best replica watches

 
title

Se startlister her.

Ved behov for kontakt skriv til bt7@tracksseries.com

STÆVNEINFORMATION

Se diverse stævneinformation her.

SE STÆVNEINFORMATION

EFTERTILMELDING

Eftertilmelding er nu kun muligt på stadion i speakerboksen på dagen såfremt stævneledelsen vurderer, at der er plads i heatene på den ønskede distance.

100M, 400M OG 5000M ER LUKKET FOR TILMELDING

Det er ikke muligt at eftertilmelde sig 100m, 400m eller 5000m længere, da der er nok tilmeldt og tidsprogrammet ikke tillader yderligere tilmeldinger.

EFTERTILMELDING

KLUBARRANGØR

ENDELIGT PROGRAM

SPRINT DISCIPLINER

 

Kl. 17.45 – 110mHæk Herrer A-heat


Kl. 17.50 – 100mHæk Kvinder A-heat


Kl. 18.00 – 100m Kvinder B-heat

Kl. 18.05 – 100m Kvinder A-heat


Kl. 18.10 – 100m Herrer D-heat

Kl. 18.15 – 100m Herrer C-heat

Kl. 18.20 – 100m Herrer B-heat

Kl. 18.25 – 100m Herrer A-heat


MELLEM/LANG DISCIPLINER

 

Kl. 18.40 – 800m Kvinder B-heat

Kl. 18.48 – 800m Kvinder A-heat


Kl. 18.55 – 800m Herrer D-heat

Kl. 19.03 – 800m Herrer C-heat

Kl. 19.10 – 800m Herrer B-heat

Kl. 19.18 – 800m Herrer A-heat


Kl. 19.30 – 400m Herrer B-heat

Kl. 19.35 – 400m Herrer A-heat


Kl. 19.40 – 400m Kvinder A-heat


Kl. 19.50 – 1500m Herrer A-heat


Kl. 20.05 – 5000m A-heat Mix

Kl. 20.25 – 5000m B-heat Mix

Kl. 20.50 – 5000m C-heat Mix


TEKNISKE DISCIPLINER

 

