavns IF2001Kvinde
TrespringTrespring18.00Annette Juma NielsenKøbenhavns IF11.4312.041996Kvinde
KuglestødKuglestød18.00Jannick BaggeKøbenhavns IF13.151994Herre
KuglestødKuglestød18.00Laura Nørrung PoulsenSparta AM2000Kvinde
100m100m Kvinde A-heat18.20Astrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IF12.3812.231993Kvinde
100m100m Kvinde A-heat18.20Stephanie Saavedra (u)Sparta AM12.541989Kvinde
100m100m Kvinde A-heat18.20Liv Didi PedersenKøbenhavns IF12.9712.621997Kvinde
100m100m Kvinde A-heat18.20Signe BoelsmandKøbenhavns IF13.071991Kvinde
100m100m Kvinde A-heat18.20Kirstine RædkjærSparta AM15.001991Kvinde
100m100m Kvinde A-heat18.20Anna K. ScheibeleinKøbenhavns IF1998Kvinde
100m100m Herre A-heat18.30Nicklas HydeSparta AM10.9010.991986Herre
100m100m Herre A-heat18.30Kasper AnderssonGreve Atletik11.1011.101997Herre
100m100m Herre A-heat18.30Emil K StrømSparta AM11.3010.921993Herre
100m100m Herre A-heat18.30Frederik RegliFrederiksberg IF11.4811.481990Herre
100m100m Herre A-heat18.30Daniel HenriksenSparta AM11.5011.481996Herre
100m100m Herre A-heat18.30Endre Eikenes Røsaker (u)Københavns IF11.5011.501996Herre
100m100m Herre A-heat18.30Asger ØsterbyGreve Atletik11.7011.701997Herre
100m100m Herre A-heat18.30Thor NielsenKøbenhavns IF11.7411.381993Herre
100m100m Herre B-heat18.25Kristoffer PedersenKøbenhavns IF11.7411.871991Herre
100m100m Herre B-heat18.25Brian JørgensenKøbenhavns IF11.801974Herre
100m100m Herre B-heat18.25Christian EschenKøbenhavns IF11.941992Herre
100m100m Herre B-heat18.25Robin RichKøbenhavns IF12.5412.311967Herre
100m100m Herre B-heat18.25Christoffer VissingNBRO12.801988Herre
100m100m Herre B-heat18.25Claus MouritsenSparta AM13.301972Herre
100m100m Herre B-heat18.25Magnus Ravn HercheAmager AC13.0713.072003Herre
100m100m Herre B-heat18.25Viktor Bech PetersenAmager AC13.4013.402003Herre
400mHæk400mHæk Kvinde A-heat18.45Tine ØstergaardBagsværd AC2000Kvinde
400mHæk400mHæk Kvinde A-heat18.45Cecilie Møller-JensenBagsværd AC2001Kvinde
LængdespringLængdespring19.00Kasper AnderssonGreve Atletik6.78 1997Herre
LængdespringLængdespring19.00Asger ØsterbyGreve Atletik6.22 1997Herre
LængdespringLængdespring19.00Claus MouritsenSparta AM4.221972Herre
LængdespringLængdespring19.00Laura Nørrung PoulsenSparta AM2000Kvinde
LængdespringLængdespring19.00Vibha SorenKøbenhavns IF2001Kvinde
LængdespringLængdespring19.00Jessie IpsenKøbenhavns IF1983Kvinde
1500m1500m Kvinde A-heat19.00Louise RodeBlovstrød Løverne4.40.004.37.771997Kvinde
1500m1500m Kvinde A-heat19.00Mia van WagenenBallerup AK4.45.004.46.701999Kvinde
1500m1500m Kvinde A-heat19.00Nanna Leegaard KruseSparta AM4.58.001987Kvinde
1500m1500m Kvinde A-heat19.00Emily Oron LexnerBlovstrød Løverne5.05.005.03.111997Kvinde
1500m1500m Kvinde A-heat19.00Sarah Bruun NielsenBlovstrød Løverne5.10.005.10.501999Kvinde
1500m1500m Kvinde A-heat19.00Nanna ElmerKøbenhavns IF5.24.412003Kvinde
1500m1500m Kvinde A-heat19.00Emilie Deublein PihlHelsingør IF5.40.005.52.042001Kvinde
1500m1500m Kvinde A-heat19.00Trine B. AndersenBlovstrød Løverne5.45.005.48.991968Kvinde
1500mAFBUDAFBUDMarie Holst MørchBlovstrød Løverne4.35.004.34.611994Kvinde
1500mAFBUDAFBUDSara Schou KristensenBlovstrød Løverne4.45.004.48.031997Kvinde