Kl. 18.00 – Trespring – Kuglestød

Kl. 18.30 – Længdespring Kvinder

Kl. 19.30 – Længdespring Herrer

DISTANCEKL.HEATATLETKLUBSEEDNINGSTIDPRÅRGANGKØN
110mH17.45110mH A-heatChristian GundersenSparta AM16.4516.451999Herre
110mH17.45110mH A-heatMartin PanduroKøbenhavns IF17.9417.941994Herre
110mH17.45110mH A-heatChristoffer ÅndahlKøbenhavns IF2000Herre
100mH17.50100mH A-heatLaura Nørrung PoulsenSparta AM15.602000Kvinde
100mH17.50100mH A-heatIda L JespersenBallerup AK16.0016.002000Kvinde
100mH17.50100mH A-heatJulie KretzschmerHvidovre AM16.5916.591999Kvinde
100mH17.50100mH A-heatCathrine LaugesenKøbenhavns IF1990Kvinde
KU18.00KU HerrerMads LundSparta AM15.552000Herre
KU18.00KU HerrerSebastian LarsenSparta AM12.942001Herre
KU18.00KU HerrerNikolaj GravesSparta AM13.211998Herre
KU18.00KU KvinderLaura Nørrung PoulsenSparta AM10.202000Kvinde
TR18.00TR HerrerMassin Ait BouziadSparta AM14.8514.891995Herre
TR18.00TR HerrerLukas Medina SørensenKøbenhavns IF11.8611.862003Herre
TR18.00TR HerrerJohan VoigtIK Olympia11.3411.342001Herre
TR18.00TR KvinderMaren Høgberget (u)Sparta AM12.0812.081989Kvinde
TR18.00TR KvinderAnne PorsholdtSparta AM12.0112.011995Kvinde
100m18.00100m Kvinder B-heatAngela TimmFrederiksberg IF13.3813.382003Kvinde
100m18.00100m Kvinder B-heatJulie KretzschmerHvidovre AM13.5013.501999Kvinde
100m18.00100m Kvinder B-heatJohanne W SimonsenSparta AM13.5713.571999Kvinde
100m18.00100m Kvinder B-heatViktoria DommerSparta AM13.60 13.122001Kvinde
100m18.00100m Kvinder B-heatKirstine RædkjærSparta AM14.9014.981991Kvinde
100m18.00100m Kvinder B-heatAlberte UlrikKøbenhavns IF15.8015.802003Kvinde
100m18.00100m Kvinder B-heatMille Widstrup LindholmSparta AM14.821999Kvinde
100m18.00100m Kvinder B-heatCelina HagiharaKøbenhavns IF2006Kvinde
100m18.05100m Kvinder A-heatMathilde U KramerFrederiksberg IF11.5911.591993Kvinde
100m18.05100m Kvinder A-heatAstrid Glenner-FrandsenKøbenhavns IF11.9811.981993Kvinde
100m18.05100m Kvinder A-heatMathilde Prietzel NielsenAalborg AM12.2012.202000Kvinde
100m18.05100m Kvinder A-heatSigne BoelsmandKøbenhavns IF12.9812.981991Kvinde
100m18.05100m Kvinder A-heatEmilie R HansenSparta AM12.9812.981999Kvinde
100m18.05100m Kvinder A-heatHannah Illum PetersenSparta AM12.9812.982000Kvinde
100m18.05100m Kvinder A-heatBjørk NørremarkHvidovre AM13.2413.242002Kvinde
100m18.05100m Kvinder A-heatCarla NørremarkHvidovre AM13.2613.262002Kvinde
100mAFBUDCamilla F. R. NissenKøbenhavns IF12.7512.251990Kvinde
100m18.10100m Herrer D-heatOswald CarstensenSparta AM12.9312.932002Herre
100m18.10100m Herrer D-heatViktor Bech PetersenAmager AC13.1213.122003Herre
100m18.10100m Herrer D-heatAnders MathiesenAmager AC13.1512.641955Herre
100m18.10100m Herrer D-heatHenrik Berg Bagsværd AC13.35 13.591963Herre
100m18.10100m Herrer D-heatSebastian MonneretAmager AC13.8713.872003Herre
100m18.15100m Herrer C-heatAnton MjöbäckIK Hellas11.6311.632000Herre
100m18.15100m Herrer C-heatKevin RasmussenHolte Atletik11.8911.89w2002Herre
100m18.15100m Herrer C-heatJesper L SølvbergSparta AM11.9011.901998Herre
100m18.15100m Herrer C-heatJanus Rask Baad PedersenIK Olympia12.1912.192002Herre
100m18.15100m Herrer C-heatMarius Greve BarslevHvidovre AM12.2712.272002Herre
100m18.15100m Herrer C-heatJohan VoigtIK Olympia12.2912.292001Herre
100m18.15100m Herrer C-heatAugust ØstergaardGentofte IK12.3112.312003Herre
100m18.20100m Herrer B-heatJacob HvorupSparta AM11.4011.401999Herre
100m18.20100m Herrer B-heatJacob ZiskaHvidovre AM11.4211.421997Herre
100m18.20100m Herrer B-heatFrederik RegliFrederiksberg IF11.4811.481990Herre
100m18.20100m Herrer B-heatAsbjørn KastholmFrederiksberg IF11.5011.191988Herre
100m18.20100m Herrer B-heatMathias A. OlsenFrederiksberg IF11.5011.431991Herre
100m18.20100m Herrer B-heatNikolaj GravesSparta AM11.5211.521998Herre
100m18.20100m Herrer B-heatKristoffer PedersenKøbenhavns IF11.6111.611991Herre
100m18.25100m Herrer A-heatBenjamin GabrielsenSparta AM10.8410.841995Herre
100m18.25100m Herrer A-heatPeder P NielsenSparta AM10.9310.931988Herre
100m18.25100m Herrer A-heatEmil K StrømSparta AM11.0010.921993Herre
100m18.25100m Herrer A-heatGustav Lundholm NielsenSparta AM11.1211.121998Herre
100m18.25100m Herrer A-heatRodney PratdavisHvidovre AM11.2011.091993Herre
100m18.25100m Herrer A-heatMads LundSparta AM11.2511.252000Herre
100m18.25100m Herrer A-heatEmil FrændeSparta AM11.2711.272000Herre
100m18.25100m Herrer A-heatMartin KristensenHvidovre AM11.3011.271992Herre
18.30LÆ KvinderJessie IpsenKøbenhavns IF6.186.181983Kvinde
18.30LÆ KvinderSofie RasmussenKøbenhavns IF5.475.472000Kvinde
18.30LÆ KvinderCarla NørremarkHvidovre AM5.245.242002Kvinde
18.30LÆ KvinderLaura Nørrung PoulsenSparta AM5.192000Kvinde
18.30LÆ KvinderHelena RingAmager AC4.992002Kvinde
18.30LÆ KvinderAngela TimmFrederiksberg IF4.714.712003Kvinde
18.30LÆ KvinderCamilla F. R. NissenKøbenhavns IF5.005.001990Kvinde
18.30LÆ KvinderCathrine LaugesenKøbenhavns IF1990Kvinde
18.30LÆ KvinderMille Widstrup LindholmSparta AM4.921999Kvinde
18.30LÆ KvinderCelina HagiharaKøbenhavns IF2006Kvinde
18.30LÆ KvinderSigne BoelsmandKøbenhavns IF1991Kvinde
18.30LÆ KvinderMikaela SørensenKøbenhavns IF2006Kvinde
800m18.40800m Kvinder B-heatKaren Krogh JohansenAGF Atletik2.24.002.28.001987Kvinde
800m18.40800m Kvinder B-heatFrida UhrskovHelsingør IF2.25.002.25.242001Kvinde
800m18.40800m Kvinder B-heatSigne Salanson Jensen-SmidtViborg AM2.25.002.28.641998Kvinde
800m18.40800m Kvinder B-heatEmily Oron LexnerBlovstrød Løverne2.27.002.27.301997Kvinde
800m18.40800m Kvinder B-heatMarie Maegaard BechBagsværd AC2.27.002.37.272002Kvinde
800m18.40800m Kvinder B-heatNanna ElmerKøbenhavns IF2.34.202.34.202003Kvinde
800m18.40800m Kvinder B-heatLaura RothschildKøbenhavns IF2.34.202.37.582002Kvinde
800m18.40800m Kvinder B-heatTrine B AndersenBlovstrød Løverne2.50.002.51.571968Kvinde
800m18.48800m Kvinder A-heatMia Helene MørckBagsværd AC2.05.772.05.771999Kvinde
800m18.48800m Kvinder A-heatRebekka FugløTreysti2.10.002.12.771993Kvinde
800m18.48800m Kvinder A-heatLouise Würtz JørgensenKøbenhavns IF2.10.612.10.441991Kvinde
800m18.48800m Kvinder A-heatMarie MørchBlovstrød Løverne2.13.502.13.731994Kvinde