1500m1500m Herre A-heat19.10Bram VerhagenSparta AM3.59.003.59.001993Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Joachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF4.00.004.00.531997Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10August BrozRanders Freja Atletik4.00.004.03.611996Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Joachim Weel RosboBagsværd AC4.00.004.04.091997Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Martin Eisemann de AlmeidaOdense Atletik4.03.004.10.251993Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Jesper PedersenKøbenhavns IF4.05.004.06.761975Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Mohamed HersiFrederiksberg IF4.09.004.18.191994Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Frederik T. KapperSparta AM4.10.004.16.001995Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Tobias IllebooMalmö AI4.15.003.58.001973Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Oliver ThernøeKorsør AM4.15.004.30.001996Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Emil SkovhøjAmager AC4.16.414.16.411991Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Frederik Kjeldsen HertzKøbenhavns IF4.20.004.08.381997Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Louis CantbyHvidovre AM4.20.004.32.252001Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Christoffer VienbergBlovstrød Løverne4.25.004.26.271994Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Gustav MørchBlovstrød Løverne4.28.004.29.022002Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Michael Pilegaard HansenBagsværd AC4.28.004.30.751967Herre
1500m1500m Herre A-heat19.10Kent NørmarkSparta AM4.30.004.23.721971Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Leon Kofoed AndersenSparta AM4.30.001991Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Andreas RudfeldBagsværd AC4.30.001999Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Martin Højland NielsenKøbenhavns IF4.30.391993Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Nikolaj DonsHvidovre AM4.35.004.42.232002Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Andreas LangeGentofte IK4.36.044.36.042002Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Frank OCarroll (u)Sparta AM4.45.001977Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Bo RahbækKøbenhavns IF4.45.001981Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Henrik Nordtorp JørgensenSparta AM4.45.001974Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Joel Ibler LillesøBagsværd AC4.48.004.50.172003Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Henrik Bierbum BacherSparta AM4.50.004.50.001986Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Stinus Dolmer NielsenBagsværd AC4.50.002003Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Henrik LarsenBlovstrød Løverne4.55.004.42.331962Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Henrik SørensenBagsværd AC5.00.005.04.781970Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Jes AndersenBagsværd AC5.05.004.40.251951Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Henning Steffan JensenSparta AM5.10.005.02.001954Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Michael WessingFrederiksberg IF5.25.001969Herre
1500m1500m Herre B-heat19.20Elias Kongsted MisanderGentofte IK5.50.105.50.102002Herre
200m200m Kvinde A-heat19.40Astrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IF24.911993Kvinde
200m200m Kvinde A-heat19.40Ida KarstoftSparta AM25.001995Kvinde
200m200m Kvinde A-heat19.40Stephanie Saavedra (u)Sparta AM25.4025.501989Kvinde
200m200m Kvinde A-heat19.40Olivia Tuokila (u)Sparta AM25.5825.582000Kvinde
200m200m Kvinde A-heat19.40Liv Didi PedersenKøbenhavns IF26.0126.011997Kvinde