800m18.48800m Kvinder A-heatTherese JanssonKøbenhavns IF2.14.002.15.511986Kvinde
800m18.48800m Kvinder A-heatEmma Dyrup KleistViborg AM2.15.002.17.01997Kvinde
800m18.48800m Kvinder A-heatMarie Munk JakobsenAGF Atletik2.19.002.17.281991Kvinde
800mAFBUDMaria B. BrorsenKøbenhavns IFAFBUD2.28.052003Kvinde
800m18.55800m Herrer D-heatPaul RoomeHechmann Mikkeller Running Club2.15.001973Herre
800m18.55800m Herrer D-heatMorten MariendalHechmann Mikkeller Running Club2.15.001975Herre
800m18.55800m Herrer D-heatFrans PedersenNBRO2.16.001984Herre
800m18.55800m Herrer D-heatSøren PovlsenAmager AC2.20.002.11.121965Herre
800m18.55800m Herrer D-heatJens-Jakob IngerslevGentofte IK2.23.002.25.012003Herre
800m18.55800m Herrer D-heatHenrik SørensenBagsværd AC2.24.002.26.361970Herre
800m18.55800m Herrer D-heatJeppe HaghfeltHelsingør IF2.24.00 2.37.802003Herre
800m18.55800m Herrer D-heatNoah Borgen MorellIK Olympia2.25.002.29.112004Herre
800m18.55800m Herrer D-heatSøren Rosenberg2.30.001990Herre
800m18.55800m Herrer D-heatElias Kongsted MisanderGentofte IK2.32.002.32.652002Herre
800m19.03800m Herrer C-heatAnders RydellMalmö AI (SWE)2.07.002.07.001978Herre
800m19.03800m Herrer C-heatKasper Pontoppidan JensenIK Hellas2.07.002.10.761999Herre
800m19.03800m Herrer C-heatMartin Højland NielsenKøbenhavns IF 2.09.00 2.09.761993Herre
800m19.03800m Herrer C-heatRasmus WieseFremad Holbæk2.09.002.11.611999Herre
800m19.03800m Herrer C-heatGustav BendsenKøbenhavns IF2.10.602.10.602003Herre
800m19.03800m Herrer C-heatWilliam ElsnerKøbenhavns IF2.10.602.12.022003Herre
800m19.03800m Herrer C-heatMikkel HansenKøbenhavns IF2.10.602093Herre
800m19.03800m Herrer C-heatChristoffer VienbergBlovstrød Løverne2.11.502.12.681994Herre
800m19.03800m Herrer C-heatYousef BellouchFrederiksberg IF2.12.002.12.611998Herre
800m19.03800m Herrer C-heatMichael PedersenTrongårdens IF2.14.002.01.421973Herre
800m19.10800m Herrer B-heatTobias IllebooMalmö AI (SWE)2.01.001.50.791973Herre
800m19.10800m Herrer B-heatEmil SkovhøjAmager AC2.01.302.01.301991Herre
800m19.10800m Herrer B-heatBo S AbrahamssonKøbenhavns IF2.02.001.56.481976Herre
800m19.10800m Herrer B-heatFrederik GottliebHelsingør IF2.02.142.02.032000Herre
800m19.10800m Herrer B-heatMohamed HersiFrederiksberg IF2.04.002.04.271994Herre
800m19.10800m Herrer B-heatAndreas LangeGentofte IK2.04.002.04.982002Herre
800m19.10800m Herrer B-heatJesper PedersenKøbenhavns IF2.04.002.05.511975Herre
800m19.10800m Herrer B-heatJean JohnsenOdense Atletik2.05.001.55.641996Herre
800m19.10800m Herrer B-heatFrederik Kjeldsen HertzEsbjerg AM2.05.002.00.751997Herre
800m19.10800m Herrer B-heatVillads SchouKøbenhavns IF2.06.722.06.722001Herre
800m19.18800m Herrer A-heatMikkel Dahl-JessenAGF Atletik1.52.001.55.21994Herre
800m19.18800m Herrer A-heatFrederik FürstenbergSparta AM1.53.001.53.501993Herre
800m19.18800m Herrer A-heatChristian LarsenÅrhus 19001.56.171.56.171993Herre
800m19.18800m Herrer A-heatAdrian MehicHeleneholms IF (SWE)1.57.631.57.631994Herre
800m19.18800m Herrer A-heatSøren BrasenKøbenhavns IF1.58.001.58.281984Herre
800m19.18800m Herrer A-heatJulian GregersenTreysti1.58.001.58.671998Herre
800m19.18800m Herrer A-heatSebastian PerssonHeleneholms IF (SWE)1.58.091.58.091991Herre
800m19.18800m Herrer A-heatMicki Borgen MorellIK Olympia1.58.101.59.512000Herre
800m19.18800m Herrer A-heatAbdirisak Ahmed MahamadOdense Atletik1.58.501.59.491996Herre
800m19.18800m Herrer A-heatDennis ForsgrenMalmö AI (SWE)1.59.001.59.001993Herre
800m19.18800m Herrer A-heatLucas BallingFremad Holbæk1.59.002.02.781997Herre
19.30LÆ HerrerBenjamin GabrielsenSparta AM7.767.761995Herre
19.30LÆ HerrerIngar KiplesundTrondheim Friidrett (NOR)7.747.761996Herre
19.30LÆ HerrerSebastian PedersenSparta AM7.537.531997Herre
19.30LÆ HerrerMorten JensenSparta AM7.378.251982Herre
19.30LÆ HerrerSebastian MonneretAmager AC5.232003Herre
19.30LÆ HerrerViktor Bech PetersenAmager AC5.122003Herre
19.30LÆ HerrerJanus Rask Baad PedersenIK Olympia5.025.022002Herre
19.30LÆ HerrerPeder P NielsenSparta AM7.441988Herre
19.30LÆ HerrerEmil FrændeSparta AM6.922000Herre
19.30LÆ HerrerChristian GundersenSparta AM6.061999Herre
19.30LÆ HerrerSebastian LarsenSparta AM5.452001Herre
400m19.30400m Herrer B-heatMartin PanduroKøbenhavns IF52.6952.691994Herre
400m19.30400m Herrer B-heatSebastian Valentin BuschardtBagsværd AC52.8852.881997Herre
400m19.30400m Herrer B-heatKlaus Præst JaquéBagsværd AC53.0051.481992Herre
400m19.30400m Herrer B-heatLuca DellantonioSparta AM55.001990Herre
400m19.30400m Herrer B-heatRodney PratdavisHvidovre AM55.5557.551993Herre
400m19.30400m Herrer B-heatMikkel StampeHelsingør IF56.0056.282000Herre
400m19.30400m Herrer B-heatStinus Dolmer NielsenBagsværd AC57.0058.102003Herre
400m19.30400m Herrer B-heatPhilip MørchBlovstrød Løverne1.00.001.00.171974Herre
400m19.35400m Herrer A-heatNick Ekelund-ArenanderSparta AM47.0045.501989Herre
400m19.35400m Herrer A-heatPau FraderaF.C. Barcelona47.5146.601987Herre
400m19.35400m Herrer A-heatChristian ClausenKøbenhavns IF48.9848.401996Herre
400m19.35400m Herrer A-heatMartin KristensenHvidovre AM49.7149.711992Herre
400m19.35400m Herrer A-heatJacob ZiskaHvidovre AM51.0751.071997Herre
400m19.35400m Herrer A-heatBrian JørgensenKøbenhavns IF 51.6448.671974Herre
400m19.35400m Herrer A-heatAnton MjöbäckIK Hellas52.0552.052000Herre
400m19.35400m Herrer A-heatSam MarcusSparta AM52.5052.091999Herre
400m19.40400m Kvinder A-heatOlivia ThorsgaardSparta AM57.9957.992000Kvinde
400m19.40400m Kvinder A-heatRebekka FugløTreysti59.0059.171993Kvinde
400m19.40400m Kvinder A-heatAlma SøttrupBallerup AK1.04.00 1.06.832003Kvinde
400m19.40400m Kvinder A-heatAnnemarie NissenKøbenhavns IF1.01.131.01.131994Kvinde