200m200m Kvinde A-heat19.40Julia H MaurerSparta AM26.2526.251993Kvinde
200m200m Kvinde A-heat19.40Olivia ThorsgaardSparta AM26.4026.402000Kvinde
200m200m Kvinde A-heat19.40Viktoria DommerSparta AM26.5026.582001Kvinde
200m200m Kvinde B-heat19.35Cecilie Anna NæsbySparta AM27.0927.092000Kvinde
200m200m Kvinde B-heat19.35Emilie R HansenSparta AM27.3027.211999Kvinde
200m200m Kvinde B-heat19.35Sofie SpiegelhauerSparta AM27.5027.502001Kvinde
200m200m Kvinde B-heat19.35Johanne Wiedemann SimonsenSparta AM27.5027.501999Kvinde
200m200m Kvinde B-heat19.35Hannah Illum PetersenSparta AM27.7927.011999Kvinde
200m200m Kvinde B-heat19.35Marie Maegaard BechBagsværd AC28.002002Kvinde
200m200m Kvinde B-heat19.35Ann-Berit HolmSparta AM30.201970Kvinde
200m200m Kvinde B-heat19.35Anna K. ScheibeleinKøbenhavns IF1998Kvinde
200m200m Herre A-heat20.00Nicklas HydeSparta AM21.30 21.3021.831986Herre
200m200m Herre A-heat20.00Emil K StrømSparta AM22.301993Herre
200m200m Herre A-heat20.00Tobias G. LarsenSparta AM22.3522.352000Herre
200m200m Herre A-heat20.00Kasper AnderssonGreve Atletik22.7022.701997Herre
200m200m Herre A-heat20.00Albert RanningKøbenhavns IF22.7422.741998Herre
200m200m Herre A-heat20.00Gustav Lundholm NielsenSparta AM22.7822.641998Herre
200m200m Herre A-heat20.00Jonathan Aquino (u)Sparta AM22.9022.901999Herre
200m200m Herre A-heat20.00Emil FrændeSparta AM22.9622.962000Herre
200m200m Herre B-heat19.55Mikkel KlejnstrupSparta AM23.0022.441986Herre
200m200m Herre B-heat19.55Thor NielsenKøbenhavns IF23.00 22.981993Herre
200m200m Herre B-heat19.55Jacob HvorupSparta AM23.0023.001999Herre
200m200m Herre B-heat19.55Vincent PlasSparta AM23.0023.002001Herre
200m200m Herre B-heat19.55Sam MarcusSparta AM23.3023.301999Herre
200m200m Herre B-heat19.55Endre Eikenes Røsaker (u)Københavns IF23.3323.331996Herre
200m200m Herre B-heat19.55Marcus G LarsenSparta AM23.5022.901997Herre
200m200m Herre B-heat19.55Brian JørgensenKøbenhavns IF23.751974Herre
200m200m Herre C-heat19.50Frederik RegliFrederiksberg IF23.9223.921990Herre
200m200m Herre C-heat19.50Christian EschenKøbenhavns IF24.001992Herre
200m200m Herre C-heat19.50Robin RichKøbenhavns IF24.4924.491967Herre
200m200m Herre C-heat19.50Thomas Gregorio SallySparta AM24.5024.501999Herre
200m200m Herre C-heat19.50Oliver BirlieAmager AC24.6324.631999Herre
200m200m Herre C-heat19.50Christoffer VissingNBRO24.801988Herre
200m200m Herre C-heat19.50Luca DellantonioSparta AM25.001990Herre
200m200m Herre D-heat19.45Jesper IdornHvidovre AM25.5022.541967Herre
200m200m Herre D-heat19.45August ØstergaardGentofte IK25.6125.612003Herre
200m200m Herre D-heat19.45Max Henning BoisenAmager AC25.801988Herre
200m200m Herre D-heat19.45Magnus Ravn HercheAmager AC26.0026.982003Herre
200m200m Herre D-heat19.45Stinus Dolmer NielsenBagsværd AC26.0027.022003Herre
200m200m Herre D-heat19.45Aske BrunGentofte IK26.0726.072002Herre
200m200m Herre D-heat19.45Viktor Bech PetersenAmager AC27.2727.272003Herre
200mAFBUDAFBUDMartin PanduroKøbenhavns IF24.591994Herre
5000m5000m A-heat20.10Daniel KiplimoNgong Runners14.40.001977Herre
5000m5000m A-heat20.10Jesper Trebbien AndersenSparta AM14.45.0014.24.301982Herre
5000m5000m A-heat20.10Emil HolmGanløse Tri Center14.45.0015.06.281996Herre
5000m5000m A-heat20.10Martin Egebjerg OlesenNBRO14.59.5915.34.001995Herre
5000m5000m A-heat20.10Alexander Siedler NielsenHvidovre AM15.10.0015.21.881999Herre
5000m5000m A-heat20.10Mads SkaaningSparta AM15.15.0015.34.801995Herre