1500m19.501500m Herrer A-heatAndreas Bube (PACE)Bagsværd AC3.42.003.42.331987Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatJens Søndergaard Jensen (PACE)AGF Atletik3.42.003.46.871986Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatMikael JohnsenRanders Atletik Freja3.44.373.44.371992Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatNick R. JensenSparta AM3.42.003.44.801991Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatAndreas LindgreenSparta AM3.42.003.45.201998Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatThijs NijhuisViborg AM3.47.503.43.041992Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatPeter Gerner EjersboOdense Atletik3.45.003.48.011995Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatMattias OhlssonHeleneholms IF (SWE)3.49.003.54.271994Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatHenrik PeterssonMalmö AI (SWE)3.58.003.58.001993Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatPeter Uldall TorpNBRO3.59.004.00.891996Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatJoachim Sieverts NielsenFrederiksberg IF4.00.004.00.531997Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatWilliam DevantierSparta AM3.54.003.58.552000Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatChristoffer T MadsenKøbenhavns IF3.58.004.02.181992Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatJonathan M. AdamsenKøbenhavns IF3.59.283.59.281995Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatAlexander JohansenAGF Atletik3.59.004.04.531988Herre
1500m19.501500m Herrer A-heatMads SkaaningSparta AM4.00.004.03.451995Herre
5000m20.055000m A-heatMads TærsbølSparta AM14.20.0013.55.961992Herre
5000m20.055000m A-heatJonas GertsenOdense Atletik14.59.0015.07.81998Herre
5000m20.055000m A-heatChristian SonneNBRO14.59.0015.14.001988Herre
5000m20.055000m A-heatKhavaquiah RasmusenSparta AM14.59.0015.23.001992Herre
5000m20.055000m A-heatMartin Egebjerg OlesenMarathonSport / NBRO14.59.0015.42.001995Herre
5000m20.055000m A-heatJeppe Harboe (PACE)Sparta AM15.00.00 14.04.951992Herre
5000m20.055000m A-heatRichard D JensenSparta AM15.00.0015.11.341985Herre
5000m20.055000m A-heatAlexander Seidler NielsenHvidovre AM15.00.8615.00.861999Herre
5000m20.055000m A-heatMorten Puggaard RavnSparta AM15.05.0015.09.691984Herre
5000m20.055000m A-heatMads DahlAalborg AM15.05.0015.14.381987Herre
5000m20.055000m A-heatKasper HansenOdense Atletik15.25.0015.11.01989Herre
5000m20.055000m A-heatChristian Birch OkkelsNBRO15.25.0015.50.001989Herre
5000m20.055000m A-heatPaulo Jensen-15.30.0014.43.101979Herre
5000m20.055000m A-heatEsben Krogh RasmussenFrederiksberg IF15.30.0015.28.261993Herre
5000m20.055000m A-heatAlexander DautelFrederiksberg IF15.30.001988Herre
5000m20.055000m A-heatMikkel Dahl-Jessen (PACE)AGF Atletik15.40.0014.31.56
5000m20.055000m A-heatJonas BirkkjærOdense Atletik15.40.0015.36.001990Herre
5000m20.055000m A-heatAndreas DamAGF Atletik15.45.0015.51.801989Herre
5000m20.055000m A-heatVictor CarlssonIF Malmö Löp (SWE)15.45.0015.55.001990Herre
5000m20.055000m A-heatSimone GladSparta AM15.45.0016.06.171990Herre
5000m20.255000m B-heatKristian KyedSparta AM15.50.0015.49.961996Herre
5000m20.255000m B-heatNiels IbsenSparta AM15.54.0016.18.531984Herre
5000m20.255000m B-heatNikolaj Holdt MikkelsenSparta AM15.55.0015.49.001973Herre
5000m20.255000m B-heatLasse LyhneRunners United15.55.0015.49.171977Herre
5000m20.255000m B-heatFrederik T. KapperSparta AM15.56.0015.57.51995Herre
5000m20.255000m B-heatLeslie OlivierFrederiksberg IF15.59.0015.29.931972Herre