5000m5000m A-heat20.10Johan FagerbergMalmö Löp15.25.0015.25.001987Herre
5000m5000m A-heat20.10Esben Krogh RasmussenFrederiksberg IF15.30.0015.18.261993Herre
5000m5000m A-heat20.10Bo S AbrahamssonKøbenhavns IF15.35.0015.03.781976Herre
5000m5000m A-heat20.10Patrick Leese15.45.0015.45.001988Herre
5000m5000m A-heat20.10Sylvia MeduguBlovstrød Løverne15.45.0016.03.951990Kvinde
5000m5000m A-heat20.10Simone GladSparta AM15.45.0016.11.031990Kvinde
5000m5000m A-heat20.10Jonas Berg Herning LK15.50.0015.42.851987Herre
5000m5000m A-heat20.10Nikolaj Holdt MikkelsenSparta AM15.55.0015.49.961973Herre
5000m5000m A-heat20.10Christian Østergaard JørgensenEsbjerg AM15.59.0015.26.361986Herre
5000m5000m A-heat20.10Rasmus KrodalNBRO16.00.0016.21.811989Herre
5000m5000m B-heat20.35Scott SteenbergSparta AM16.25.0016.47.002000Herre
5000m5000m B-heat20.35Lasse LyhneRunners United16.30.0015.49.171977Herre
5000m5000m B-heat20.35Erling WormBlovstrød Løverne16.30.0016.15.161966Herre
5000m5000m B-heat20.35Anders SpanggaardNBRO16.45.0017.09.001982Herre
5000m5000m B-heat20.35Kristian KrogBlovstrød Løverne16.50.0016.52.981992Herre
5000m5000m B-heat20.35Alexander PrienNgong Runners16.50.001994Herre
5000m5000m B-heat20.35Laurits HolmGanløse Tri Center16.59.592000Herre
5000m5000m B-heat20.35Dan Gilling BrunholtFrederiksberg IF17.00.0017.32.891983Herre
5000m5000m B-heat20.35Bo AntvorskovAmager AC17.30.0017.00.561961Herre
5000m5000m B-heat20.35Peter Marius JensenSparta AM17.30.001997Herre
5000m5000m B-heat20.35Dario Vazquez-AlbaceteTri Club Denmark17.32.0017.07.001985Herre
5000m5000m B-heat20.35Philip Grundt HansenBagsværd AC17.35.0018.22.572004Herre
5000m5000m B-heat20.35Maria EbbesenNBRO17.45.0017.40.301988Kvinde
5000m5000m B-heat20.35Signe Flarup ØllgaardAGF Atletik / RUN4ALL17.45.0018.57.121993Kvinde
5000m5000m B-heat20.35Henrik LundgrenBlovstrød Løverne17.45.001968Herre
5000m5000m B-heat20.35Michelle PoulsenSparta AM17.45.001992Kvinde
5000m5000m B-heat20.35Jørn ThostrupBlovstrød Løverne17.54.0017.57.331961Herre
5000m5000m C-heat21.00Morten BasseEsbjerg AM17.59.0017.49.461972Herre
5000m5000m C-heat21.00Juan Francisco RuedaNBRO17.59.591990Herre
5000m5000m C-heat21.00Jacob Søgaard HansenNBRO17.59.591970Herre
5000m5000m C-heat21.00Johnny MøllerSparta AM18.00.0017.56.001959Herre
5000m5000m C-heat21.00Jesper KaiserBlovstrød Løverne18.20.0018.46.151969Herre
5000m5000m C-heat21.00Sara C.b. H. LorentzenSparta AM18.30.0019.03.001978Herre
5000m5000m C-heat21.00Cecilie Katrine HansenSparta AM18.30.001995Kvinde
5000m5000m C-heat21.00Augusta Maria Grønberg ChristensenBlovstrød Løverne18.40.0019.17.522000Kvinde
5000m5000m C-heat21.00Diego YepesNBRO18.40.001981Herre
5000m5000m C-heat21.00Kasper Juul18.59.0019.05.001983Herre
5000m5000m C-heat21.00Christina H BruhnSparta AM19.00.0017.58.001975Kvinde
5000m5000m C-heat21.00Paul AndersenBagsværd AC19.00.0018.39.381964Herre
5000m5000m C-heat21.00Tine BroksøBlovstrød Løverne19.00.0018.47.501971Kvinde
5000m5000m C-heat21.00Fridtjof Cerup-SimonsenHelsingør IF19.00.0019.19.001999Kvinde
5000m5000m C-heat21.00Joakim SchnackGanløse Tri Center19.40.002004Herre
5000m5000m C-heat21.00Jens MejrupEsbjerg AM19.59.0020.32.002001Herre
5000m5000m C-heat21.00Laura Victoria SchulzBlovstrød Løverne20.00.0019.54.381999Kvinde
5000mAFBUDAFBUDLeslie OlivierFrederiksberg IF15.40.0015.29.931972Herre
5000mAFBUDAFBUDRikki FrederiksenFrederiksberg IF15.59.0016.04.291981Herre
5000mAFBUDAFBUDKristian KyedSparta AM16.20.0015.49.961978Herre
X

обращение к пользователям