5000m20.255000m B-heatRikki FrederiksenFrederiksberg IF15.59.0016.04.291981Herre
5000m20.255000m B-heatRasmus KrodalNBRO15.59.0016.07.001989Herre
5000m20.255000m B-heatJonas LyngholmKøge Atletik16.00.0015.22.441987Herre
5000m20.255000m B-heatSylvia Kiberenge (u)Blovstrød Løverne16.00.0016.03.951990Kvinde
5000m20.255000m B-heatSara Ulrika HolmgrenSävedalens AIK (SWE)16.28.0016.37.001990Kvinde
5000m20.255000m B-heatMarcus RønnKøge Atletik16.30.0015.08.351993Herre
5000m20.255000m B-heatErling WormBlovstrød Løverne16.30.0016.15.161966Herre
5000m20.255000m B-heatAsbjørn RiisKTK 8616.30.0016.34.001996Herre
5000m20.255000m B-heatFrida KristianssonÖrgryte IS (SWE)16.30.0016.38.001992Kvinde
5000m20.255000m B-heatMathias SikoraTeam Hechmann Sport16.30.0016.51.002000Herre
5000m20.255000m B-heatAnders SpanggaardNBRO16.40.0016.51.491982Herre
5000m20.255000m B-heatMarcus Hjuler SalomonssonKøge Atletik16.45.001998Herre
5000m20.255000m B-heatMalin StrandSävedalens AIK (SWE)16.58.2516.58.251993Kvinde
5000m20.255000m B-heatDan Gilling BrunholtFrederiksberg IF17.10.0016.47.751983Herre
5000m20.255000m B-heatLise Kandborg SørensenAGF Atletik17.10.0017.17.71985Kvinde
5000m20.255000m B-heatFrederik PetersenFrederiksberg IF17.10.001991Herre
5000m20.505000m C-heatIda BergsløkkenRoyal Sport (NOR)17.16.0017.16.001985Kvinde
5000m20.505000m C-heatFrank OCarroll (u)Sparta AM17.25.0016.09.001977Herre
5000m20.505000m C-heatSigne Flarup ØllgaardAGF Atletik17.29.0017.37.001993Kvinde
5000m20.505000m C-heatSissel MøllerAGF Atletik17.30.0017.21.161994Kvinde
5000m20.505000m C-heatHenrik HansenBagsværd AC17.30.0017.30.041975Herre
5000m20.505000m C-heatBo RahbækKøbenhavns IF17.30.0017.56.481981Herre
5000m20.505000m C-heatSarah Erbs LedetBlovstrød Løverne17.30.001976Kvinde
5000m20.505000m C-heatBo AntvorskovAmager AC17.45.0017.00.561961Herre
5000m20.505000m C-heatPhilip Grundt HansenBagsværd AC17.45.0017.54.082004Herre
5000m20.505000m C-heatMichelle PoulsenSparta AM17.45.001992Kvinde
5000m20.505000m C-heatTorsten Steenholt Club Running2618.00.0016.12.001969Herre
5000m20.505000m C-heatJesper MølgaardRunning2618.00.0016.44.851981Herre
5000m20.505000m C-heatNicklas Brustad18.00.0018.00.001990Herre
5000m20.505000m C-heatJuan Francisco RuedaNBRO18.10.0018.56.831990Herre
5000m20.505000m C-heatPeter Kamp BuskBagsværd AC18.12.0018.29.021968Herre
5000m20.505000m C-heatJannie Hundebøl JensenNBRO18.15.001988Kvinde
5000m20.505000m C-heatHenrik JacobsenRødovre AC18.21.9515.34.081962Herre
5000m20.505000m C-heatNiels HansenHelsingør IF18.55.0017.43.001958Herre
5000m20.505000m C-heatIsabella SheldonSparta AM18.58.001997Kvinde
5000m20.505000m C-heatLars KromanRødovre AC19.00.0016.38,671969Herre
5000m20.505000m C-heatMichael WessingFrederiksberg IF19.25.001969Herre
5000m20.505000m C-heatAlexander BruggisserFrederiksberg IF19.30.001994Herre
5000m20.505000m C-heatAnette Bøgh AndresenPlayground Triathlon19.59.001983Kvinde
5000mAFBUDPatrick Leese-15.00.0015.07.001988Herre
5000mAFBUDKasper Juul-18.30.0019.00.001983Herre
X

обращение к пользователям